320kbps/flac

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.

מנהל: מנהל אודיו

123tomer
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

לינק להודעה #31 

matanoosh כתב:למה בימינו אתה צריך להסתבך עם הדברים האלה? לא יותר פשוט לנגן מהמחשב? :)

צריבה, כמו ריפינג, היא עסק מורכב וצריך לעשות אותו כהלכה. עכשיו השירשור יפנה לכיוון וויכוח האם יש הבדל או אין הבדל. אני יכול להגיד לך שבתור אחד שאין לו מושג איך עובדת צריבה, אך רואה את המורכבות של תוכנות ריפינג שונות, אני מניח שהיות והתהליך כאן הוא כפול (קריאה נכונה ואז כתיבה נכונה), יש לך פי שתיים אפשרות לטעות.

בקיצור, אני שייך למחנה הראשון. או בעצם למחנה השלישי, ששואל: "למה להתעסק עם זה בכלל? תוריד לדיסק הקשיח".
...
(Y)

צודק הבנאדם

truejoker
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 74 פעמים
קיבל תודות: 64 פעמים

לינק להודעה #32 

matanoosh כתב:למה בימינו אתה צריך להסתבך עם הדברים האלה? לא יותר פשוט לנגן מהמחשב? :)

צריבה, כמו ריפינג, היא עסק מורכב וצריך לעשות אותו כהלכה. עכשיו השירשור יפנה לכיוון וויכוח האם יש הבדל או אין הבדל. אני יכול להגיד לך שבתור אחד שאין לו מושג איך עובדת צריבה, אך רואה את המורכבות של תוכנות ריפינג שונות, אני מניח שהיות והתהליך כאן הוא כפול (קריאה נכונה ואז כתיבה נכונה), יש לך פי שתיים אפשרות לטעות.

בקיצור, אני שייך למחנה הראשון. או בעצם למחנה השלישי, ששואל: "למה להתעסק עם זה בכלל? תוריד לדיסק הקשיח".
...
מתן , כמה דברים עשית כדי לנגן מהמחשב ? ועדיין אתה עושה טוויקים .
מה קורה אצל מישהו שלא בא לו ,/ לא יכול /וואטאבר , אין לו מחשב שמקונפג טוב עם מערכת הפעלה טובה ?
אז צריך שכבת בידוד , והיא עולה כסף
מה שאני מנסה לומר שיש שני אלמנטים להשמעה דיגיטאלית , יש את האלמנט של הטרנספורט , ויש את האלמנט של הDAC
החמשב משמש כטרנספורט בקונפיגורציות שונות , אצלך הוא מנגן מייד , אצל אחרים הם משתמשים בטרנספורטר , ואלו שמשתמשים בDAC USB צריכים פתרון לשעון. אם אין לו אף אחד מאלו , אולי בהחלט עדיף לו לשים את הספריה במחשב בתור קובץ פלאק ,ועד שיסדר את פתרון הטרנספורט כמו שצריך שישתמש בטרנספורט שהוא CDP .
כך שגם אנשים שמסכימים באופן עקרוני איתך עדיין צריכים CDP

danganon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #33 

האפשרת היחידה שלי היא חיבור USB שנמצא במגבר ותו לא..לצערי אין לי תקציב להשקיע ואם היה הייתי משקיע בסטאפ אנלוגי יותר...

matanoosh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 5 פעמים

לינק להודעה #34 

ג'וקר, לא הבנתי אותך, סליחה.
מחשב + DAC USB יכול לתת פיתרון נפלא. לא חייבים קופסת שעון באמצע כדי להוציא סאונד טוב. יש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות שעולים הרבה פחות כסף מקופסה מתפלצנת של EMPIRICAL, שיכולים מאד לשפר את הצליל. אגב, אני מת לקופסה כזאת.
יש למישהו בארץ ממיר שלהם?

truejoker
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 74 פעמים

לינק להודעה #35 

מתן , אתה בדקת אאל"ט כמה ספקים למחשב ועוד עשית כמה בדיקות , אני אפילו לא זוכר מה עשית ומה לא :lol: , אבל מה שאני זוכר זה כול מיני טוויקים שעשית לשיפור השמע :lol:
ונראה לי לפחות שאלא אם כן לDAC שלך יש יכולת RECLOACKING טובה , עדיף מאוד לשלם עבור היחידה של אמפריקל (לא חייבים את היחידה של ה1250 יש גם ב800 :lol: ) . את הDAC שלהם אני כנראה לא אקנה , אבל את השעון , זה כנראה יהיה חלק משידרוג עתידי :lol:

arter
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #36 

בשביל מה צריך FLAC למה לא להשאר עם וואב בגרסה מקסימלית 1411 kb/s גם ככה יש מלא מקום בנגדנים היום וגם בדיסקים ניידים לא?
ואז מקבלים את המקסימום למקור ה track.

nirses
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 128 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

לינק להודעה #37 

arter כתב:בשביל מה צריך FLAC למה לא להשאר עם וואב בגרסה מקסימלית 1411 kb/s גם ככה יש מלא מקום בנגדנים היום וגם בדיסקים ניידים לא?
ואז מקבלים את המקסימום למקור ה track.
...
(Y) נכון מאוד - זה בכל אופן מה שאני עושה ...
לו הייתי רוטשילד ...

michael123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 285 פעמים

לינק להודעה #38 

matanoosh כתב:ג'וקר, לא הבנתי אותך, סליחה.
מחשב + DAC USB יכול לתת פיתרון נפלא. לא חייבים קופסת שעון באמצע כדי להוציא סאונד טוב. יש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות שעולים הרבה פחות כסף מקופסה מתפלצנת של EMPIRICAL, שיכולים מאד לשפר את הצליל. אגב, אני מת לקופסה כזאת.
יש למישהו בארץ ממיר שלהם?
...
http://www.hometheater.co.il/vp1023623

pizi
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
קיבל תודות: 3 פעמים

לינק להודעה #39 

עם איזה תוכנה מקבצים ל-FLAC
שיהיה כל טרק בנפרד
תודה וערב טוב
רבי עקיבא " ואהבת לרעך כמוך "
http://www.kab.tv/

valer_valer
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 28 פעמים

לינק להודעה #40 

pizi כתב:עם איזה תוכנה מקבצים ל-FLAC
שיהיה כל טרק בנפרד
תודה וערב טוב
...
EAC או Foobar2000.

FourthWay
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

עוד אפשרות

לינק להודעה #41 

CUETOOLS - אני מאוד אוהב אותה - אם כי צריך קצת לקרוא הוראות...

דני

Adix
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

dBpoweramp

לינק להודעה #42 

נוחה מאוד, RIP כפול לצורך בדיקת טעויות, מורידה שמות שירים ואינפורמציית אלבומים מהאינטרנט, משווה לבסיס נתונים באינטרנט לצורך בדיקת שגיאות, מבצעת המרה של ספריות שלמות בין פורמטים.
לא חינמית בגרסה המלאה אבל שווה בהחלט.

ממליץ בחום.

http://www.dbpoweramp.com/

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”