לגבי טלוויזיות ה-FALD הכי משתלמות בכל PRICE RANGE

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K

מנהל: מנהלי וידאו

שלח תגובה
orel12
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

לגבי טלוויזיות ה-FALD הכי משתלמות בכל PRICE RANGE

לינק להודעה #1 

שלום חברים,
כרגע ראיתי שהKD-XXXH9096 היא הטלוויזיה הכי משתלמת בטווחים של 55,65,75 ו85 מבחינת האופציות שהיא מציעה בשביל לקבל טלוויזיה פרימיום ללא השקעת אקסטרה כמו בטווח ה95 של סמסונג או הH9095 של סוני.
מה דעתכם?
אני בהתלבטות לטלוויזיות לחדרים ולסלון בהקשר צפייה בסרטים, סדרות ואולי משחקים.
אני יודע שהיא ממותגת כטלווזיית גיימינג בגלל ה4K120H, אבל לא ראיתי טלוויזיה אחרת משתלמת באותו price range, בטח בשילוב היחס של היבואנים שראיתי פה בסמסונג וLG.
תודה

mdk_25
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 130 פעמים
קיבל תודות: 615 פעמים

Re: לגבי טלוויזיות ה-FALD הכי משתלמות בכל PRICE RANGE

לינק להודעה #2 

orel12 כתב:שלום חברים,
כרגע ראיתי שהKD-XXXH9096 היא הטלוויזיה הכי משתלמת בטווחים של 55,65,75 ו85 מבחינת האופציות שהיא מציעה בשביל לקבל טלוויזיה פרימיום ללא השקעת אקסטרה כמו בטווח ה95 של סמסונג או הH9095 של סוני.
מה דעתכם?
אני יודע שהיא ממותגת כטלווזיית גיימינג בגלל ה4K120H, אבל לא ראיתי טלוויזיה אחרת משתלמת באותו price range, בטח בשילוב היחס של היבואנים שראיתי פה בסמסונג וLG.
תודה
...
·
היא מתחרה כנראה במחיר עם Q80T של סמסונג.

orel12
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #3 

mdk_25 כתב:
...
...
·
היא מתחרה כנראה במחיר עם Q80T של סמסונג.
...
זה שהיא מתחרה בערך עם זה אני יודע, דגם כמעט פרימיום.
השאלה אם יש משהו עדיף ממנה, או שכל ירידה במחיר יהיה פגיעה משמעותית באיכות הטלוויזיה בכל אינץ' שהזכרתי.
אני בסוף מנסה למצוא את הSWEET SPOT הזה עם FALD

slarti
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 145 פעמים

לינק להודעה #4 

orel12 כתב:שלום חברים,
מה דעתכם?
תודה
...
·
נכון לכרגע אין תחרות ל-XH9096 מבחינת VFM של FALD.
הFALD הכי זולה של סמסונג היא ה-Q80T והיא עולה יותר. (שנה שעברה ה-Q70R היתה במשבצת הזאת, והיא היתה ה-FALD הכי משתלמת, אבל עכשיו שזה עלה ל-80 והסוני הוציאו אלנטרנטיבה המצב השתנה)
ה-FALD היחידה הזולה יותר מה-XH9096 זה ה-NANO90, אבל עם פאנל IPS זה די מבאעס.

שים לב לפוסט אחר פה - מישהו קנה 75" ב-8K (עם הנחת חבר) ויכל לקנות 85" ב-12K - מחירים מצחיקים לטיוי איכותית מידריינג'+ עם FALD.

Yuvalfrr
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 52 פעמים

לינק להודעה #5 

כמה יש VFM זה תלוי בצרכים של המשתמש וההבדלים המחיר. נגיד עבורי, בעיקר סרטים וסדרות בחדר מואר, לא יותר מדי וללא צפיה בחושך אלא אור מינימלי. מתכוון לשחק ps5 אבל לא משתמש כבד ולא נמשך לשוטרים מהירים או pc gaming וגם מאמין שלא יהיו בקרוב משחקים ב-4k ו-120 הרץ. מצאתי דיל מעולה על ה-95 ב-65" והוא היה יקר ב-500 ש"ח בלבד ומספק תמונה הרבה יותר מרשימה. היה שווה ההפרש עבורי. אבל נראה שה-90 טלויזיה מצוינת.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”