שדרוג קטן ושווה - KAB ProS+STY40

פורום המיועד לציוד אודיו וינטאג' על כל סוגיו וכן אודיו אנלוגי - פטיפונים, ויניל וטייפים

מנהל: מנהל אודיו

שלח תגובה
Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 932 פעמים

שדרוג קטן ושווה - KAB ProS+STY40

לינק להודעה #1 

עד לא מזמן על הפטיפון שלי היה מותקן ראש AT-440MLb והאמת שלא היו לי טענות. הצרוף של SL-1210M5G ו ה AT עבדו מצויין עבורי, עד שהצלחתי בתנועה מיותרת להוציא את הראש מכיוון. במזל לא פגעתי בתקליט שהיה מונח באותו רגע של הפלטה והייתי מאוד מצטער לו זה היה קורה כי זה נכס שלי משנות ה 70.

בכל זאת גם אם אני בכמעט 100% איש האודיו הדיגיטלי זה לא אומר שאפשר להפקיר את הפטיפון והיות וממילא כבר הרבה זמן חשבתי על שינוי כיוון קטן החלטתי לבדוק את ההיצע אצל Kevin מ KAB USA שהוא הסמכות בכל הקשור ל Technics 1200 לדורותיו. החלטתי ללכת לפי ההמלצה שלו והזמנתי את ה Concord ProS עם מחט ה STY40 .

Kevin טוען שהמחטים מסדרת OM טובים יותר מהמקבילים שלהם בסדרת ה 2M החדשה ושה ProS הוא הראש MM המתבקש עבור ה SL-1200/1210. אז מי אני שאתווכח איתו היות והוא כנראה צודק?

החבילה הקטנה הגיעה אלי היום והחלטתי לצאת עם הפטיפון והראש החדש לנסיעת מבחן על גבי המסלול של Moody Blues ו Roxy Music.

האמת: לא רע בכלל. ה STY40 מפורט לא פחות מה 440MLb, המחט מצליחה להוציא מהתקליט צלילים שחשבתי שכבר נשכחו ונשחקו לפני 20 שנה ובחשש מסויים החלטתי לשים תקליט של Miles Davis כי אני לא אהבתי כל כך את החצוצרות ב Kind of Blues עם ה AT-440MLb.

אז ככה: עם ה ProS+STY40 זה באמת נשמע הרבה יותר טוב, מפורט, ללא IGD ולא צורם. בהחלט מומלץ ו Kevin צדק.

[img2=1980x1485][imgur]c9CqbCI[/imgur]?1[/img2]

noam3039
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 82 פעמים
קיבל תודות: 494 פעמים

לינק להודעה #2 

תתחדש והיה כייף לקרוא (Y)

nkorah
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 515 פעמים
קיבל תודות: 599 פעמים

לינק להודעה #3 

המחט של ה- OM40 היא אכן מהטובות שמיוצרות כיום (אני לא בטוח שעדיין מיוצרת)

avile7
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

תהנה מהשידרוג

לינק להודעה #4 

חדש לי לדעת את מה שפירסמת.
תודה

Catskinner
סמל אישי של משתמש