התייעצות לגבי ראוטר ומערכת Mesh לסיבים אופטיים של פרטנר

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות

מנהל: מנהלי רשתות

שלח תגובה
Splashy
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
הודעות: 885
הצטרף: אפריל 2007
מיקום: תל אביב
נתן תודות: 203 פעמים
קיבל תודות: 30 פעמים

התייעצות לגבי ראוטר ומערכת Mesh לסיבים אופטיים של פרטנר

לינק להודעה #1 

לאחרונה התחברתי לפרטנר פייבר וקיבלתי את הראוטר החדש של פרטנר.
יש לי ראוטר Asus AC-86U שהיה בשימוש לפני כן ועכשיו אם ארצה להשתמש בו אצטרך מתאם מהסיב האופטי לכבל רשת כך שכרגע אי אפשר להשתמש בו. כמו כן יש לי מערכת Mesh של Netgear Orbi כי יש בעיות קליטת Wifi בדירה וה-Mesh עוזר בזה.
רציתי לשמוע את דעתכם אם עדיף להישאר עם הראוטר של פרטנר וה-Orbi או שעדיף לבקש מתאם מסיב לכבל רשת ולהשתמש בראוטר של אסוס עם ה-orbi במקום הראוטר של פרטנר. איזה מהם עדיף בתור ראוטר? (ה-wifi בכל מקרה מגיע רק מה-Orbi אז נטו לדעת איזה ראוטר מבין השניים עדיף כראוטר) או שיש המלצה לראוטר אחר שעדיף על שניהם ורצוי לא יקר מדי, יכול להיות גם קווי כי יש לי את ה-Orbi.
יש לי יחסית לא מעט מכשירים מחוברים לרשת.
אודה לכל עצה.
האתר שלי: http://gali-nir.com
עמוד ה-500px שלי: http://500px.com/galinir
עמוד ה-Flickr שלי: http://flickr.com/photos/gali_n

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
הודעות: 3147
הצטרף: פברואר 2012
נתן תודות: 307 פעמים
קיבל תודות: 701 פעמים

Re: התייעצות לגבי ראוטר ומערכת Mesh לסיבים אופטיים של פרטנר

לינק להודעה #2 

@Splashy
·

זה מאד תלוי בצרכים ובשימושים שלך. נתחיל בדבר הפשוט שזה ה-wifi, כמעט בטוח שעדיף לנטרל את ה-wifi בנתב של פרטנר ולהשתמש אך ורק ב-Orbi בשביל אלחוטי כך שיהיה לך roaming מלא ואם אני מבין נכון זהו פתרון שכבר עובד טוב אצלך וגם לא עולה לך כלום ליישם אותו.

לגבי הראוטר, ה-AC86U נחשב דגם מצוין ואמור להיות יותר טוב מהראוטר של פרטנר (שכמובן בעל איכות מפוקפקת). מצד שני, אם אין לך צרכים מיוחדים אולי הראוטר של פרטנר מפסיק טוב וחבל על ההוצאה הכספית הנוספת על מתאם מדיה (במיוחד לאור זאת שה-wifi לא מסופק על ידו).

לדעתי, אם אין לך דעה או רצון חזקים להחליף את הראוטר של פרטנר תתחיל מלבדוק איך הראוטר של פרטנר עונה לצרכים ולשימושים שלך. תזכור שתמיד יש לך את האופציה לקנות מתאם מדיה ולהעיף את הראוטר של פרטנר (לדוגמא אם אתה נתקל בבעיות בגלל הראוטר או אופציות קונפיגורציה שחסרות בו וכו').

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”