מסך LG OLED 55EC939Y: שרשור בעלים ראשי

פורום מסכי OLED בחסות LG

מנהל: מנהלי וידאו

שלח תגובה
jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
הודעות: 8335
הצטרף: אפריל 2007
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1180 פעמים

מסך LG OLED 55EC939Y: שרשור בעלים ראשי

לינק להודעה #1 

[imgbig]http://ecx.images-amazon.com/images/I/7 ... L1500_.jpg[/imgbig]
שלום לכולם,
מאחר וכמה חברי פורום (ואני בינהם) הזמנו את המסך הזה (בעקבות מבצע בלאק-פראיידיי שפורסם בשרשור כאן) וממש רגע לפני שאנחנו מקבלים אותו בימים הקרובים, החלטתי להקים "שרשור בעלים ראשי". השרשורים מהסוג הזה מאד נפוצים ומקובלים בפורומים בחו"ל (Owners Threads) כאשר המטרה שלהם היא לרכז מידע ורשמים כך שלכולם יהיה קל לבקש ולקבל מידע, גם לבעלים נוכחיים וגם לכאלה אשר מתעניינים ברכישה.
בימים הקרובים חלקנו (או כולנו) נקבל את המסך המיוחל ואשמח אם גם אתם (הבעלים החדשים) תעלו לכאן את הרשמים שלכם ותמונות וכו' של ההתקנה וכן הלאה. כולנו רק נרוויח מזה.
עד אז, ארכז כאן בינתיים ביקורות מרחבי העולם על המסך. אפשר ללמוד מהביקורות האלה המון, להבין איך מומלץ לכוון את התמונה (אני נזהר מלהגדיר את זה ככיול) ומהן הנקודות החזקות של המסך ומהן החלשות (כן, יש גם כאלה). אז רגע לפני שמקפיצים בשרשור הזה שאלה/בעיה, ממליץ לקרוא וללמוד על המסך שלכם.

**ובכל לשון של בקשה - בבקשה לא לרכוב על השרשור הזה עם פוסטים שלא קשורים ישירות לנושא הדיון. זה הופך את השרשור ללא מסודר, לא רציני ומבלבל. יש לשרשור הזה מטרה אחת - שיתוף רשמים, ידע ותמונות וכו' בין בעלי המסך ופלטפורמה טובה למידע עבור המתעניינים בו. ורק בו.**

ביקורת HomeTheater כמובן, מאת עפר לאור
ביקורת CNET
ביקורת FlatpanelsHD
ביקורת HDTVtest
ביקורת avforums
ביקורת RTINGS
ביקורת Forbes


*עדכון 4/12/2015 - המסך הגיע! התרשמות מאד ראשונית..**
היי,
המסך הגיע על הבוקר. (Y)
בסופו של דבר, אחרי התלבטות שהיתה לי החלטתי ממש לפני ההתקנה שאני לא תולה בינתיים על הקיר. אני רוצה לנסות לראות איך הוא עם הסטנד על השידה והאם זה מסתדר מבחינת הגובה וכו'. גם אם אתלה, אני רוצה לחצוב בקיר לתעלות לחיווט שעד עכשיו לא היו, כי לתלות OLED כזה עם כבלים שרצים למטה זה פשוט לא זה. כל היופי שלו (והוא מדהים!!) יירד לטמיון.
אז ראשית, מילה על האריזה של המסך.
אין ספק ש LG השקיעה מחשבה באריזה והאכפתיות בולטת בכל פרט. אפילו הקרטונים בפנים יפים וכל פריט כמו שלט, משקפיי תלת המימד וכו' ארוזים באריזות שחורות יפות. הכל שחור - ככל הנראה עם רמיזה ברורה ליתרון ה- OLED.
[imgbig]http://s12.postimg.org/ljuxkff6l/IMG_20 ... 085935.jpg[/imgbig]
עוד הפתעה נחמדה הגיעה מהיבואן ח.י אלקטרוניקה בצורה של קופסאת שוקולדים. השוס פה הוא שבדיוק הכנתי לי ולמתקין קפה ופתאום הוא מוציא את השוקולד. בא פיקס עם ההפוך בבוקר. (Y) וגם שוקולד טוב, של הביוקר. לא איזה משהו זול ועלוב, וואלה שיחקו אותה. *חבל רק שזה לא שוקולד שחור, היה גם מתאים עם השחור של המסך. (סתם סתם).
[imgbig]http://s18.postimg.org/vaqvu1nqh/IMG_20 ... 093701.jpg[/imgbig]
אז מפעילים את המסך וקצת הגדרות ראשוניות קלילות ודבר ראשון שמיד מרגישים (אחרי שנרגעים מהשחור והפירוט בתמונה) זה שמערכת ה- WebOS מגניבה אך מאד (מאד!) איטית. כבר נתקלתי במסכים עם המערכת הזו אך נראה שכאן זה עוד יותר כבד. מה שכן, לאחר שהמסך קצת עובד ועושים קצת פעולות עושה רושם שהיא טיפל'ה יותר זורמת. אבל, עדיין איטית. מספר פעמים אפילו יצא לי ללחוץ על כפתור פעמיים בשלט מפני שחשבתי שהמסך לא קיבל את הפקודה, מה שהביא בפועל ללחיצה כפולה. זה יכול לפעמים לתסכל, אבל עבורי לפחות, זה יחסית שולי. אני פה בשביל התמונה.

אז הרצתי כמה פאטרנים בסיסיים כדי לבדוק שאין פיקסלים תקולים ושאין פסים ושאין גוון וורדרד מוגזם בלבן - שמחתי מאד לגלות שאין כלום. כל הפיקסלים תקינים (עברתי על זה כמה דקות עם לבן + שלושת הצבעים ממרחק של עשרים ס"מ), לא מצאתי שום פסים אנכיים (או בצורה כלשהי) בפאנל והגוון הורדרד נראה בקצוות בצורה מאד מינורית ואך ורק במסך לבן (או קרוב לזה מאד) מלא ורק כאשר מביטים בניצב למסך. אם משנים מעט מיקום ומביטים במסך מעט מהצד לא רואים שום גוון. להשערתי, מדובר בציפוי נגד השתקפות של הפאנל, אבל אני לא סגור על זה במאה אחוז. מה שבטוח, זה מאד שולי ומאד מאד "לחפש בקטנות" - אין לזה שום משמעות בצפייה בתכן אמיתי. ניסיתי.
[imgbig]http://s24.postimg.org/4l4l3l579/IMG_20 ... 112416.jpg[/imgbig]
המתקין הציע לי את הרחבת האחריות ל- 3 שנים מלאות נוספות (6 שנים בסה"כ) והחלטתי ללכת על זה. אני עדיין מתלבט ואולי אתחרט ובימים הקרובים אבטל, אבל אני צריך להתבשל עם זה איזה כמה ימים ולחשוב. על פניו נראה עלות ששווה להוציא כדי לסגור את פינה מבחינת שקט נפשי לשנים הקרובות. נראה.
שחררתי את המתקין לדרכו והתחלתי להיכנס קצת להגדרות. דבר שמיד שמים לב אליו הוא שהמסך תמיד משחק עם התאורה שלו. ככל שיש יותר לבן בפריים ככה עצמת ההארה יורדת וההיפך. ובנוסף לזה, כאשר משאירים תמונה סטטית כלשהי על המסך, עם הזמן, עצמת ההארה הולכת ויורדת ובהפרש ניכר לעין. כאשר יש שינויים או בתמונה נעה (היינו תכני וידאו) אין את העניין הזה כלל. לדעתי, זה מנגנון שנועד לשמור על הפאנל, הן מצריבות והן ממשיכת הספק גבוה מידי שיכול אולי לגרום לנזק לאחד הרכיבים. למי זה יכול להפריע? למי שמתכוון להשתמש עם המסך כמוניטור מחשב. אם רוב ההתעסקות שלכם היא עם תכן סטטי - זה לא המסך (ואולי הטכנולוגיה בכלל נכון לעתה) בשבילכם.
עוד בהקשר של מוניטור מחשב - שמחתי מאד למצוא שאחרי שמגדירים את הכניסת מחשב לכזו המסך מתנהג מעולה כמסך מחשב, מבחינת זמן תגובה, הכל מרגיש זריז ומיידי בדומה למה שהורגלתי עליו גם ממסכי טלויזיה קודמים (אין לי מכשיר Leo Bodnar כדי לתת זמן אך תצפו למשהו סביב ה- 45ms פלוס מינוס 5ms בקירוב). מבחינת התאמה למסך וטקסד הכל נראה פיקס למסך והטקסט נראה ברור וחד. וידאתי גם שחזור כרומה סאב-סמפלינג 4:4:4 והכל פיקס. אז למעט העניין של צריבות ובהירות - אין עניינים אחרים. אגב, לא הצלחתי לראות בינתיים שום צבירות תמונה. אני אדאג לעדכן לגבי זה בהמשך שכן אני משתמש לא מעט במסך גם כמסך מחשב ראשי קצת לגלישה באינטרנט, צפייה בסרטים וכו', לא מעבר.

סרטים. החלק הכי מעניין.
תמונה מדהימה.
אני עוד צריך להיכנס קצת להגדרות וכו' אבל בכיוון פרמטרים מאד ראשוני, נראה פשוט פנטסטי. וממש לא רק השחור, אלא בכלל כל התמונה וכל הצבעים בפריים. המסך מקשה על כיול מפני ששמתי לב שכל שינוי של פרמטר אחד משנה הכל לגבי שאר הפרמטרים. דוגמא, ישנו קשר ישיר בין בהירות, ניגודיות ותאורת OLED במסך. משחק בכל אחד מהם משנה דרסטית את ההגדרה באחר. בנוסף לכל זה, המסך כל הזמן משנה עצמת הארה וכו' בהתאם למה שמוצג עליו, כך שלמשל עצם העובדה שתפריט ההגדרות מוצג על הפאנל משנה את עצמת ההארה שלו. כאשר ניסיתי לכייל בהירות (ערך מנימלי לשחור) כיילתי בעזרת הפאטרן הקלאסי של AVS HD 709 אחרי שמצאתי את ערך הבהירות המתאים יצאתי מהתפריט רק כדי לגלות שהבהירות צנחה דרסטית. מה שאומר שכל הזמן צריך לקבוע ערך בהגדרות, לצאת מהתפריט, לראות אם מתאים. אם לא, לחזור שוב לתפריט הגדרות, לשנות וחוזר חלילה. קצת מעיק. אבל, לא כזה נורא, אפשר לחיות עם זה.
בכל מקרה, ארחיב עוד הרבה בהמשך. בינתיים הביקורת ראשונית הזו התחילה לצאת לי משליטה ונראית כבר כמעט כמו ביקורת סופית. :lol:
אשאיר כאן קצת תמונות ונמשיך מכאן בימים הקרובים!! (b)
*לחצו על התמונות להגדלה*
*הן להמחשה בלבד ובכלל לא מייצגות את מה שהעיניים רואות. בפועל התמונה טובה יותר בכמה סדרי גודל*
[imgbig]http://s15.postimg.org/ke2qsz4t7/IMG_20 ... 111650.jpg[/imgbig]
[imgbig]http://s24.postimg.org/u2s1kat91/IMG_20 ... 111512.jpg[/imgbig]
[imgbig]http://s9.postimg.org/ys4yl388f/IMG_20151204_111217.jpg[/imgbig]
[imgbig]http://s17.postimg.org/rpwh8ectb/IMG_20 ... 112014.jpg[/imgbig]

*עדכון - תלת-מימד:
אז ככה, התלת מימד של המסך מעולה לדעתי. המסך הוא FULL HD 1080 ובשיטה פאסיבית כנהוג אצל LG, אז מקבלים רק חצי מהרזולוצייה האנכית, היינו 540 שורות לכן עין. אך למעט עניין הרזולוצייה (שאכן מורגש קלות) התלת מימד פנטסיטי לטעמי. במסך לד הקודם שלי (גם הוא של LG) גם יש תלת-מימד והוא עובד נחמד ואהבתי אותו, אך לא כמו ב- OLED הזה. לא הבחנתיי ב- Cross-Talk בין העיניים (במסך הקודם שלי היה מעט) ואכן בדיקה עם פאטרן של שורות לבנות-שחורות לחלופין הראה חסימה מושלמת של האור בהתאם לכל עין.
[imgbig]http://s28.postimg.org/d00w3zaql/IMG_20 ... 174613.jpg[/imgbig]
בלי קשר לחסימת האור עצמה, הפאנל זריז ונטול מריחות והתלת מימד זורם, נעים וכיף לעיניים. סרטים כמו Life of Pi ו- Inside Out (אנימציה רווית צבע, קלילה ומהנה) נראים נהדר ותענוג לצפייה בעיניי, אפילו עם החסרון ברזולוצייה. בינתיים, נשאר לי רק לקנא במסכי 4K עם תלת מימד פאסיבי, בהם גם מקבלים את כל הרזולוצייה לכל עין.
זהו בינתיים, אעדכן בהמשך.. (Y)

*עדכון 7/12/2015 - קצת יותר לעומק..
היי,
קצת ארחיב לגבי שימוש במסך כמוניטור מחשב + חסרון או מגבלה ראשונה שראיתי במסך (לא הפתיע אותי). על חלק מהדברים רשמתי כבר קודם, רק אוסיף מספר מילים ומעט תמונות.
אז ככה, לאחר מספר ימים עם כשימוש כמסך מחשב אני יכול לאשר שכאשר מגדירים את הכניסה ככניסת מחשב ושולחים למסך אותו 1920x1080 ב- 60Hz (ואך ורק בשילוב הזה. זה לא ייחודי למסך הזה, ככה זה ברוב ה- LG שנתקלתי, גם בקודם שלי) המסך גם מתנהג שונה בתפריטים כאשר כל הדברים שקשורים לעבוד תמונה כבויים ואפורים (לא ניתנים להדלקה) ואפשרויות יחס התמונה מצטמצמות לבחירה בין 16:9 ו- 4:3 בלבד (כלומר המיפוי הוא 1:1 בהגדרה ואין אפילו אפשרות לבחור יחס תמונה "מתיחה בלבד"). המסך יודע למפות פיקסל לפיקסל, בלי שום עבוד מאחורי הקלעים ומצליח לשחזר את כל רזולוציית הצבע שיש באות RGB 4:4:4 מלא מבלי לעוות ולעגל פינות (Chroma Subsampling מלא).
[imgbig]http://s4.postimg.org/6bxqbp819/IMG_20151207_195344.jpg[/imgbig]
[imgbig]http://s24.postimg.org/m0xgu8trp/IMG_20 ... 195449.jpg[/imgbig]
מבחינת התנהגות המסך בפועל כמוניטור - המסך לא אוהב תמונה סטטית. כל עוד התמונה דינאמית ומשתנה (סרטים ומשחקים למשל) המסך פועל כמצופה ולא מתערב יותר מידי בתמונה. מהירות התגובה של הפיקסלים מעולה ולא הבחנתי במריחות תנועה המוכרות מהרבה מסכי LCD. זמן התגובה שלו טוב מאד גם כן והכל הרגיש כמו שצריך והיה חלק וכיפי. הבעיה מתחילה כאשר משאירים תמונה סטטית לאורך זמן. ככל הנראה מנגנון השומר על הפאנל מצריבות דואג לאט לאט להפחית את בהירות המסך. זה לא משהו שקורה תוך שניות אבל בהחלט אחרי דקה או כמה דקות התמונה כהה יותר באופן ניכר. תזוזה קטנה של משהו בתמונה והכל חוזר לבהירות הנומינאלית. לכן, המסך לא מתאים לשימוש כמסך מחשב לעבודת דסקטופ וכו' לאורך זמן. לי זה ממש לא מפריע, אבל ראוי לציין זאת.
אגב צריבות - עדיין לא נתקלתי בשום דבר שדומה לזה. יש מעט צבירות תמונה על דברים סטטיים, אבל זה נעלם מאד מהר מהפאנל ולא נשאר לזה זכר.

בואו נדבר על השחור
למסך הזה יש שחור מושלם. שחור בוידאו (ערך 16 בוידאו 16-235 וערך 0 באות 0-255) יכול לקבל (אם אכן יוגדר ככה במסך) אפס פליטת אור מהמסך. שחור עד כדי כך שבחדר חשוך לחלוטין לא ניתן לראות איפה מתחיל ונגמר הפאנל. לכל בעלי מסכי הפלזמות וה- LCD שרוצים להבין מה הכוונה ואיך זה נראה מוזמנים לשבת בחדר חשוך עם תבנית של 0% APL מוצגת על מסך מלא (לוודא שהמסך לא מכבה תאורה אחורית!) עכשיו כבו עם השלט את המסך - זה השחור הטבעי של ה- OLED.
אבל, לא הכל מושלם בחיים, אז בטח שלא ב- OLED.
הקצוות של המסך (הימני והשמאלי) מגיבים מעט חלש יותר לגירויי הבהירות. מה שאומר שהם תמיד כהים יותר בכ- 3% לערך מהאזור המרכזי של המסך. (מתיישב עם מה שדווח במספר ביקורות. HDTVtest קלעו בזה בול). מה זה אומר בפועל? שתבנית APL 5% תקבל באמת ערך של 5 מעל שחור במרכז במסך אך משהו באזור ה- 2 מעל השחור בקצוות.
*ותסלחו לי על איכות הצילום, זה מאד קשה לתפוס את התופעה הזו בחושך מוחלט עם מצלמה של סלולרי.
[imgbig]http://s12.postimg.org/euv728j31/IMG_20 ... 202937.jpg[/imgbig]
האם מפריע? תלוי. אחרי מספר סרטים בהם צפיתי המקום היחיד בו שמתי לב לזה זה במספר סצינות בסרט ALIEN. כדי לשים לב לזה צריך שני דברים: סצינות חשוכות מאד שגם משחקות סביב עצמת התאורה הנמוכות האלה וחובה שהחדר יהיה חשוך לחלוטין.
האם זה הפריע לי? לא ממש. ראיתי שזה קיים אבל זה לא הפריע. חבל לי שזה שם ושהפאנל מתנהג בצורה הזו, אבל זה לא ביג דיל לטעמי, אולי אחרים יחשבו אחרת. מה שאני חד משמעית כן אומר זה לבחון את העניין בעיניים שלכם בפועל ולהחליט לפני שאתם קופצים למסקנות לגבי זה. הצילומים של זה נועדו להמחשה בלבד אך בפועל עם תכן אמיתי (ולא עם פאטרנים) זה נראה שונה.

זהו לבינתיים..
כרגיל, אם יש שאלות וכו' - תעלו את זה לדיון.
עוד בהמשך - התנהגות המסך ואיכות קליטת עידן+
נערך לאחרונה על ידי jacko-il ב 07/12/2015 21:03, נערך 7 פעמים בסך הכל.

jtk
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 4498
הצטרף: דצמבר 2012
נתן תודות: 349 פעמים
קיבל תודות: 468 פעמים

Re: מסך LG OLED 55EC939Y: שרשור בעלים ראשי

לינק להודעה #2 

jacko-il כתב:לכוון את התמונה (אני נזהר מלהגדיר את זה ככיול)
...
יפה. :)

אז מתי מגיע?

miron
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
הודעות: 514
הצטרף: דצמבר 2004
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

לינק להודעה #3 

בכל אחת מהסקירות יש המלצות מעט שונות לגביי הכיול המומלץ (גם בדברים שכן אפשר להעביר), יהיה נחמד לדון כאן במה עבד טוב לכל אחד מאיתנו.

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
הודעות: 8335
הצטרף: אפריל 2007
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1180 פעמים

Re: מסך LG OLED 55EC939Y: שרשור בעלים ראשי

לינק להודעה #4 

@jtk
דברתי איתם יום רביעי והבנתי שיתאמו איתי הובלה והתקנה איפהשהו לשבוע הבא.

@miron
אני לא מתכוון ליישם שום המלצות כיול של אדם או אתר חיצוני. מה שנכון לגבי מסך אחד לא נכון לגבי אחר.
כיוון תמונה בסיסי (ואפשר לומר כיול בסיסי, כי זה מדויק לגמרי) כולל כיוון של בהירות, ניגודיות, חדות, בחירת טמפ' צבע מומלצת, יחס תמונה נכון ואולי בחירת גאמוט הצבע המתאים ביותר. כיול GRAYSCALE (בין אם 2 או 20 נקודות) וכיול צבע עם מערכת ה- CMS במסך נכון לבצע אך ורק עם ציוד מדידה מתאים. דגש על מתאים, כי כבר קראתי שצריך גם חיישן אור ופרופיל נכון לכיול של OLED. אנשים שהשתמשו בציוד מדידה מיושן שלא עבר התאמה לכיול OLED קבלו בדרך כלל תוצאות מאד מוזרות.

miron
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
הודעות: 514
הצטרף: דצמבר 2004
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

לינק להודעה #5 

אני בדעה שונה, יש ערכים אותם ניתן "להעתיק" ויש את אלה שלא, נראה לי שעל מצב מומחה 1/2 ועל גאמה 2.4 כנראה כולם יסכימו, אחר כך יש כמה הגדרות כמו קונטרסט דינמי, עוצמת הארה, true motion ואחרים שאפשר לדון בהם.

אתה מתכוון להזמין מומחה לכיול?

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
הודעות: 8335
הצטרף: אפריל 2007
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1180 פעמים

לינק להודעה #6 

לא מתכוון להביא מומחה לכיול, אני מבצע כיוון בסיסי של התמונה כאשר אני אכן יוצא מ-"מצב מומחה" כנקודת בסיס.
המצב הזה בדרך כלל מביא את המסך לנקודת מוצא מצויינת. מה שנשאר לעשות זה לכוון בהירות, ניגודיות וחדות עם פאטרנים ייעודיים, זה גם הכי מדויק שיש, אין צורך בציוד בשביל אלו. גאמא לפי מה שקראתי מומלץ לקבוע על 2.4 כי בפועל היא טיפה מתחת. גאמוט צבע לסרטים אני בוחר ב- REC709 וסתם לשימוש מחשב וכו' בגאמוט "רגיל". כמו שרשמתי, אני לא מתכוון לגעת הכיול הצבעים בלי ציוד מדידה. עוצמת הארה של OLED אכוון לפי העין ולפי מה שנראה לי נעים לצפייה. TruMotion זה לא במסגרת כיול כלל - זה עניין של טעם אישי נטו ועד כמה מציק ה- Judder. מנסיון אישי מהעבר, כנראה שזה יהיה משהו ידני באזור ערך 2 עבור DeJudder וערך אולי אפילו 8 או מקסימום עבור DeBlur - זה אדע רק כשהמסך יהיה אצלי ואתנסה קצת עם תכנים. ניגודיות דינאית לדעתי לא נחוצה במסך OLED וגם במידה ויש כזו מעולם לא השתמשתי בזה. אם לא ב LCD אז בטח שלא ב- OLED.

*חשוב לדעת משהו - למסך הזה כמו למסכי OLED אחרים ובדומה למנגנונים דומים ממסכי הפלזמה (R.I.P) יש מנגנון המווסת כל הזמן את עצמת ההארה בהתאם לתכן המוצג. ככל שהתכן על המסך לבן יותר, כך עצמת ההארה הכללית של המסך יורדת. לדוגמא, חלון לבן מלא 100IRE בתוך מעטפת שחורה יהיה הרבה יותר בהיר מפאטרן לבן מלא על כל המסך.

נ.ב - למי שמעוניין קצת להבין מה זה בכלל תהליך הכיול ומה עושים וכו' ואין לו חשק לקרוא הרבה וכו', אז הנה וידאו. (כולנו היום מעדיפים האכלה בכפית ואין כמו וידאו במקום לקרוא טקסט)
כיול מסך OLED - פרק מ- HomeTheatherGeeks המסביר הכל.
*רק אסייג ואציין שזה לא הכיול הכי מקצועי שראיתי בחיים שלי. הם קצת מעגלים פינות פה ושם אבל אני מניח שזה נעשה בגלל שזה וידאו מדריך כללי לצופים בבית**

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
הודעות: 7810
הצטרף: אוגוסט 2011
נתן תודות: 1239 פעמים
קיבל תודות: 1100 פעמים

לינק להודעה #7 

זה בעלים בעתיד אז החלטתי לעקוב... (Y)
למכירה:
זוג סטליטים מעוצבים Monitor Audio Mass 10 בצבע שחור, 850 שקל... 8O

PhobiA
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 165
הצטרף: ינואר 2008
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #8 

אין את אותה טלוויזיה אבל בגודל 65 במחיר שפוי?!

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
הודעות: 7810
הצטרף: אוגוסט 2011
נתן תודות: 1239 פעמים
קיבל תודות: 1100 פעמים

לינק להודעה #9 

שפוי זה יחסי... :P

מישהו יודע אם ניתן להריץ קודי ישירות מהטלוויזיה על ממשק ה- WebOs ?
למכירה:
זוג סטליטים מעוצבים Monitor Audio Mass 10 בצבע שחור, 850 שקל... 8O

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
הודעות: 8335
הצטרף: אפריל 2007
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1180 פעמים

לינק להודעה #10 

@PhobiA
לא, אין.
ב- 65 אינץ' יש רק מסכים OLED 4K והם כבר עולים משמעותית יותר. חכה איזה שנתיים זה כנראה יישתנה.

@avihuli
לא, אי אפשר.

PhobiA
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 165
הצטרף: ינואר 2008
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #11 

jacko-il כתב:@PhobiA
לא, אין.
ב- 65 אינץ' יש רק מסכים OLED 4K והם כבר עולים משמעותית יותר. חכה איזה שנתיים זה כנראה יישתנה.

@avihuli
לא, אי אפשר.
...
·אתה ממליץ לי לקחת את הטלוויזיה הזאת לסלון? מרחק צפייה 3.7 מ'

אני הייתי נעול על 65, אבל התקציב שלי לא יכול לחרוג מ10-12 אלף ש''ח, בהתחשב באופציות, עדיף לקחת את הOLED 55 לסלון שלי עם מרחק 3.7 מ', או לקחת טלוויזיה אחרת בגודל 65 עד תקציב של12K? אם כן, איזו טלוויזיה כזו כדאי לי לקנות שתתן פייט טוב ל OLED? (השימושים שלי הם 85% צפייה בשידורי הוט, ומדיי פעם סרטיי HD, ואולי אשחק קצת עם הסמארט TV)

***מסך קעור גם מאוד חשוב לי

סתם לדוגמא UA65H6400 או OLED 55EC939Y ? בסופו של דבר על מה היית מוותר? על הגודל? ההבדלים בין 2 הטלוויזיות הוא כזה גדול?

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
הודעות: 8335
הצטרף: אפריל 2007
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1180 פעמים

לינק להודעה #12 

@PhobiA
·
לדעתי, בתקציב שלך ולמרחק שלך, OLED לא בא כרגע בחשבון. 55 אינץ' זה פשוט קטן מידי למרחק של 3.7 מטר. אתה צריך משהו באזור ה- 65 אינץ' ואפילו יותר לדעתי.
בכל אופן, בבקשה לא לדון בזה בשרשור הזה. זה לא המקום לשאלות האלו, השאיפה היא להשאיר את השרשור הזה נקי מייעוצים וכו' על דברים מסביב. אנא פתח שרשור נפרד. :wink:

roiblms
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
הודעות: 13
הצטרף: נובמבר 2015
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #13 

האם מישהו נתקל בצריבה במסך ..?..

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
הודעות: 8335
הצטרף: אפריל 2007
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1180 פעמים

לינק להודעה #14 

@roiblms
·
מבטיח לבדוק ולדווח לאחר תקופת שימוש עם המסך.

*מישהו הצליח לתאם לעתיד הקרוב?? תיאמו איתי רק היום את ההובלה/התקנה לחלון הכי קרוב שלהם - יום רביעי הבא, יותר משבועיים מיום ההזמנה. כל כך התבאסתי והתעצבנתי שכמעט ביטלתי את ההזמנה.

miron
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
הודעות: 514
הצטרף: דצמבר 2004
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

לינק להודעה #15 

תיאמו איתי התקנה למחר ואז התקשרו שוב ואמרו שאפשר להקדים להיום, כמובן שהסכמתי :)
אמורים להגיע בשעות הקרובות

שלח תגובה

חזור אל “פורום OLED בחסות LG”