רשת ״עולם הקולנוע״ תתרום מוצרי חשמל למשפחות המפונים

עולם הקולנוע תתרום מוצרי חשמל למפוני העוטף


רשת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה ״עולם הקולנוע״ משיקה מיזם למען תושבי עוטף עזה והמפונים מכל אזורי הלחימה, במסגרתו תספק מוצרי חשמל לשיקום הבתים של תושבי עוטף עזה והמפונים מכל אזורי הלחימה. בנוסף עולם הקולנוע תתרום 10% מהכנסותיה בתקופה זאת למען מוצרי חשמל למפונים במטרה לאפשר להם לשקם את בתיהם בצורה קלה יותר..

הרשת מקיימת את הפרוייקט ביחד עם עמותת עזרה לתושבי שדרות ועוטף עזה ממנה תקבל הרשת את רשימת הצרכים של תושבי העוטף לאורך תקופת הלחימה (למשל: תנור, כיריים, מקרר, מיקרוגל, מסכים…), ותספק למפונים מיישובי עוטף עזה מוצרי החשמל מקטגוריות חיוניות למטבח ולבית.

תושבי העוטף הזכאים יוכלו לפנות לעמותה הרשומה ולהציג את הצרכים שלהם באתר שיוקם לצורך כך כבר בשבוע הבא ולאחר שיחזרו לבתיהם וידעו בדיוק מה הצרכים שלהם, יוכלו לקבל אותם בהתאם לרשימת הצרכים.

אבי בר שדה הבעלים רשת "עולם הקולנוע": ״אנחנו שמחים ורואים בזה זכות גדולה לסייע במה שנוכל למען עם ישראל והתושבים שפונו מעוטף עזה. אחד האתגרים עבור המפונים זה מחסור במוצרי חשמל בסיסיים וחיוניים. עולם הקולנוע מאחלת לכל לקוחותיה ימים שקטים יותר, ומאמינה שבזכות האחדות בעם נוכל לצלוח גם את התקופה הנוכחית״.

לשרשור תגובות לחץ כאן


19:15
  /  
25.10.2023
  
אלי חבוש

1