HT Magazine – מי אנחנו?

מה זה האתר הזה ומי אנחנו, מקימיו


רישום והשימוש בקבוצת האתרים  הוא חינם.

האתר נוצר ונבנה בראש ובראשונה בכדי להיות בית פתוח, פלורליסטי וחופשי לחובבי האודיו, קולנוע-ביתי, גאדג´טים ובכלל כל דבר שהוא מולטימדיה, בארץ. האתר ליברלי, פלורליסטי ופתוח לדעות שונות, מונע התקפות אישיות והתערבות עוסקים בתחום ומנסה לשקף את מכלול הדעות במאמריו ובפורומים שבו. האתר מהווה קהילה גדלה והולכת של חובבי התחום.

האתר מבוסס על כמה עקרונות: תרבות דיון, אובייקטיביות ומקצועיות:
  • תרבות דיון: אנחנו לא מקבלים התקפות אישיות, התלהמות או שפה קלוקלת. תרבות הדיון כאן היא חיובית. כל דעה (בתחום ההגיון) תתקבל כאן בשמחה כל עוד תרבות הדיון תשמר.
  • אובייקטיביות: כותבי האתר אינם מקבלים תמורה כלשהי בעד כתיבתם, אינם קשורים ליבואנים ואינם מקבלים טובות הנאה כלשהם. הכתבים הם עצמאיים לחלוטין ונפרדים לחלוטין מכל אינטרס עסקי או מסחרי. עוסקים בתחום מוגבלים באתר ואינם יכולים להמליץ או לשלול ציוד.
  • מקצועיות: האתר אינו מתפשר על איכות ועומק המאמרים ואלו ייעשו ברמה הגבוהה ביותר שנוכל להפיק. איננו מנסים לרדת לרמה שכל אחד יוכל להבין אלא לספק את המידע המעמיק והיסודי ביותר בכל תחום שנכסה.
באתר תוכלו לקרוא ביקורות ומאמרים, לספר חוויות, לשאול שאלות וגם ללמוד דבר או שניים, הן על ציוד והן על כותרים (סרטים ומוזיקה).
האתר מהווה מקום אובייקטיבי, אנחנו מסננים בקנאות בעלי אינטרסים ועוסקים בתחום בכדי לתת לקוראינו סביבה נקיה מאינטרסים חשאיים. דברים נוספים מייחדים את האתר, כולל מדיניות של תרבות דיון פורה ופתוחה אך לא מתלהמת
צוות האתר הבכיר (הצוות כולו מונה יותר מ-40 איש סה"כ)

מרטין סבג (MartinHSabag) הוא יליד 74 מארגנטינה. מרטין בעל תואר הנדסאי באלקטרוניקה וניסיון רב שנים בוידאו ובאודיו. התמחותו היא אודיו ושיווק בתחום האלקטרוניקה הצרכנית והבידורית. מרטין בעל ניסיון של שנים בניהול אתרים עם צוותים גדולים של מתנדבים. מרטין כיום מנהל עמותת "Custom angels": רוכבי אופנעי Custom לטובת ילדים במצוקה.

מרטין הוא מבעלי HT ואחראי על פיתוח עסקי בקבוצה.


עפר לאור (oferlaor) הוא ממקימי האתר ומשמש כיום באחראי טכני באתר.

עפר אוהב מספר רב של תחומים באתר כולל מעבדי התמונה, וידאו, מסכים דקים, מזרימי מדיה וכיול וידאו. בזמנו "החופשי", עפר מתפקד כמנהל פיתוח בחברת Wix.


עורך ראשי mobile: אלי חבוש (EliHaboosh)

אלי הוא אחת הדמויות המוכרות בתחום הגד´טים והסלולרי בישראל בחמשת השנים האחרונות, בין אם כעורך החדשות באתר פוקט מזה חמש שנים ובין אם ככתב באתר YNET. אלי הוא עו"ד בעיסוקו ומקצועו.


עורך ראשי: זיו רוזנפלד (Ziv_r)

זיו פעיל ב-HT מימיו הראשונים וכיום הוא עורך ראשי באתר. לזיו יש תשוקה לגיימינג, רשתות וקולנוע ביתי. זיו הוא מנהל בקבוצת Tier 4 בחברת תוכנה בהרצליה.


שותף : עמית לגו Amit Lago  (עמית_לגו)

עמית חי ונושם טכנולוגיה מזה מספר שנים ונמצא באתר מיום הקמתו. עמית מחובר לתחומי הסלולר, החומרה והגיימינג וכותב וסוקר חדשות ומוצרים בתחום. עמית מתפקד היום ככתב במגזינים מקוונים בארץ.


עורך משנה HT Mobile: צבי וורובל (zviwr)

תחביבו מזה שנים רבות הוא בדיקה וסקירה של חפיצים (הגאדג´טים) – מכשירי ניווט, מחשבי כך יד, מכשירים סלולאריים וכל חידוש בתחום זה.

לפרנסתו עובד בחברת היי טק מהמובילות בארץ ובעולם ולאחרונה משמש כמנתח שוק עסקי וכמנהל רכש.


יניב דיין (ride) הוא אחראי קטגורית המקרנים באתר.

יניב מהנדס תוכנה בחברת הייטק , משוגע כבר שנים על תחום הקולנוע הביתי בכלל ומקרנים בפרט. עומד להגשים חלום רב שנים להקמת חדר קולנוע מפואר במרתף. שדרגן סידרתי….


דורון נמרוד (pixies) הוא אחראי קטגורית HTPC ומחשבים סלוניים.

דורון עוסק בהיי טק ומחשבים כבר שנים והוא חובב HTPC מזה זמן רב.


אנחנו מנסים (אנחנו מקווים שבהצלחה) לשמר אי של שפיות, רוגע וחוסר התלהמות במרחב אוקיינוס האינטרנט הישראלי הסוער…

תהנו, הנהלת HT


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

8:00
  /  
01.02.2005
  
צוות האתר

1