מטען GaN של Ugreen בהספק של 65W

מטעני GaN שעד לא מזמן עלו הון תועפות, הגיעו למחירים שווים לכל נפש

8:30
  /  
11.01.2022
  
HTmagDeals

חברת Ugreen הציגה לאחרונה מטען קיר חדש בהספק של 65W מדגם CD244. המטען בעל 3 פורטים, 2 מהם USB-C והשלישי USB-A. הפלוס הרציני של המטען הוא היותו גליום ניטריד, נקרא גם GaN, דבר שמעניק לו נצילות גבוהה מאוד ולכן הוא מתחמם הרבה פחות ממטענים קונבנציונאלים אחרים ועושה את זה בגודל פיזי קטן יותר.

עם הספק של 65W, המטען מתאים לא רק להטענת הטלפון או הטאבלט שלכם, אלא גם עבור מחשבים ניידים בעלי הספק לא גבוה במיוחד. ה- MacBook Pro 13 למשל, הוא דוגמה יפה לזה.

המעבד השוכן בתוך המטען הוא של חברת Navitas, אחת מהחברות המובילות היום בתחום בה משתמשים הרבה מאוד מיצרני מטעני ה- GaN ומסיבה טובה, הוא בעל נצילות טובה מאוד של אנרגיה, בעל הגנה טובה מפני חימום יתר, קצר, הגנה מפני קפיצת מתח או זרם ברשת החשמל על מנת להגן על המכשירים שלכם, כולל הגנת ברקים.

המטען כולל תמיכה בכל הפורמטים הנפוצים היום לטעינה, אם זה PD, QC 4.0 או SCP בו משתמשת Huawei.

מארז המטען עשוי מפלסטיק בעל אסמכתת UL94-V0 להגנה בפני שריפה ומצופה בצבע מתכתי עבור גימור נאה
ניתן לראות את התחלקות ההספק של המטען לפי כמות הפורטים שבשימוש

 

מטען הקיר קומפקטי למדי

 

 

אם תעדיפו מטען חזק יותר עבור מחשבים ניידים בהספק גבוה יותר, תשקלו לקנות את גרסת ה- 100W של המטען, זהו למעשה המטען האישי שלי מאז סוף 2021.

אין ספק שהמטענים של Ugreen מוצלחים, הם לא יקרים מידי והם מסוג האביזרים שימשיכו איתכם הלאה גם אחרי שתחליפו פעמיים טלפון. הייתי מצפה בשלב זה שהחברה תחדש מעט, למשל תקעים מתחלפים במטען עבור שימוש כאשר טסים למדינות אחרות וגם מטען GaN שולחני.

מחיר המטען עומד על $36.99 עם משלוח חינם ובמקומכם, הייתי מוסיף להזמנה גם את כבל ה- USB-C, זהו כבל איכותי למדי שמתאים להטענת צרכנים בהספק של עד 100W, אם זה הטלפון שלכם או המחשב הנייד.

 

הפעלת טעינה מהירה NeoCharge בטלפון REDMAGIC 6S Pro

לשרשור תגובות לחץ כאן


8:30
  /  
11.1.2022
  
HTmagDeals

1