אולי פספסתם: זה הגלקסי SmartTag של סמסונג שהוצג באירוע ההכרזה

לצד הגלקסי S21 הוצג גם רכיב קטן ומגניב בשם סמסונג גלקסי SmartTag - מה הוא יודע לעשות?

9:33
  /  
15.01.2021
  

אירוע Unpacked הגדול של סמסונג נמצא, בימים אלו, באור הזרקורים וממוקד בשלושת הטלפונים החדשים של Galaxy S עליהם אלי חבוש כתב באתר . אך לצד אותן הכרזות גדולות היה קל לפספס את ה- Galaxy Smart Tag – רכיב מעקב ואיתור חפצים באמצעות Bluetooth. הרכיב מגיע בשתי גרסאות – Smart Tag המשתמשת ב- Bluetooth 5.0 Low Energy  ו- Smart Tag + שממנף את ה- Ultrawide Band – UWB ויושק בהמשך השנה.

 

באמצעות Galaxy Smart Tag ניתן לעקוב אחר מיקום חפצים או אנשים אליהם הוא מחובר. ניתן לחברו בקלות לטלפון סלולארי להכניס אותו לארנק, או אפילו לצרף אחד למעיל של הילד. לרכיב מתחברים באמצעות אפליקציית Samsung SmartThings Find, זאת כדי לקבל חיווי נוח על גבי מפה של מיקום הרכיב. 

תכונותיו של ה- Samsung Galaxy SmartTags

ה- Samsung Galaxy SmartTag מעוצב כמלבן קטן, עשוי פלסטיק, עם חור יעיל המאפשר לחבר אותו על מפתחות, על צווארון חיית המחמד, או על אביזרים נלווים אחרים.

ה- SmartTags פועלים בשילוב עם אפליקציית SmartThings Find של סמסונג, המאפשרת לעקוב אחר מיקום הסלולרי של סמסונג ומכשירים אחרים. כעת ניתן  השתמש באפליקציה זו גם בכדי לעקוב אחר ה- SmartTag המחוברים לחשבון

 

אותם תגים שולחים אותות Bluetooth למכשירי סמסונג הסמוכים, בין אם הם שלכם או של אנשים אחרים, באמצעות אותן אותות ובמקביל למיקום המכשירים איתם הרכיב מתקשר ניתן למקמם על גבי מפה. המיקום נקבע  בהתאם לסמיכותכם למכשירים שבסביבה. ל- SmartTags יש סוללת מטבע להחלפה שלדברי סמסונג תחזיק מעמד 'חודשים'.

ה- SmartTags מכיל כפתור לחיץ אותו תוכלו להקצות לפונקציות בית חכם שונות ומגוונות. לדוגמה, תוכלו להגדיר כי בלחיצה על כפתור זה  אורות הבית ידלקו, הטלוויזיה תדלק או שמערכת האזעקה תדרך.

דגם נוסף שיושק מאוחר יותר הזנה הוא ה- SmartTags Plus המשתמש בטכנולוגיית UWB, טכנולוגיה המאפשרת מעקב מרחבי וכיווני, כך שתוכלו להשתמש בנתוני האיתור באופן מדויק יותר.

על פי דיווחי החברה ה-  SmartTags יוכל לתקשר עם הטלפונים (של סמסונג בלבד) ממרחק של עד 120 מטר. גם במקרה בו הרכיב אינו קולט את הטלפון אליו הוא קושר, הוא ממשיך  לתקשר עם מכשירי סמסונג אחרים אשר דרכם הנתונים מתעדכנים בשרתי החברה.

תאריך שיווק ומחיר –  Samsung Galaxy SmartTags

סמסונג גלקסי SmartTags יצא למכירה ב- 29 בינואר, לצד ה- Galaxy S21. ה- SmartTags Plus (דגם ה- UWB)  יופיע במועד מאוחר יותר. בעולם מדווחים שאם נזמין את אחד הטלפונים החדשים של Galaxy S21, נקבל לפחות SmartTag אחד בקופסא. כנראה שהטבה זו תכנס לדגמי הקצה שהוכרזו ומקווה שתבוא ליידי ביטוי גם בארץ.

מחיר SmartTag של סמסונג הוא $ 29 / £ 29 / 149ש"ח  לתג. מדובר במחיר מעט יקר בהשוואה לרכיבים גנריים שתוכלו למצוא ברשת אך היתרון היחסי של סמסונג הוא ממשק המשתמש והאפליקציה המתחברת לרכיב.

בארה"ב תוכלו לקנות חבילה של שני תגים במחיר של 49.99 דולר, או ארבע במחיר של 84.99 דולר.

מחיר SmartTag Plus הוא 39.99 דולר, או 64.99 דולר לזוג – והוא יהיה זמין בכחול ואפור.

 

 

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


9:33
  /  
15.1.2021
  

1