צמיד פיטנס חכם Xiaomi Smart Band 8

האם כדי לכם לשדרג ל- Band 8?


סדרת Mi Band של Xiaomi צברה פופולריות בשנים האחרונות בשל התמורה הגבוהה לכסף והמחירים התקציביים. כעת, לאחר יותר משנה מהשקת ה- Smart Band 7, משיקה Xiaomi את ה- Smart Band הכולל מסך AMOLED, רצועה נשלפת, כ- 16 ימי שימוש ואפילו אפשר לשחק עליו משחקים.

 

 

בחבילה מקבלים את גוף ה- Band 8, רצועה נשלפת מגומי, מדריך למשתמש וכבל טעינה מגנטי.

 

 

 

 

 

 

 

עיצוב ואיכות בנייה

לכאורה, ה- Band 8 נראה מאוד דומה לקודמו, אך מקרוב, קיימים הבדלים רבים. הדבר הראשון הוא בעל מבנה התומך בהסרה מהירה של הרצועה, ניתן להסיר את הרצועה על ידי לחיצה על כפתור קטן בתחתית ומשיכה. זה שינוי מאוד פרקטי שמביא מגוון סגנונות לרצועה החכמה הניתנים להחלפה במהירות ובנוחות. הרצועה מרגישה מאוד מאובטחת כאשר היא מחוברת.

 

 

מבחינת איכות הבנייה, גוף הרצועה עשוי מפלסטיק קשיח אך עם מסגרת מתכתית המעניקה מראה יפה. השעון עצמו דק יחסית והחיישן בתחתית אינו בולט כל כך כך שהשעון מרגיש נוח לחבישה יחד עם היותו קל משקל.

 

 

ל- Band 8 יש מסך AMOLED בגודל 1.62 אינץ' בעל קצב רענון של 60Hz. בזכות זאת, החלקות וגלילות על גבי התפריטים וההגדרות השונות בשעון מרגישות חלקות מאוד. קיים גם מצב Always -on-display.

 

 

פיצ'רים

 

 

 

מבחינת ממשק משתמש ותכונות, הרצועה תומכת כעת בלמעלה מ-150 מצבי ספורט, מדידת קצב לב (BPM), ניטור שינה, מספר צעדים, ריווי חמצן בדם, שעון מעורר ועוד. לרצועה יש גם אביזר נפרד בעלות נוספת המאפשר לחבר את הרצועה לשרוכים כדי לעקוב טוב יותר אחר תדירות הצעדים, אורך הצעד ואפילו את השפעת כף הרגל על הקרקע בזמן הריצה – בשביל המקצוענים שביננו שמחפשים למקסם ביצועים.

 

קיימים גם משחקים בסיסיים

 

 

חיי סוללה והתראות 

לפי החברה, ה- Band 8 יכול להחזיק עד 16 ימים בשימוש טיפוסי וכאשר מצב Always On מופעל – עד שישה ימים, אלו נתונים מעולים. מהשימוש שלי, הכלל הפעלת מצב אימון 3 פעמים, ניטור שינה וקבלת התראות ושיחות, ה- Band 8 החזיק בערך שבועיים – כאשר מצב Always On כבוי, הטענה אחת כל שבועיים זה הגון למדי עבור צמיד פיטנס.

הצמיד חכם תומך בקבלת התראות מכל היישומים המוכרים כמו WhatsApp ו- Gmail, גם בעברית. כמו כן, ניתן לראות בשעון קבלת שיחה עם אפשרות לנתק, לא ניתן לדבר בטלפון דרך השעון.

סיכום

 גלילות על גבי המסך מרגישות מאוד חלקות, ניתן להתאים אישית את העיצוב של השעון עם הרצועה הנשלפת ומגוון פני השעון באפליקציה, יש גם חיי סוללה הגונים והגנה מלאה בפני מים עד 50 מטר בתקן 5ATM. השעון גם מתאים לכל מי שרוצה לנטר את האימונים שלו טוב יותר מבחינת תדירות ועצימות המאמץ לדוגמה, גם בריצה, בסטייל, בזכות העיצוב המינימליסטי החדש, רק חבל שאין GPS מובנה.

מחיר: $41.99 באתר Aliexpress

לשרשור תגובות לחץ כאן


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

20:00
  /  
03.11.2023
  
גיל

1