רכזת USB רב-תכליתית UGREEN Revodok Pro 211

מחשב נייד למחשב שולחני כהרף עין


הקדמה

אם אתם משתמשים במחשב נייד כמחשב "נייח" בבית אז סביר מאוד להניח שיש לכם אותה בעיה כמו שלי, אין מספיק פורטים! אני צריך לחבר את המקלדת, העכבר, משטח עכבר עם תאורת RGB, רמקולים, שלט רחוק, אוזניות, כבל חשמל, כבל HDMI וכבל רשת. בזמן שאין מקום לכל ההתקנים, אם אני רוצה לקחת את המחשב הנייד איתי החוצה אני צריך לנתק את כל הכבלים ואז להחזיר אותם חזרה וזה לא נוח – באמצעות רכז USB ניתן לחבר הכל אליו ככה שרק הוא וכבל החשמל מחוברים לי למחשב (במחשבים מסוימים ניתן להטעין את המחשב דרך הרכז ואז זה רק כבל אחד), זה גם יותר נוח אם רוצים לשנע את המחשב הנייד כי מוציאים רק 2 כבלים, זה גם נראה יותר אסתטי וגם אני חייב את זה כי אין מספיק פורטים במחשב הנייד.

אבל לפני שאתם רצים לקנות רכז USB, חשוב לבחור רכז איכותי ורב-תכליתי שיתאים לשימוש שלכם, ככה שתהנו להשתמש בו. רכז ה- USB-C של Ugreen מדגם Revodok Pro 211 מבטיח קישוריות מגוונת עם עד 11 פורטים נוספים ותמיכה במגוון טכנולוגיות חכמות ומהירות – כולל תמיכה בחיבור 2 מסכים חיצוניים באיכות 4K והעברת נתונים מהירה של 10Gbps. זה ממש כמו הרחבת שולחן העבודה בחבילה קופמקטית. בכתבה זו נבדוק האם הכל עובד כמו שצריך, או שיש כמה תווים שמעט הורסים את החוויה, בואו נתחבר ונגלה.

 

ה-Revodok מתגאה ב- 11 פורטים

 

בממדים של 19x11x2.8 ס"מ הרכז די קומפקטי ובמשקל של 309 גרם לא שוקל הרבה, ככה שהוא מתאים לשינוע יחד עם המחשב הנייד בצורה נוחה, או אם אתם רוצים לשנע רק את המחשב הנייד אז מנתקים רק את הכבל של הרכז שזה מאוד נוח, או עבור שימוש באופן קבוע על שולחן העבודה שלכם מבלי לתפוס יותר מדי מקום.

הוא מתחבר למחשב באמצעות USB-C עם חיבור של עד 2 מסכים חיצוניים, קיימות 2 יציאות HDMI המאפשרות לחבר שני מסכים באיכות 4K@60Hz. אם אתם צריכים משהו אפילו יותר חד, יציאת ה- HDMI 2 מעלה את הרמה ל-8K@30Hz עבור חיבור מסך חיצוני אחד.

 

 

יציאת ה- USB-C במהירות 10Gbps מבטיחה העברת נתונים במהירות של מירוץ מכוניות, בעוד שפורט ההטענה מסוג USB-C בתקן PD של 100W שומר על חיי הסוללה של המחשב גבוהים (כאשר מחברים כבל הטענה USB-C לרכז וזה מטעין את המחשב שמחובר לרכז).

פורט הרשת מאפשר לבטל קישוריות Wi-Fi איטית עבור חיבור אינטרנט קווי חזק ויציב במהירות של 1000Mbps. קיימות גם 2 יציאות USB-A 3.2 Gen 2, יציאת USB-A 3.0, קורא כרטיסי SD/microSD ופורט לכבל AUX 3.5 מ"מ בשביל אוזניות.

כן הייתי רוצה שכבל ה- USB-C יהיה ארוך יותר כך שהרכז יוכל לשבת על השולחן (ולא יהיה תלוי באוויר) במגוון רחב יותר של שימושים, למשל כאשר המחשב עומד אנכית

 

עם זאת, ה- Revodok לא מושלם. נתייחס קודם כל לפיל בחדר: היעדר תמיכת Thunderbolt 4 – עבור משתמשים תובעניים שחושקים במהירויות העברת הנתונים המהירות ביותר, זה עשוי להיות שיקול שיש לקחת בחשבון. עם זאת, אופציות אחרות עם תמיכה ב- Thunderbolt 4 בדרך כלל יקרות יותר לכן יתאימו רק למי שבאמת צריך את זה.

למשל, אלטרנטיבות פופלריות אחרות בשוק כוללות את ה- Anker 577 Thunderbolt 4 Mini Dock, אשר מציעה תכונות דומות, אך עם היתרון הנוסף של תמיכה ב-Thunderbolt 4, עם זאת, הוא גם יקר יותר במחיר של בערך פי 3. ה- Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock הוא עוד אפשרות שתתאים מחשבים ניידים של Lenovo, עם תמיכה ב- Thunderbolt 4 ומגוון דומה של תכונות – עם זאת, הוא יקר יותר פי כמה וכמה.

 

סיכום

ה- Revodok Pro 211 11 in 1 של Ugreen מהווה כמתחרה טוב עבור אלה המחפשים רכז נייד ועשיר בתכונות. בחירת היציאות הרב-תכליתית שלו, תמיכת תצוגת 4K כפולה והעברת נתונים מהירה הופכים אותו למעצמת פרודוקטיביות. עם זאת, היעדר תמיכה ב- Thunderbolt 4 וכבל קצר שעשוי להגביל מיקום הגיוני של הרכז עשויים לגרום למשתמשים מסוימים לחשוב פעמיים. בסופו של דבר, ההחלטה תלויה בצרכים ובתקציב הספציפיים של כל משתמש.

לבסוף, תג המחיר של $77 מציב ה-Revodok Pro 211 בטווח מחירים די תקציבי בספקטרום רכזי ה- USB-C, ועבור המחיר הזה הוא מציע תמורה גבוהה לכסף עם גודלו הקומפקטי, מגוון הפורטים והטכנולוגיות החכמות והמהירות שהופכות אותו לרכז USB ראוי לשולחן העבודה שלכם.

 

מחיר: $77.7 באתר אליאקספרס

קופון: UGREEN202431

למידע נוסף באתר היצרן 

יתרונות

  • תמיכה בחיבור 2 מסכים חיצוניים באיכות 4K@60Hz או באיכות 8K@30Hz למסך בודד
  • פורט הטענה של 100W למחשב הנייד
  • העברת נתונים מהירה 10Gbps
  • עיצוב קומפקטי וקל משקל
  • כ- 11 פורטים שימושיים

חסרונות

  • כמתחמם קצת כאשר המחשב תחת עומס
  • כבל קצר יחסית מגביל אפשרויות מיקום
  • היעדר תמיכה ב- Thunderbolt 4

לשרשור תגובות לחץ כאן


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

18:00
  /  
05.02.2024
  
גיל

1