אוזניות TWS מדגם UGREEN HiTune T6: פתרון אודיו ידידותי לארנק

האם אלו אוזניות ה- TWS הטובות ביותר ב- 100 ש"ח?


אוזניות ה- TWS של Ugreen מדגם HiTune T6 מהוות כתוספת נחמדה לליין אוזניות ה- TWS של החברה, במחיר תקציבי. נראה שביטול רעשים אקטיבי (ANC) מגיע כבר כברירת מחדל באוזניות TWS, וה-  HiTune T6 לא יוצאות דופן. הן מציעות גם שילוב של איכות שמע טובה לאורך זמן, עיצוב מודרני ונוח והכל במחיר סביר.

עם אלפי דגמים כיום בשוק, האם ל- Ugreen HiTune T6 יש באמת מה שצריך כדי שתעדיפו אותם על פני אוזניות אחרות באותו מחיר? בדקנו.

 

 

מה בקופסה?

  • כבל USB-C להטענה
  • מדריך למשתמש
  • 3 זוגות Eartips

 

 

איכות בנייה ועיצוב

מארז הטעינה מאמץ מראה פשוט למדי, הוא עשוי מפלסטיק ובעל גימור לבן עם לוגו החברה בחזית לצד נורית LED קטנה לחיווי מצב הסוללה (כאשר פותחים את המכסה). בתחתית חיבור USB-C להטענה.

 

 

האוזניות קלות משקל ובצבע לבן מבריק, הן כוללות עיצוב בעל "גבעול" ארוך, לאזור המגע של האוזניה יש משקע רדוד (בחלק העליון) מה שמשפר את יכולת הגילוי של אזור המגע בקלות.

 

האוזניות עצמן קלות משקל בעיצוב לבן נקי עם לוגו החברה בתחתית כל מקלון
האוזניות נשלטות על ידי הקשות קלות בחלק העליון של האוזניה
מיקום משטחי ההמגע

 

תכונות וחווית שימוש

ה -HiTune T6 אינן שונות מרוב האוזניות האלחוטיות בתוך האוזן – סט ה- Eartips שכבר מולבשים על האוזניות בגודל של תעלת האוזן של רוב האנשים והתאימו לי בול, האוזניות מרגישות נוחות וקלילות ללבישה, לא צפופות מדי ולא רפופות מדי.  החלל החיצוני של האוזניה מתאים לאפרכסת ומאפשר פיזור של המשקל לאורך חלקיה.

הודות לעיצוב הארגונומי של ה- HiTune T6 הרגשתי שהן יציבות באוזן – גם בזמן ריצת החימום לפני האימון, אם כי אני עדיין מעדיף את החתימה ההדוקה באוזן של ה- Jabra Elite 8 Active.

 

 

ה -HiTune T6 מגיעות עם מגוון של תכונות. הן תומכות ב-Bluetooth 5.3 ו- AAC/LDAC להזרמת שמע באיכות גבוהה. האוזניות מציעות גם דירוג עמידות בתקן IPX5,– כלומר הם עמידות בפני התזות מים קלות מכל הכיוונים. מה שאומר שגשם קל וזיעה לא מהווים בעיה ואפשר גם אחרי האימון להעביר עליהן מגבון לח. הן גם תומכות ב- multipoint – חיבור 2 מכשירים במקביל.

לאוזניות אמור להיות אפליקציה לשליטה, ב- 2 טלפוני Android שניסיתי האפליקציה לא הייתה זמינה להורדה מה- Play Store ובכשיר iPhone אחד הצלחתי למצוא ולהוריד מה- App Store את האפליקציה אבל היא לא זיהתה את האוזניות כשהם היו מחוברות.

כמו כן, 6 המיקרופונים מסייעים בביטול הרעשים האקטיבי של ה- T6. מדובר באוזניות בסביבות 100 שקל לכן לא ציפיתי שמדובר כאן בטכנולוגיה של ביטול רעשים מתקדמת מאוד. לפי החברה, הן מסוגלות לסנן עד 48dB מרעשי הסביבה, כאשר לא באמת הייתי יכול לבדוק את זה, אני יכול להגיד שהם מצמצמות באופן מורגש רעשים אחידים ורציפים כמו הרעש הסטטי באוטובוס, מזגן או המוזיקה והדיבורים של האנשים בחדר כושר. כמצופה, האוזניות לא עושות עבודה טובה בחסימת תדרים חזקים וקצרים כמו הפלה של משקולות במכון כושר או ציוצים של ציפורים.

 

מלבד המחיר התקציבי שלא מאפשר להכליל מערכת סינון רעשים אקטיבית מתקדמת כמו מה שיש באוזניות יקרות הרבה יותר, האוזניות מציעות חתימה פחות הדוקה באוזן לעומת ה- Jabra Elite 8 Active, מה שלדעתי פוגע ביכולת סינון הרעשים הפסיבי שלהן מהסביבה.

אבל בסה"כ, מדובר על סינון רעשים מעולה לטווח המחירים שה- HiTune T6 נמצאות בו, קיים גם מצב "Ambient" המאפשר לשמוע את הסביבה מבלי להוריד את האוזניות, הוא סביר.

 

איכות שמע

ה- HiTune T6 בעלות דרייבר דינמי גדול של 10 מ"מ. כמו כן, התמיכה ב- LDAC וב- Hi-Res מאפשרת הזרמה איכותית וחלקה של הפרטים באודיו. מבחינת חווית ההאזנה הכוללת, במת הקול של האוזניות רחבה יחסית, וכוונון ברירת המחדל של ה-EQ מאוזן ומרגיש שיהיה נוטה יותר לשירי פופ. הכמות בתרים הנמוכים מורגשת אך הייתי רוצה באס עמוק יותר. בסה"כ מדובר באיכות שמע מעולה למחיר האוזניות.

 

חיי סוללה

קיבולת הסוללה של מארז הטעינה היא 400mAh, חיי הסוללה רק של האוזניות הם עד 7 שעות האזנה, או עד עד 30 שעות יחד עם מארז הטעינה.

 

 

סיכום

ה- Ugreen HiTune T6 מציעות חבילה של איכות צליל טובה עם תמיכה ב- Hi-Res להזרמה חלקה ואיכותית של השמע, סינון רעשים אקטיבי, עמידות באימונים בזכות תקן ה- IPX5 וחיי סוללה הגונים, והכל במחיר תקציבי יחסית. אם כי היעדר אפליקציה לשליטה מגביל את אפשרויות הכוונון וההתאמה האישית.

מחיר: $30.99 בחנות הרשמית של Ugreen באליאקספרס

לשרשור תגובות לחץ כאן


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

10:00
  /  
09.11.2023
  
גיל

1