רשת מטבחי סמל חונכת אולם תצוגה חדש

ערב ראש השנה תשפ"ד, חנכו מטבחי סמל - SEMEL - אולם תצוגה חדש בראשון לציון


תוכן שיווקי

אני צועד לתוך מתחם בית הקפה (הזמני) בחלקו האחורי של אולם התצוגה החדש של מטבחי סמל ברחוב ילדי טהרן 6 שבראשון לציון, ואני שומע אורחת הלוחשת לחברתה "הם מדהימים" בהתייחסה לתצוגה שהרגע נחשפנו אליה במיקום החדש שמטבחי סמל עברו אליו השבוע. במסגרת חנוכת המתחם החדש, ערכו מטבחי SEMEL אירוע השקה יוקרתי אליו הוזמנו אדריכלים, מעצבים ועיתונאים רבים שנחשפו לראשונה לליין העיצובים החדשים שסמל השיקו.

בית הקפה הזמני של מטבחי סמל לכבוד אירוע ההשקה (צילום: דניאל מטלון)

רשת מטבחי סמל , המובילה את תחום מטבחי היוקרה בישראל פותחת בימים אלו אולם תצוגה חדש בראשון ציון ברמה בינלאומית בבעלות ברטו מוהדב, ויקי שדה וסברינה מוהדב, המאפשר הצצה למטבחים ייחודיים, המיוצרים בטכנולוגיה חדשה ובלעדית לסמל.

בהקמת האולם התצוגה החדש המשתרע על פני 500 מ"ר הושקעו כ- 10 מיליון ש', ומוצגים המטבחים החדשים לשנת 2024 המיוצרים מחומרים חדשים ובעיצובים ייחודיים, צביעה בטכנולוגיה ירוקה ופרזול ייחודי וסוגי חומרים שלא נראו עד כה בארץ. באולם התצוגה מוצגים 9 דגמי מטבחים פורצי דרך המגלמים בתוכם את כל החידושים. המטבחים נוצרו מחומרי  גלם מיוחדים כמו סוגי שיש טבעיים המיובאים מאיטליה וברזיל וסוגי עץ אקזוטיים שמיובאים במיוחד ע״י סמל.

מאחורי האגרטל ניתן לראות את ארונות המטבח העשויים עץ טבעי כהה, שבמרכזן תנורי האפייה (צילום: דניאל מטלון)

בחזית אולם התצוגה מוצב דגם של מטבח, העשוי מסלע שנחצב במיוחד עבור חברת סמל. הייחוד הוא באי  המפוסל בצורה גיאומטרית א- סימטרית בגווני אבן בלתי שגרתיים וזאת לצד ארון מעץ מיושן בטכנולוגיה מתקדמת וויטרינה מרחפת. אחד הדברים הבולטים שמנחה את מטבחי סמל זה להיות שונים לעצב דגמים פורצי דרך שלא ניתן לראות במקום אחר ולהכתיב טרנדים חדשים. מה שמאפיין את הדגמים החדשים הוא השימוש בחומרים טבעיים המאפשרים להכניס את הטבע כפי שהוא לתוך המטבח עם מגע של טקסטורות שהכי קרובות לטבע. ניתן לראות את  הגימורים של עץ מחוספס וגס, לא מעובד ביחד עם מראה של תלת מימד וטקסטורות של גזע עץ כשם שמצוי בטבע .

המטבח האיטלקי המעוצב בכניסה לאולם התצוגה החדש (צילום: דניאל מטלון)

ניתן גם לראות שימוש בשיש מסוג קוורצית שהתקבל כגוש וממנו נבחרו החלקים המיוחדים ביותר אשר מהם יצרו אי מאבן  בצבע ורוד עם גידים בגוונים שונים, מסותת בקווים גיאומטריים מצד אחד ומעוגלים מצד שני. ניתן לראות שימוש בדלתות אלומיניום  ישרות מחומר קל מאוד שניתן לקבל אותן עד גודל של  2.7 מטר. הדלתות מוצעות בצביעה מתכתית ,ידידותית פורניר בצביעת טרמו, ידידותי לסביבה, המקנה מראה עמוק ודרמטי. במטבחים משולבות ויטרינות עם תאורה בטכנולוגיה מיוחדת המקנות להן מראה של מדפים מרחפים, במראה מיוחד ומרשים.

במטבחים משולבות ויטרינות עם תאורה בטכנולוגיה מיוחדת (צילום: דניאל מטלון)

עוד מאפיין מרכזי בעיצובים של כל הדגמים החדשים הוא ה"יציאה מהקופסא"- שימוש באותו מטבח ב-6 עד 7 חומרים שונים הצבועים בטונים דומים של גוונים, הרצון הוא לייצר מטבחים מיוחדים ולא מונוטוניים. השימוש במספר רב של חומרים במטבח אחד עם סוגי צבעים שונים שמשתייכים לאותה פלטת צבעים, מקנה מראה יוצא דופן ומהפכני ומעניין.

חידושים טכנולוגיים :

  • מתקן מעלית גדול מאוד שעולה מתוך השיש, לאיחסון אביזרי בישול מעל 2 מטר.
  • מערכות מדפים ממתכת מתכוונת מיוחדת עם תאורה המוטמעת ויוצרת מראה מרחף.
  • פיתוח  חומרים חדישים שמפותחים במעבדות סמל עם טקסטורות צביעה מיוחדות ליצירת גוונים  חדשים ,שטרם נראו.
  • שילוב חומרים בלתי שגרתיים שלאו דווקא יועדו מלכתחילה למטבחים.

באולם ניתן לראות גם מוצרי חשמל כמו מקררים אינטגרלים ,מוצרי חשמל בטכנולוגיה של אידוי ובישול בריא , כמו כיריים משולבות, מערכות מים משוכללות, תנורים בשיטת בישול בשילוב אידוי וצלייה לבישול בריא ועוד.

מקפיא ומקרר BUILT IN במטבחי סמל באולם התצוגה החדש (צילום: דניאל מטלון)

אולם התצוגה עוצב ע״י אלכס מייטליס, והדגמים עוצבו ע״י ויקי שדה וסברינה מוהדב שהן שותפות ומעצבות החברה וישנו דגם שעוצב ע״י אלכס מייטליס,בעצמו.

ברטו מוהדב, הבעלים של רשת מטבחי סמל: "חשוב לנו להציג את  החידושים העדכניים ביותר בעולם להמציא ולחדש ל הזמן ולהביא את הדברים שלא נראו עד כה. ולהיות פורצי הדרך, ומהפכניים בתחום כדי להביא גם מקוריות ותחכום לצד איכות בלתי מתפשרת, אנו רוכשים באופן ישיר את חומרי הגלם ולכן יש לנו את האפשרות להציע ללקוח הסופי מחירים נגישים ".

מימין ברטו מוהדב (מחזיק סלולרי) לידו ויקי שדה (בכחול) וסברינה מוהדב מסבירים על המטבח האיטלקי (צילום: דניאל מטלון)

כתובת ה-SHOW ROOM של מטבחי סמל: משה לוי 1 פינת ילדי טהרן

כיריים גז מותקנות ישר על השיש (צילום: דניאל מטלון)
שיטה ייחודית של להבת גז מותקנת ישר על השיש (צילום: דניאל מטלון)

מטבחי סמל: www.semel-kitchens.co.il


11:00
  /  
20.09.2023
  
דניאל מטלון

1