השחור נראה אפור רק במדיה פורטל

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'

מנהלים: מנהלי וידאו, מנהלי HTPC ועיבוד תמונה

ssip96
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

השחור נראה אפור רק במדיה פורטל

לינק להודעה #1 

משום מה רק במדיה פורטל שמתי לב שהצבעים פחות חיים... בייחוד השחור שנראה ממש אפור..
שוב זה קורה רק במדיה פורטל...
אני על EVR, בויסטה SP1 כרטיס של ATI...

מישהו מכיר תיקון?..

תודה.

gelibter
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 6 פעמים

לינק להודעה #2 

מצטרף לתהיה...גם לי הייתה תחושה כזו... :?

טלוש
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

לינק להודעה #3 

בעיה ידוע!
לא כולם שמים לב לתופעה. הסיבה היא שימוש בסקלה הפוכה ממה שמוגדר ב-OUTPUT של הכרטיס מסך. 16-255 / 0-255.

זו וסיבות נוספות אחרות גרמו לי לעבור לנגן חיצוני במדיה פורטל, למרות שיש באג עם שימוש באחד (לטענת הקבוצה, עובדים על הפתרון).
אני אישית משתמש בגרסה העדכנית ביותר של MPC-HC ושם כבר התמונה שונה לחלוטין, מה גם, אתה שולט בכל ההגדרות הפנימיות של הנגן והקודקים בו, כך שאתה מקבל שליטה מוחלטת על המנוגן, שלא נדבר על שימוש ב-SHADERS במידת הצורך.
את הגרסה העדכנית ביותר ניתן להוריד מהלינק הנ"ל:
http://www.xvidvideo.ru/content/category/1/1/2/

ssip96
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #4 

טלוש כתב:בעיה ידוע!
לא כולם שמים לב לתופעה. הסיבה היא שימוש בסקלה הפוכה ממה שמוגדר ב-OUTPUT של הכרטיס מסך. 16-255 / 0-255.

זו וסיבות נוספות אחרות גרמו לי לעבור לנגן חיצוני במדיה פורטל, למרות שיש באג עם שימוש באחד (לטענת הקבוצה, עובדים על הפתרון).
אני אישית משתמש בגרסה העדכנית ביותר של MPC-HC ושם כבר התמונה שונה לחלוטין, מה גם, אתה שולט בכל ההגדרות הפנימיות של הנגן והקודקים בו, כך שאתה מקבל שליטה מוחלטת על המנוגן, שלא נדבר על שימוש ב-SHADERS במידת הצורך.
...
הממ אבל עדיין שומרים על השליטה בניגון מהמדיה פורטל?.. הכוונה לכל הפונקציות כמו לדלג 30 שניות קדימה או יותר וכו'?..

staticx
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

לינק להודעה #5 

יש לכם על זה דיון בפורום של מדיה פורטל, אני רואה ש ssip96 כבר שם..
נסו להיעזר בעצות שלהם אולי זה יפתור את הבעיות
http://forum.team-mediaportal.com/codec ... evr-60475/

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
נתן תודות: 501 פעמים
קיבל תודות: 3868 פעמים

לינק להודעה #6 

יש כרטיסים שמחזיקים שני סטים של כיולים, אחד רגיל ואחד לוידאו.

שווה להריץ test patterns דרכו ולכייל אותו בנפרד אם אפשרי.

ssip96
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #7 

oferlaor כתב:יש כרטיסים שמחזיקים שני סטים של כיולים, אחד רגיל ואחד לוידאו.

שווה להריץ test patterns דרכו ולכייל אותו בנפרד אם אפשרי.
...
אבל הבעיה היא רק במדיה פורטל שם הצבעים דלים, ככה שאני לא בטוח שהדרך לתקן את הבעיה היא דרך הגדרות הכ. מסך...

ssip96
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #8 

staticx כתב:יש לכם על זה דיון בפורום של מדיה פורטל, אני רואה ש ssip96 כבר שם..
נסו להיעזר בעצות שלהם אולי זה יפתור את הבעיות
http://forum.team-mediaportal.com/codec ... evr-60475/
...
זהו שהעצות שלהם לא ממש עוזרות.. :)

ssip96
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #9 

...
אגב אם ידוע מקור הבעיה- השימוש בסקלה ההפוכה אז למה לא עובדים על זה?..
ואשמח אם תוכל לענות לי האם השימוש בנגן חיצוני לא מאפשר שליטה בניגון דרך הMP
(כמו האפשרויות של דילוג 30 שניות/ קדימה וכו')

טלוש
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #10 

ssip96 כתב:

...
הממ אבל עדיין שומרים על השליטה בניגון מהמדיה פורטל?.. הכוונה לכל הפונקציות כמו לדלג 30 שניות קדימה או יותר וכו'?..
...
נכון מאוד, עם הגדרות מדויקות בתוך התוכנה ניתן להגיע לשליטה עם שלט המדיה סנטר בכל פונקציות התוכנה במידת הצורך. כך אני משתמש בה. אני מדפדף במדיה פורטל ומנגן דרך ה-MPC-HC כאשר השליטה מתבצעת בעזרת השלט בלבד.
כמובן שגם שם יש באג ידוע והוא הקפצת הודעה ולקיחת קודק ואי שחרורו למערכת הפעלה. ניתן להריץ חיפוש: external player codec error בתוך הפורומים של המדיה פורטל ולראות את הטראד המתאים.

ssip96
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #11 

טלוש כתב:
ssip96 כתב:

...
...
נכון מאוד, עם הגדרות מדויקות בתוך התוכנה ניתן להגיע לשליטה עם שלט המדיה סנטר בכל פונקציות התוכנה במידת הצורך. כך אני משתמש בה. אני מדפדף במדיה פורטל ומנגן דרך ה-MPC-HC כאשר השליטה מתבצעת בעזרת השלט בלבד.
כמובן שגם שם יש באג ידוע והוא הקפצת הודעה ולקיחת קודק ואי שחרורו למערכת הפעלה. ניתן להריץ חיפוש: external player codec error בתוך הפורומים של המדיה פורטל ולראות את הטראד המתאים.
...
כשאתה אומר הגדרות מדויקות בתוך התכנה הכוונה שיש להגדיר את זה בתוך הMPC-HC ולא במדיה פורטל אני מבין?..
ומה בנוגע לתקציר הסרט בחלון הקופץ כשלוחצים אינפו גם זה מופיע למרות שמדובר בנגן חיצוני?..
=

טלוש
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #12 

ההגדרות הן בתוך הMPC-HC כמובן.
את התקציר ועוד דברים הקשורים למדיה פורטל, לא ניתן לראות בנגן החיצוני.
אני ראיתי שהניגון האיכותי ביותר מתקבל בעזרת MPC-HC בהגדרות מסויימות, בגרסה החדשה ביותר. לא ניתן להשוואת את האיכות בין הנגן הפנימי לאומת התוצאה שניתן לקבל עם MPC-HC, גם בתמונה וגם בסאונד (בתמונה אני עובד עם GABEST בלבד - SA החדשים ביותר, ובסאונד עם AC3FILTER במצב PASSTHROUGH לפורמטים מקודדים ו-PCM דרך SPDIF למצבים האחרים).

ssip96
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #13 

טלוש כתב:ההגדרות הן בתוך הMPC-HC כמובן.
את התקציר ועוד דברים הקשורים למדיה פורטל, לא ניתן לראות בנגן החיצוני.
אני ראיתי שהניגון האיכותי ביותר מתקבל בעזרת MPC-HC בהגדרות מסויימות, בגרסה החדשה ביותר. לא ניתן להשוואת את האיכות בין הנגן הפנימי לאומת התוצאה שניתן לקבל עם MPC-HC, גם בתמונה וגם בסאונד (בתמונה אני עובד עם GABEST בלבד - SA החדשים ביותר, ובסאונד עם AC3FILTER במצב PASSTHROUGH לפורמטים מקודדים ו-PCM דרך SPDIF למצבים האחרים).
...
הממ אם כך זה לא ממש רלוונטי עבורי אני לא רוצה לוותר לא מכאן ולא מכאן חייב להיות פיתרון לעניין! אך תודה לך :)

ssip96
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #14 

אגב כשאני מסמן בהגדרות במדיה פורטל VMR ולא EVR זה לא קורה!
מה החסרונות בשימוש בVMR במקום EVR?.. (בויסטה)

טלוש
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #15 

אתה מוותר על אופציה של האצת חומרה קודם כל. מעבר לזה אתה יכול למצוא הרבה הבדלים בין הטכנולוגיות, תריץ חיפוש בגוגל..

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”