עזרה ברכישה - C3/S90C משהו אחר?

פורום מסכי OLED בחסות LG
sandman (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

עזרה ברכישה - C3/S90C משהו אחר?

נושא שלא נקרא #1 

היי,

אנחנו הופכים חדר לא מנוצל לאזור XBOX לילד כדי שיפנה את הסלון ( אני מתפנה איתו) , בסלון יש כיום CX 65 אינץ שכנראה תעבור לחדר הבידור ומחפשים מה לשים בסלון במקום.

דברים שהפריעו ב CX הקיימת - אי אחידות בפאנל שגורם בסצנות כהות מסוימות ל screen door effect(נראה לי שככה קוראים לזה) ובעייה יותר קטנה ופחות קריטית זו בהירות גם בסצנות כהות וגם בשעות היום (מצריך החשכה של הסלון אם רואים סרט).
פרט לזה אנחנו אוהבים את LG ויש לנו גם C9 בחדר שינה(ללא בעיית אי אחידות בפאנל).

עקב זה שהXBOX עובר לחדר אחר , בסלון אנחנו נצרוך רק או בעיקר סדרות/סרטים/ Youtube. איזה מסך מומלץ אם אנחנו לא רוצים לחרוג הרבה מתקציב של 9000? C3 אני מבין לא שדרוג משמעותי ביחס ל CX.. הסמסונג יותר זולות קצת מה LG לפי מה שראיתי אבל האחריות לא טובה? אולי בכלל כדאי לחכות לדגמים החדשים להגיע? מתי זה אמור לקרות?

תודה על העזרה...

sandman (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

Re: עזרה ברכישה - C3/S90C משהו אחר?

נושא שלא נקרא #2 

טוב... לא ממש עזרו לי...

נראה לי שכרגע ה S90C נותנת את ה value הכי טוב, נראה שהיא מוצעת באזור ה6200 שקל עבור ה65 אינץ באתרים השונים, האם ניתן להשיג ביותר זול?

האם אני עושה טעות בתרחיש בו אין הרבה סכנת צריבות כי לא תשמש למשחקים ואנחנו לא רואים הרבה בכלל ערוצי טלוויזיה רגילים?

orenhazan
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

13/02/2024 8:46  
sandman כתב:
טוב... לא ממש עזרו לי...

נראה לי שכרגע ה S90C נותנת את ה value הכי טוב, נראה שהיא מוצעת באזור ה6200 שקל עבור ה65 אינץ באתרים השונים, האם ניתן להשיג ביותר זול?

האם אני עושה טעות בתרחיש בו אין הרבה סכנת צריבות כי לא תשמש למשחקים ואנחנו לא רואים הרבה בכלל ערוצי טלוויזיה רגילים?
...
ממש לא עושה טעות הדור השני של מסכי ה OLED של סמסונג זה עולם אחר מהדור הראשון במה שקשור לעמידות לצריבה.
לי יש את ה S95C כמעט כל היום על ערוצי חדשות ואין אפילו סימן הכי קטן לצריבה הדגם הקודם ה S95B נצרב ממש בקלות.

sandman (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #4 

נהדר, טוב לדעת.

אבל לדעתי ה S90C הפאנל בסבירות גבוהה עדיין של דור ראשון, הבנתי גם שמבחינת ה banding עדיף דור ראשון... איך האחידות מסך אצלך?

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”