מזל טוב (:, רשת השידור הישראלית I24NEWS מקימה ערוץ בשפה העברית

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
רמאש (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

מזל טוב (:, רשת השידור הישראלית I24NEWS מקימה ערוץ בשפה העברית

נושא שלא נקרא #1 

לראשונה בישראל: i24NEWS משיקה ערוץ חדשות בעברית שישדר 24/7. הערוץ החדש אשר יושק במהלך 2024, יכלול מהדורות ומשדרי חדשות לאורך כל היום, וכן תוכניות אקטואליה בנושאי היום הבוערים. הערוץ מבוסס פרסומות וזמין בחינם לכל הפלטפורמות בישראל; ישראל טויטו, לשעבר מנכ״ל חדשות 13, ישמש מנהל הערוץ והעורך הראשי.
https://www.ice.co.il/tv/news/article/994882
הנושאים שלי בקהילת הפורומים הזאת

search.php?search_id=egosearch

ariesjer
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

Re: מזל טוב (:, רשת השידור הישראלית I24NEWS מקימה ערוץ בשפה העברית

נושא שלא נקרא #2 

באמת זה מה שחסר לנו, עוד חדשות...

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 115 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

הנה אני מגיב פה ....😀

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #4 

זה יכול להיות CNN הישראלית ומתחרה חזק לחדשות 12

רמאש (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #5 

מוזר שרק היום זה פורסם באתר האינטרנט של רשת השידור I24NEWS
https://www.i24news.tv/en/news/israel/s ... ew-channel

em28
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

03/01/2024 16:58  
גלובל כתב:
זה יכול להיות CNN הישראלית ומתחרה חזק לחדשות 12
...
מסתמן כ-FOX הישראלי ומתחרה לערוץ 14.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #7 

03/01/2024 19:36  
em28 כתב:
מסתמן כ-FOX הישראלי ומתחרה לערוץ 14.
...
ימים יגידו ...

רמאש (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #8 

ברשת השידור I24NEWS, אמרו לי שגם אם הערוץ הזה ישדר כל הזמן, אז הם לא מתחייבים שכל הזמן השידור שלהם לא יהיה חוזר, כאשר גם כיום בכל שלושת הערוצים הראשיים שלהם בשפות, אנגלית, ערבית, וצרפתית, אז גם שהערוצים האלה משדרים כל הזמן, אז שבין השעות 2 בלילה ל 6 בבוקר, יש שם שידורים חוזרים.

נכון לעכשיו, אף חברת טלוויזיה רב ערוצית בישראל לא הראתה היתנגדות לשידור ערוץ הטלוויזיה I24NEWS, בישראל בשפה העברית דרך האינטרנט, גם שקודם שהוט וכנראה גם יש התנגדו שפרי טיוי תשדר בישראל גם דרך האינטרנט, וגם שיש כיום עם רשת השידור I24NEWS, עניין של בעלות צולבת כלומר במקרה הזה שבעל חברות החדשות בישראל I24NEWS, פטריק דרהי, הוא גם בעל חברת הטלוויזיה הרב ערוצית הוט, וכיום החוק שאוסר על הגבלות צולבות לא מדבר על שידור דרך האינטרנט.
נכון שגם לשירות פרי טיוי, יש בעלות צולבת, הבעלים של ערוץ הטלוויזיה המסחרי קשת הוא גם הבעלים של חברת הטלוויזיה הרב ערוצית פרי טיוי, לדעתי הסיבה שלחברות הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל זה בינתים זה לא מפריע אם רשת החדשות הישראלית I24NEWS תשדר בישראל, בשפה העברית, ושלמשל להוט זה הפריע ששירות הסטרימנג של קשת משדר בישראל, זה כי התוספת של ערוץ טלוויזיה של חדשות בשפה העברית גם אם יש בו פרסומות מסחריות אל רשת השידור הישראלית I24NEWS היא תוספת קטנה, כי זה רק שידור בנושא של חדשות, כאשר התוספת של שירות הסטרימינג של פרי טיוי אל חברת השידור הישראלית קשת, זו תוספת מאוד גדולה כי זה שידור של כל מיני סוגי דברים לצפיה, , וכנראה, אולי, שיותר אנשים מעדיפים תוספת מאוד גדולה שבה יש יותר דברים של עניין.

שפניתי לחברת הוט, מחלקת פניות ציבור, הם אמרו לי שהם לא מבטלים את תוכנית שירות הסטרימינג של טלוויזיה רב ערוצית שהם רוצים לעשות עם חברת צרלטון וידיעות אחרונות ורשת 13,
אבל הם מעדיפים שתהיה בזה קביעות כלומר רק אם לפי החוק של מדינת ישראל מותר יהיה לשדר הזה, ולא כמו מה שקרה עם שירות הסטרימינג של פרי טיוי, שגם שבג"ץ קבע שמותר לו לשדר בישראל, אז שהרשות השניה החליטה שהאישור שידור הזה הוא זמני ושאם בחודש ספטמבר הזה הרשות השנייה לשידורי טלוויזיה ורדיו תהיה בדעה אחרת אז היא גם יכולה לבטל את שידורי הסטרימינג של פרי טיוי, עד שאם לפי החוק של מדינת ישראל מותר יהיה לבעלי חברה כזו לשדר במדינת ישראל, ושלפי מה שנראה כיום להוט, אז בינתים משרד התיקשורת לא מעדיף לעסוק בחוק שינוי התיקשורת בישראל, ושבמקום הזה הוא מעדיף לעסוק במה שיותר חשוב בענייני המלחמה כמו עשיית תשתיות תיקשורת מתאימות חזמן מלחמה, כאשר עוד אין לדעת מתי תיגמר המלחמה הזאת,
בהוט מקווים שבכל זאת ששירות הסטרימנג שלהם יופעל במהלך שנת 2024 או 2025.

רמאש (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #9 

עכשיו שערוצי הטלוויזיה מישראל של I24NEWS ממשיכים להיות משודרים ביס הרבה מאוד ימים ברציפות, תקופה של עונה, מעל 3 חודשים, אל תוך שנת 2024, אז קשה לי בינתים לקרוא לזה ערוץ זמני,
כאשר באוקטובר 2023, ביס אמרו שזה ערוץ בקשר למלחמה הארצית שיש בישראל,
ועכשיו המלחמה הזו בישראל נהפכה ליותר שיגרה וזה יותר מבצעים מאשר מלחמה,
ולדעתי זה טוב שיס ממשיכה לשדר את ערוצי הטלוויזיה של I24NEWS, כי לדעתי בצורה כזאת, זה יגדיל את הסיכוי שלמשל יס לא תמנע את שידור הסטרימינג של ערוץ הטלוויזיה מישראל בעברית I24NEWS, שצריך להיות משודר במהלך שנת 2024.

היום בשיחת ווטצאפ עם שירות הלקוחות של יס, בקשר לערוצי הטלוויזיה של I24NEWS מישראל,
אז הפעם השאלה של האם הערוצי טלוויזיה האלה הם רק לזמן המלחמה של עכשיו במדינת ישראל, השתנתה מ כן ל כרגע הוא קיים במידה ויהיו שינויים נעדכן בהתאם.
אז אולי כנראה שביס רוצים לפעול בנושא הזה כמו פרטנר וסלקום, בנוסף להוט כלומר המשך שידורי ערוצי הטלוויזיה האלה, גם אם ואחרי שתיגמר המלחמה של עכשיו במדינת ישראל.

אז, בינתים, לפי דעתי, אולי ערוץ הטלוויזיה דרך האינטרנט של I24NEWS בעברית, ישודר גם ביס, בנוסף לפרטנר, סלקום, והוט, כאשר רק בגלל עניין כספי הערוצי טלוויזיה של I24NEWS, לא משודרים כיום בפרי טיוי.

רמאש (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #10 

מנהל ערוץ הטלוויזיה של I24NEWS בעברית, ישראל טויטו אומר, שהשקת הערוץ תהיה בחודשים הקרובים, אני מנחש אולי בעוד 2 או 3 חודשים.

נבחרת החדשות של i24NEWS מתחילה לקבל צורה: דור כהן ישמש כתב צבאי, סיון סיסאי בתרבות, נדב אלימלך יהיה הכתב פוליטי, לי עייש תסקר את נושא משטרה ופלילים. אורי בן חיים מונה למפיק הראשי.
https://www.ice.co.il/tv/news/article/998561

החשש הגדול שלי זה שאם ערוץ הטלוויזיה הזה יהפוך למאוד ניצפה, אז שערוצי הטלוויזיה קשת 12 ורשת 13, לא ינסו להפוך לכמעט ערוצי חדשות, שרק שעה אחת ביום בשעת ערב מוקדמת אז שהם ישדרו תוכנית טלוויזיה של בידור,
ניחוש שלי, אם ערוץ הטלוויזיה הזה יהפוך למאוד ניצפה, אז גם חברות השידור הישראליות, למשל קשת ורשת וכאן, תעשנה ערוץ טלוויזיה משלהן של חדשות.
נערך לאחרונה על ידי רמאש ב 14/02/2024 5:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

רמאש (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #11 

ב-i24NEWS מחזרים אחר עיתונאים, גם מגישת חדשות 13, הילה קורח, קיבלה הצעה
https://b.walla.co.il/item/3639714
מנסיון שלי, בלא מעט מקרים אם אותו האדם לא שמדברים עליו, לא אומר שדבר מסויים זה נכון, אז יש סיכוי גדול שזה נכון,
במיוחד שנראה לי שכיום בחדשות לא הרבה אנשים צופים, ואותו עובד חברת חדשות היה מעדיף אם יולר אנשים היו מסכימים מרצונם החופשי לישמוע את מה שיש לו להגיד.
ועדיין לדעתי, גם אם עכשיו או בהמשך אז הילה קורח לא תעבוד בחברת התקשורת של רשת השידור I24NEWS, אז לדעתי יהיה במקומה אדם אחר שיגיד בשידור דברים שמבחינה פוליטית הם מאוזנים.
בינתים, לא נראה לי שהגרסה הישראלית של ערוץ הטלוויזיה I24NEWS, שהיא תהיה כמו ערוץ החדשות CNN, אירופה, שהוא הרבה יותר מדבר על מה שקורה בחוץ לארץ, בינתים נראה לי שהגרסה הישראלית של ערוץ הטלוויזיה I24NEWS, תהיה ערוץ טלוויזיה שמדבר על כל מיני דברים בתחום החדשות, גם חוץ לארץ, גם פלילי, גם כנסת, גם משפטי, גם בידור, גם בריאות גם כלכלה, גם טכנולוגיה, גם ענייני חברה, גם ענייני ערבים.
לשמחתי הרבה נראה לי, שעד עכשיו אם כל מי שצריך לעבוד בערוץ הטלוויזיה בעברית של I24NEWS, אז שמבחינה פוליטית הערוץ טלוויזיה הזה הוא מאוזן, בניגוד למשל, ערוץ עכשיו 14, שמבחינה פוליטית הוא יותר ימני,
מבחינת אמינות המידע שאומרים בתקשורת, אז לפי ההוכחות שבדף הטוויטר שפה,
https://twitter.com/bodkim2022
אז בכל חברת חדשות גם אם החברת חדשות הזאת היא במדינת ישראל וגם אם החברת חדשות הזאת היא מחוץ למדינת ישראל, אז העיתונאים ואו הכתבים שלה, יכולים לא בכוונה לתת מידע לא נכון.
כאשר לפי הצעת חוק שידורי הטלוויזיה במדינת ישראל, לא מתכוונים להעניש את מי שבטעות פרסם מידע לא נכון, וכן, לא תמיד מי שנותן את המידע לעיתונאים אז הוא אומר מידע נכון או שהוא מקבל מידע נכון, אז לפעמים יכול להיות מצב שעיתונאי ואו כתב כלשהו, יקבלו מידע מכל סוג של נושא שיש בארץ ואו בשאר העולם, בצורה שהמידע הזה נראה נכון, כאשר האמת היא שהמידע הזה לא נכון.
אז בקשר לערוץ הטלוויזיה בשפה העברית של I24NEWS, עוד קשה לי לדעת האם הרבה אנשים יצפו בו, כאשר, לדעתי, בינתים, יותר אנשים אוהבים לצפות בחדשות שמבחינה פוליטית הן מאוזנות.

רמאש (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #12 

ממשיכים לגייס: ניב גלבוע מצטרף ל-i24NEWS
https://b.walla.co.il/item/3642516

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #13 

מתי יתחילו לשדר ? האם יהיו גם ב YES ? באיזה ערוץ בממיר ?

רמאש (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #14 

10/02/2024 19:29  
גלובל כתב:
מתי יתחילו לשדר ? האם יהיו גם ב YES ? באיזה ערוץ בממיר ?
...
בינתים לדעתי, קודם, אנשי ערוץ הטלוויזיה הזה, מפרסמים על ההכנות והמצטרפים לערוץ הטלוויזיה הזה, ואחר כך הם מפרסמים על זמן שידור, ומקום שידור.

רמאש (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #15 

ב-i24NEWS מצאו עורך ראשי למהדורה, וממשיכים לגייס עובדים מהמתחרים,
ב-i24NEWS ממשיכים לאייש את שדרת העריכה הבכירה: מנהל התוכניות של חדשות כאן 11 ניר קינן מצטרף כעורך המהדורה המרכזית. אהד ארבל שערך בשנה האחרונה את מהדורת "שישי" ברשת 13 ישמש כמנהל פיתוח. הנה הפרטים
https://b.walla.co.il/item/3643155

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”