צ'רלטון גם בנייד ובטאבלט

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
ofers79 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 104 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

צ'רלטון גם בנייד ובטאבלט

נושא שלא נקרא #1 

שמתי לב שבאתר של יס אפשר להזמין 2 ערוצים של צ'רלטון
שמשדרים את ליגת העל בכדורגל ומיועדים לטלפונים ניידים ולטאבלטים.

https://www.yes.co.il/contents/Pages/ca ... 0An6v0B1Ns

עד עכשיו צ'רלטון הגבילו את שידור התכנים שלהם רק לטלוויזיות חכמות, ממירים וסטרימרים.
מעניין.
יש למישהו אולי עוד פרטים לגבי המהלך הנ"ל?

kaplaey2
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 94 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

Re: צ'רלטון גם בנייד ובטאבלט

נושא שלא נקרא #2 

רמאש
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

למה על צפיה במכשיר נייד התשלום הכספי יותר גדול?
הם שכחו שיוקר המחיה בישראל הוא מאוד גבוה?
ושלא כל מי שלקוח שצופה בשידורי צרלטון אז שהוא מרוויח הרבה כסף ושלא מעט מלקוחות צרלטון רק בגלל שזה מאוד חשוב להם אז הם משלמים הרבה כסף לצרלטון?
נראה לי ששר התקשורת שלמה קרעי נראה לי נגד במיוחד שחיילי צה''ל שנראה לי שרובם לא מרוויחים הרבה כסף, אז שהם ישלמו עוד כסף על צפיה בשידורים דרך מכשיר נייד,
כמה אנשים שהם לקוחות צרלטון אמרו לי שהם לא מוכנים במצבם הכלכלי לשלם עוד כסף כל חודש רק כדי לצפות בשידור גם דרך מכשיר נייד.
הנושאים שלי בקהילת הפורומים הזאת

search.php?search_id=egosearch

sign900
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: ארי טליב
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

* החבילה כרוכה בדמי מנוי חודשיים של 92.90 ₪. ניתן להזמין את החבילה ב-27.90 ש"ח ליום, מההזמנה ועד לתום 24 שעות (אך לא יותר מ-92.90 ש"ח לחודש).

אחר כך מתפלאים למה אנשים מחפשים מקורות אחרים לצפייה.....

ariesjer
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

הציטוט של הביביסט גדול: "יותר תקשורת בפחות כסף".... במקום לחייב אותם לשדר את כל הערוצים שלהם גם בסלולאר, מדובר על ליגת העל בלבד ובתשלום נוסף...

רמאש
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

עמותות האוהדים חוששות מדיל לאחר ההודעה על העברת שידורי צ'רלטון דרך הסלולר: קרעי מכחיש,
האוהדים טוענים שחובה להשאיר את הסעיף בחוק השידורים המחייב העברת שידורי הספורט במלואם גם דרך הסלולר ולפקח עליו למרות ההסכמים שנחתמו.
https://zmanavir.co.il/%d7%a2%d7%9e%d7% ... %93%d7%a2/
הנושאים שלי בקהילת הפורומים הזאת

search.php?search_id=egosearch

Amhbit
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #7 

אז ככה מבירור מעמיק שלי שלקח די הרבה זמן הערוץ באפליקציה נקרא sport 1 2 וזה בעלות גבוהה מינימום 80 שח ומקסימום 90 (בערך) בהוט אבל !! שים לב אתה יכול לעשות דבר מאוד פשוט להוזיל עלויות וזה להודיע לחברה שאתה אצלה (תנסה בעיקר אצל הוט הם הכי באים לקראת לקוח) לבקש להתנתק ולעבור לשימור לקוחות שם המחירים שונים לגמרי כך שתקבל חבילה כזו (כך אני קבלתי) 600 מגה סיבים 2000 דקות שיחה טלפון חבילת נקסט בסיס (ערוץ 5 בפנים) וצ׳רלטון עם האפליקציה (שזה כולל תוספת 10 ש״ח) ב…211 ש״ח!! בלבד ואם תרצה גם את הפרימיום זה עוד כמה שקלים עכשיו בסלקום האפליקציה לא עובדת במחשב יש כאלה שניסו את התוכנה bluestack אבל זה לא מעודכן למעבדי סיליקון של אפל ניסיתי בעוד כמה תוכנות של הדמיית iOS וזה לא עובד בקיצור הם לא עבדו מספיק טוב אז סלקום זה לא למחשב (למי שיש את המסך של המקבוק פרו החדש זה חסרון גדול) שאר החברות עובדות גם על המחשב רובן זה דרך גוגל כרום גם לאפל בדקתי וזה עובד גם ביס גם בפרטנר וגם בהוט לגבי פרי טי וי זה ללא צרלטון ועם התוספת זה כבר נעשה יקר יותר מהחבילה שהצעתי יש גם את פסק זמן שיש בה הכל אולם לא ניסיתי רק ראיתי תגובה
בעקרון לראות ערוצי 1234 כרגע במכשירים ניידים זה בעיה אפשר דרך iptv יש המון חברות וקבוצות בטלגרם אבל זה עם המון בעיות ותקיעות וחסרונות

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”