רסיבר חדש

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
1shlomo (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 160 פעמים
קיבל תודות: 55 פעמים

רסיבר חדש

נושא שלא נקרא #1 

שלום.
במידה ואני רוכש רסיבר חדש של דנון או ימאהה, איך אני יכול לדעת שמדובר ברסיבר שלא עם לוח hdmi התקול עם הבאג (4k120hz). יש תאריך יצור של הרסיבר שאפשר לדעת?
תודה

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 161 פעמים
קיבל תודות: 100 פעמים

Re: רסיבר חדש

נושא שלא נקרא #2 

בדנון אפשר לדעת לפי מספר סידורי, חיפוש זריז בגוגל אמור לתת לך תשובה. אם אתה קונה ביבוא מקביל, מפוסטים בפורום פה עולה שהם מוחקים את המספר הסידורי, ככה שלא תוכל לדעת מעבר להבטחה שלהם (במידה ויסכימו להבטיח בכלל) ובדיקות שאולי תצליח לעשות בבית (צריך לחפש בדיקה שתמיד ב-100% גורמת לבאג, לא בטוח אם קיימת כזו).

מיבוא רשמי עדיין תצטרך שיתנו לך לבדוק את המספר הסידורי או יתחייבו שהרסיבר תומך ותוודא לפי המספר לאחר הפתיחה.

יהלי ב
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
שם מלא: יהלי בר
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

בימהה מסדרה V יש באג בכל המלאי בארץ. בסדרה A אין באג HDMI אבל גם אין עדיין תמיכה מלאה ב 2.1 (יש חלקית)
בכל דנון מיבוא מקבילי אתה מקבל מלאי ישן עם הבאג. ביבוא הראשמי כבל לא נשאר מלאי ישן. מס הסירעאל אמור להתחיל ב 7005 ברסיברים מעודכנים.

מבחינת יחס תמורה למחיר, עדיף דנון. ז"א שאם ימהה מסדרה A לא עומד בתקציב, לך עד דנון.

acker16
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

06/08/2022 20:24  
1shlomo כתב:
שלום.
במידה ואני רוכש רסיבר חדש של דנון או ימאהה, איך אני יכול לדעת שמדובר ברסיבר שלא עם לוח hdmi התקול עם הבאג (4k120hz). יש תאריך יצור של הרסיבר שאפשר לדעת?
תודה
...
שים לב שהלוח התקול זה רק הבעיה הראשונה שלך, אתה צריך גם לבדוק רוחב פס של הכניסה והיציאה.

לא יודע לגבי דנון, תבדוק שכבר לא צריך את המכשיר תוספת המגוחך הזה ומה הרוחב פס בדגמים התקינים.

ביאמהה מיבואן רשמי הבעיה תוקנה. קניתי לאחרונה שני RXV6A ושניהם היו עם לוח תקין.
מציע שתצהיר מראש שבמקרה שהבאג קיים אתה תחזיר את המוצר.
שים לב שבסדרה של הV רוחב הפס מוגבל ל24GBPS ככה שתקבל 4K 120HZ אבל בלי דולבי וויז'ון (רלוונטי רק לאקסבוקס) או תקבל במחשב 4K 120HZ אבל לא 10 ביט 4:4:4.
וגם יאמהה כרגע לא תומכים בVRR אז כך או כך אתה תרצה לחבר ישירות למסך. הם טוענים שמתישהוא יצא עדכון תוכנה שיתקן את זה.

אם תסביר מה בדיוק אתה רוצה לחבר אז יהיה יותר קל לייעץ

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”