HBO Max ודיסקברי פלוס הם עכשיו Warner Bros Discovery והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נטפליקס, אמאזון פריים, סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, דיסני+, HBO-max, peacock, paramount plus
מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

HBO Max ודיסקברי פלוס הם עכשיו Warner Bros Discovery והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #1 

זה חדר החדשות של החברה הזאת
https://wbd.com/newsroom/
וזה הערוצים של החברה הזאת
https://m.youtube.com/c/WBD/about
וזה לשירות סטרימינג אחד, החברה המאוחדת צריכה להסחר רוב הסיכויים החודש הזה,
השם של החברה המאוחדת הזאת הוא
Warner Bros Discovery
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Warner_Bros._Discovery
שירות הסטרימינג שלה יושק בצורה רשמית עם אתר אינטרנט משלו אולי בחודשים יוני או יולי בשנת 2022,
הסיבה לאיחוד הזה כי החברות האלה רוצות בצורה יותר טובה להתחרות בחברות הסטרימינג האחרות,
באיחוד הזה צריכים להיות תכנים גם מהחברות אבל כנראה בתוספת תשלום,
DC Comics
Cartoon Network, HGTV, Food Network, TNT, TBS, Eurosport, Magnolia, TLC and Animal Planet.
אז אולי בהמשך גם שירות הסטרימינג של DC Universe של וורנר מדיה יתאחד איתם, בינתים רק חלק מהתכנים של DC Universe יהיו בשירות הסטרימינג המאוחד הזה.
בינתים השירות המאוחד הזה יהיה רק בארצות הברית.

ויכול להיות שאם האיחוד הזה מאוד יצליח אז שדיסני פלוס תעדיף לנסות להתאחד עם נטפליקס או להפך.
https://www.investors.com/news/technolo ... ery-debut/
ובגלל שרשת 13 היא בשותפות עם דיסקברי והיא מנסה לעשות שירות סטרימינג עם דיסקברי כמו שכתוב פה ושזה לא במקום השותפות שלה במיזם של freetv,אלא בשביל עוד תוספת של תכנים,
https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=bybcegwwf

ושהוט רוצה לעשות שירות סטרימינג שגם בו אולי גם רשת 13 תהיה שותפה, כמו שכתוב פה
https://www.themarker.com/advertising/. ... 1.10562688

אז יכול להיות שחברת הסטרימינג עם או בלי הוט שהיא תשיק בישראל בהמשך הזמן את שירות הסטרימינג של דיסקברי עם hbo עם cnn אולי במחיר מוזל למשך זמן מסויים
בינתים שירות הסטרימינג של דיסקברי פלוס לא זמין במדינת ישראל
https://www.discoveryplus.com/
וזה מפליא אותי חוץ ממני איך בתקשורת הישראלית אף אדם לא דיבר על האיחוד החשוב הזה שמתקרב בין hbo לדיסקברי והתוצאות שיכולות להיות בשוק התיקשורת ממיזוג כזה.
מה שבטוח שאם שירות הסטרימינג של וורנר ברוס דיסקברי יהיה גם בישראל, אז זה יכול לגרום למחסור הרבה יותר גדול של תכנים בישראל בחברות הטלוויזיה הרב ערוציות.
נערך לאחרונה על ידי מאיר.חן ב 01/05/2022 10:33, נערך 25 פעמים בסך הכל.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: הפתעה hbo max ודיסקברי פלוס וcnn פלוס רוצות להתאחד

נושא שלא נקרא #2 

אני מעתיק לפה את הכתבה בקשר לשותפות של רשת 13 עם הוט, למי שלא מצליח לקרוא את כולה.

HOT מתכננת להיכנס לשוק הפרסום ולהקים מיזם טלוויזיוני חדש שישולבו בו פרסומות. לשם כך, החברה נמצאת במגעים מתקדמים לרכישת הפעילות הישראלית של חברת ארטימדיה, המחזיקה בטכנולוגיה לשידור על גבי האינטרנט (OTT) ולהצעת פרסומות מותאמות לקהלי יעד. מלבד HOT, במיזם החדש צפויות להיות שותפות בחלקים שווים קבוצת ידיעות אחרונות, קבוצת התקשורת של אלי עזור ורשת 13.

זו תהיה כניסה ראשונה של HOT לשוק הפרסום, שבו פעילים עד כה ערוצי הברודקאסט קשת 12 ורשת 13. עד כה הרגולציה אסרה על HOT לשלב פרסומות בפלטפורמת הכבלים, אך המיזם החדש יוקם על גבי תשתית האינטרנט, ובה ל–HOT אין כל מגבלה חוקית על שילוב פרסומות.

שיתוף הפעולה עשוי להוביל להתעצמות ניכרת של מו"ל "ידיעות אחרונות", ארנון (נוני) מוזס. מבנה העסקה אמור להעניק לקבוצת ידיעות אחרונות מניות במיזם הטלוויזיוני המשותף, ובכך תתאפשר למוזס כניסה לשוק הטלוויזיה, אחרי כעשור ממכירת מניותיו ב–HOT. מאחר שהפעילות לא תהיה מפוקחת, מוזס גם יוכל להקים במיזם החדש ערוץ טלוויזיה בבעלותו המלאה. ההערכות הן כי מוזס שואף להקים ערוץ שישדר תכנים חדשותיים ויהיה מבוסס על תוכני הווידיאו של אתר ynet.

המיזם של HOT הוא מהלך נוסף במרוץ החימוש השקט בשוק התקשורת. הוא מגיע על רקע מיזם שמקדמת בימים אלה קבוצת קשת, המחזיקה גם ב–25% ממניות RGE. קבוצה זו תפתח בשנה הקרובה פלטפורמת שידורים על גבי האינטרנט, שתכלול את תוכני קשת וערוצי ספורט 5 של RGE. מנהל מיזם הטלוויזיה של קשת–RGE הוא יעקב נדבורני. המוצר שתציע קשת לצרכנים יהיה מודולרי ויכלול חבילה זולה במיוחד, שעשויה להיות תחרותית מול השחקנים הקיימים.

סדר טלוויזיוני חדש

המיזם החדש עשוי למוטט באופן סופי את הסדר הישן בשוק הטלוויזיה המקומי. עד כה, המחוקק הסדיר את תחום הטלוויזיה באמצעות הפרדה לשניים: שוק הערוצים המסחריים, המתפרנס מפרסומות והשחקנים המרכזיים בו הן קשת ורשת; ושוק פלטפורמות השידורים, שבו פעלו עד כה ברישיון רק HOT על גבי הכבלים ו–yes בשידורים בלוויין.

היכולת הטכנולוגית לשידורים על גבי האינטרנט, שאינם מפוקחים כלל, עירערה את המודלים האלה. פרטנר וסלקום נכנסו בשנים האחרונות לשוק הטלוויזיה הרב־ערוצית, ופרטנר אף משלבת פרסומות וערוצים ממותגים בתשלום, אם כי בהיקפים קטנים. במקביל, קשת נכנסת לתחום פלטפורמות השידורים ומתכוונת להקים את המיזם בבעלותה ברשת האינטרנט.

כעת מבצעת HOT מהלך משמעותי באינטרנט, ומנצלת את הפרצה בחוק כך שתוכל לשלב פרסומות במיזם שלה. המהלך משתלב עם הצעד של HOT בתחילת 2021, שבו רכשה 23% מחברת הסיבים האופטיים IBC (אנלימיטד). HOT מתכוונת לקדם את מיזם הטלוויזיה החדש שלה בעיקר על גבי הסיבים של IBC, ולקדם את שירות הסיבים האופטיים באמצעות מיזם הטלוויזיה.

HOT נמצאת בשליטת איש העסקים פטריק דרהי. הוא השלים את רכישת מלוא הבעלות בחברה לפני כעשור, בין השאר ממוזס עצמו, שהחזיק בעבר 13% ממניות HOT. בין הצדדים יש יחסים אסטרטגיים רבי שנים, שכללו גם מגעים לרכישת ידיעות אחרונות על ידי דרהי וכן הפניה של סכומים משמעותיים מ–HOT לחברה משפחתית של מוזס — ADD — לשם רכישת הפקות טלוויזיה.

השותפים הנוספים הם רשת 13 — כיום בשליטת לן בלווטניק — ושותפה בה גם חברת דיסקברי. השותף הנוסף, עזור, מחזיק בשורה ארוכה של אמצעי מדיה בישראל, ובהם תחנות רדיו וקבוצת ג'רולם פוסט־מעריב, ערוצי הספורט צ'רלטון ואתר וואלה.

הבעלות במיזם צפויה להתחלק לחלקים שווים בין HOT, ידיעות אחרונות, עזור ורשת 13. ההערכות הן כי HOT לא תקצה את המניות לשלושת שותפיה תמורת מזומן, אלא בעיקר תמורת שילוב פרסומות לקידום המיזם ולקידום שירות הסיבים בידיעות אחרונות, רשת 13 ובאמצעי התקשורת של אלי עזור. בכך צפויה HOT לקבל ארטילריה פרסומית משמעותית, כנראה בעיקר כדי להתמודד עם כוחה העולה של קשת 12, שמחזיקה גם באתר מאקו וב–N12.

במקום תחרות, חיזוק השחקנים הקיימים

המיזם החדש, שיהיה משוחרר מכל פיקוח, אמנם צפוי לגרור מלחמת הכל בכל, אבל במקום לאפשר כניסת שחקנים חדשים לשוק הטלוויזיה הוא יאפשר התעצמות של בעלי גופי התקשורת הגדולים הקיימים. לצד כניסת קשת 12 ו–RGE לתחום השידורים באינטרנט, גם HOT תוכל כעת להחזיק בבעלותה יותר ערוצים, שחלקם ימומנו אף משידור פרסומות.

המיזם עשוי לחזק גם את השפעתם הציבורית של בעלי המניות בחברות. כך, HOT מנסה זה זמן רב להקים ערוץ חדשות בעברית. דרהי מחזיק בבעלותו את ערוצי i24 news, שמשדרים באנגלית, בצרפתית ובערבית מנמל יפו. החוק בישראל שונה במיוחד כדי לאפשר לדרהי להעלות את הערוצים האלה לפלטפורמות HOT, אך נאסר עדיין על החברה להעלות ערוץ בעברית שמופנה לקהל המקומי.
דרהי ואנשי i24 news מנסים זה שנים להפעיל לחצים רגולטוריים כדי לאשר להם הקמת ערוץ חדשות בעברית. שר התקשורת יועז הנדל אף התחיל לבחון את הנושא ושקל לאפשר לדרהי — שלו אינטרסים עסקיים רבים בישראל — להעצים משמעותית את השפעתו הציבורית ועלול לאפשר לו להטות החלטות רגולטוריות.

החשש הממשי יותר הוא לגבי מוזס, העומד כיום לדין בתיק 2000 בגין ניסיון לשוחד לראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו. מוזס מעוניין זה זמן רב להרחיב את השפעתו בתחום התקשורת באמצעות פלטפורמת הווידאו של ynet, אולם החוק מונע מבעלי עיתון יומי להחזיק בבעלותו ערוץ טלוויזיה. שילוב של קבוצת ידיעות במיזם ה–OTT של HOT עשוי לאפשר לצדדים לעקוף את חוק הבעלויות הצולבות, וכך מוזס יוכל להקים ערוץ בבעלותו.

סוגיית הבעלויות הצולבות נבחנת גם במשרד התקשורת, ונשקלת גם אפשרות להסיר את המגבלה הזו. מהלך כזה יעצים כאמור את כוחו של מוזס ויאפשר לו להקים ערוץ שישודר גם בפלטפורמת הכבלים של HOT, בשידורי הלוויין של yes ואולי אף במערך עידן פלוס.

יריבות ותיקות: ארטימדיה וקשת

בין ארטימדיה לקשת יש גם סכסוך כספי חריף, על רקע טענות של ארטימדיה כי קשת לא עמדה בהסכם עמה לגבי הצעת פרסומות באתר האינטרנט של קבוצת קשת. ארטימדיה הגישה ב–2020 תביעה נגד קשת בסכום של כ–69 מיליון שקל. הסכסוך בין קשת לארטימדיה היה אחד הגורמים להחלטת ארטימדיה ב–2020 להפסיק את פעילותה המסחרית בישראל, ובהמשך לעזיבת המנכ"ל שלה, גל תורג'מן.

רכישת הפעילות של ארטימדיה על ידי HOT צפויה לכלול רק את הפעילות המסחרית של החברה בישראל, הכוללת שידורי טלוויזיה על גבי האינטרנט והצעת פרסומות. לחברה יש במקביל פעילות מסחרית בארה"ב, בהודו ובסינגפור. מייסד החברה ובעליה, עופר מילר, אמר ל–TheMarker כי אינו יכול להתייחס לבקשת התגובה על המגעים למכירת הפעילות, אך לדבריו "פעילות המחקר והפיתוח של ארטימדיה, למרות השותפים הזרים, תישאר בישראל".

לא נמסרו תגובתם של HOT, ידיעות אחרונות, רשת 13 ואלי עזור.
וזה סוף הכתבה הזאת.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: הפתעה hbo max ודיסקברי פלוס וcnn פלוס מתאחדות בקרוב

נושא שלא נקרא #3 

לפי מה שהם כותבים פה גם שיהיה את המיזוג הזה עדיין בינתים לדיסני פלוס יהיה יותר כסף מאשר להם.
Is Warner Bros. Discovery a good investment?
Warner Bros.
Discovery has guided for an impressive $52 billion in revenue in 2023 with $15 billion being direct-to-consumer (DTC), which includes popular streaming services like HBO Max and Discovery Plus. For comparison, Walt Disney, in its fiscal year 2021, made $50 billion in revenue with its media and distribution arm -- $16.3 billion of which was DTC revenue.
Those revenue numbers look impressive, especially with Warner Bros. Discovery's estimated market cap of about $45 billion. However, WBD will be saddled with $58 billion in debt out of the starting gate, and the pressure to continually produce content will be costly. David Zaslav, CEO of Discovery and soon-to-be CEO of Warner Bros. Discovery, said Warner Bros. Discovery plans on spending $20 billion on content for 2022. If Disney is any indication, that cost will only rise each year -- Disney expects to spend
$33 billion for its fiscal year 2022 after spending $25 billion for its fiscal year 2021. As interest rates continue to rise, it could become harder for Warner Bros. Discovery to raise capital, or at the very least, will increase the cost to borrow the money required to produce enough content to keep up with its competitors.
https://www.fool.com/investing/2022/04/ ... ry-commun/

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: הפתעה HBO Max ודיסקברי פלוס ו CNN פלוס מתאחדות בקרוב

נושא שלא נקרא #4 

מיזוג דיסקברי-וורנרמדיה עשוי להיסגר כבר ביום שישי הקרוב (בלעדי)
https://www.google.com/amp/s/variety.co ... 25258/amp/

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: הפתעה HBO Max ודיסקברי פלוס ו CNN פלוס מתאחדות בקרוב

נושא שלא נקרא #5 

מזל טוב, איחוד החברות האלה הושלם בהצלחה, בבעלות חברת דיסקברי שגם תהיה אחראית על שירות הסטרימינג הזה, האיחוד הזה הושלם היום ביום שישי אחר הצהריים, לפי שעון ארצות הברית כנראה לפי מדינת ניו יורק.
בהמשך הם גם יתכננו אתר אינטרנט עם הרחבת הפריסה העולמית של שירות הסטרימינג שלהם, שכנראה שבהמשך שהוא גם יהיה בישראל.
המניה החדשה של החברה המאוחדת, מניית WBD, צריכה להתחיל להסחר בצורה מלאה ביום שני הזה,
וזה מהאתר אינטרנט הרשמי של החברה המאוחדת,
https://wbd.com/discovery-and-att-close ... ansaction/
במקום לפתוח דפי אינסטגרם ופייסבוק וטוויטר חדשים, אז הם משתמשים בשביל החברה המאוחדת בדפים שהיו של וורנר ברוס, למעט ערוץ היו טיוב שלהם שלא היה קודם של חברה אחרת.
https://m.youtube.com/c/WBD/about
וגם להם אני מאחל בהצלחה.
וזה מפליא אותי שחוץ ממני אז שבאף מדיה ישראלית אחרת לא פרסמו שהאיחוד הזה הושלם בהצלחה.
ולפי הכתוב פה
Discovery said that, in markets where it has not yet launched Discovery+, it may be able to more quickly combine its content with HBO Max into a joint platform. That is why Discovery is currently taking a more disciplined and tactical approach to rolling out Discovery+ in more markets, so it can minimize the need to re-platform two services.
https://www.fiercevideo.com/video/disco ... ter-merger
שכתוב שם שדיסקברי מעדיפה שהשירות סטרימינג שלה עם וורנר מדיה כמו של HBO, שהוא יהיה איפה שעד עכשיו אין שירות זמין של דיסקברי פלוס, למשל במדינת ישראל,
https://www.discoveryplus.com/
אז זה אומר שיש סיכוי יותר גדול שהשירות סטרימינג של דיסקברי עם וורנר מדיה יהיה בישראל לפני שהוא יהיה בבריטניה.
ומומלץ מידי פעם להתעדכן בחדשות שמפורסמות באתר האינטרנט של וורנר ברוס דיסקברי, פה
https://wbd.com/newsroom/
נערך לאחרונה על ידי מאיר.חן ב 09/04/2022 8:59, נערך 2 פעמים בסך הכל.

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 3044
הצטרף: ינואר 2009
מיקום: ירושלים
נתן תודות: 734 פעמים
קיבל תודות: 380 פעמים

Re: מזל טוב, HBO Max ודיסקברי פלוס ו CNN פלוס התאחדו והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #6 

נחמד מאוד, אז HBO לבסוף התאחדו איתם או שלא?
מהם תכני המקור המובילים שלהם?
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: מזל טוב, HBO Max ודיסקברי פלוס ו CNN פלוס התאחדו והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #7 

09/04/2022 7:58  
vivi כתב:
נחמד מאוד, אז HBO לבסוף התאחדו איתם או שלא?
מהם תכני המקור המובילים שלהם?
...
כן, כולם ביחד חברה אחת עכשיו,
בינתים איפה שיש את שירותי הסטרימינג של HBO Max ושל דיסקברי פלוס, ושל CNN פלוס, אז זה ימשך להיות כמו שהוא אבל שתוך חודשיים או שלושה חודשים השירות המאוחד יהיה במגינות שאין בהם את שירותי הסטרימינג האלה, כנראה באזור יבשת אסיה וימינה עד כולל אזור יבשת אוסטרליה, ועם הזמן בהדרגה בכל המדינות שיש בהן את שירותי הסטרימינג האלה, השירותי סטרימינג יוחלפו בשירות המאוחד.
בקשר לתכני המקור המובילים יש להם הרבה תכני מקור מובילים כי גם לדיסקברי וגם לוורנר מדיה שמאוחדים יש עוד חברות תיקשורת,
לרשימת המלאה של החברה המאוחדת, עם אתרי האינטרנט של חברות התיקשורת האלה, זה נמצא פה
https://wbd.com/our-brands
אז נראה לי שמתי שיופעל שירות הסטרימינג הזה אז הוא יהיה שירות הסטרימינג שיש לו הכי הרבה חברות תיקשורת, נכון לעכשיו יש לו, 44 חברות תיקשורת.
אני לא יודע איך יהיה קל בהמשך לשאר חברות הסטרימינג להתמודד עם שירות סטרימינג כזה שיש לו הרבה חברות תיקשורת.
הימור שלי, אם ומתי שהשירות הזה יהיה בישראל אז רוב הישראלים שאין להם מספיק כסף, אז הם יעברו מנטפליקס אל שירות הסטרימינג של וורנר ברוס דיסקברי, ושלרוב הישראלים מבחינת חברת סטרימינג מחוץ לארץ הם יהיו עם דיסני פלוס ועם החברה של וורנר ברוס דיסקברי.
ובמצב כזה אני לא יודע מה ישאר לחברות הטלוויזיה הרב ערוציות בישראל, רוב ערוצי המדע דיסקברי ואנימל פלנט, ויורוספורט והסדרות והסרטים של וורנר מדיה, והתכנים של קרטון נטוורק ושל HBO, ושל CNN, כנראה שלא יהיו בחברות הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל, תוסיף גם תכנים שגם כנראה לא יהיו בחברות הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל, של חברות סטרימינג אחרות שאולי גם יהיו בישראל, כמו תכני דיסני עם תכני חברת ABC, וחברת FX וחברת HULU בסטאר של דיסני, ותכני MTV, CBS, פאראמונט, קומדי סנטרל, ניקלודיאון, שואו טיים.
אולי במצב כזה ישאר לחברות הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל תכנים רק לא מארצות הברית, עד שבהמשך אולי גם חברות התכנים האלה כמו מבריטניה ואוסטרליה, וקנדה, וארגנטינה ודרום קוריאה וטורקיה, וישראל ובוליווד של הודו, גם יעשו שירותי סטרימינג שהם גם לחוץ לארץ עם תרגום לשפה אחרת.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: מזל טוב, HBO Max ודיסקברי פלוס ו CNN פלוס התאחדו והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #8 

ובגלל שהנושא הזה מעניין אותכם,
אז בלי נדר אם יהיו בו עוד עדכונים בקשר לחברת המאוחדת של וורנר ברוס דיסקברי אז אני אעדכן על זה פה.

mchip81
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 142
הצטרף: מרץ 2013
נתן תודות: 26 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

Re: מזל טוב, HBO Max ודיסקברי פלוס ו CNN פלוס התאחדו והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #9 

ומעניין לראות מה יצא לפועל עם שיתוף הפעולה של רשת 13 ודיסקברי ששולטת על 21 אחוז ממניות הערוץ.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: מזל טוב, HBO Max ודיסקברי פלוס ו CNN פלוס התאחדו והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #10 

10/04/2022 9:36  
mchip81 כתב:
ומעניין לראות מה יצא לפועל עם שיתוף הפעולה של רשת 13 ודיסקברי ששולטת על 21 אחוז ממניות הערוץ.
...
אם אתה מתכוון לזה
https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=bybcegwwf
אז יש היום דיון במועצת הרשות השניה על האם מותר לחברה ישראלית שמורכבת מכמה חברות בלעשות לישראל שירות סטרימינג,
viewtopic.php?p=3229156#p3229156
אז עוד קשה לדעת מה יקרה בקשר למיזם סטרימינג שהוא רק או גם למדינת ישראל, שגם רשת 13 תהיה שותפה בו. ואם אני לא טועה בגלל איחוד חברות דיסקברי ווורנר מדיה אז כבר אין יותר רק חברת דיסקברי או רק חברת וורנר מדיה, גם שנישארו ערוצי דיסקברי כנראה שידעו שהם ממשיכים לשדר את מה שהם שידרו, כלומר הכוונה פה היא לשידורי מדע.
ואותו הדבר עם ערוצי וורנר מדיה שידעו שהם ממשיכים לשדר דברים בנושאים שקודם הם שידרו,
אז אולי נכון יותר להגיד שיש לוורנר ברוס דיסקברי שליטה במניות ערוץ הטלוויזיה רשת 13 ולא שיש רק לדיסקברי את השליטה במניות האלה ברשת 13.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: מזל טוב, HBO Max ודיסקברי פלוס ו CNN פלוס התאחדו לחברת WBD והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #11 

הם הוסיפו באתר האינטרנט שלהם למעלה בצד ימין את הערך של המניה שלהם.
כנראה כי הם צריכים עוד כסף כולל לשירות הסטרימינג החדש שלהם.


https://wbd.com/

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: HBO Max ודיסקברי פלוס ו CNN פלוס הם עכשיו Warner Bros Discovery והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #12 

הם פרסמו עוד חדשות בקשר לחברה שלהם,
https://wbd.com/warner-bros-discovery-t ... -april-26/
אז האירוע הבא של החברה יהיה לפי שעון ישראל ביום שלישי הקרוב בשעה 3 אחר הצהריים, ואפשר יהיה לצפות בו פה
https://ir.wbd.com/investor-relations/default.aspx
ויכול להיות, לא בטוח, שבשידור הזה הם גם ידברו על שירות הסטרימינג של CNN, ועל עוד דברים שיש ואו שהם מתכננים לעשות בקשר לחברה המסחרית שלהם, של וורנר ברוס דיסקברי.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: HBO Max ודיסקברי פלוס ו CNN פלוס הם עכשיו Warner Bros Discovery והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #13 

מי שרוצה לראות את מסיבת העיתונאים של חברת וורנר מדיה דיסקברי שנמשכה בסביבות שעה ו 6 דקות.ואחר כך נתמו לאנשים של לשאול הכי הרבה 2:שאלות מכל שואל, והם דיברו שם על הישגי חברת וורנר ברוס דיסקברי ועל והתוכניות שלה להמשך, ולא רק בנושא הכלכלי,כן השם של הוועידה הזאת קצת מבלבל כי זה נותן להרגיש שידברו שם רק על רווחי חברת וורנר ברוס דיסקברי, לרבעון הראשון לשנת 2022, כאשר לא רק על זה דיברו שם,
אז אפשר לראות את ההקלטה בנושא הזה פה.
ולפי הודעת חברת וורנר ברוס דיסקברי, ההקלטה של הוועידה הזאת תהיה זמינה עד לתאריך 4.5.2022.
https://events.q4inc.com/attendee/796712301
אם אתם רואים שיש שם טופס למלא כדי לצפות בהקלטה של האירוע הזה, אז בשדה של שם החברה אפשר לכתוב באנגלית None
זה מה שאני עשיתי.
והם לא מזמן פרסמו בחדר החדשות שלהם חלק ממה שהם דיברו עליו בוועידה הזאת,
https://wbd.com/warner-bros-discovery-i ... 2-results/

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 204
הצטרף: אוקטובר 2021
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: HBO Max ודיסקברי פלוס הם עכשיו Warner Bros Discovery והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #14 

באתר האינטרנט של החברה באזור של חדר החדשות יש עכשיו שני נושאים ראשיים, יש חדשות החברה ויש חדשות מוצר החברה.
https://wbd.com/newsroom/

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 3169
הצטרף: דצמבר 2004
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 393 פעמים

Re: HBO Max ודיסקברי פלוס הם עכשיו Warner Bros Discovery והם מתכננים לעשות שירות סטרימינג משותף ובינלאומי

נושא שלא נקרא #15 

באתר האינטרנט של החברה בתפריט בצד ימין חמישה נושאים: יש המותגים שלהם, יש ההנהלה שלהם, יש חדר חדשות, יש קריירות ויש קשרי משקיעים
למה על זה אתה לא מעדכן ומספר?

ובאתר הזה ליד כל הודעה בצד שמאל יש אייקון של סימן קריאה לדווח על הודעות למנהלים

וגלובל עדיין ממתין לתשובתך ביחס למסך שיש לך....

שלח תגובה

חזור אל “טלויזיה מהרשת”