מגבר מנורות Willsenton R8

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
yehuda75 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

Re: מגבר מנורות Willsenton R8

הודעה שלא נקראה #31 

ראשית, אתה מוזמן בהחלט. שמי יהודה ואני גר בעין הים, חדרה. לא ניסיתי לקבל approve, אלא להשלים את מה שאצלי חסר בסטאפ, אני עדיין ללא נגן מצד אחד ומצד שני עיניין אותי השוואה בין דקים שונים ( לפי מדרג אמיר השיט שלי מוביל על האיגל בהפרש ניכר) היתה לי הזדמנות לתקף בדיקה. יתכן והפוסט שלי מקבל צבע נדוש ולא מקצועי ואני מצר על כך, אני בהייפ ורציתי לשתף עם הקהילה. בכל מקרה כפי שפתחתי, אשמח להשמיע ולשתף ולהכיר חובבי מוסיקה נוספים.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 455 פעמים
קיבל תודות: 269 פעמים

הודעה שלא נקראה #32 

10/10/2021 7:52  
yehuda75 כתב:
מצד שני עיניין אותי השוואה בין דקים שונים ( לפי מדרג אמיר השיט שלי מוביל על האיגל בהפרש ניכר) היתה לי הזדמנות לתקף בדיקה.
...
כדי לתקף בדיקה צריך לעשות controlled test. החוקים העיקריים הם שאתה לא רואה למה אתה מאזין, הגיין מושווה בין כל המכשירים הנבדקים, החלפה מהירה, לחזור על ההשוואה לפחות 10 פעמים ולדעת להבדיל בינהם לפחות 9 מתוך 10 פעמים.
יש התייחסות לדאקים באיזור 14:45:
Jack of some trades, master of none

yehuda75 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

הודעה שלא נקראה #33 

מעניין מאוד! תודה על השיתוף. היה יחסית קל לזהות גם עבור חסר ניסיון כמוני ( אני זה שהתעקש על 3 החלפות... לא יודע כמה זה אובייקטיבי אל מול מה ששלחת) בכל מקרה ה hegel נוטה להיות נטרלי ומפורט במיוחד ב hi-res. המולטיביט של schiit בעל צבע וקצת פחות מפורט, אבל שניהם נהדרים.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 455 פעמים
קיבל תודות: 269 פעמים

הודעה שלא נקראה #34 

10/10/2021 10:06  
yehuda75 כתב:
מעניין מאוד! תודה על השיתוף. היה יחסית קל לזהות גם עבור חסר ניסיון כמוני ( אני זה שהתעקש על 3 החלפות... לא יודע כמה זה אובייקטיבי אל מול מה ששלחת) בכל מקרה ה hegel נוטה להיות נטרלי ומפורט במיוחד ב hi-res. המולטיביט של schiit בעל צבע וקצת פחות מפורט, אבל שניהם נהדרים.
...
השוואת gain זה אולי הדבר הכי קריטי להשוואה ראש בראש. כככלל מה שחזק יותר (בהנחה שאתה לו מגיע לדיסטורשן או לטווח שמשהו מחריש אוזניים) ישמע יותר טוב. זה נכון לגבי כל מוצר אודיו - מגברים, רמקולים וכו.
Jack of some trades, master of none

yehuda75 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

הודעה שלא נקראה #35 

היום הרכבתי את הנגן שלי. הנגן מבוסס hifiberry שהינו תוסף ל Raspberry Pi. לאחר 10 דקות של התקנת hifiberry os.
התחלתי לנגן קבצי 24/192 ו קבצי 24/96.
הכל נשמע אחרת, ניגנתי שוב את השירים ב spotify ואלוהים איזה הבדל.
עכשיו ברור לי כמה אתם נהנים ממוסיקת hi-res, הכל נשמע הרבה יותר מפורט, נטרלי, עמוק מאוד. ממש תענוג!

מחירים:
את הנגן אני מפעיל דרך הטלפון / מחשב. התממשקות פשוטה ל spotify וממשק נוח ופשוט לניגון קבצים ברשת, usb או sd.

סה״כ כ 500 ש״ח, לנגן עם איכות סאונד מעולה וגמישות אין קץ.

** לא בדקתי את הנגן עם ספק כוח אחר מכיוון שאין לי משהו מתאים, אין לי מושג האם הספק כוח הלינארי דרוש פה או האם זו אגדה אורבנית, ההפרש מצידי לספק פשוט ואמין היה יחסית זניח ולכן הלכתי על האפשרות האודיופילית.

*** הבחירה שלי דוקא ב hifiberry היתה משיקולי עלות/תועלת - hifiberry עשו עבודה נהדרת והתאימו מערכת הפעלה יעילה, קטנה וחסכונית באנרגיה. אולי בעתיד כאשר המחיר יהיה נגיש יותר אשתדרג ל DIGIONE SIGNATURE

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”