Synology NAS DS920 PLUS פתיחת קופסא ורשמים ראשוניים

פורום לכל מה שקשור לאחסון (מקומי, נייד ובענן). NASים ועוד.
שלח תגובה
Apple6543
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Synology NAS DS920 PLUS פתיחת קופסא ורשמים ראשוניים

לינק להודעה

אז בחודש ספטמבר האחרון חברת Synology העולמית והפורום הנפלא https://www.htmag.co.il/ החליטו לעשות תחרות והגרילו 10 מכשירי NAS. לשמחתי הרבה זכיתי באחד כזה והנה הרשמים שלי.

אתחיל בזה שאני לא איש תוכנה ולא איש חומרה מדופלם אבל כן מריץ במקביל שני עסקים כאשר האחד מהם דורש ממני נסיעות תכופות לחו"ל ועבודה מול ממשקים של חברות תעופה וסוכנויות נסיעות כאשר הבית של העסק נמצא בארץ ואני צריך להיות בחו"ל ולהתחבר לגיבוי שנמצא בארץ כל הזמן.

לצערי, הקורונה כרגע לא מאפשרת לנו לצאת מהארץ ולכן לא הצלחתי לבצע בדיקות מחו"ל מול הNAS שיושב בארץ אבל כן הצלחתי לדמות את המצב בגלישה סלולרית ובאמצעות האפליקציה של DS DRIVE שמגיעה מובנית עם הNAS.

אני מצרף לכם סקירת וידאו של פתיחת הקופסא והתקנה והפעלה של שתי התוכנות הגיבוי הבסיסיות ביותר וגם מצרף כמה רשמים אישיים שלי:

[url=1iBBRG1kiuY">לינק לוידאו]לסקירת הוידאו לחצו על הלינק:

לינק לוידאו

1. פתיחת הקופסא וההתקנה היתה קלה מאוד . מתאימה לכל אחד , גם לאנשים בלי הרבה ידע טכנולוגי.
2. החיבור לראוטר פשוט מאוד, כל אחד plug and play ונגמר הסיפור.
3. ההתקנה באמצעות התוכנה של Synology גם כן מאוד פשוטה ואוטומטית וכמובן שלא מצריכה שום מאמץ או ידע מיוחד.
4. הניווט בתוך הנאס עצמו מאוד קל ופשוט, כך גם יצירת הגיבוי בתוכנת הגיבוי.
5. יצירת הספריות והשיוך למכשירים הניידים סופר פשוטה וקלה ולמעשה בכמה לחיצות כפתור הניידים של כל הנוגעים בדבר סונכרנו.

אני חושב שאני יכול לסכם את הפתיחה וההפעלה הראשונית במילים - Nice and Easy. בהתחלה חשבתי שזה יהיה סיפור רציני לקנפג ולהגדיר הכל אבל נוכחתי לדעת שזה באמת פשוט מאוד ולא מצריך שום ידע מוקדם בעולם הגיבוי.

לגבי התוכנות,

אז לסינולוגי יש באמת כמות אדירה של תוכנות וניסיתי אפילו חלק מהם. הידעתם שיש להם אפילו רדיו אינטרנטי שמסתנכרן ישירות מול הטלויזיה החכמה והרסיבר החכם ופתאום גיליתי עולם שלם של תחנות רדיו מחו"ל...

אבל התוכנה הראשית היא כמובן ה Active Backup for Business

התוכנה הזו יודעת לגבות מחשבים וטלפונים ניידים בלחיצת כפתור אחת. התוכנה מאוד פשוטה, קלה ונוחה ומתאימה לשימוש ע"י כל אחד. אפילו בן שלי בן 13 הצליח להתקין אותה על המקבוק שלו ולבצע גיבוי.

למעשה מרגע ההתקנה המחשב מגובה על בסיס קבוע על פי ההגדרה הראשונית שאותה כמובן ניתן לשנות בכל עת. ניתן לבצע שחזור של קבצים/ספריות או הכל ביחדץ אפשר כמובן לגשת ליום ספציפי ולגיבוי ספציפי ולראות גרסאות של אותו הקובץ .

התוכנה השניה אותה בדקתי לעומק היא הDRIVE של סינולוגי:

כאחד (שסבל מקריסה של גיבוי פיסי, נפילה של HD שמחקה עולם של של עבודה ותמונות) ושמשתמש בעיקר בדרופבוקס ובדרייב של גוגל הייתי בטוח שאין להן תחליף. עד שפגשתי בדרייב של סינולוגי.
ולמה אני כותב את זה? מכמה סיבות...
נתחיל מזה שאין לי מגבלת מקום סוף סוף, אני עם 2 טרה זיכרון ולמעשה כל המדיה שלי מוזרמת למקום אחד אונליין. איך זה קורה , מאוד פשוט.
דמיינו לכם מצב שבו אני מצלם סרטון בחו"ל במטרה להעלות לרשת כסרטון פרסומת אונליין. ממש בסיום הצילום הסרטון עולה לנאס ולעורך שלי יש את האפשרות לקבל את קובץ המקור בגישה לדרייב ולעבוד עליו באופן מיידי. גאוני!! במקום לשלוח בווצאפ ולאבד איכות או להעלות לדרייב ולסתום אותו, בלחיצת כפתור אחת, בשתי קצוות עולם, אני חופשי לבצע עריכות ופירסום.

הדרייב למעשה מחולק לשניים, גיבוי של התמונות בתוכנה זהה google photos שיודעת גם לעשות סרטונים וגם לקטלג לפי זיהוי מקום, פנים או תאריך ותוכנת הFILES שמגבה באופון אוטומטי קבצים מכל מכשיר שהגדרת וזורת הכל לתוך הנאס תוך קיטלוג מדוייק.

אני חייב להגיד שההגדרות הראשוניות והשימוש כ"כ פשוטות וקלות שכל פעולה הייתי חייב לשאול את עצמי איך לא קניתי את הNAS הזה קודם לכן??? היה חוסך לי ככ הרבה כסף וכאב ראש שזה פשוט לא יאומן...אני לא חושב שמשתמש ממוצע כמוני צריך משהו מעבר לזה ואני בטוח שהיכולות של הנאס הן הרבה יותר רחבות ממה שאני משתמש ואת זה אני עוד חוקר.

לסיכום אני רוצה להגיד תודה רבה רבה לכל החבר'ה הנהדרים פה בפורום וכמובן לסינולוג'י על המוצר הנפלא. אני בטוח שכל אחד ואחד מאיתנו חייב שיהיה לו קופסא כזו קטנה בבית או במשרד ולא יכול לדמיין שירות גיבוי טוב יותר מזה.

לסקירת וידאו לחצו [url=1iBBRG1kiuY">לינק לוידאו]כאן או לינק לוידאו

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

לינק להודעה

תודה!

שמת את אותו הוידאו כמה פעמים.
לא מתנצל, לא מתפצל

שלח תגובה

חזור אל “NAS ואחסון”