בחירות 2020

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).

מנהל: מנהלי תוכן

מי הולך להצביע (למרות סיכון הקורונה)

הסקר נגמר בתאריך 08/03/2020 21:48

הולך להצביע
76
88%
לא הולך להצביע
10
12%

סך הכול הצבעות: 86

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1170 פעמים
קיבל תודות: 1159 פעמים

לינק להודעה #46 

@moco
·
מכיר את הסיפור אבל לא מצליח להבין איך הוא משליך על השאלה על גנץ

אבל באמת שאני לא חושב שהויכוחים הפוליטיים שלנו מעניינים את הפורום

בוא נדון על טלוויזיות ומערכות קולנוע ביתיות

ונישאר חברים :)(Y)

moco
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 191 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

לינק להודעה #47 

אז רק הסבר: כמו שנועל הנעליים צריך רק לרוץ יותר מהר מחברו ולא מהאריה, אף אחד לא צריך להסביר לך למה גנץ יהיה ראש ממשלה טוב (אולי הוא לא יהיה) , מספיק שהוא יהיה פחות גרוע מביבי.
האריה זה המדד המוחלט (ראש ממשלה טוב) אבל לנו נשאר להחליט רק מי יותר טוב (או פחות גרוע) מבין שניים.
ואתה צודק שזה כולל את המילה ביבי, אבל זה מה שיש. אין מועמד שלישי כרגע.
משה

liorp
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 166 פעמים
קיבל תודות: 201 פעמים

לינק להודעה #48 

בקלפי ממוצע מגיעים להצביע 500 אנשים מתוך 700 פוטנציאלים.
כך שלא מדובר באלפי אנשים. בריכוז קלפיות יש בדרך כלל 3 קלפיות באותו מבנה, כך שמדובר בעד 1500 איש.

כל חבר כנסת שיערוק למפלגה הנגדית אחרי הבחירות עלול לחסל לעצמו את הקריירה הפוליטית שלו.
אני לא חושב שגנץ יהיה שונה בהרבה מביבי כראש ממשלה, אבל אנשים רוצים לפעמים שינוי ורענון.
היתרון של ביבי בוותק שלו, בנסיון המדיני והפוליטי שאין שני לו כרגע, הוא גם החסרון שלו בעיניי אלה שרוצים שינוי ורענון.

OhadLin
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #49 

moco כתב:אז רק הסבר: כמו שנועל הנעליים צריך רק לרוץ יותר מהר מחברו ולא מהאריה, אף אחד לא צריך להסביר לך למה גנץ יהיה ראש ממשלה טוב (אולי הוא לא יהיה) , מספיק שהוא יהיה פחות גרוע מביבי.
האריה זה המדד המוחלט (ראש ממשלה טוב) אבל לנו נשאר להחליט רק מי יותר טוב (או פחות גרוע) מבין שניים.
...
·זו לא תמצית הקמפיין ״רק לא בּיבּי״? (רק אומר…)

moco
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 191 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

לינק להודעה #50 

זה כן, בהחלט שזה כן, ואף אחד לא מנסה להסתיר את זה.
אני מסכים שזה מצב לא נורמלי שיותר קל להחליט לפי שלילה מאשר לפי חיוב ( מה לעשות, מה ששלילי ידוע וגלוי אך האלטרנטיבה זה אנשים שעדיין לא היו בשלטון) אבל זה לגיטימי לחלוטין .
אנשים מחליטים כך כל החיים - למשל, עוזבים מקום עבודה לא מוצלח ומקווים שהבא היא טוב. כשהמקום הנוכחי ממש לא טוב, זו החלטה קלה.
משה

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 230 פעמים

לינק להודעה #51 

moco כתב:אנשים מחליטים כך כל החיים - למשל, עוזבים מקום עבודה לא מוצלח ומקווים שהבא היא טוב. כשהמקום הנוכחי ממש לא טוב, זו החלטה קלה.
...
·פה הבעיה.
ניהול מדינה זה לא קזינו. לא מקוים לטוב. מבטיחים שיהיה טוב.
לקחת בובה על חוטים מנוהלת בידי משרדי פרסום ויועצים, ולקוות שתהיה ראש ממשלה טוב יותר, תיגמר במפח נפש.
לדעת להסתער על האויב זה לא מספיק בשביל לנהל מדינה.
הצבא הוא אירגון שמגונן על אישיות כמו גנץ:
  • בצבא אינך נדרש לשכנע את אנשים סביבך לפעול בכיוון אליו אתה חותר - הדרגות על הכתפיים עושות זאת
  • החלטות שגויות של מפקדים נחשפים רק כשיש אבדות בנפש. התקשורת ממודרת מרוב ההחלטות השגויות.
  • אוצר המילים של מפקדים רדוד ביותר - אין צורך לשכנע יותר מידי. פקודה וגמרנו!
  • היעדים המרכזיים נותרים ללא שינוי - האויב, השטח, האמצעים.
  • החשיפה לתקשורת מינימלית - רמטכ"ל מתראיין במקס' אחת לשנה
העניין הוא ששינאה מעבירה אנשים על דעתם ומובילה אותם לקבל החלטות לא רציונליות, כששיאן כינוי מנהיג נבחר בשם "ארדואן".

guyezra
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 164 פעמים
קיבל תודות: 525 פעמים

לינק להודעה #52 

moco כתב:@idan309

אם לביבי יהיה רוב אז נגמר הסיפור ואלוהים יעזור לנו.
...
נו באמת....

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #53 

moco כתב:אז רק הסבר: כמו שנועל הנעליים צריך רק לרוץ יותר מהר מחברו ולא מהאריה, אף אחד לא צריך להסביר לך למה גנץ יהיה ראש ממשלה טוב (אולי הוא לא יהיה) , מספיק שהוא יהיה פחות גרוע מביבי.
...
·למרות שיש לי הרבה מה לומר כתשובה

אני שוב מכבד את בקשתו של molvy ונמנע מלהכנס לדיונים או לוויכוחים פוליטיים

detailer
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 84 פעמים

לינק להודעה #54 

אני קורא פה ולא מאמין. מאשימים השמאל בהפצת שינאה? הלו?! התבלבלנו קצת.
מעולם לא היה מנהיג שהפיץ שינאה ושיסוי יותר מביבי באמצעות הכפשות ושקרים כנגד יריביו הפוליטיים מבית ומחוץ וגם כנגד מערכות החוק והאכיפה, התקשורת האקדמיה ומי לא...
השמאל שכח מה זה להיות יהודי, הטלפון של גנץ, גנץ מטריד מינית, גנץ לא שפוי, הרומן של גנץ, חמוצים,טיבי או ביבי ויש עוד הרבה, תקשיבו לנתן אשל שהודה שזאת טקטיקה שעובדת.
מדובר באדם שירד לשפל מוסרי שלא יאמן, יש רק אדם אחד במערכת שירד נמוך ממנו מוסרית וזה ילד הקאקה שלו.
עצוב שאדם כזה זוכה לכזאת הערצה.

boren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 218 פעמים
קיבל תודות: 292 פעמים

לינק להודעה #55 

molvy כתב:אשמח להסבר שלא כולל את המילה ביבי למה גנץ יהיה ראש ממשלה טוב
...
אני לא יודע אם גנץ יהיה טוב אבסולוטית, ואם הייתי צריך לבחור את המועמד האולטימטיבי כנראה שזה לא היה הוא. אבל זו בכלל לא השאלה שעומדת בפני הבוחרים. לא במערכת הבחירות הזו, ולא באף מערכת בחירות אחרת. השאלה שעומדת בפניהם היא מי יהיה ראש ממשלה טוב יותר מבין המועמדים הקיימים. וכאן אין לי ספק שלגנץ יש נקודת פתיחה הרבה יותר טובה מנתניהו. ולו רק כי הוא מוסרי וישר, בעוד ביבי הוא נוכל ובוגד (גם במובן האישי וגם במובן הבטחוני). גם מפלגת הליכוד על 15 המורשעים שלה בפלילים מייצגת משהו שצריך לעבור מהעולם, ומוטב שעה אחת קודם. בקיצור, שינוי יכול לעשות רק טוב למדינה הזו.

הדברים האלה אגב לא יגרמו לי להצביע לכחול לבן פשוט כי הם רחוקים יותר מהאידיאולוגיה שלי מאשר העבודה-מרצ, ובהצבעה לאלה אני לא פוגע בסיכוי של גנץ להיות ראש הממשלה הבא. צריך לזכור שאין שום משמעות למפלגה הגדולה, רק לגודל הגוש, וזה הוכח בבחירות האחרונות שבהן כחול לבן הייתה המפלגה הגדולה ביותר אבל קיבלה את המנדט להרכבת הממשלה שניה, כמו גם בבחירות ב-2009 שבהן קדימה הייתה המפלגה הגדולה ביותר ולא קיבלה את הזכות להיות ראשונה לנסות להרכיב ממשלה. אני מקווה שהפעם הנשיא יכלול בהחלטה הזו גם את העובדה שביבי מואשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים והולך לבלות את מרבית זמנו בבית משפט ואח"כ, כמעט בוודאות, בכלא (ואם יש למישהו ספק, הוא מוזמן לקרוא את כתב האישום, להאזין להקלטות ולחפש פרשן משפטי אחד שחושב שביבי יכול לצאת זכאי מהסיפור הזה). בקיצור, זה לא לטובת המדינה לתת למועמד כזה לנסות להרכיב ממשלה, ולא משנה מה גודל הגוש שלו.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #56 

@boren
·מצטער אבל ספרתי לפחות פעם אחת שאמרת ביבי

boren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 218 פעמים
קיבל תודות: 292 פעמים

לינק להודעה #57 

@molvy
לא ניסיתי להמנע מלכתוב ביבי. הסברתי מדוע הבקשה הזו לא רלוונטית להחלטה במי לבחור ומה כן רלוונטי. זה שהחלטת לא לקרוא את מה שכתבתי זה עניין שלך. אני מניח שאחרים קראו, וזה מספיק לי.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #58 

@boren
·קראתי כל מילה ויש לי המון מה לומר על גיבוב השנאה שכתבת

ועוד אומרים שביבי גורם לקרע ושנאה :lol:

אבל כמו שאמרתי, אני מכבד את בקשתו של molvy ונמנע מוויכוחים פוליטיים בפורום

Ilyan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 120 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

לינק להודעה #59 

פשוט תודה שקשה לך להתמודד עניינית עם עובדות יבשות שמציגות את הגורו שלך והכת שהוא מוביל באופן לא סימפטי, בלשון המעטה.

moco כתב:@molvy

מכיר את הבדיחה על שניים שנחים בסוונה, ופתאום רואים במרחק אריה צועד לעברם? בעוד שאחד מייד קם כדי לברוח, השני מתיישב לנעול את הסניקרס שלו.
הראשון שואל את השני אם הוא השתגע שהוא לא מתחיל לברוח גם, כי גם עם הנעליים הוא לא ירוץ יותר מהר מהאריה.
אז השני עונה לו "אני לא צריך לרוץ יותר מהר מהאריה, אני רק צריך לרוץ יותר מהר ממך".
תפעיל את אותו היגיון לגבי מה ששאלת על גנץ...

לגבי שנאה ומי מלבה אותה ולמה, מספיק שתקרא את הציטוטים של נתן אשל שפורסמו היום.
...
מעולה :)

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #60 

Ilyan כתב:פשוט תודה שקשה לך להתמודד עניינית עם עובדות יבשות שמציגות את הגורו שלך והכת שהוא מוביל באופן לא סימפטי, בלשון המעטה.
...
באמת שאין לי קושי להתמודד עם גיבובי השקרים והשנאה שאנשי השמאל ושונאי ביבי מפיצים, נהפוך הוא בוער לי לומר לכם כמה מילים נוקבות

אבל אני אמנע מסיבות שכבר כתבתי

רק אומר שאני לא בוחר בביבי, למרות שלדעתי הוא המועומד המועדף לראשות הממשלה

נעול

חזור אל “ללא קשר”