רכישת כבל אופטי חדש

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו וברב-ערוצי, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח,רסיברים, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים מעל 3000$ בלבד !

מנהל: מנהל אודיו

itay123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 548 פעמים
קיבל תודות: 873 פעמים

לינק להודעה #16 

רונן כתב:סליחה על ההתערבות.
כבל אופטי tos-link לא מתאים לאודיו hi res ?
הרי זה מעבר אור .. למה שיהיו מגבלות ?
...
בחיבור TosLink/COAX יהיה ניתן לחלץ CORE בלבד.

yaronkle
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 137 פעמים
קיבל תודות: 210 פעמים

לינק להודעה #17 

גם אני מאמין שמיותר להשקיע בכבל אופטי יקר.
הרסיבר שלך עם כניסת hdmi ומחשב עם יציאת hdmi?

ShDorLq
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #18 

yaronkle כתב:גם אני מאמין שמיותר להשקיע בכבל אופטי יקר.
הרסיבר שלך עם כניסת hdmi ומחשב עם יציאת hdmi?
...
אני משתמש בכרטיס קול שמשמש אותי ל Dolby Digital Live\DTS Connect ולכן אני משתמש בכבל אופטי.

yaronkle
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 137 פעמים
קיבל תודות: 210 פעמים

לינק להודעה #19 

@ShDorLq
·
אם הצורך לצפיית סרטים, עדיף hdmi. בפרט אם הרסיבר תומך בפורמטים חדשים.

ShDorLq
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #20 

@yaronkle

הכרטיס מסך לא תומך ב DB LIVE \ DTS CONNECT ולכן אני לא משתמש בו.
מאותו כרטיס קול שאני משתמש בו למשחקים וסרטיםת אני משתמש גם עבור מוזיקה ואני שם דגש על מוזיקה כשאני חושב על שדרוג הכבל.

ufffnick
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 133 פעמים
קיבל תודות: 485 פעמים

לינק להודעה #21 

@ShDorLq
·

עבור מוסיקה, אתה לא צריך לשנות דבר מבחינת הכבל האופטי.
אם אתה מחפש "שידרוג" (או שינוי) תתמקד בכרטיס קול/ dac/ מגבר / רמקולים / אקוסטיקה של החדר (הסדר חסר משמעות מאחר ואין לי את המידע להגיד לך מאיפה להתחיל).

פלאפי
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 66 פעמים

לינק להודעה #22 

ShDorLq כתב:נראה לי מוזר להשתמש במערכת שעולה 10K+ והכבל הראשי שלי עולה 30₪ אז חשבתי לשדרג.
.
...
·

אנשים פה כתבו דברים נכונים, אז רק רציתי להוסיף נקודת מבט - כל רכיב לכשעצמו במערכת לא עולה כל כך הרבה. הכבל הפנימי שמולחם בתוך הרסיבר בין המודול המגביר ליציאת רמקולים עולה גרושים ועשוי מחוט פשוט. הרכיב שממיר מידע אופטי לאותות חשמליים בשביל המעבד הפנימי כנראה סטנדרטי ונקנה off the shelf על ידי היצרן. קבלים, נגדים, וכל הרכיבים האלקטרוניים האלה הם בדרך כלל גם סטנדרטיים ונקנים בסיטונאות כדי לייצר מהם רסיברים בפס ייצור.
יש כל כך הרבה רכיבים פשוטים וזולים במסלול האות שלך, שלהוסיף כבל יקר אחד בין שני רכיבים (נגיד כרטיס הקול לרסיבר במקרה הזה), לא ישנה שום דבר. העלות הכוללת של המערכת היא פחות עלות הרכיבים, ויותר פיתוח, עיצוב, הרכבה, שינוע, ושיווק. וגם נוסיף על כך שהיצרן צריך להתפרנס בסופו של דבר.
יצרני כבלים רוצים שתחשוב שאם תוסיף כבל אחד סופר יקר למערכת שלך, זה באופן פלאי יישתלט ויבטל את כל שאר התכונות של כל שאר החיבורים והרכיבים שנמצאים בה, אבל זה לא קשור למציאות. עדיף להשקיע ברכיבים עצמם, והכבלים שמחברים ביניהם מספיק שיעמדו במפרט של הסוג שלהם.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1238 פעמים
קיבל תודות: 1100 פעמים

לינק להודעה #23 

פלאפי כתב:
...
...
·

אנשים פה כתבו דברים נכונים, אז רק רציתי להוסיף נקודת מבט - כל רכיב לכשעצמו במערכת לא עולה כל כך הרבה. הכבל הפנימי שמולחם בתוך הרסיבר בין המודול המגביר ליציאת רמקולים עולה גרושים ועשוי מחוט פשוט. הרכיב שממיר מידע אופטי לאותות חשמליים בשביל המעבד הפנימי כנראה סטנדרטי ונקנה off the shelf על ידי היצרן. קבלים, נגדים, וכל הרכיבים האלקטרוניים האלה הם בדרך כלל גם סטנדרטיים ונקנים בסיטונאות כדי לייצר מהם רסיברים בפס ייצור.
יש כל כך הרבה רכיבים פשוטים וזולים במסלול האות שלך, שלהוסיף כבל יקר אחד בין שני רכיבים (נגיד כרטיס הקול לרסיבר במקרה הזה), לא ישנה שום דבר. העלות הכוללת של המערכת היא פחות עלות הרכיבים, ויותר פיתוח, עיצוב, הרכבה, שינוע, ושיווק. וגם נוסיף על כך שהיצרן צריך להתפרנס בסופו של דבר.
יצרני כבלים רוצים שתחשוב שאם תוסיף כבל אחד סופר יקר למערכת שלך, זה באופן פלאי יישתלט ויבטל את כל שאר התכונות של כל שאר החיבורים והרכיבים שנמצאים בה, אבל זה לא קשור למציאות. עדיף להשקיע ברכיבים עצמם, והכבלים שמחברים ביניהם מספיק שיעמדו במפרט של הסוג שלהם.
...
מרוב שכתבת יפה, החלטתי לצטט, אם מישהו פספס את נקודת המבט הנוספת... (Y)
זה לא משנה איזה כבל שמים בין הרמקול לרסיבר / מגבר. בסוף יש חוט דקיק בין הטרמינל שמחובר לדרייבר עצמו בתוך הרמקול.
וכנ"ל גם ברסיבר / מגבר עצמו בין הטרמינל ללוח.

אבל מעבר לזה יש גם את הפן "הפסיכולוגי" ואיך שזה נראה שזה לא פחות חשוב (למי שזה חשוב לו).
למכירה:
זוג סטליטים מעוצבים Monitor Audio Mass 10 בצבע שחור, 850 שקל... 8O

itay123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

לינק להודעה #24 

avihuli כתב:
...
...
מרוב שכתבת יפה, החלטתי לצטט, אם מישהו פספס את נקודת המבט הנוספת... (Y)
זה לא משנה איזה כבל שמים בין הרמקול לרסיבר / מגבר. בסוף יש חוט דקיק בין הטרמינל שמחובר לדרייבר עצמו בתוך הרמקול.
וכנ"ל גם ברסיבר / מגבר עצמו בין הטרמינל ללוח.

אבל מעבר לזה יש גם את הפן "הפסיכולוגי" ואיך שזה נראה שזה לא פחות חשוב (למי שזה חשוב לו).
...
זה נכון בציוד פשוט.

itay123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

לינק להודעה #25 

ShDorLq כתב:@yaronkle

הכרטיס מסך לא תומך ב DB LIVE \ DTS CONNECT ולכן אני לא משתמש בו.
מאותו כרטיס קול שאני משתמש בו למשחקים וסרטיםת אני משתמש גם עבור מוזיקה ואני שם דגש על מוזיקה כשאני חושב על שדרוג הכבל.
...
אני מניח שמדובר בכרטיס קול מיושן ובעל יציאות דיגיטליות בלבד
COAX
TOS-LINK

חיבור זה כפי שכבר רשמתי יחלץ מפורמטי ה-HD Loossless רק את ה-CORE (קרי פורמט בסיס dts/DolbyDigital).

שלח תגובה

חזור אל “אודיו יוקרתי”