בחירת מסלול ב Tidal

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.

מנהל: מנהל אודיו

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 932 פעמים

לינק להודעה #31 

@רונן
·בהחלט, חיבור מחשב שמריץ את האפליקציות ל DAC עובד מצויין וזה מה שאני עושה בבית. אבל קודם כל לא נכנסים לתחביב הזה כדי לחסוך כסף ושנית ה Connect פותח בפניך את האפשרות להזרים מוזיקה לחדרים אחרים בבית.

רונן
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 768 פעמים
קיבל תודות: 113 פעמים

לינק להודעה #32 

Catskinner כתב:@רונן
·בהחלט, חיבור מחשב שמריץ את האפליקציות ל DAC עובד מצויין וזה מה שאני עושה בבית. אבל קודם כל לא נכנסים לתחביב הזה כדי לחסוך כסף ושנית ה Connect פותח בפניך את האפשרות להזרים מוזיקה לחדרים אחרים בבית.
...
·

הבעיה שאני כועס על עצמי הינה שרק כעת , בהתחברות ראשונה לטידאל אני מבין לעומק ( בעזרתכם )
חשבתי ואף פניתי בעניין טרם הרכישה לסונוס והסבירו לי שבחיבור דיגיטלי הסונוס רק מעביר מידע
ללא שימוש ב DAC העצמאי שלו וכך בעצם הוא שקוף ולא משפיע.
מה שלא הבנתי אז , שכנראה הוא כן משפיע וכעת אני מסתכל על מחשב mac נוסף שלי ששוכב על המדף ללא שימוש ...

הבעיה לא כסף , יש לי מערכת טובה שלא חסכתי ברכישתה , הבעיה כעת זה הפיספוס העקרוני מצידי של הנושא

נב , אין לי מוצרים נוספים של סונוס

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד

לינק להודעה #33 

@רונן
·רונן, אתה מסתכל על חצי הכוס הריקה. בכל זאת יש לפניך כמה הזדמנויות להשתמש ב Connect מעבר לתכלית הראשונה שייעדת לו. למשל אצלי יש כמה רמקולי Sonos מפוזרים בבית וזה די כיף להזרים מוזיקה לחדר שינה בזמן שאני קורא במיטה או כשאני מתעורר.

תחשוב חיובי. המטרה הראשונה והעיקרית של מוצרי sonos זה לחבר מקורות ושירותי מוזיקה ולאפשר הזרמה בכל הבית. אז נכון, כרגע זה אולי לא מעניין אותך כי היית מקובע על מטרה אחרת, אבל זה לא אומר שלא יהיה לך שימוש ב Connect בעתיד.

פלאפי
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 66 פעמים

לינק להודעה #34 

Catskinner כתב: 3. למנויים בשירות ה HiFi יש אפשרות של גישה לקבצים שקודדו עם MQA. מדובר בקידוד Lossy המדמה אודיו ברמה של 96/24 או 192/24.
...
·
אם להיות קטנוני, אז אני חושב שזה רק מגדיל את קצב הדגימה ולא את עומק הסיביות. כלומר, זה יהיה 96/16 או 192/16. וכן, כמו שאמרת זה רק מדמה את זה בכל מקרה.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד

לינק להודעה #35 

@פלאפי
·זה לא יהיה לא זה ולא זה. התוצר הסופי של MQA מתכנס ל 16 סיביות כאשר כל התדרים מתחת ל 24KHz מקודדות ב 13 הסיביות הראשונות והיתר ב 3 האחרונות.

במילים אחרות, כל הספקטרום השמיע של האודיו מקודד בפחות סיביות מ Redbook CD. הטריק שלהם הוא שבפריסת הקובץ הם מציגים את קצב הדגימה של הקובץ המקורי כדי לייצר את הרושם שזה מה שמושמע. לעיונך דיאגרמה מבקשת הפטנט שלהם.
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

kobbi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 167 פעמים
קיבל תודות: 315 פעמים

לינק להודעה #36 

מתפרץ בבקשה, אני מנוי ספוטיפי פרימיום וברשותם מספר רמקולים של סונוס.
האם מעבר לטידל יהיה שקוף בהיבט בחירת שירים ?מבחר שירים ישראלים וכו? או שהמצב הרבה פחות טוב מספוטיפי פרימיום שעולה לי 20שח לחודש.

רונן
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 768 פעמים
קיבל תודות: 113 פעמים

לינק להודעה #37 

@kobbi
·לא תוכל להירשם מנוי לנסיון ולהשוות ?
נראה לי שכל אחד לפי טעמו.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”