רק אני כאן נהנה מאד מה Sonos שלי ?

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו וברב-ערוצי, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח,רסיברים, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים מעל 3000$ בלבד !

מנהל: מנהל אודיו

שלח תגובה
kobbi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 167 פעמים
קיבל תודות: 315 פעמים

רק אני כאן נהנה מאד מה Sonos שלי ?

לינק להודעה #1 

הכל החל ברצון לשמוע מוסיקה בחדר השינה אבל בלי הרבה התעסקות עם רסיברים וכו.
מצאתי ביד שניה רמקול wifi של חברת סונוס מדגם play1 רכשתי והתאהבתי.
סאונד מדהים, מלא עמוק, מפורט,לא מעייף ואהו.
ואז......
שאלתי את עצמי מה יקרה אם אקנה עוד אחד ואחבר בסטראו ? ואולי עדיף לרכוש את הדגם הבכיר ביותר play5 gen2?

מכיוון שלא מצאתי תשובות ברשת רכשתי גם וגם :-)
ולהלן המסקנות :
1 טובים השניים מן האחד, שני רמקולים קטנים בחדר שניה משודכים לסטראו נותנים עבודה נפלאה שאכן מתעלה על אחד בודד.
2 הרמקול הגדול בסדרה מדהים, מתאים יותר לחלל גדול כמו סלון ומספיק אחד שכזה.

אז אם אתם מחפשים מוסיקה שאיננה בלוטות לחדר שינה לכו על שניים קטנים, ואם לסלון לכו על הגדול.
כיף אדיר
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 122 פעמים
קיבל תודות: 923 פעמים

לינק להודעה #2 

אתה לא לבד. פעם גם התבדחתי שבגלל ה SONOS אני עוד אצטרך להחזיר את כרטיס החבר במועדון האודיופילים.

ה SONOS הוא מוצר מעולה שעונה בול לצרכים שלי שהם השמעת מוזיקת רקע בחדר שינה, הקשבה לחדשות בזמן שאני מתרחץ בבוקר וכיוב'. אצלי בבית חש שני PLAY:1 המחוברים כזוג סטיריאו ואני מאוד נהנה מזה שהם מתחברים לכל שירות הזרמה ברשת וגם מאפשרים לי להזרים אליהם מוזיקה מה NAS דרך JRIVER.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

shekel20
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

אני מת על הסונוס שלי ויש לי המון מהם

לינק להודעה #3 

יש לי בכל חדר בבית (5 חדרי שינה) זוג סונוס 1 (החדש יותר), בסלון יש לי את הסאונד באר שלהם עם הסאב שלהם וזוג שמשמשים כ"סראונד" - בכוונה במרכאות, לגינה יש לי את המגבר שלהם מחובר לרמקולים חיצוניים ובכל האמבטיות יש רמקולים מותקנים בתקרה שמחוברים למגבר לכל אמבטיה. משתמש באפל מיוזיק כבר כמה שנים והפשטות והנוחות של הזרמת מוזיקה בבית היא משהו שכולם נהנים ממנו. ניסיתי מוצרים של חברות אחרות, אף אחד לא מגיע לאיכות ולפשטות העבודה של סונוס לטעמי. את המערכת האמיתית שלי, כשאני באמת רוצה להנות מסרט או מוזיקה, שמרתי למרתף.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו יוקרתי”