מברשת שיניים חשמלית Oral-B Smart Series 4000 בכ 202 ש"ח

ריכוז כל המבצעים, הדילים הכי חמים שחברי האתר מצאו מאתרי אמאזון (ארה"ב, גרמניה, איטליה, בריטניה וספרד)

מנהלים: מנהלי דילים מאמאזון, מנהלי דילים

שלח תגובה
Elwin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 369 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

לינק להודעה #46 

קובי, אני לא מבין מה אתה מנסה להוכיח. יש אנשים שמתאים להם דגם מסוים, ויש כאלו שדגם אחר. מי שבודק לפני רכישה יידע למצוא מה מתאים עבורו.

אני רכשתי בזמנו את דגם ה-4000 במחיר זול ממש מאמזון (יצא משהו כמו 150 ש"ח בגלל החזר שקיבלתי עקב סיפור מסוים), ואני מאוד מרוצה. אתה יודע ממה בעיקר? מהמעמד לראשים שיש בדגם הזה למשל, ואין ב-3000. כן, כן. מאוד נוח כשאתה משתמש יחד עם החברה באותה מברשת. אז אני למשל לא הייתי רוצה את ה-3000 והייתי לוקח גם היום את ה-4000.

לעומת זאת, יש חבר'ה שישתמשו באפליקציית הבלוטות' וחשוב להם גם המעמד למראה ולכן ייקחו את אחד הדגמים המתקדמים ולא את 3000/4000 - אחלה. כל אחד וצרכיו.

בנוסף, אני לא הייתי רוכש את הדגמים של פיליפס למשל כי אני לא אוהב את הראש שלהם, ומישהו אחר יכול לא לאהוב את הראש העגול של אורל בי.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 128 פעמים
קיבל תודות: 2971 פעמים

לינק להודעה #47 

קובי, זה המחיר הרגיל של הדגם הזה באמזון הנ"ל, מחיר מבצע עליה זה כ 100 פאונד. ד"א, באמזון ארה"ב הדגם הזה נקרא 8000, זהה ל 9000 של אירופה.
ה FAQ - הכרחי לקרוא לפני פרסום תגובה בדילים המפורסמים על ידי:

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."

AvielGhermezian
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 15 פעמים

לינק להודעה #48 

אם כך ערן נשמע מאוד מבלבל הדגמים שיש בארה"ב לבין אירופה (מה גם ראיתי שיש דגמי S ו-N בסדרת 9000 ואני לא מוצא על זה מידע או הסבר ברשת)
יש מבצע יום בריא באמזון UK מעבר למבצע על דגם 9000 באמזון איטליה
בארה"ב ובריטניה להבנתי צריך מתאם, מה המצב בספרד, איטליה וגרמניה?

Avi_h
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 83 פעמים
קיבל תודות: 71 פעמים

לינק להודעה #49 

אצלי לכל אחד בבית יש מברשת. 2 של 1000, 1 2000 ולי יש 6500.
אני משתמש מקופסה כדי לאחסן את כל סוגי הראשים שאני משתמש בהם.

לכל אחד יש מברשת משלו. עולם אחר מבחינת איכות הצחצוח.
72o

Elwin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

לינק להודעה #50 

AvielGhermezian כתב:אם כך ערן נשמע מאוד מבלבל הדגמים שיש בארה"ב לבין אירופה (מה גם ראיתי שיש דגמי S ו-N בסדרת 9000 ואני לא מוצא על זה מידע או הסבר ברשת)
יש מבצע יום בריא באמזון UK מעבר למבצע על דגם 9000 באמזון איטליה
בארה"ב ובריטניה להבנתי צריך מתאם, מה המצב בספרד, איטליה וגרמניה?
...
אל תזמין מארה"ב. אם אני לא טועה, המברשות של oral b הן 110 וולט בלבד.

nir11
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 160 פעמים
קיבל תודות: 180 פעמים

לינק להודעה #51 

אני קניתי מברשת שיניים אוראל B בארצות הברית. השקע אמריקאי, אבל החשמל 110-200. צריך רק מתאים שעולה 7 שקל. אצלי בבית יש הרבה מכשירים עם שקע אמריקאי. המכשירים היחידים שדרשו ממני קניית ממיר מתח 110-220 - הם PS4 וWII. וגם אז - ממיר המתח עולה 100 שקל או פחות. לא צריך להבהל ממכישרים אמריקאים, למעט אולי טלוויזיות, שיש שם עניין של שיטות שידור, אבל אני לא מתיימר להבין בזה.

Elwin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

לינק להודעה #52 

nir11 כתב:אני קניתי מברשת שיניים אוראל B בארצות הברית. השקע אמריקאי, אבל החשמל 110-200. צריך רק מתאים שעולה 7 שקל. אצלי בבית יש הרבה מכשירים עם שקע אמריקאי. המכשירים היחידים שדרשו ממני קניית ממיר מתח 110-220 - הם PS4 וWII. וגם אז - ממיר המתח עולה 100 שקל או פחות. לא צריך להבהל ממכישרים אמריקאים, למעט אולי טלוויזיות, שיש שם עניין של שיטות שידור, אבל אני לא מתיימר להבין בזה.
...
לא נכון. אין שום צורך בממיר מתח ב-ps4. לעומת זאת יש צורך בממיר מתח באורל בי. אולי לא בכל הדגמים, אבל בחדשים כן, בדקתי עכשיו.

התשובה שלך לא נכונה ומטעה מאוד. אח"כ אנשים קונים בלנדרים מארה"ב וקולטים באיחור שאו שהם צריכים ממיר מתח בגודל של מדיח כלים קטן ב-1000 ש"ח, או שהמוצר נשרף להם כי הם חיברו בלי לבדוק.

nir11
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #53 

אני קניתי oral b דגם 7000 לפני חודש בארצות הברית. ליתר דיוק שתיים. זה דגם די חדש. עובד לי בישראל פיקס.
התשובה שלך היא השמצה מיותרת. שום דבר לא נשרף. אתה מפחד אנשים שלא לצורך.

Elwin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

לינק להודעה #54 

nir11 כתב:אני קניתי oral b דגם 7000 לפני חודש בארצות הברית. ליתר דיוק שתיים. זה דגם די חדש. עובד לי בישראל פיקס.
התשובה שלך היא השמצה מיותרת. שום דבר לא נשרף. אתה מפחד אנשים שלא לצורך.
...
ההודעה שלך היא עם הטעויות אבל אני מפחיד שלא לצורך...סבבה.

אני לא הולך להתווכח, כיום יש גוגל וכל אחד יכול לחפש ולראות מה נכון ומה לא.

nir11
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #55 

איזה טעויות? לצלם לך וידאו שזה מטעין?
אין לי שום טעות. מקסימום מי שיעקוב אחרי עצת ה PS4 שלי - יחמיר - שום דבר לא נשרף שמחברים מכשיר אוניברסלי לממיר ל 110 וולט.
אתה טועה ומטעה את הציבור, וגם מתלהם שלא לצורך.

Elwin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

לינק להודעה #56 

nir11 כתב:איזה טעויות? לצלם לך וידאו שזה מטעין?
אין לי שום טעות. מקסימום מי שיעקוב אחרי עצת ה PS4 שלי - יחמיר - שום דבר לא נשרף שמחברים מכשיר אוניברסלי לממיר ל 110 וולט.
אתה טועה ומטעה את הציבור, וגם מתלהם שלא לצורך.
...
איפה ראית שאני מתלהם? ואיפה אני טועה? אתה מוזמן לקרוא שוב את ההודעה הראשונה שלי. ואני מפרט:

- לא טענתי בשום שלב שכל המברשות לא יעבדו, אלא רק חלקן.

- לגבי ה-ps4 אתה טועה בכך שהוא דורש ממיר מתח. עם זאת, לא טענתי בשום שלב שחיבור של ממיר יפגע במכשיר או יגרום לשריפה, אתה זה שעשה את ההקשר המוזר הזה.

- ההטעייה שלך הייתה לגבי כך שלא צריך להיבהל ממוצרים אמריקאיים. על כך אמרתי שהודעה כזו יכולה לגרום למי שלא מבין לקנות בלנדר שתומך ב-110V בלבד ואחרי זה לא להבין מדוע הוא לא עובד או אפילו נשרף. וכן, מכשירים שלא תומכים ב-220V ומחוברים למתח בארץ בהחלט יכולים להישרף.

- כמו כן, אתה מאוד מטעה בנושא של "ממיר מתח בסה"כ עולה 100 ש"ח" - זה פשוט לא עובד ככה. זה תלוי הספק מוצר, העסק רחוק מלהיות פשוט כפי שאתה מתאר אותו.

NBMH
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

לינק להודעה #57 

ה PS4 לא צריך שום ממיר מתח.
סך הכל כבל שמיניה רגיל שיש בכל חנות..
הזמנתי לפני 4 שנים את ה PS4 הראשוני שיצא, היה עם כבל שמיניה בקופסא(הוזמן מאמאזון.קום).
ב PS4 PRO גם אין צורך בממיר מתח, שם פשוט הכבל שונה, כבל קומקום וזהו, רק צריך כבל עם תקע שמתאים לנו/לשים מתאם

Elwin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

לינק להודעה #58 

NBMH כתב:ה PS4 לא צריך שום ממיר מתח.
סך הכל כבל שמיניה רגיל שיש בכל חנות..
הזמנתי לפני 4 שנים את ה PS4 הראשוני שיצא, היה עם כבל שמיניה בקופסא(הוזמן מאמאזון.קום).
ב PS4 PRO גם אין צורך בממיר מתח, שם פשוט הכבל שונה, כבל קומקום וזהו, רק צריך כבל עם תקע שמתאים לנו/לשים מתאם
...
מדויק

nir11
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #59 

רשימה חלקית של מוצרים שנרכשו בארהב ולא עשו שום בעיה בישראל:
PS4
Wii
Oral B pro 7000
מטעני אייפון מקוריים...
3 מחשבים אישים כולל מטענים מאמריקה..
DSLR של קנון כולל מטען
3 מטענים 3 מצלמות P&S
nvidia shield
טלפון נייד של סמסונג כולל מטען
אינספור דיסקים קשיחים חיצוניים, ממגוון יצרנים, וכן - כאלה שדורשים חיבור לחשמל.
Roku סטיק

אז אם אנחנו רוצים להכניס את הקוראים לפארנויה, זה אפשרי, אבל כאמור מיותר.
מ.ש.ל
ויש עוד שאני פשוט לא מצליח לזכור כרגע. על השנאי היקר ביותר שילמתי פחות ממאה שקל. זה נכון שאם תקנה מזגן אמריקאי תצטרך שנאי עם הספק אדיר, אבל רוב המכשירים צורכים עשרות ואטים וזה פשוט לא יקר, אולי רק הזמן של שיטוט באזור התחנה המרכזית הישנה, למצוא מחיר טוב.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1238 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

Re: אבי , סיכום טוב ,אם תמצא דיל טוב - אשמח ללינק - גם אני בעניין

לינק להודעה #60 

@dank4
לבקשתך, מסכם את רשימת הקניות הסופית שהוזמנה.

מברשת אחת נטענת לילדים stages power במסגרת המבצע של סופר פארם ב- 39 שקל כולל ספר מתנה מהלינק כאן: https://www.hometheater.co.il/vp2694354#2694354

מברשת נטענת נוספת לילדים, כולל משחת שיניים אנה ואלזה, במחיר של 109 שקל, מהלינק כאן: http://www.ebay.com/itm/263245817671

לגבי המברשות למבוגרים, החלטתי ללכת על דגם ה-2500 בגלל השיקול של סוללת הליתיום בעיקר וכן אפשרויות הצבע:
* צבע שחור בשבילי, במחיר של 192 שקל, מהלינק כאן: http://www.ebay.com/itm/172865117074
* ועוד אחת זהה בצבע ורוד, מהלינק כאן: http://www.ebay.com/itm/152703297592

שאלה לגבי ראשים, האם אלו התחליפים "מסין" עושים את העבודה או להיצמד לאלו המקוריים ?

שלח תגובה

חזור אל “Amazon Deals”