טלויזית NEON

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K

מנהל: מנהלי וידאו

שלח תגובה
toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 603 פעמים

לינק להודעה #331 

אפשר שורה אחרונה ?
...
:lol:

מקרנסקי
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 92 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

לינק להודעה #332 

טוקסין
ביקשתי לא להגיב יותר.
אל תבואו אליי יותר בטענות.

moss5
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 28 פעמים

לינק להודעה #333 

מקרנסקי
אתה רוצה ששוב פעם יגיעו בגללך לשרשור אנשים רעים שיתנו לך בראש? :wink:

מקרנסקי
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #334 

אוי אוי אוי :evil:
למה ?
ביקשתי, במיוחד ממך.
איזה בגרות נפש ואיזה נעליים.

יש אפשרות שלפני מבצעי פסח אני מקפיץ.
נראה, לפי המצב רוח.
בתקוה שלא אתפגר עד אז.

AfikYakov
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 5 פעמים

לינק להודעה #335 

מקרנסקי כתב:אוי אוי אוי :evil:
למה ?
ביקשתי, במיוחד ממך.
איזה בגרות נפש ואיזה נעליים.

יש אפשרות שלפני מבצעי פסח אני מקפיץ.
נראה, לפי המצב רוח.
בתקוה שלא אתפגר עד אז.
...
בשורה תחתונה המסך הזה טוב? שווה לקנות אותו?

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 321 פעמים
קיבל תודות: 125 פעמים

לינק להודעה #336 

קראת את השרשור מההתחלה? יש חוות דעת של כמה שרכשו אותו . אבל הוא 65" , ואתה מחפש 50
למה אף אחד לא מדבר על הנדסת אקלים?

AfikYakov
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #337 

clip99 כתב:קראת את השרשור מההתחלה? יש חוות דעת של כמה שרכשו אותו . אבל הוא 65" , ואתה מחפש 50
...
המחירים שלה נמוכים, אם היא טובה אין לי בעיה לקנות 55-60 אפילו, לא יודע אם זה רלוונטי לגבי המרחק צפיה (2.5 מטר)

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #338 

אז בוא אני אסכם לך את העניין .

מצד אחד יש לך מותגים מוכרים בגודל 50" , מצד שני יש לך מוצר מדבקה אבל גדול יותר. אפשר לחשוב שאם הגודל לא משחק תפקיד אז כדאי ללכת על המותגים , אבל כמו שכתבתי לך בעבר פה פה בטווחי המחירים האלה אין הבדלים גדולים באיכויות , שברוב המסכים ככולם תשאפנה לתחתית .

מה שחשוב זו האחריות , והתאמת הגודל למרחק הצפיה שזה דבר שאתה צריך להחליט עליו לבד . בסוף , ההחלטה שתקבל לא צריכה להיות מסובכת כי כבר כתבת שסמארט ורזולוציה לא חשובים לך . אם הייתי במקומך , הייתי בוחר בניאון , כיוון שפרט לאיכות הדומה לשאר המסכים בטווח הזה , יש לה עדיפות ברזולוציה והגודל. אם מקרנסקי לא קיבל רגלים קרות ממשה5 וחבר רעיו , וגם נסגר על היחס שלו לדיון , אולי יוכל להוסיף על דבריי.

AfikYakov
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #339 

clip99 כתב:אז בוא אני אסכם לך את העניין .

מצד אחד יש לך מותגים מוכרים בגודל 50" , מצד שני יש לך מוצר מדבקה אבל גדול יותר. אפשר לחשוב שאם הגודל לא משחק תפקיד אז כדאי ללכת על המותגים , אבל כמו שכתבתי לך בעבר פה פה בטווחי המחירים האלה אין הבדלים גדולים באיכויות , שברוב המסכים ככולם תשאפנה לתחתית .

מה שחשוב זו האחריות , והתאמת הגודל למרחק הצפיה שזה דבר שאתה צריך להחליט עליו לבד . בסוף , ההחלטה שתקבל לא צריכה להיות מסובכת כי כבר כתבת שסמארט ורזולוציה לא חשובים לך . אם הייתי במקומך , הייתי בוחר בניאון , כיוון שפרט לאיכות הדומה לשאר המסכים בטווח הזה , יש לה עדיפות ברזולוציה והגודל. אם מקרנסקי לא קיבל רגלים קרות ממשה5 וחבר רעיו , וגם נסגר על היחס שלו לדיון , אולי יוכל להוסיף על דבריי.
...
בדיוק סיימתי לקרוא את כל העמודים, שרשור מעניין למדיי חחח.

תשמע, אין לי צורך בסמאט מכיוון שאני יחבר סטרימר שייתן את העובדה זה 1. 2 - אין תכנים של 4K... סירטונים ושטויות בקטנה אני לא רואה, זה מה שניסיתי להסביר.

מצד אחד אין לי בעיה גם לחכות ל 50m700 של הייסנס, השאלה מה מחירה, והשאלה עד כמה היא יותר טובה מהנאון?

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #340 

אני באמת לא מבין . זה לא כאילו אתה מתעניין בדגמים יקרים , שם נפילה יכולה להיות כואבת . אתה שואל כעת לגבי דגם שאף אחד לא מכיר , לא ראה וגם כנראה לא נמכר עדיין , נראה לך שמישהו יכול לומר לך עד כמה עדיפה היא ? הרי אמרתי לך , יהיה לך קשה למצוא מישהו שהשווה 2 טלוויזיות בטווחים האלה. אם תמשיך לתהות אתה סתם דוחה את הרכישה . רכישת טלויזיה זולה דומה לאדם שיורה בפיל , לא משנה כמה הוא פשלונר וצלף גרוע , פיל אי אפשר לפספס , ולפגוע בו הוא יפגע . והעובדה שאתה לא בררן רק מקרבת את אותו אדם יותר אל הפיל , ומקטינה הלאה את סיכויי ההחטאה.

קנה ותיהנה , אני מבטיח לך שהבדלים אתה לא תראה - בהנחה ואתה רואה רק סרטים/TV ולא משחק במחשב על המסך.
למה אף אחד לא מדבר על הנדסת אקלים?

AfikYakov
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #341 

clip99 כתב:אני באמת לא מבין . זה לא כאילו אתה מתעניין בדגמים יקרים , שם נפילה יכולה להיות כואבת . אתה שואל כעת לגבי דגם שאף אחד לא מכיר , לא ראה וגם כנראה לא נמכר עדיין , נראה לך שמישהו יכול לומר לך עד כמה עדיפה היא ? הרי אמרתי לך , יהיה לך קשה למצוא מישהו שהשווה 2 טלוויזיות בטווחים האלה. אם תמשיך לתהות אתה סתם דוחה את הרכישה . רכישת טלויזיה זולה דומה לאדם שיורה בפיל , לא משנה כמה הוא פשלונר וצלף גרוע , פיל אי אפשר לפספס , ולפגוע בו הוא יפגע . והעובדה שאתה לא בררן רק מקרבת את אותו אדם יותר אל הפיל , ומקטינה הלאה את סיכויי ההחטאה.

קנה ותיהנה , אני מבטיח לך שהבדלים אתה לא תראה - בהנחה ואתה רואה רק סרטים/TV ולא משחק במחשב על המסך.
...
אני פוחד להתאכז... יש כל כך הרבה דגמים שאני פשוט כבר מתבלבל... הבעיה היא כזאת, בגלל שנכנסתי כל כך חזק לעניין הטלויזיות והתחלתי לקרוא על נתונים ועניינים התחלתי להיות ספקן אם זה טוב ואם זה לא טוב, אם הייתה קונה וזהו כמו שאתה אומר בלי לבדוק אולי הייתי כבר קונה.
אני אדם ששונא לקנות לא מוצרים איכותיים אבל התקציב לא יאפשר לי גם עוד הרבה זמן, יש כאן 2 אופציות... או שאני הולך על הזול ביותר והגדול ביותר (לצורך העניין 55 אינץ' של נאון,פוג'יקום וכו') או אופציה 2 - ללכת על 48-50 אינץ' סמסונג,אל ג'י, הייסנס, טושיבה, פיליפס.
הקטע הוא שתכלס בין אופציה 1 ל-2 ההפרשי מחירים לא בשמיים... אז אני פשוט לא יודע על מה ללכת, פשוט לקנות סבבה השאלה מה... 2 האופציות שנתתי נכנסות לי בתקציב.

מקרנסקי
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #342 

אפיק
אתה הסיבה שהשרשור הוחזר. אתה ועוד עשרות כמוך.
אם ארבעה רכשו ומאוד התלהבו, אז באמת ש...אין לי יותר מה לומר. האטימות בפורום גוברת מיום ליום. אבל זה לא רק כאן, זה מתפשט בכל העולם. משהו השתנה, לא בדיוק יודע מה ואיך...אולי נדע בעתיד הקרוב.
אין לי בכלל ספק שתהנה ממנה, מבחינת עלות איכות אין משהו שמתקרב אליה. גם לא ההייסנס.
אבל לא יודע אם הייתי ממליץ לך עליה...המרחק 2.5 קרוב מדי לגודל המסך. די גבולי.
עדיף בין 55 ל-60 אינצ'.

חברים יקרים
החלטה סופית - מקפיץ לקראת פסח 2017.

AfikYakov
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #343 

מקרנסקי כתב:אפיק
אתה הסיבה שהשרשור הוחזר. אתה ועוד עשרות כמוך.
אם ארבעה רכשו ומאוד התלהבו, אז באמת ש...אין לי יותר מה לומר. האטימות בפורום גוברת מיום ליום. אבל זה לא רק כאן, זה מתפשט בכל העולם. משהו השתנה, לא בדיוק יודע מה ואיך...אולי נדע בקרוב.
אין לי בכלל ספק שתהנה ממנה, מבחינת עלות איכות אין משהו שמתקרב אליה. גם לא ההייסנס.
אבל לא יודע אם הייתי ממליץ לך עליה...המרחק 2.5 קרוב מדי לגודל המסך. די גבולי.
עדיף בין 55 ל-60 אינצ'.

חברים יקרים
החלטה סופית - מקפיץ לקראת פסח 2017.
...
זה לא אטימות ולא טיפשות... זה פחד פשוט מאוד, קראתי את כל העמודים והתגובות עליה סבבה... הבעיה איתה זה האפשרויות כיול הכוונה להגיד ולשחק עם ההגדות כדי להגיע למשהו רצוי שבה אין אפשרות

מקרנסקי
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #344 

אין צורך בכיול. אין צורך בהגדרות, אין צורך בליטופים וכפרות.
איך שבאה out of the box קבל אותה ותהנה ממנה
שוב, אני לא כ''כ בטוח שהיא מתאימה לך מבחינת מרחק צפייה.
הרוב יגידו שכן. אני אומר אולי.
(בתנאי שאתה לא ממוקד ערוץ 10 ו-2)

AfikYakov
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #345 

מקרנסקי כתב:אין צורך בכיול. אין צורך בהגדרות, אין צורך בליטופים וכפרות.
איך שבאה out of the box קבל אותה ותהנה ממנה
שוב, אני לא כ''כ בטוח שהיא מתאימה לך מבחינת מרחק צפייה.
הרוב יגידו שכן. אני אומר אולי.
(בתנאי שאתה לא ממוקד ערוץ 10 ו-2)
...
סבבה אחי אז לא 65... אז 55 גם זורם לי, לגבי הערוצים השימוש שלי יהיה רק סרטים, סדרות וכן ערוץ 22 ו-10... בוא נגיד שאם הייתי עולה לתקציב של 3אלף וקצת יותר הייתה אומר לי שיש באופן מוחלט משהו יותר טוב? ששווה את הכסף?

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”