טלויזית NEON

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K

מנהל: מנהלי וידאו

שלח תגובה
jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1180 פעמים

לינק להודעה #301 

אתם יכולים לסובב את זה איך שהא לכם ולהתפלסף מכאן ועד הודעה חדשה עם כל הנסיונות האלה להסביר שגם למוצרים נחותים כאלה יש מקום. וכמו שנאמר, לפחות על ידי, קודם - אכן יש להם מקום. רק שזה לא בושה לומר "זה מוצר באיכות ***, אבל זה אחלה בשבילי". למה זה כל כך קשה להודות בזה, זה מה שאני לא מצליח להבין. אתם מתעקשים לעוות את ההגדרות ואת המדידות ומה לא, כל דבר כדי להציג בשורה התחתונה שזבל זה בכלל זהב.

אדם אחד עובר ליד חנות של חליפות ורואה בחלון ראווה על הבובה חליפה יפהפייה בעשירית מהמחיר בה חליפות כאלה נמכרות בדרך כלל. סקרן, נכנס האדם לחנות וביקש מהחייט (כן, חייט. ככה זה לפחות היה במקור בסיפור של סבא שלי ז"ל) שיכין לו חליפה בדיוק כזו. לקח החייט את המידות מהבחור וביקש ממנו לחזור בעוד מספר ימים לחנות. עברו להם מספר ימים והבחור חזר אל החייט למדוד ולאסוף את החליפה שהזמין. החייט הגיש את החליפה לאדון וביקש ממנו לגשת להתלבש. מיד כשהחל להתלבש הבחין הבחור שהמכנסיים מעט גדולים עליו. שאל את החייט וזה אמר לו - שטויות, פשוט צריך לשים חגורה ולהדק את זה למידה שלך. אוקיי, השיב הבחור, אבל למה מכנס שמאל ארוך ממכנס ימין? אהה זה כלום, אמר החייט, פשוט צריך להוסיף מכפלת למכנס שמאל והכל ייראה בסדר ובאותו הגובה. אוקיי, אבל למה המכנסיים כאלה רחבים? אהה, זה ייתכווץ מעט אחרי כביסה או שתיים ויהיה הרבה יותר הדוק. אבל הז'אקט לא יושב יפה, צד ימין נמוך יותר מצד שמאל. פשוט תרים מעט את כתף ימין ותראה שזה יישב באותו קו. ומה לגבי השרוול הקצר ליד שמאל? כשתשים שעון לא ישימו לב. אבל הכובע, הכובע נופל ומסתיר לי את הראייה. פשוט צריך לשים בתוך הכובע איזה גרב או משהו שיגביה אותו מעט. לבסוף, אמר הבחור - עכשיו אני שם לב שצבע הבד הוא בכלל אפור בהיר ולא אפור כהה כמו שהזמנתי. אהה, כשתלך איתה בערב בחושך זה ייראה כמו אותו אפור כהה השיב החייט.
יצא הבחור עם חגורה כדי שהמכנס לא ייפול, שם גרב בכובע, הרים מעט את כתף ימין, הרים מעט את רגל שמאל ודאג לצאת עם החליפה רק בערב, כשהוא הולך עם צליעה כך שהחליפה תראה יישרה.
(זה יותר נחמד כשמדגימים את הכיוונונים ואת ההליכה בסיום בצורה מעשית ולא בכתב, אבל אני סומך על הדמיון שלכם..)
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 321 פעמים
קיבל תודות: 125 פעמים

לינק להודעה #302 

jacko-il כתב:לא בושה לומר "זה מוצר באיכות ***, אבל זה אחלה בשבילי". למה זה כל כך קשה להודות בזה, זה מה שאני לא מצליח להבין.

סילוף . אף אחד לא חושב אחרת , למרות שאינו נחרץ ובוטה באופן כזה . הדיון מעולם לא נסוב על איכויותיה המופלאות של הנאון וגם לא נעשה ולו ניסיון בודד להציג חזירים כסוסים אצילים . הנקודה שאני , כמו עוד כמה בודדים פה , מנסים להעביר היא שבסך הכל התמורה הולמת את המחיר , וזו גם היתה הסיבה להשתתפותי בדיון מלכתחילה והטענה הראשונה שלי .

אתם מתעקשים לעוות את ההגדרות ואת המדידות ומה לא, כל דבר כדי להציג בשורה התחתונה שזבל זה בכלל זהב.

אם הכוונה היא אלי , שוב טעית . איני חולק על תוצאות המדידה , אלא טוען שיש לקחת אותם בהקשר הנכון , לפיו אינם יכולים לייצג את המציאות נאמנה , ואינם רלוונטים כשמדובר בטעם אישי. דע לנסח את דבריך בהתאם.
אם כבר , חשיבה כזו היא המתעקשת - לכפות את האובייקטיבי על הסובייקטיבי.
...
·

באשר למעשייה הנחמדה , היא רק מדגישה את מה שטענתי מקודם . אם החליפה בחלון מייצגת את הנאון , אז קודם כל ההשוואה לא נכונה מכיוון שאת הנאון מקבלים עם הגדרות זהות , ולא ניתן לשנות את התכונות שלה לפי טעם אישי (תכונות , בניגוד להגדרות). ובכל זאת , הלקח שאתה מנסה להעביר לנו כלל אינו תקף למציאות בה לכל אחד טעם אישי ופרשנות אישית , לפיה אדם כלל אינו מעריך חליפות על פי מידת התאמתן ! לא נתקלת באנשים שאוהבים ללכת זרוק / לבוש הדוק / מרושל / במידה אחת יותר או פחות גדולה ?

מה עם צרלי צפלין? מה, הנעלמה מעיניך , בעת שחיברת את חיבורך , העובדה ההיסטורית שאדם זה חייב את החלק הנכבד של הקריירה המצליחה שלו לחליפה כמו זו שהלקוח קיבל במעשייה שלך? אז נכון , אף אחד מאיתנו מן הסתם לא ירצה להסתובב בלבוש כזה, אבל אנו נהנים לראות אותו על אדם אחר , בהקשר אחר , מה שמוכיח שוב ושוב שהכל נתון לפרשנות אישית , והכל הולך , ולכל דבר יש מקום , חשיבות וערך - לעיניים שונות.

אם מצד שני כוונתך היתה להקביל את החליפה בחלון לטלוויזיה האולטימטיבית , ואת זו שבהתאמה אישית ליכולות שחזור של TV שונות , באת בעצם והמחשת בעצמך את האיוולת שטמונה בכפיית המקרה הבודד על הכלל , ואת העובדה שהטלויזיה הכי טובה מוגבלת לשחזור מדוייק ככל הניתן של מה שהיא רק מקבלת , ללא שום קשר לנאמנות למציאות.

אם אחרי הכל כל זה נראה לך כמו סילוף ונסיונות האדרה חסרי כיסוי , כנראה שאנו מדברים בשפות שונות . רק שעבורי גישה כשלך מייצגת את אותו אחד שמחפש את המטבע תחת הפנס , כאשר לא מתקיימת עבורו כלל מציאות אחרת מעבר לתחום ההארה .

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה #303 

לא מחפש שום מטבע ולא בא לחנך פה אף אחד ולא מאשים פה אף אחד, בטח שלא אותך. וגם לא בא לומר לאף אחד שמה שנכון עבורי זה מה שנכון עבורו. לאורך כל הדיון הזה (וגם בלי קשר לדיון הזה) אני אומר לאנשים שמה שמתאים לי זה לא מה שבהכרח מתאים להם. בהחלט יש אנשים שאולי הייתי ממליץ להם על המסך הזה, אפילו הבאתי דוגמא בשרשור.
ואין לי מושג איך הגעת עד ל- "צרלי צ'פלין ולסגנונות לבוש ואפנה בעולם העכשווי" (נשמע כמו קורס כללי במכללה) מהמעשייה שרשמתי. סה"כ ניסיתי להראות שמבקום לבוא ולהודות שהחליפה פשוט גרועה ועקומה הבחור נאלץ לעוות את עצמו ואת החיים שלו כדי שהוא יתאים לחליפה.
ובזה סיימתי את השתתפותי בדיון. מאחל לכולם כמו שרשמתי לאורך כל הדיון (ובאמת שבלי סארקאזם) - תתחדשו ותהנו מהמסך. (f)

מקרנסקי
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 92 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

לינק להודעה #304 

אני פשוט המום מעצמי שחזרתי ''לקרב התרנגולים'' המסוייט
קראתי די ברפרוף, ויסלחו לי הכותבים המכובדים שהשקיעו מזמנם

בשארית האנרגיות שנותרו לי אני חוזר זועק ומסכם:
מי שרוכש את המסך הזה מודע מן הסתם למגבלותיו, יותר נכון לחסרונותיו. מודע גם לציפיותיו מהמוצר

פה זה מתחיל ופה זה נגמר.

הדגם הקודם של ניאון קיבל ציונים טובים מאוד מעשרות רבות של אנשים שציפיותיהם מהמוצר היה נמוך מלכתחילה
''והם די הופתעו לטובה'' - כך מציינים רובם.
שני חברים מהפורום שרכשו את המוצר, גם הם עם ציפיות לא ממש גבוהות, דווקא כתבו שהמסך אחלה בחלה. ממש הופתעו לטובה.
אז total loss זה לא. ברוך השם !
ארתור כתב המסך סביר למחירו - והוא בדק אותו.
אז חלאס באמת הברבורים.
בואו ניתן כבוד אחרון לשרשור שהפיל פה הרבה חללים מסכנים. מיצה את עצמו ל ח ל ו ט י ן.

בלילה בצאת הכוכבים אדליק ב''ה נר לזכרו.
ת.נ.צ.ב.נ.ה

DimaKrupnikov
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

כמה מילים ממי שיש לו את המסך שבועיים וחצי

לינק להודעה #305 

אז אני בחרתי לרכוש את המסך אחרי שקראתי את התגובות בשרשור הזה ואחרי שהציפיות שלי היו ריאליסטיות למדיי.
מבחינת מחיר הוא היה ועודנו זול יותר ממסכי 60" הזולים ביותר והיות וחלמתי על מסך הכי גדול שאני יכול להרשות לעצמי הלכתי על זה אחרי שהצלחתי לסגור עם המוכר בחנות על הרחבת אחריות לחלפים משנה ל-3 שנים.

למעשה המסך משמש אותי לשני דברים עיקריים ולשם זה הוא נקנה:

1. לצפות בשידורי יס (1080i)

2. לצפות בתכנים מהיוטיוב, בעיקר סדרות מרוסיה שלא מוקרנות בארץ.

לגבי 1. המסך התעלה על הציפיות שלי. ראיתי איתו שלל תכנים ביס ואני מאוד נהנה מאיכות התמונה, החדות, הצבעים וכמובן גודל התמונה שנותנת הרגשה קולנועית כמעט במרחק צפייה של 3 מטר.

אני לא מרגיש שהמסך כחול מדיי או שהגאמה שלו לא בסדר וכו...כי העין שלי לא מיומנת וטוב שכך.

זה קצת דומה לזה שאני פחות רגיש לזיופים מבת הזוג שלי ולכן אני יותר נהנה מהופעות חיות.

המסך החליף מסך 32" HD Ready של בעל הדירה שעמד באותו מרחק צפייה וההבדל עצום.

בלי להתבלבל זה המסך הטוב יותר שהיה לי אי פעם, לא שהיו לי הרבה.

הוא גם נראה חיצונית מצויין ואם במקום Neon היה כתוב עליו Samsung או LG אף אחד לא היה מנחש לפי המראה החיצוני שזה טלויזיה בפחות מחצי המחיר.

בת הזוג שלי מהתחלה נבהלה מהגודל של המסך וטענה שקשה לה גם לצפות בתמונה וגם להספיק לקרוא את הכתוביות אבל אחרי שינוי מיקום קטן ותקופת הסתגלות היא גם נהנית מאוד מאיכות התמונה ומהצפייה בטלויזיה ומדיי פעם מוציאה קריאות התפעילות על כמה טוב רואים. היא גם לא צריכה יותר משקפיים כדי לראות טלויזיה אז בכלל טוב :)

לגבי 2. הSmart של המחשב כולל יוטיוב מותקן מראש אך הייתי צריך לשחק עם הגרסאות לא מעט עד שהצלחתי לגרום ליוטיוב להציג תכנים בFull HD שגם הם נראים לעין הבלתי מזויינת שלי מצויין וזזים חלק למדיי.

הSmart של הטלויזיה לא תומך לצערי ב4K אבל זה לא מטריד אותי כרגע כי גם Full HD נראה אחלה.
הטלויזיה מגיעה עם אפליקציה שמאפשרת לשלוט בכל פונקציות הSmart מהטלפון בצורה די פשוטה וזורמת.

ללא ספק יש גם חסרונות לטלויזיה שאני מרגיש למרות זה שאני לא מומחה גדול.

1. כשהמסך בגוון אחיד כהה מרגישים חוסר אחידות קטן הנובע מזליגות אור.

2. בסצינות שמשתנות בקצב מאוד גבוהה התמונה לא הכי חלקה.

3. הSmart של הטלויזיה מלא באגים מוזרים והתקנת אפליקציה חדשה דורשת לא מעט סבלנות. נגינת תכנים שהטלויזיה לא יודעת לנגן מסתיימת לפעמים בצורך לעשות Factory Reset לטלויזיה. בשליטה דרך האפליקציה בטלויזיה לפעמים הטלויזיה מבינה את כוונותיך הפוך ממה שרצית.

מצד שני כל פעם שאני שואל את עצמי האם היה עדיף להשקיע 4000-6000 ש"ח יותר בטלויזיה באותו גודל של מותג כגון LG או סמסונג התשובה היא חד משמעית לא. הבעיות שלה לא מספיק מציקות כדי להוציא את הסכומים האלה שאעדיף להוציא על טיול לחו"ל או שלל תחביבים אחרים שלי.

מבחינתי הטלויזיה היא אחלה למי שמחפש מסך גדול במחיר קטן ואין לו ניסיון עם ציוד יקר בהרבה והוא לא מגיע עם ציפיות גדולות מדיי, כי אם כן הוא באמת עלול להתאכזב קשות.

במילים אחרות המסך מתאים כנראה ל95% מאזרחי המדינה ולכ5% ממבקרי הפורום הזה.

דימה

מקרנסקי
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #306 

תודה דימה,
רגע לפני הסיום

שורת המחץ שלך - במילים אחרות המסך מתאים כנראה ל95% מאזרחי המדינה ולכ5% ממבקרי הפורום הזה.

תסלחו לי שאני מעט מעלה את הטון, אבל בחייאת...
אין טוב ממראה עיניים. בנוסף לשני החברים הקודמים שהללו את המסך, הצטרף עכשיו עוד חבר מכובד שבעצם אומר שעשה עסקה מצויינת.
ועוד מאות שרכשו (דגם קודם דומה מאוד בתכונותיו) והללו בשבחיו.

בקיצור ולענין
אתם יכולים לשפוך כאן טונות של מלל - אבל העובדות בשטח מדברות. זה לא אחד, זה כבר שלושה.
זה לא עשרה, זה כבר מאות.
אני מדבר על נטו תמונה, כי זה מה שבעצם מעניין.

שלושה חברים מהפורום המכובד שלנו מהללים ומשבחים.
וגם אין לי חשק לדבר על ''ההוא'' כי הוא לא ממש רלוונטי לענין, נכנס בו כנראה דיבוק.
ובנוסף לדעה של ארתור שטחן את המסך (מעריך אותו, יש לו הרבה ידע בנושא) וקבע שהמסך סביר באיכותו - בטח מול עלותו.

אז חברים יקרים

אני בדרכי החוצה לחלקה הדרומית בראשון לציון, עם את חפירה - והמבין יבין.
מלווה בבני החסון, כי בכל זאת השרשור הזה די כבד, כמעט שוקל טון. חייב עזרה.

רק בריאות לכל חברי האתר (f)

nimi9
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
קיבל תודות: 4 פעמים

לינק להודעה #307 

https://www.alibaba.com/product-detail/ ... 34042.html

מי שרוצה טלויזיה קעורה 100 אינץ ב 6000 שח!! מהמותג NIMI9 !!!

קונה ב 1000$ מיצרן בסיני, מוכר בכפול...

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה #308 

חח המפרסם לא סגור בכלל מה הוא מוכר שם..
בתיאור זה מסך 100 אינץ', ולמטה בפרטים הטכניים רשום דגם "TV 60 ובגודל המסך רשום "55..

tsror
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
קיבל תודות: 17 פעמים

לינק להודעה #309 

תודה לאנשים שהזכירו לי שהשרשור שהתחלתי לפני כמה חודשים עדיין חי :) לא הייתי ולא עקבתי.
אני אקצר, אני מחזיק בטלויזיה כמה שבועות ומאוד מרוצה. אין לי שמץ של מושג מה זה בדיקות גמא ואלפא וכל הגרפים האלה, הספיקו לי באוניברסטיה.
אני מדליק ורואה החל משידורי הוט HD וכלה בתכנים בקודי הפנימי של המכשיר. עובד נהדר ולא נתקע.

הטלוויזה תלויה על זרוע נפתח (לא מקובע לקיר) לסובב למרפסת, נותן א-ח-ל-ה ביצועים למחיר, רואים טוב וחד (לא יודע להבדיל מה זה רמות של שחור - אבל כשיש שחור אני רואה אותו), נדלקת מהר מאוד, איכות מעולה ב HD וכמובן ב 4K שבדקתי גם עם מצלמת רחפן DJI Phantom 4 (4k) האגדי.

השכן שלי ראה וקנה גם.

מקרנסקי
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #310 

טוב, אז אני חייב להודות ששלחתי ל-tsror הודעה בפרטי בו הודעתי לו שהשרשור ''שלו'' עדיין באוויר, חי ופורח (כביכול)
אבל שימהר להגיב, כי ימיו ספורים.
ההודעה נשלחה לפני כשעה, ובתשובה אליי בפרטי הוא באמת היה המום...
ביקשתי ממנו לעדכן את החברים לאחר מס' שבועות עם הניאון, ושמח שהוא נענה.

עוד אוסיף שהשכן שלו די התלהב מהביצועים ורכש אף הוא את אותו דגם (את זה כתב לי בפרטי)

את מה שכתבתי, כתבתי - אין טעם להוסיף.
אם פגעתי במישהו אני מצטער.

לאור האמור לעיל, שוקל שנית את צעדיי...המחיר מפתה, אין ספק בכלל.

אגב, הימים השחורים לא ממש הזיזו לניאון החמודה. מחירה היה כשהיה. כנראה שאין כבר ממה להוריד..
כך שמי שבאמת מעונין, יכול לרכוש בלי טובות של שום חג נוצרי או מוסלמי.

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 321 פעמים
קיבל תודות: 125 פעמים

לינק להודעה #311 

גם אני מרגיש שמיציתי את עצמי , למרות שבא לי להמשיך להתווכח עם ג'קו שמתעקש משום מה לא להבין את הטיעונים שלי . אסכם רק בכך שאומר שלדעתי הדיון הזה תרם לחלק לא מבוטל בקפיצה בפופולריות של הTV הזו במידה וקיימת , ובהיקפי מכירתה... מגיע לכם עמלות...
למה אף אחד לא מדבר על הנדסת אקלים?

nimi9
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
קיבל תודות: 4 פעמים

לינק להודעה #312 

תאכלס!! יש פה כמה אנשים שמגיעות להם עמלות יפות! :)

תהנו מהטלויזיה ומי יתן ותשרוד עד בלאק פריידי הבא.

מקרנסקי
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #313 

באמת שלא רציתי להקפיץ השרשור, חשבתי לתת לו לגווע מעצמו בדרך טבעית.
אין ספק עשה את שלו - מיצינו עד היסוד.
אבל זה אתם שמתעקשים להקפיץ שוב ושוב. ואם כבר, אז באמת רציתי להתייחס לפחות לשני המגיבים האחרונים.

אתם מאה אחוז צודקים.
אני שהייתי ממקימי השרשור האלמותי, תמכתי בו בכל דרך אפשרית, דאגתי להשקותו בכל בוקר, ניסיתי להחיותו בכל צורה אפשרית.
אני שהייתי שותף מלא לעצם קיומו של השרשור שייזכר פה לדורות
אני פשוט התהפכתי לחלוטין כמו סטייק אנטריקוט עסיסי מונח על מחבת - בדיוק מהסיבות אותן מניתם.

עשינו לניאון פרסומת שהם לא חלמו עליה, ומה בדיוק קיבלנו ? טחורים !
מישהו מחברת ניאון התקשר אליי ודאג לי להנחה משמעותית ?

אני שטיפחתי את השרשור ודאגתי לקיומו, אני יצאתי הפראייר הגדול ביותר. סתם בזבזתי המון שעות על כלום אחד גדול.
אז בבקשה חברים יקרים, תנו לו למות מות גיבורים, כיאה למעמדו.

רק בשורה התחתונה אוסיף - מדובר במסך טוב מאוד למחירו, על זה כבר אף אחד לא יכול לערער
ואם מישהו ינסה הוא לא ייצא חכם במיוחד.
עלות מול איכות - אין אחד שמשתווה לו בגודל של 65 אינצ'.

תודה
רק הבהרתי את עמדתי
פורש סופית מהשרשור המפלצתי.
מתחייב בכבודי - תם ונשלם. אני מחוץ למשחק.
נערך לאחרונה על ידי מקרנסקי ב 30/11/2016 9:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה #314 

@מקרנסקי
·
אתה כמו מוכרי הארטיקים בחוף הים - "אני הולך.... אאאני הולך.. אאאני הולך..." ונשארים ועושים סיבובים מסביבך בחוף עד שאתה קונה מהם איזה ארטיק לילד..
מה שכן, מוריד בפניך את הכובע על סגנון הכתיבה והניסוח שתמיד גורם לי לחייך (Y)

טלHD
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 919 פעמים
קיבל תודות: 983 פעמים

לינק להודעה #315 

מקרנסקי כתב: עשינו לניאון פרסומת שהם לא חלמו עליה, ומה בדיוק קיבלנו ? טחורים !
מישהו מחברת ניאון התקשר אליי ודאג לי להנחה משמעותית ?

.[/b]
...
·

זה בדיוק כמו שתגיד שעשית פרסומת לחב' "פלוריסנט" או חב' "שקר כלשהוא" :lol: .
אין דבר כזה חב' "ניאון" (i)

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”