סאב וופר

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'

מנהלים: מנהל אודיו רב-ערוצי, מנהל אודיו

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

Re: סאב וופר

לינק להודעה

@ibra233
·
הPB2000 מדהים, ממליץ בחום, לא תמצה סאב טוב יותר במחיר הזה. רק שים לב, הוא גדול, גדול מאוד. זאת תיבה פתוחה וגדולה.

Zahi_Ushops
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

לינק להודעה

@BUGY
·
בדר"כ אתה צודק, סאב הוא מוצר כבד ומשלוח אווירי אכן מייקר את המשלוח. המבצע ב-BUY2USA הוא עד 50% הנחה על משלוח מוצרים כבדים דרך האוויר ככה שיוצא לך אותו המחיר כמו בים והכי חשוב, עם משלוח עד הבית. אין מה לעשות לרוב הרבה יותר זול לקנות מוצרים בחו"ל בכלל והארה"ב בפרט מאשר לקנות את אותו המוצר בארץ. לפעמים ההבדל הוא בעשרות אחוזים.

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

לינק להודעה

Zahi_Ushops כתב:@BUGY
·
בדר"כ אתה צודק, סאב הוא מוצר כבד ומשלוח אווירי אכן מייקר את המשלוח. המבצע ב-BUY2USA הוא עד 50% הנחה על משלוח מוצרים כבדים דרך האוויר ככה שיוצא לך אותו המחיר כמו בים והכי חשוב, עם משלוח עד הבית. אין מה לעשות לרוב הרבה יותר זול לקנות מוצרים בחו"ל בכלל והארה"ב בפרט מאשר לקנות את אותו המוצר בארץ. לפעמים ההבדל הוא בעשרות אחוזים.
·תשמע, אתה אומר את זה כאילו זה כזה ישיר ופשוט, זה לא, יש עוד כמה אותיות קטנות שצריך לבדוק כמו:

שילוח חבילות מעל גודל/משקל מסויים באוויר זה לא פשוט ויקר יותר :"שילוח אווירי של חבילות שמשקלן הפיזי הוא מעל 30 ק"ג או שאחת מצלעות החבילה גדולה מ-120 ס"מ יעשה בתאום טלפוני, ידרש תשלום נוסף עבור הפצתו בארץ." ...זה מBAY2. אז עכשיו זה כבר תלוי בסאב אבל יש פה סיבוך קטן שצריך לבדוק.

ה50% הנחה עדיין לא משווים את המשלוח הימי לאווירי, הימים עדיין זול יותר. תלוי בסאב כמובן אבל זה יכול להיות כ100$ הפרש.

פיוצר באמת נותנים מחיר אשר הופך את הקניה הישירה מSVS למיותרת. לא צריך להסתבך עם הזמנה מול SVS ולדאוג שהסאב יגיע ב220 וולט ולא 110! לא צריך למלא טפסים באתר של BAY2 ואין חשש לעיכוב במכס.

רק שתבין, אני את שלי הזמנתי ישירות מSVS עוד בהתארגנות של אבי מול SVS וההנחה הקבוצתית, שלחתי בים ועדיין, אם היתי קונה שוב והיתה לי האפשרות לקנות ישירות בארץ בתוספת תשלום, היתי קונה בארץ.

כל קרטון שקיבלתי מSVS (ויש הרבה, רוב המערכת שלי SVS) היה עם פגיע מסויימת בקרטון. בזה של הסאב היה חור ואפשר היה להרגיש את הסאב מבחוץ...עוד קצת וכבר היה נזק. כך גם ברמקולים... ובמיוחד בסנטר, הקרטון ממש נדפק בפינה והיה ניתן לראות סימן קל מאוד על הרמקול. אז להתחיל עכשיו בתהליכים מול חברת השילוח והביטוח שלהם זה לא כיף... כל הקרטונים ספגו נזקים קשים מה שאומר שהמוצרים סופגים את זה בדרך...

חוץ מזה, אני ממליץ לקנות בחו"ל הכל, אם היתי יכול, היתי קונה גם אוכל מאמזון, רק כי הרבה יבואנים בארץ גנבים שלא נותנים שרות אחרי הקניה. אבל אלה שבסדר איתנו, צריך להיות בסדר איתם.

(רק לשם גילוי נאות: אין לי ולא היה ולא יהיה לי שום קשר עם פיוצ'ר, היבואן של SVS בארץ, לא מכיר אותם, לא היתי בחנות שלהם ולא מקושר לאף אחד מהעובדים שלהם)

דרך אגב, עשיתי חישוב זריז לPB2000 ביבוא ישיר מSVS:
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

(G)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה

לדעתי, אם את אותו הסאב ניתן לרכוש בארץ באותו המחיר בחו"ל כולל משלוח.
אז אין טעם להזמין מחו"ל.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”