50JU6800 HDR ב1000 יורו כולל הכל מאירופה

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K

מנהל: מנהלי וידאו

שלח תגובה
yakirzana
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

תבדוק שיש אופציית משלוח לארץ
בכל מקרה , אין הרבה שהזמינו טלוייזיה משם, אז יש סיכון מסויים.

מצד שני , רמקולים , מגברים וכו' הזמינו ובהצלחה מרובה

GustavMahler
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

המיסים כלולים במחיר (כמו בTARGET)?

Alon_Solo
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

לינק להודעה

@GustavMahler
·בעקרון רק מי ששולח בצורה מסודרת (נראה לי שרק אמזון אבל התחום כל הזמן מתקדם אז אולי כבר מוכרים נוספים באמזון. בeBay כבר הדבר נפוץ) עושה לך חישוב סופי שכולל מחיר ללא מע״מ בשורה אחת ותוספת מיסים ומשלוח בשורה אחת או שתים נפרדות. אם המחיר ״בשורה אחת״ זה כנראה סימן לזה שהשולח לא דואג ליצוא מסודר ואז אתה גם משלם מע״מ בארץ המקור וגם חשוף לאי ודאות (כלומר לא יודע כמה עוד תדרש לשלם ולמי). עוד יתרון בשילוח מסודר זה שיש המפרידים את מחיר המשלוח מהמס וזה מביא לעוד חיסכון (במיוחד מוצרים קטנים על הגבול של 75$).

GustavMahler
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

תודה. זה מוזר, כי דווקא כשניסיתי להזמין מאמזון הגרמני לא ראיתי חישוב מיסים. כנראה הייתי צריך להתקדם לצעד הבא בקנייה, או שיכול להיות שבאמזון גרמניה זה שונה, או שאולי זה היה מוכר צד שלישי..
אני חדש באמזון ואני לא כל כך מבין איך זה עובד.
בכל מקרה, ראיתי ביקורות והשחור של הVIZIO יותר טוב מהסמסונג שמוכרים באמזון ולכן יותר מתאים לסרטים. אני אקנה את הVIZIO בטרגט.
אראה סרטים וסדרות מהמחשב, לכן לא תהיה לי בעיה ואצטרך לקנות רק שנאי והבנתי ש150W יספיק.

GustavMahler
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

אם ארכוש אותה http://www.amazon.de/Samsung-UE48JU6050 ... 387&sr=1-1
(אמאזון גרמניה) המכס יהיה כלול במחיר והטלויזיה תשלח אליי ישר לפתח הבית דרך DHL?
ואם אחליט לרכוש טלויזיה חדשה מOther sellers on Amazon יכול להיות שמיסים לא יהיו כלולים?
בכל מקרה, האם כדאי לי ללכת על UE48JU6050 של סמסונג או שמא M43-C1 של ויזיו?
הבנתי שהבעיה עם הויזיו היא שהמסך קטן ל4K, אבל מה אם אני יושב במרחק מטר וחצי בערך?

vic1234
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה

@GustavMahler
איפה אתה רואה שהמסך נשלח לישראל?

GustavMahler
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

אם לא ניתן לשלוח לארץ בחלון ההזמנה כתוב שיש בעיה עם הכתובת. עם ההזמנה הזאת אין בעיה וזה ישר לוקח אותך לחלון פרטי אשראי.
זה יכלול מיסים? ומה אתם אומרים ללכת על הויזיו 43" או על הסמסונג 48"? (אני יכול להתקרב למסך, השאלה אם זה יהיה נוח)

yakirzana
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

כן המחיר כולל הכל , באמזון global . אפילו לפעמים הם מחזירים לך כסף אם התברר ששילמת יותר מידי
לגבי הויזיו יש סיכון נוסף בכך שלא יתאים לHZ50 ואז לא תוכל לצפות ביס, הוט עידן פלוס
נערך לאחרונה על ידי yakirzana ב 30/11/2015 2:00, נערך פעם 1 בסך הכל.

GustavMahler
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

אין לי אמזון פריים, המחירים יהיו שונים בשבילי? בכל מקרה, לא הבנתי את העניין שבו אפשר לקנות מחנויות אחרות את אותו המוצר-זה גם כולל מסים?
בכל זאת אני חושב שאקנה את הויזיו מכיוון שאני לא מוצא טלויזיה טובה של סמסונג במחיר של פחות מ800EUR שנשלחת לארץ

GustavMahler
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

ומה לגבי אחריות-מה עם אמאזון וטרגט?

yakirzana
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

GustavMahler כתב:ומה לגבי אחריות-מה עם אמאזון וטרגט?
·התכוונתי לאמזון global , שירות המשלוחים שלהם שמחשב את כל העלויות.
לגבי אחריות , לגבי טארגט אין לי מושג.
לגבי אמזון , הזמנתי מהם לא מעט מוצרים. הביאו לי זיכוי מלא על בלנדר שהיה לא תקין , ולגבי מכשיר סלולרי שלחו לי חלופי , וביקשו שאשלח להם את הישן(המשלוח היה עליהם) . אין לי מושג איך זה יהיה עם טלוויזיות, אך עד כה השירות שלהם היה מצויין.

GustavMahler
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

שמח לראות עוד חיות לילה פה. אני אקנה את הויזיו מטרגט. המסך היחיד שתומך 4K בתקציב של מתחת ל900EUR שיכול להישלח לארץ באמאזון גרמניה הוא JU6050 ובקושי מצאתי עליו ביקורות, ובכל מקרה אני חושב שהויזיו יהיה יותר טוב.
עכשיו אני רק צריך להחליט אם 43" או 50". אני יכול לשבת קרוב כך שזה יכול להיות סתם בזבוז כסף. מה אתם אומרים?
מצד שני יש לי ספה נפתחת ואני גבוה, כך שזה מרחיק אותי יותר מהמסך.

yakirzana
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

הטלוויזיה הגיעה. משלוח עבר בשלום.
התקנה כמובן plug and play , הצלחתי לעדכן את הטלויזיה לעברית (למרות שלא מוכרים תדגם הזה פה) ולקבל חנות אפליקציות ישראלית ומקלדת ישראלית.
כדי להפעיל את הסמארט הייתי צריך להגדיר VPN אירופאי, ואחרי שהדלקתי את הסמראט , ניתן היה לשנות בקלות לסמארט ישראלי ( אין צורך בVPN יותר) , ניתן גם בקלות לשנות לכל מדינה אחרת (לחובבי הנטפליקס וכו').

לגבי הטלוויזיה , השחור מצויין. ניסיתי להריץ תכנים בHDR 4K נראה מדהים (איך יודעים שרץ טוב הHDR? הרצתי תכנים שמצאתי באינטרנט והתמונה נראית מעולה)

הטלוויזיה מעט מתקשה עם האיכות של ממיר ההוט, אך אם מספקים לה מקור איכותי ( XBOX , בלוריי , אפילו סרטי 1080P רגילים) מקבלים תמונה מדהימה, יותר איכותית מ1080P רגיל ולפעמים במקורות טובים אף מזכירה מאוד את התוכן ב4K.

הבעיה היא שאחרי שרואים תוכן 4k קשה מאוד לחזור להוט :(

לסיכום , ממליץ להתסכל על הטלווזיות באמזון אירופה, יש כאלה (עד גדלים 50 יצא לי לראות) שנשלחות לארץ למרות שבדף המוצר רשום שאינם נשלחות.
האחריות של אמזון מצויינת, וזמן המשלוח מהיר מאוד. תקבלו עם קצת עבודה טלוויזיה ישראלית למהדרין.

yakirzana
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

עדכון מצב-
כרגע קיבלתי מייל מאמזון שהם מזכים אותי ב250 יורו על עלות המשלוח :)
כך שסך הכל הטלוויזיה עלתה 3K
ממש מרוצה ממנה . כרגע היא בעברית מלאה , עם חנות אפליקציות ישראלית , מקבלת עדכונים.
אפשר לשים לב להבדל גם בתוכן 1080P לעומת טלויזיות איכותיות אחרות.

דרך אגב , נכון לעכשיו ניתן עדיין להזמין לארץ (במחיר מעט יותר יקר ממה שהיה)

מיכאלוש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

yakirzana כתב:עדכון מצב-
כרגע קיבלתי מייל מאמזון שהם מזכים אותי ב250 יורו על עלות המשלוח :)
כך שסך הכל הטלוויזיה עלתה 3K
ממש מרוצה ממנה . כרגע היא בעברית מלאה , עם חנות אפליקציות ישראלית , מקבלת עדכונים.
אפשר לשים לב להבדל גם בתוכן 1080P לעומת טלויזיות איכותיות אחרות.

דרך אגב , נכון לעכשיו ניתן עדיין להזמין לארץ (במחיר מעט יותר יקר ממה שהיה)
·למה זיכו רק?

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”