התחדשתי בזוג מוניטור אודיו MASS (וקצת על חווית הקנייה...)

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'

מנהלים: מנהל אודיו רב-ערוצי, מנהל אודיו

Bi-Amp
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

לינק להודעה #16 

@avihuli תתחדש!!!!

מתי נפגשים לסאשן האזנה מתי :)

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 637 פעמים
קיבל תודות: 509 פעמים

לינק להודעה #17 

תתחדש ותהנה .
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

claudia5
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 581 פעמים
קיבל תודות: 164 פעמים

תתחדש

לינק להודעה #18 

תתחדש

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1238 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

לינק להודעה #19 

Bi-Amp כתב:@avihuli תתחדש!!!!

מתי נפגשים לסאשן האזנה מתי :)
...
שלחתי לך לפרטי.

קיצור - בלאגן עם המתלים, הייתי היום בכמה חנויות (לא מתמחות) ולא מצאתי משהו שמתאים.
וממה שחיפשתי באינטרנט כל המתלים שמתחברים לבורג בודד די גדולים, מכוערים, ומאוד מרחיקים את הרמקול מהקיר ואני רוצה אותו צמוד כמה שניתן אבל מספיק מרווח עבור הפורט.
אז ישבתי וחשבתי ויש לי רעיון למתלה מעוצב DIY. נראה אם אצליח ליישם בצורה טובה. כמובן - עדכונים בהמשך... :P

עופרפולק
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 277 פעמים

לינק להודעה #20 

אה קנית . יופי פשוט חזרתי מקודם מאילת ולא ראיתי מה כתבתם כול השבוע . שמח שקנית וסוף סוף אני רואה אותם על חי בתמונות שלך כי אצלי הם עוד בקרטון בנייר הלבן הזה . נתת לי חשק להרכיב אותם ולא למכור.
Sony 1040
Monitor mass

קרוקס44
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 126 פעמים
קיבל תודות: 90 פעמים

לינק להודעה #21 

תתחדש ותענוג לקרוא שירשור כזה

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה #22 

עופר - חבל למכור ולהפסיד כסף כשאצלך הם חדשים דנדשים בקרטון..

ומכאן ניתן לתמונות קצת לדבר:
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה #23 

המשך:
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה #24 

ומבחינת הסאונד הרסיבר תומך ב- 7 ערוצים מוגברים. חזרנו לדיסק הרפרנס שיש לי שקיבלנו באירוע ההשקה של קאבאס. תיקנו בקטנה את הכיול ו:
- כאשר שומעים 5.1 + קדמיים גבוהים (המוניטור בפעולה) הבמה הקדמית מורגשת מאוד ומקבלים את כל החוויה מקדימה. כאילו יושבים בהופעה חיה וכל הסאונד נשמע רק מקדימה. מחדד כי מופעל מצב ה- DSP ברסיבר לצורך הנ"ל.
- כאשר שומעים 7.1 סטריאו (מוניטור לא פעילים), כל הסאונד הוא היקפי, 360 מכל הכיוונים.

בקיצור 2 חוויות האזנה שונות אבל שתיהן מעולות בעיני. חייב לציין כי בכל סשן כזה אני נהנה מהתרומה האדירה של הסאב למכלול ההאזנה השלם. פשוט תענוג לאוזניים.

ממשיכים בשדרגת להחלפת הקדמיים, רסיבר 9.1 וגם סראונד אחורי שחשבתי שיוחלפו גם במוניטורים אבל נראה לי זה לא ישתלב טוב עיצובית.
הסיבה היא שכרגע הנוכחי הוא בי פולארי ומכוון ממש לתוך נקודת ההאזנה. למוניטור תהיה בעיית מגבלת צידוד זוויתי פנימה שכן התלייה שלהם היא מאחורה ולא מהלמטה של הרמקול. נחשוב על פתרון יצירתי...

Itay_Pollak
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 817 פעמים
קיבל תודות: 880 פעמים

לינק להודעה #25 

לגבי המחירים בטלפון, יש לזה הסבר פשוט - וזה עם ישראל חי.
אתה אולי דיברת רק עם יגאל וסיימת. אבל עם ישראל, יקבל מחיר, יגש לחנות אחרת, יבדוק, יתן את המחיר שקיבל בחנות הראשונה, יקבל מחיר יותר טוב בכמה שקלים - ויחזור לחנות הראשונה - עד שיגיע למחיר שמתאים לו.

ובשביל מקרה אמיתי. בשלב כלשהו של עבודתי, רק מכרתי דרך האתר ו/או לחברים שאני מכיר. בקיצור, חבר מהאתר פונה ואומר שחבר שלו רוצה לרכוש מסך. בקשתי ממנו לוודא היטב את כל המידע לפני שאני נותן מחיר. בודק משווה ונותן לו מחיר הרבה יותר טוב, כן כן, הרבה יותר טוב.

אני חושב שלא עברה חצי שעה והתחילה מלחמת עולם, מה זה מלחמת עולם? מסתבר שהבחור (חבר של החבר) לא רק מרחרח, הוא כבר הזמין בחנות אחרת ולא טרח לספר. כשהוא הודיע לחנות שהוא מבטל את ההזמנה, לא רק שהסביר שקיבל מחיר יותר טוב, אלא גם את המחיר עצמו.

בעל החנות התקשר ליבואן, אמר שהוא ברגע זה סוגר את החנות ומגיע ליבואן. כי המחיר היה כנראה יותר זול ממה שהוא כבעל חנות קונה.
עכשיו כבר הספקנו להעביר את הכרטיס שלו, לבצע הזמנה מול היבואן וכו'.

בנוסף - בוא לא נשכח - כמה חנויות כבר יש? כולם מכירים את כולם, חלק אפילו מנסים בשלב זה או אחרי להיות חברים, וגם ככה הרווח על המסכים הוא דיי מגוחך.

בקיצור - לא פשוט בכלל. התעסקנו יותר בהסברים מאשר במכירה. והכל למה? בגלל המחיר בטלפון. ברור שלמשתמשים ספציפיים זה נוח ומעצבן.
ד"א - כל מה שצריך הוא לשמור קשר אישי עם חנות ולסמוך עליה שלא תדפוק אותך כי אתה חבר. ואתם מסודרים.

יעידו כל החברים שלא רק קיבלו מחירים בטלפון, גם דאגתי להם להנחה בהיותם חברים וחברים בHT.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”