שרשור תגובות: HT Deals - מבצע גרילים של Grandhall לחברי האתר

חדשות ועדכונים של HT Magazine

מנהל: מנהלי חדשות

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #16 

ועל זה נאמר : "עכשיו באים ?"
ראשית כל הכבוד על היוזמה, אכן מבצע אטרקטיבי.
כמי שרכש לפני שבועיים את ה GT3 ללא כירת הצד ובתוספת משלוח וכיסוי הגעתי לעלות דומה למה שמוצע לדגם עם הכירה, אכן מבצע אטרקטיבי.
למיטב ידיעתי תוספת עבור הדגם עם הכירה היתה 500 ש"ח, כך שעל פניו זה החסכון כאן.
למי שיש קצת חוש טכני (וגם נהנה מזה) יכול לוותר על ההרכבה ולחסוך 150 ש"ח, אך קחו בחשבון שיש להקפיד לעבוד לפי דף הנחיות ההרכבה.
מדובר בהרכבה של יותר מחצי שעה תוך שימוש בערכת ברגים מדוייקת.
מי שהרכבות איקאה מסובכות לו, שיזמין מתקין.
אתמול חנכתי את הגריל, והיה תענוג..
לדעתי רצוי לתת אופצית מבצע גם לדגם ללא הכירה.
לי אישית היא לא שימושית.
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

uv2u
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

לינק להודעה #17 

gechts כתב:זה נראה כאילו לא משתלם לקחת את הדגם הזול כי ההפרש במחיר נורא קטן ביחס לתמורה..
כבעלים מרוצה של T2 מזה שנה ומחצה אציין כי העדפתי אותו על פני ה-T3 בגלל:

1. יש לו עוצמת חום גבוהה יותר (48,000 BTU לעומת 43,000 לT3 (התוספת של מבער הצד הינה למעשה הכירה ואינה רלוונטית לגריל עצמו).
2. הוא יותר קומפקטי (רכיב WAF).
3. הוא יותר יפה (WAF - אמרנו?).

בכל מקרה שתי החלופות מצוינות ואני בטוח שאף אחד לא יתאכזב.

ד"א ההרכבה של הגריל לבד ממש לא מסובכת ולא דורשת חוש טכני מעבר לרמה של ארון בסיסי באיקאה.

gnhro1
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re: שרשור תגובות: HT Deals - מבצע גרילים של Grandhall לחברי האתר

לינק להודעה #18 

ראשית חדש כאן ומה שקורא כאן ממש אתר שנותן בפשטות בלי אינטרסים לדעת טיב מוצר..לשאלתי

לדירת גג למנגלים לא בתדירות יום יומית ממוצא 20 איש מה עדיף GTI3 או GTI 4 שאלה נוספת כאשר קונה GTI ללא כירה המתקפל נוסף עוצמת הגריל
·43,000 ‏BTU‏ ! לסך של 53,000 ‏BTU‏ בגלל שאין כירה ..שאלת תם..
כמה זמן לפי שעות או עוצמת המנגל שווה בלון גז 5 ק"ג החדש פיקסי השקוף הווסת שאיתו רשום 28-1.3
תודה מראש

gnhro1
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #19 

סליחה ממוצע...
·

uv2u
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

לינק להודעה #20 

gnhro1 כתב:ראשית חדש כאן ומה שקורא כאן ממש אתר שנותן בפשטות בלי אינטרסים לדעת טיב מוצר..לשאלתי

לדירת גג למנגלים לא בתדירות יום יומית ממוצא 20 איש מה עדיף GTI3 או GTI 4 שאלה נוספת כאשר קונה GTI ללא כירה המתקפל נוסף עוצמת הגריל
·43,000 ‏BTU‏ ! לסך של 53,000 ‏BTU‏ בגלל שאין כירה ..שאלת תם..
כמה זמן לפי שעות או עוצמת המנגל שווה בלון גז 5 ק"ג החדש פיקסי השקוף הווסת שאיתו רשום 28-1.3
תודה מראש
·אני מסתדר עם GT2 ל-20 איש ללא בעיה.

Nax
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

לינק להודעה #21 

לי גם יש את הגריל הזה (GTI 3 ללא כירה) ואשמח לחלוק יתרונות וחסרונות שלו:

יתרונות
1. מתחמם מאוד מהר
2. עזבו את השוואת ה-BTU ב-90% מהזמן אני צולה את הבשר שהמבערים על הרמה הכי נמוכה שלהם.
3. אני תכננתי להוסיף את הכירה אבל שהגעתי לאסוף שיניתי את דעתי ברגע האחרון כי הדגם הזה אמור להיות עם הכנפיים פתוחות כל הזמן וזה פחות נוח למרפסת, בכסף שחסכתי קניתי שיפוד מסתובב (היה תוספת של 600 שקל במקום ה-500 של הכירה) וזה ההחלטה הכי טובה שעשיתי.
4. ממה שנראה המבצע הזה יותר טוב מהגרופון האחרון כי הוא כולל כיסוי (שאצלי הם רצו עליו 250 ואחרי משא ומתן קצר ואישורים מהמנהל 200 - לא קניתי מהם בסוף) והרכבה בזול (אני הרכבתי בעצמי וזה לא כזה מסובך - חשוב להבין שהגריל מורכב קומפלט ואתם רק בונים את הארון
5. החלק של הגריל יכול בעתיד להכנס כחלק מגריל אינטרגרלי שישולב במטבח בחצר.
6. הטעם של הבשר שיוצא מהגריל הזה (עם הפלטות של האינטגריל) מעולה ועסיסי מאוד.
7. המגש לניקוי מהיר זה פשוט הברקה שמשאירה את הגריל נקי בעשר דקות עבודה
8. הגריל מגיע מאוד מהר לטמפרטורת עבודה.
9. אצלי רכשתי 3 פלאטות של אינטגריל ואחת פלאנצ'ה והגמישות הזאת של החלפה של רשתות מאוד עוזרת (שיש יותר אנשים אני שם 3 אינטגריל, בסטאפ רגיל אני עם 2 ו-1)
10. 5 שנים אחריות.
11. לפחות במבצע של הגרופון כרמל דיירקט היו סופר אחלה ודיי יתנו לכם לקחת את הגריל באיזה הרכב רשתות שתרצו

חסרונות
1. הפח שממנו בנוי הגריל דק, אין מה להשוות מההרגשה של build to last שיש למשל בגריל של קולמן (שיקר ממנו ב-1000 שח)
2. בגלל הפלטות של האינטגריל שמנטבות את השומן מסביב למבערים המבערים ממש חשופים, זה לא יפריע לכם אם תשתמשו בגריל עם הפלאטות זה כן יפריע שתעבדו עם השיפוד המסתובב כי אז צריך להוציא את הפלטות והבשר בעצם מטפטפ על הכל - אפשר לקנות בתוספת מגיני מבערים שמיקרים את החבילה.
3. מי שתכנן את המדף נירוסטה בגריל אף פעם לא השתמש בו, הוא קבוע ולא זז עם הכיסוי מה שאומר שאי אפשר להגיע לבשר שנצלה מתחתיו בלי שתסתכנו בלגעת בו - אצלי הוא הוחזר אחר כבוד לקופסא אחרי שכמעט חבר קיבל כוויה.
4. אי אפשר לצלות בפלאטות של האינטגריל על החלקים החשופים, מה שתשימו שם יישרף, זה אומר פחות שטח עבודה, מי שמתכנן לארח הרבה הייתי ממליץ לקנות את הרשתות הרגילות שיתנו לכם שטח עבודה מלא.

דבר נוסף חשוב, אני חסכתי גם את ההובלה ולקחתי בעצמי את הגריל מכרמל בלוד, אי אפשר לעשות את זה באוטו שהוא לא 5 דלתות זה קופסא ענקית (שאצלי נכנסה אחרי פירוק שלה לשני קופסאות על הקסקס במאזדה 3 האצבק. במחשבה שניה הייתי לוקח הובלה.

Nax
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

לינק להודעה #22 

@gnhro1

אם אתה מארח 20 איש GTI-4 הרבה יותר מתאים לך כי הוא יותר גדול וגם זה שיש לו מבער אחד של אינפרה אדום (כמו מה שיש בשווארמיות) עוזר במקרים של צליה של נתחים שצריך לסגור ואפשר גם לעבוד איתו. בנוסף ה-4 מגיע תמיד עם כירה.

אני ממש ממש התלבטתי בינהם והשיקול של מקום ניצח לטובת ה-GTI3

אני ממליץ לך לעבור בתצוגה של כרמל דיירקט בלוד, יש להם את רוב הגרילים שם ויהיה לך קל יותר להחליט.

מוסיף גם תמונה של המבערים של ה-GTI4 כמו שאתה רואה זה GTI-3 פלוס מבער אינפרה.
http://www.grandhall.eu/SiteFiles/temp/ ... 00x600.png

roeiko
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #23 

איזה באסה כבר פעם שניה שאני מפספס את המבצעים על הגראנד :(

אני חייב להכנס לקטגוריית פורום הזאת יותר... אין סיכוי לקבל את המחיר הזה עדיין? :\

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”