מכבי תל אביב בכדורסל

תוכניות ספורט, אירועי ספורט וכל מה שקשור לספורט...

מנהל: מנהלי תוכן

שלח תגובה
kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 276 פעמים
קיבל תודות: 231 פעמים

לינק להודעה #1171 

הקרנף כתב:משחק פשוט משוגע. מכבי חזרו מהקבר.
גאודלוק חתיכת שחקן, סוג של רוצ'סטי שחור (מבחינת סגנון משחק, לא צבע). שוטר חסר רחמים, עם חדירה ואתלטיות.

הבעיה העיקרית של מכבי, היא הפציעות, שפיני רמז שהיא באשמת המאמן (יותר מדי אימונים), אבל זה סתם כי הוא מת לחזור לאמן במכבי ולא אוהב את ארז.
לא יכול להיות שכל עונה, כבר כמה שנים, שחקנים של מכבי נפצעים בפציעות מפגרות. זה נטו אחריות של הצוות הרפואי הלא ממש מקצועי של מכבי ברשות פנאן ג'וניור.
בעיה נוספת, אלכסנדר, שחקן שמשחק רק בצד אחד של המגרש ומראה אדישות למשחק, מה שמרתיח את המאמן.
אייברסון, עשה שטויות אתמול, וגם הוא עצבן את המאמן.
מקל לא בעניינים ונראה מאוד כבוי. איפה השחקן שהגיע בסוף שנה שעברה? כרגע בר טימור עדיף עליו (וזה לא כי טימור תותח).

מעבר לזה, כל השחקנים במכבי, למעט אוחיון ווימס לא שומרים גדולים בלשון המעטה. איפה שחקנים כדגומאת דרק שארפ ונדב הנפלד, שהלחם והחמאה שלהם היה ההגנה? ההגנה של מכבי יותר מחוררת מגבינה צהובה.
...
אם גאודלוק שחקן או לא נדע בהמשך. אני עוד לא הבנתי אם הוא יודע לעשות הגנה וגם אם כן, נהריה זה לא הברומטר.
ווימס שחקן הגנה טוב? אני עוד לא הגעתי למסקנה הזאת.
מה שכן, לשניהם יש moves מהסרטים. לגאודלוק היו כמה הטעיות אתמול שחבל על הזמן.
לי כבר נמאס לדבר על מקל. יש לי ויכוח של שנים עם בן דוד שלי לגביו בכלל וכהשוואה לאוחיון. מה שמעניין זה שכל אחד שאני מדבר איתו על מקל טוען שהוא לא שחקן ובן דוד שלי טוען שכל מי שהוא מדבר איתם טוענים שהוא שחקן טוב מאוד. לפעמים נראה לי כאילו שאנחנו חיים ביקומים מקבילים :lol:
אלכסנדר זה אלכסנדר. שחקן משלים למשימות מיוחדות. אף אחד לא בנה עליו לככב בחמישיה. מה שיותר מדאיג זה צירבס שמרגע לרגע נראה כאילו שההכנה היתה בעצם... הכנה? :roll: בכל מקרה, אייברסון היה אמור להיות רק ספק דקות חמצן לצירבס ובעל כורחו הפך כמעט לסנטר ראשון.
יכול להיות שהצוות המקצועי הוא זה שאשם בפציעות אבל יכול להיות גם שהשחקנים לא סתם היו מציאה מבחינה כספית (כמובן יחסית לגדולות של אירופה).

moss5
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 28 פעמים

לינק להודעה #1172 

אם מכבי השנה תהייה תלוייה בגאודלוק כפי שהיתה תלוייה בסמית בתקופה הטובה שלו-אז המפלות מול ירושליים ושאר קבוצות הצמרת יגיעו השנה מוקדם יותר

הקרנף
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 50 פעמים

לינק להודעה #1173 

@kingikra
אני אומר לך שגאודלוק שחקן. חכה ותראה.
אני מניח שכמו כל שוטר, הוא לא מגן מטורף, אבל הוא אתלט בניגוד לרוצ'סטי, אז הוא יכול לעשות הגנה אם הוא רוצה. חוץ מזה, הוא שיחק אצל השועל הסרבי אוברדוביץ, שבטוח הכניס בו קצת הגנה...

לגבי מקל, הוא כל פעם מפתיע אותי. כל פעם שאני בטוח שהוא סתם פלופ, הוא מצליח לעשות דברים שמפתיעים אותי מחדש. להזכירך, הוא לקח למכבי פעמיים אליפות. גם אם הוא לא משהו, עדיף שיהיה במכבי ולא נגדה!

אלכסנדר כמו שהוא משחק, לא יראה יותר מדי פרקט. המאמן ממש התעצבן על הפרצוף האדיש שלו.

צירבס שחקן גדול (תרתי משמע), צריך לדעת לשחק עם כזה שחקן ולדעת איך לעשות הגנה כמו שצריך. זה יבוא עם הזמן והאימונים אני מקווה.

מישהו שמפתיע ממש לטובה הוא פניני, אבל לא נראה לי שאפשר לבנות עליו יותר מדי, בטח לאירופה.

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה #1174 

היו הרבה שחקנים שהיו טובים נגד מכבי בקבוצות האחרות. זה ממש לא משליך על יכולתם אח"כ במכבי (טרנס סימונס). לשחק במכבי זה עולם אחר לגמרי ללא קשר להצלחה באותה עונה. יש על שחקן או מאמן לחץ אדיר וקשה לשחק או לאמן ככה.
לגבי פניני, פניני תמיד טוב כשמשחקים לידו כוכבים. למה? כי אז הוא יותר חופשי. כשהוא לא חופשי הוא מוגבל מאוד ביכולת ליצור לעצמו

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה #1175 

ראד פלופ
גאודלוק שחקן עם הרבה יכולות אבל אני לא אוהב שחקני התקפה. בכל יום נתון הייתי מחזיר את היקמן.
אני עדיין חושב שצריך להריץ את סילי. לא כוכב אבל אני אוהב שחקנים כאלו.
אוחיון יותר חשוב ממקל
אם קווינסי מילר לא היה נפצע הוא היה מחליף טוב בהרבה לצירבס למרות שהוא לא חמש (לא חוכמה גדולה שהמחליף זה יניב גרין :roll:)

יפסידו שבוע הבא ולמזלם בעוד שבועיים יש משחק בית עם יריבה יחסית נוחה אחרת היינו פותחים ב 3-0 בילתי ניתן לתיקון.

יאללה מכבי

moss5
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול

לינק להודעה #1176 

לפי הטיפטופים ברשת
http://sports.walla.co.il/item/3005149
(וזו לא הפעם הראשונה)..
אני לא צופה לג'ינגי הפטפטן הזה הרבה זמן בקבוצה(i)

הקרנף
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #1177 

@moss5
יש הרבה טיפטופים כי יש הרבה בוחשים בצלחת בעלי אינטרסים.
לא ימהרו לפטר את ארז מכיוון ששנה שעברה הם עשו את זה וזה רק החמיר את המצב לדעתי.

כמו כן, לא זוכר מצב בו מכבי פיטרו מאמן בצורה כל כך מהירה, מלבד המקרה של קטש ואפי בירבנאום אבל היה להם כבר מחליף.

וזה הסיבה האחרונה לדעתי למה הם לא יפטרו אותו כל כך מהר- אין לו מחליף!
את קטש ואפי פיטרו כי ידעו שפיני ובלאט יגיעו. עכשיו אין להם את הלוקסוס הזה ואין להם מאמן בשרוול שהם יכולים לשלוף.

ארז יקבל את הצ'אנס שלו, תקשורת הספורט כולל הפרשנים של וואלה עדיין מתים עליו כי הם חברים שלו. אני אמור, תנו לו צ'אנס, יותר גרוע משנה שעברה לא יהיה...

moss5
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול

לינק להודעה #1178 

אני נותן לפטפטן הזה עוד חודשיים מקסימום
דוגמה קלאסית לאדם שהתפקיד שלו הוא לפרשן ולא לאמן
http://www.one.co.il/Article/16-17/2,17 ... tml?ref=hp

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה #1179 

לא שאני חושב שאדלשטיין מתאים או שישאר עד סוף העונה אבל אין ספק ש one.co.il זה צהובון לכל דבר ועניין.
אני מאוד אופתע אם זה מה שהשחקנים אמרו ולא ביקשו לפחות שיכתבו את זה בעילום שם.

moss5
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול

לינק להודעה #1180 

kingikra כתב:לא שאני חושב שאדלשטיין מתאים או שישאר עד סוף העונה אבל אין ספק ש one.co.il זה צהובון לכל דבר ועניין.
אני מאוד אופתע אם זה מה שהשחקנים אמרו ולא ביקשו לפחות שיכתבו את זה בעילום שם.
...
·

יש שם הרבה רעשים כנגד הפרשן הזה
כנראה שנפלו(עוד פעם) עם המאמן(סליחה...פרשן)

moss5
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול

לינק להודעה #1181 

כפי שצפיתי
הכתובת היתה על הקיר (i)
זה לא מאמן
יאללה ,שיחזור לפטפט בעמדת הפרשן :lol:

הקרנף
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #1182 

@moss5
ההנהלה פשוט הזויה. אני חושב שזה רגע שפל יותר גדול מהעונה שעברה.

פיטרו את ארז בשביל פאקינג רמי הדר? מי זה בכלל? מה הוא עשה בקריירה שלו? היה שנתיים מאמן במכבי חיפה? הוביל אותם לשום מקום (אפילו לא לפיינל פור).

יש לי תחושה לא מבוססת (אין לי קשרים במכבי או עם עיתונאים) שמי שעומד מאחורי זה, זה גל מקל. אם זה נכון, הטעות הגדולה של מכבי שנה שעברה הייתה להביא אותו.
מאז שהוא הצטרף, הכימיה שגם ככה לא הייתה בין השחקנים הלכה, והעונה סתם התבזבזה.
אם הוא עומד מאחורי הפיטורים, אז הוא ממש סוס טרוייאני.

בלי קשר לביצועים (שלדעתי לא היו כל כך גרועים) של ארז כמאמן מכבי, הוא בכל זאת היה אוטוריטה כמאמן, הוא אימן במשך שנים בליגה וגם קצת בחו"ל. תנו לו קצת שקט לעבוד. מה הלחץ לפטר בשלב כזה?
לעומת האופציה של רמי הדר כמאמן הקבוצה היקרה בתולדות מכבי, זה פשוט החלטה הזויה.
אם יש לך מאמן תותח בשרוול, אני יכול להבין, אם היו מביאים את בלאט (אפילו שלא נראה לי שהוא היה רוצה לבוא) הייתי מבין.

מכבי הראתה הרבה ניצוצות והיה ברור שעוד קצת אימונים (בכל זאת קבוצה חדשה) ועוד קצת משחקים השחקנים יכירו אחד את השני ומכבי תעלה על דרך המלך. מה היה חשוב לעשות את זה עכשיו?

ההנהלה של מכבי חושבת מהבטן ולא מהשכל וככה היא גם נראית. מכבי בדרך לאבדון...

איזה מאמן עם שכל ירצה לבוא למכבי, אם ככה היא מתנהגת למאמנים שלה?

moss5
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול

לינק להודעה #1183 

הקרנף כתב:@moss5
ההנהלה פשוט הזויה. אני חושב שזה רגע שפל יותר גדול מהעונה שעברה.

פיטרו את ארז בשביל פאקינג רמי הדר? מי זה בכלל? מה הוא עשה בקריירה שלו? היה שנתיים מאמן במכבי חיפה? הוביל אותם לשום מקום (אפילו לא לפיינל פור).

יש לי תחושה לא מבוססת (אין לי קשרים במכבי או עם עיתונאים) שמי שעומד מאחורי זה, זה גל מקל. אם זה נכון, הטעות הגדולה של מכבי שנה שעברה הייתה להביא אותו.
מאז שהוא הצטרף, הכימיה שגם ככה לא הייתה בין השחקנים הלכה, והעונה סתם התבזבזה.
אם הוא עומד מאחורי הפיטורים, אז הוא ממש סוס טרוייאני.

בלי קשר לביצועים (שלדעתי לא היו כל כך גרועים) של ארז כמאמן מכבי, הוא בכל זאת היה אוטוריטה כמאמן, הוא אימן במשך שנים בליגה וגם קצת בחו"ל. תנו לו קצת שקט לעבוד. מה הלחץ לפטר בשלב כזה?
לעומת האופציה של רמי הדר כמאמן הקבוצה היקרה בתולדות מכבי, זה פשוט החלטה הזויה.
אם יש לך מאמן תותח בשרוול, אני יכול להבין, אם היו מביאים את בלאט (אפילו שלא נראה לי שהוא היה רוצה לבוא) הייתי מבין.

מכבי הראתה הרבה ניצוצות והיה ברור שעוד קצת אימונים (בכל זאת קבוצה חדשה) ועוד קצת משחקים השחקנים יכירו אחד את השני ומכבי תעלה על דרך המלך. מה היה חשוב לעשות את זה עכשיו?

ההנהלה של מכבי חושבת מהבטן ולא מהשכל וככה היא גם נראית. מכבי בדרך לאבדון...

איזה מאמן עם שכל ירצה לבוא למכבי, אם ככה היא מתנהגת למאמנים שלה?
...
·עזוב
הג'ינגי הזה מדבר הרבה ועושה מעט
פה גדול ושחצן
מי שגרם לניפנוף שלו הם בעיקר הזרים

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה #1184 

הקרנף,

נראה לך שרמי הדר יאמן את מכבי עד סוף העונה? לא ברור לך שיביאו מאמן מעליו?

guyezra
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 164 פעמים
קיבל תודות: 525 פעמים

לינק להודעה #1185 

אני חושב שהפיטורין לא לעניין
כנראה שאדלשטיין לא מתאים למסגרת ה-"מכבי ת"א" הנוקשה

שלח תגובה

חזור אל “ספורט”