הגיע הזמן לשדרג מחשב - זקוק להמלצות
-
Huber
-
- חבר במועדון HT

- תגובות: 73454
- הצטרף: מאי 2005
- שם מלא: ערן
מישהו מצליח להבין מה ההבדל בין הלוחות הללו?
http://www.gigabyte.com/products/produc ... id=5498#ov
http://il.gigabyte.com/products/product ... id=5617#ov
אפילו כשאני שם אותם בטבלת השוואה לא מצליח לראות הבדלים:
http://il.gigabyte.com/products/compari ... =5617,5530
http://www.gigabyte.com/products/produc ... id=5498#ov
http://il.gigabyte.com/products/product ... id=5617#ov
אפילו כשאני שם אותם בטבלת השוואה לא מצליח לראות הבדלים:
http://il.gigabyte.com/products/compari ... =5617,5530
- vivi
-
- חבר מביא חבר

- תגובות: 3548
- הצטרף: ינואר 2009
- מיקום: מודיעין
לדעתי ההבדל היחיד הוא בתצורה.
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |
- liad555
-
- טרול

- תגובות: 470
- הצטרף: אוגוסט 2015
ה gaming 3 נותן את התמורה הטובה ביותר לכסף מכל הלוחות גיימר שבסידרה
ולכן זה הלוח שרכשתי
ולכן זה הלוח שרכשתי
- Dbso
-
- חבר פעיל מאוד

- תגובות: 399
- הצטרף: נובמבר 2014
ממה שאני שמתי לב לGAMING 3 יש שני חיבורי M.2 ול-5 יש רק 1, אבל סך הכל נראה לי אותו דבר.
עריכה: במבט שני על התמונות שלהם לשניהם יש שני חיבורים.
אגב אני מתאר לעצמי שיש לך לפחות SSD אחד, החיבור יכול לחסוך לך חיבור SATA לSSD, ותוכל להכניס עוד דיסק מכני.
עריכה: במבט שני על התמונות שלהם לשניהם יש שני חיבורים.
אגב אני מתאר לעצמי שיש לך לפחות SSD אחד, החיבור יכול לחסוך לך חיבור SATA לSSD, ותוכל להכניס עוד דיסק מכני.
- eyali123
-
- חבר פעיל מאוד

- תגובות: 324
- הצטרף: אוקטובר 2014
עוד 2 אופציות לוחות של ASROCK חברה בת של ASUS למי שלא יודע.
Z170-Extreme4
Z170-Extreme6 עם חיבור טנדרבולט ו USB3.1 מערכת ייצוב 12 שלבים מעולה ל OC מי אמר QUAD SLI ולא קיבל.
Z170-Extreme4
Z170-Extreme6 עם חיבור טנדרבולט ו USB3.1 מערכת ייצוב 12 שלבים מעולה ל OC מי אמר QUAD SLI ולא קיבל.
-
Huber
-
- חבר במועדון HT

- תגובות: 73454
- הצטרף: מאי 2005
- שם מלא: ערן
אלו הרכיבים שהוזמנו:
Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3
Intel Core i7 6700K / 1151 Box
MUGEN 3 REV B לתושבת 1151
Fractal Design Define R5 Black
Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3
Intel Core i7 6700K / 1151 Box
MUGEN 3 REV B לתושבת 1151
Fractal Design Define R5 Black
- liad555
-
- טרול

- תגובות: 470
- הצטרף: אוגוסט 2015
·בחרת נכון רכיביםHuber כתב:אלו הרכיבים שהוזמנו:
Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3
Intel Core i7 6700K / 1151 Box
MUGEN 3 REV B לתושבת 1151
Fractal Design Define R5 Black...
אני עדיין חושב שכרטיס 980 הוא מחוייב המציאות במחשב שכזה
- OferL
-
- חבר מביא חבר

- תגובות: 3906
- הצטרף: אפריל 2006
- מיקום: כפר סבא
תתחדש!
Enjoy the Silence
-
Huber
-
- חבר במועדון HT

- תגובות: 73454
- הצטרף: מאי 2005
- שם מלא: ערן
יש לי מסך 24" ברזולוציית FHD, אין שום דבר שלא ירוץ במחשב הזה ברזולוציה הזו על מקסימום הגדרות, מבטיח לךliad555 כתב:·בחרת נכון רכיבים......
אני עדיין חושב שכרטיס 980 הוא מחוייב המציאות במחשב שכזה...
-
Huber
-
- חבר במועדון HT

- תגובות: 73454
- הצטרף: מאי 2005
- שם מלא: ערן
הציעו לי את המארז הזה (הגירסה עם USB3) באותו מחיר של ה R5, מה דעתכם?
http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/pc-b25f/
http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/pc-b25f/
- eyali123
-
- חבר פעיל מאוד

- תגובות: 324
- הצטרף: אוקטובר 2014
כמה כסף אתה משקיע ולאיזה גודל מארז אתה מכוון?
- NetCHEIF
-
- גורו רשתות

- תגובות: 2678
- הצטרף: ספטמבר 2012
- מיקום: מרכז
ה-LINK שאתה מפנה אליו אינו מצביע על מארז עם יציאות USB 3.0 ובכל מקרה מדובר במארז שמכירתו הופסקה לפני למעלה מ-3 שנים. יש לך LINK למארז הזה בחנות שמציעה אותו?
באתר http://www.netcheif.com תוכלו למצוא מדריכים וסקירות על רשתות ביתיות, חיבורי אינטרנט ונתבים.
-
Huber
-
- חבר במועדון HT

- תגובות: 73454
- הצטרף: מאי 2005
- שם מלא: ערן
·הציעו לי את שניהם באותו מחיר, כ 600 ש"ח.eyali123 כתב:כמה כסף אתה משקיע ולאיזה גודל מארז אתה מכוון?...
-
Huber
-
- חבר במועדון HT

- תגובות: 73454
- הצטרף: מאי 2005
- שם מלא: ערן
·יצא דגם עם USB3, באתר יצרן אין אותו, זה בדיוק אותו מארז כמו בלינק שסיפקתי, רק שהכניסות בחזית הם USB3 ולא 2. לגבי הופסק מכירה, נכון, אבל הוא הוצע לי במקום ה R5 באותו המחיר ולכן אני שואל.NetCHEIF כתב:ה-LINK שאתה מפנה אליו אינו מצביע על מארז עם יציאות USB 3.0 ובכל מקרה מדובר במארז שמכירתו הופסקה לפני למעלה מ-3 שנים. יש לך LINK למארז הזה בחנות שמציעה אותו?...
נערך לאחרונה על ידי Huber ב 04/01/2016 16:27, נערך 2 פעמים בסך הכל.
- NetCHEIF
-
- גורו רשתות

- תגובות: 2678
- הצטרף: ספטמבר 2012
- מיקום: מרכז
אם אני הייתי נדרש לבחירה בין השניים - הייתי הולך על ה-R5.
באתר http://www.netcheif.com תוכלו למצוא מדריכים וסקירות על רשתות ביתיות, חיבורי אינטרנט ונתבים.
-
Huber
-
- חבר במועדון HT

- תגובות: 73454
- הצטרף: מאי 2005
- שם מלא: ערן
לביא, למה? מה יש ב R5 שחסר לך שם? היתרון שאני רואה בליאן לי הוא האלומניום (שוקל כחצי, מוליך חום טוב יותר) והעובדה שליאן לי מוציאה מארזים ברמת בניה מהטובות שיצא לי לראות (גימורים וכו).
- liad555
-
- טרול

- תגובות: 470
- הצטרף: אוגוסט 2015
ערן
לדעתי האישית אתה מבין בנושא pc יותר מכולנו8)
R5 קיבל ביקורות טובות מאד
וכל עוד אתה לא סוחב אותו על הגב-למשקל אין חשיבות
לדעתי האישית אתה מבין בנושא pc יותר מכולנו8)
R5 קיבל ביקורות טובות מאד
וכל עוד אתה לא סוחב אותו על הגב-למשקל אין חשיבות
-
Huber
-
- חבר במועדון HT

- תגובות: 73454
- הצטרף: מאי 2005
- שם מלא: ערן
liad555 - "מכל מלמדיי, השכלתי...", אין דבר כזה מישהו שיודע יותר מידיי ותמיד טוב לשמוע חוו"ד 
- NetCHEIF
-
- גורו רשתות

- תגובות: 2678
- הצטרף: ספטמבר 2012
- מיקום: מרכז
ההבדלים הם בדברים הקטנים:
1. ב-R5 יש 4 יציאות USB קדמיות.
2. המקום הפנוי לכרטיס מסך ב-R5 הוא גדול יותר (זה רלוונטי אם אתה רוכש GTX970 או GTX980).
3. ב-R5 יש 2 מגירות יעודיות (מאחורי לוח האם) לדיסקים SSD בגודל 2.5".
4. ב-R5 יש מקום ליותר דיסקים של 3.5".
5. ה-LIAN נראה מארז מיושן (שיצא לשוק כבר לפני 7 שנים) ורק עבר עדכון לטובת ה-USB 3.0.
1. ב-R5 יש 4 יציאות USB קדמיות.
2. המקום הפנוי לכרטיס מסך ב-R5 הוא גדול יותר (זה רלוונטי אם אתה רוכש GTX970 או GTX980).
3. ב-R5 יש 2 מגירות יעודיות (מאחורי לוח האם) לדיסקים SSD בגודל 2.5".
4. ב-R5 יש מקום ליותר דיסקים של 3.5".
5. ה-LIAN נראה מארז מיושן (שיצא לשוק כבר לפני 7 שנים) ורק עבר עדכון לטובת ה-USB 3.0.
באתר http://www.netcheif.com תוכלו למצוא מדריכים וסקירות על רשתות ביתיות, חיבורי אינטרנט ונתבים.
- eyali123
-
- חבר פעיל מאוד

- תגובות: 324
- הצטרף: אוקטובר 2014