[ננעל - קיים שרשור חדש] מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.

מנהלים: Kondo10, מנהלי תוכן, מנהלי סרטים

נעול
oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
נתן תודות: 501 פעמים
קיבל תודות: 3871 פעמים

לינק להודעה #4981 

Beyond a reasonable doubt

חוקר בטלויזיה מנסה למצוא דרך להפיל את התובע המרכזי (מייקל דאגלס) שלטענתו מפליל אנשים על ידי השתלת עדויות DNA מפוברקות.

מותח אם כי צפוי (את הטוויסט זיהיתי מקילומטר). כמו שאומרים, אפשר גם לבנות מהנסיעה אפילו אם אתה יודע לאן נוסעים.

משחק ובימוי יוצאים מהכלל.

8.5/10

mark13
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 28 פעמים

לינק להודעה #4982 

mrunderhill כתב:Welcome to Collinwood

איכשהו הגעתי לסרט הזה. סרט מהסטייל של "חבורת לא יוצלחים הולכים לעשות שוד". זה סרט חביב, עם ויליאם ה. מייסי, שכרגיל תענוג לראות אותו. ג'ורג' קלוני בתפקיד קטן. שאר השחקנים לא כ"כ מוכרים, העלילה די צפוייה, אבל למי שסתם בא לו משהו מצחיק, ועל הדרך לראות את מייסי - שווה.

7/10
...
אתה בטוח שזה הסרט? ב-IMDB מצויין שזה סרט עם ,Sam Rockwell אין איזכור ל-Macy
ואם בודקים את William H.Macy לא מופיע ברשימת הסרטים שהוא השתתף

nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

לינק להודעה #4983 

mark13 כתב:

איכשהו הגעתי לסרט הזה. סרט מהסטייל של "חבורת לא יוצלחים הולכים לעשות שוד". זה סרט חביב, עם ויליאם ה. מייסי, שכרגיל תענוג לראות אותו. ג'ורג' קלוני בתפקיד קטן. שאר השחקנים לא כ"כ מוכרים, העלילה די צפוייה, אבל למי שסתם בא לו משהו מצחיק, ועל הדרך לראות את מייסי - שווה.

7/10
...
אתה בטוח שזה הסרט? ב-IMDB מצויין שזה סרט עם ,Sam Rockwell אין איזכור ל-Macy
...
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור
לצפיה באוסף הסרטים שלי:
http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/nacoke

איתי_הגיתי
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 80 פעמים
קיבל תודות: 86 פעמים

לינק להודעה #4984 

למי שלא מכיר, יש אתר ממש טוב לסרטים,
http://www.rottentomatoes.com
הציונים שם הרבה יותר נכונים בעיני.

mark13
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 28 פעמים

לינק להודעה #4985 

nadavck כתב:
mark13 כתב:

7/10
...
אתה בטוח שזה הסרט? ב-IMDB מצוין שזה סרט עם ,Sam Rockwell אין איזכור ל-Macy
...
...
אתה צודק, כנראה יש שתי סרטים באותו שם, השני נקרא ( Welcome to Collinwood: Uncensored (2003

(ראה ב- http://www.imdb.com/title/tt0976061/ ) שהוא בעצם מאחורי הקלעיים של הסרט שציינת

saarb
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

א ו ו אט ר - AVATAR . מ ד ה י ם

לינק להודעה #4986 

(Y) (Y) (Y)

חזרתי עכשיו מההקרנה בקניון שבעת הכוכבים (הזמנתי דרך אתר רב חן - כיוון שבסינמה סיטי ויס פלנט לא היו מקומות טובים).

אחד מהסרטים הטובים שראיתי והטוב לסוגו!

עלילה 8.5/10
איכות ביצוע - 11/10

סה"כ - 10/10 ! חוויה קולנועית יוצאת דופן - רוצו לראות ב 3D.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1670 פעמים
קיבל תודות: 3797 פעמים

לינק להודעה #4987 

Paranormal Activity
זוג ממקם מצלמה בחדר השינה שלהם על מנת להבין את התופעות המוזרות שמתרחשות בבית.

כמה הייפ היה סביב הסרט הזה, תקציב של פחות מ $20K והכנסות של מעל $100M. בסופו של דבר, יש לפנינו סרט דומה ל "פרוייקט המכשפה מבלייר", אך כזה אשר מתרחש בבית מגורים. הסרט לא ממש מותח, בנוי על אותן סצנות שחוזרות על עצמן והסיפור מרדים.
תוותרו בכיף.
1/10

sheva23
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 120 פעמים
קיבל תודות: 56 פעמים

לינק להודעה #4988 

AVATAR (אני יודע שיש תרד, אבל היתי חייב כי יש אנשים שמפחדים מספויילרים ומחכים לBR)

חברים, עכשיו חזרתי מהקרנת ה3D בYES PLANET
בקשה אישית, אל תחכו לגירסת הBR רוצו לראות ב3D . אני בדרך כלל לא מתלהב יותר מדי מטכנולוגיה (בכוונה לא אמרתי אפקטים), אבל כאן הלסט שלי נפלה.
גם בסצינות דוממות כל פיקסל נראה חי ומדהים, אפילו בחלומות קשה לתאר מה שקאמרון הצליח לעשות בסרט הזה.

אני כמובן מתכוון לראות שוב בקולנוע הפעם בגירסת ה2D כי היו חסרים לי צבעים, אבל ה3D חיפר על זה בענק.
סאונד (כנראה MASTER HD) היה BY FAR טוב יותר מכל סרט שהיתי בה עד היום.

ציון 10/10 פשוט חוויה. נשאבים לעולם הדימיוני הזה וקשה לתאר במילים. חייבים להיות שם.
תיזהרו ללכת להקרנות שעלולים להגיע לשם ילדים קטנים, זה בהחלט יכול להרוס את כל החוויה. לידי אומנם לא ישבו ילדים, אבל 2 אנשים מצוננים, אחד נושם כמו קיטור, והשניה הורידה נוזלים במשך כל הסרט. אבל חפיף, היה אדיר
אתר הרישמי "אוהדי מילאן בישראל". http://www.acmfdd.com/
http://www.milanclubisrael.com/
מי שטס לאיטליה ויבקר בסן סירו, מוזמן לדבר איתי בנוגע לכרטיסים.

עופר_צפריר
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

La Mome

לינק להודעה #4989 

"החיים בוורוד" הוא סיפור חייה הסוערים של אידית פיאף מילדות בבית זונות עד להופעות גדולות בניו יורק
והנפילה לעמקי התהום שבאו לאחר מכן. הסרט נע בין ילדותה הקשה בפריז, נדודים יחד עם אביה
שהיה להטוטן רחוב עד לצמרת ולתהילה, וההרס העצמי שהיא עוברת.

דרמה סוחפת ומרגשת עד דמעות, משחק משובח/מהפנט של מריון קוטיאר. מומלץ.
8.5/10
:קפה:

zeev78
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 130 פעמים
קיבל תודות: 168 פעמים

לינק להודעה #4990 

מגרש השדים 2, ציון 1 מתוך 10, אפילו לא הצל של הסרט הראשון ואפילו השלישי טוב יותר ממנו. העלילה מתרחשת בבית חולים פסכיאטרי שבו מאושפזת השחקנית הראשית מהפרק הראשון, הכל הולך בסדר עד שהפסכיאטרית ואיזה כומר משגעים אותה והשד המעצבן הזה חוזר ומנסה להפחיד את הצופים אבל ללא הצלחה :). גם הסאונד על הפנים, משום מה רק ערוץ הסנטר כל הזמן פעל לבד, היות ויש לי סנטר טוב אז המשכתי לראות את הסרט אבל זה די מעצבן.

guyezra
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 164 פעמים
קיבל תודות: 525 פעמים

לינק להודעה #4991 

ziv_r כתב:Paranormal Activity
תוותרו בכיף.
1/10
...
(Y) (Y)

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 229 פעמים
קיבל תודות: 515 פעמים

לינק להודעה #4992 

casualties of war

מייקל ג'יי פוקס בתפקיד רציני ויוצא דופן עבורו, מככב בדרמת מלחמה.

במלחמת וייטנאם קבוצה קטנה של חיילים מאבדת חבר בהתנקשות בסיור בכפר. סמל המחלקה (שון פן) לא מאמין שהתושבים שם לא ידעו על הוויטקונג ומחליט לקחת את החיילים חזרה לכפר כדי לחטוף משם בחורה ולבצע בה אונס קבוצתי בתור נקמה. הטוראי החדש אריקסן (פוקס) מסרב לקחת חלק בזה ואף מנסה להגן על הבחורה, ונקלע למצב בלתי אפשרי בו הוא באמצע שטח אוייב ומנוכר על ידי שאר החיילים במחלקה.

לא בלי פגמים פה ושם, אבל עשוי טוב, ומייקל ג'יי פוקס נותן הופעה דרמטית מעניינת.

8/10

זאק ומירי עושים פורנו

זאק ומירי הם ידידים מאז התיכון שגרים יחד בדירה שכורה משותפת. בגלל המצב הכלכלי הקשה הם לא יכולים לשלם חשבונות ומוצאים את עצמם בלי חשמל ומיים ובלי כסף... ידה ידה ידה...והם עולים על רעיון של לעשות סרט פורנו שבו הם יככבו וינסו להשיג כך כסף.

קומדיה משעשעת, רוב הזמן צחקתי בכיף.

7/10

jaksirak
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 128 פעמים
קיבל תודות: 64 פעמים

לינק להודעה #4993 

sheva23 כתב:AVATAR (אני יודע שיש תרד, אבל היתי חייב כי יש אנשים שמפחדים מספויילרים ומחכים לBR)

אני כמובן מתכוון לראות שוב בקולנוע הפעם בגירסת ה2D כי היו חסרים לי צבעים, אבל ה3D חיפר על זה בענק.
...

זה בדיוק מה שמפריע לי. עוד לא ראיתי, מת כבר לראות אבל אני חושש שה 3D הורס את "חווית הצבעים". אני כבר הפסקתי לקחת את הבת שלי לכל הסרטים המצוירים האלו ב 3D רק בגלל הצבעים הדהויים משהו.
האם הפגיעה בצבעים באווטר כל כך מורגשת?
בברכה קובי כהן

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 229 פעמים
קיבל תודות: 515 פעמים

לינק להודעה #4994 

jaksirak כתב:
sheva23 כתב:AVATAR (אני יודע שיש תרד, אבל היתי חייב כי יש אנשים שמפחדים מספויילרים ומחכים לBR)

...

זה בדיוק מה שמפריע לי. עוד לא ראיתי, מת כבר לראות אבל אני חושש שה 3D הורס את "חווית הצבעים". אני כבר הפסקתי לקחת את הבת שלי לכל הסרטים המצוירים האלו ב 3D רק בגלל הצבעים הדהויים משהו.
...
זה סרט בסטנדרטים של ג'יימס קאמרון, בטכנולוגיה הכי טובה שיש היום. אל תחשוש, לך ותהנה! (הצבעים מצויינים, אל תדאג).

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 61 פעמים
קיבל תודות: 126 פעמים

לינק להודעה #4995 

jaksirak כתב:

...

...
ראיתי את הסרט בייס פלאנט איילון, וחייב לציין שלא רק שהצבעים לא היו דהויים, אלא שהתמונה היתה חדה ועשירה כפי שמעולם לא צפיתי.
מתכוון ללכת לראות שוב ,רק שבאופן מדהים רב הכרטיסים למושבים במרכז האולם (בייס פלאנט) פשוט מכורים עד סוף השבוע. ע"פי מצב זה אין לי ספק שג'יימס קמרון הולך לשבור את השיא של עצמו, ויהפוך את אוותר לסרט המכניס ביותר בהיסטוריה.
אין מה לעשות. העתיד בתלת מימד.
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

נעול

חזור אל “סרטים וטלויזיה”