GT Academy 2010 הוכרז

Playstation, XBOX, NINTENDO על כל דגמיהם אביזריהם, קנסולות ניידות, PSP, NINTENDO DE וכו'.
שלח תגובה
gorelshv
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 70 פעמים
קיבל תודות: 55 פעמים

GT Academy 2010 הוכרז

לינק להודעה #1 

למי שלא מכיר, GT Academy הוא פרוייקט משותף של פוליפוני דיגיטל (היוצרים של Gran Turismo), ניסאן וסוני.
העיקרון הוא כזה - 20 השחקנים הטובים ביותר, כלומר אלו שעשו את הזמנים הטובים ביותר על מסלול מוגדר מראש ובמכונית שהוגדרה מראש, מכל מדינה מרשימת המדינות המשתתפות (ישראל לא ברשימה) יזכו להגיע לטורניר שבו ייבחרו השניים הטובים ביותר שיתחרו אחד נגד השני במכוניות אמיתיות. המנצח יתקבל לקבוצת המירוצים (האמיתית, כן?) של ניסאן ויעבור מסלול מפרך וארוך מאוד של הכשרה כנהג מירוצים שבסופו יקבל רשיון כנהג מירוצים ויתקבל כחבר מן המניין בקבוצת המירוצים של ניסאן. ב-2008 היה זה לוקאס אורדונז הספרדי אשר לקח את המקום הראשון ומאז השתתף במירוצים רבים כנהג בקבוצת ניסאן ואף הגיע להישגים לא רעים בכלל.
אז מה צריך לעשות כדי לנצח ב-2010? ב-17 לחודש תוצע להורדה גירסא מיוחדת של GT5 (כן!!) שנבנתה במיוחד לצורך האירוע. הגירסא תכלול את הניסאן 370Z בשתי גרסאות: סטנדרטית ומשופרת, פרטים לגבי המסלול לא פורסמו. לשחקנים יש עד ה-24 לינואר לנסות ולשפר את הזמנים שלהם בתקווה להכנס לרשימת הפיינליסטים.

מקור: PS3 EU Blog
http://blog.eu.playstation.com/2009/12/ ... ime-trial/

niko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 494 פעמים
קיבל תודות: 245 פעמים

לינק להודעה #2 

:אחלה: :ריר:
Front: paradigm S8v2 signature
Reciver: Anthem mrx 720
SUB: SVS sb3000
Projector: JVC x5500
Rear: Atlantic Technology 4200sr
Nvidia Shield

yossigab
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

לינק להודעה #3 

הבעייה היא שתושבי ישראל לא יכולים להשתתף בתחרות.
אמנם ניתן יהיה להוריד את הדמו ולשחק בו אבל אנחנו יחד עם עוד מספר מדינות לא יכולים להתחרות.
דרך אגב, אפילו תושבי ארה"ב לא יכולים להשתתף.

gorelshv - מאחר והתחרות לא ממש נוגעת לנו (לצערי) הייתי משנה את הכותרת למשהו יותר כמו "Gran Turismo 5 Demo ב-17 לדצמבר" ובפנים כותב על הדמו ועל התחרות.
(דרך אגב, ישנו שרשור שפתחתי בנושא GT5 אז אולי תרצה להוסיף לשם)
PSN: YossiGab, GT6 PSN: GTP_YossiGab

gorelshv
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 70 פעמים
קיבל תודות: 55 פעמים

לינק להודעה #4 

יוסי, אם תשים לב תוכל לראות שרשמתי שישראל לא נכללת ברשימת המדינות המשתתפות.
דבר שני, אני בטוח שבין חברי הפורום יש גם כאלה שהם תושבי חלק מהמדינות הללו ולכן להם זה אולי יותר רלוונטי.
בכל מקרה, לא יזיק קצת לחברי הפורום לשמוע על הפרוייקט היפה הזה, ללא קשר ליכולתם להשתתף בו.

לגבי השרשור - תרגיש חופשי לעשות copy-paste :)

idanb
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

לינק להודעה #5 

הרעיון מעניין , אבל לא ברור לי מה בדיוק הקורלציה בין נהיגה במשחק לנהיגת מירוץ אמיתית.
נדמה לי שגם הראו את הרעיון הזה באיזו תכנית משחקי מחשב מוזרה (זיפזופ מקרי לערוץ אגו)

אפשר לייעל את הרעיון ולגייס לסיירת מטכל על בסיס kill ratio מתוך Killzone2 ...

yossigab
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

לינק להודעה #6 

idanb כתב:הרעיון מעניין , אבל לא ברור לי מה בדיוק הקורלציה בין נהיגה במשחק לנהיגת מירוץ אמיתית.
נדמה לי שגם הראו את הרעיון הזה באיזו תכנית משחקי מחשב מוזרה (זיפזופ מקרי לערוץ אגו)

...
בהנחה שמשחקים בהגה (נורמלי++) ולא בג'וייסטיק, והמשחק הוא כמה שקרוב לסימולטור (ואני לא מדבר על , Grid, NFS, Burnout וכו' שהם לא סימולטורים בכלל) אז יש המון קורולציה בין השניים.
אמנם במציאות הפיזיקה שונה (כי מה לעשות, בכל זאת קשה לסמלץ 100%), הרעש שונה, הכוחות שעובדים על הגוף שונים (במשחק פשוט אין...), הלחץ שונה, תמיד חם יותר, אדרנלין וכמובן סכנת חיים !!!

אבל לעומת זאת, הכישורים הטכניים של זריזות ידיים/רגליים, תזמון מדוייק של התנועות, לבלום נכון ובזמן, להכנס ולצאת מהפניות כמו שצריך - כל זה דומה בין השניים.
והנה 2 דוגמאות:
יש נהג מירוצים ישראלי (כן ישראלי !!!) שזכה ב-2009 באליפות העולם ב-"פורמולה רנו". שיחקתי מולו ברשת במשחק GPL והבחור מנצח את כולם בלי להרגיש בכלל (והוא לרב מתחיל אחרון בכוונה). קוראים לו "אלון דאי" אתה יכול לגגל עליו קצת. דרך אגב - הבחור עוד לא בן 18 !!!! ואין לו רישיון רגיל !!!!!

שנה שעברה, PD וסוני עשו כבר משהו דומה עם המשחק GT5P, הם עשו תחרות דומה בחלק מהמדינות באירופה והשניים שזכו עלו לאימונים במסלול מירוצים אמיתי למספר ימים.
הטוב מביניהם השתתף במירוצי GT4 ברכב NISSAN GT-R וזכה במקום שני בעונת 2009 !!!! וזו עונת המירוצים הראשונה שלו. אם אני לא טועה קוראים לו לוקס אורדונז.

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 278 פעמים

לינק להודעה #7 

idanb כתב:הרעיון מעניין , אבל לא ברור לי מה בדיוק הקורלציה בין נהיגה במשחק לנהיגת מירוץ אמיתית.

...
מעין קידום מכירות של "אנחנו כ"כ קרובים למציאות"... למרות שאמנם יחסית למשחקי קונסולות הוא באמת מושקע וריאליסטי, אבל יש סימולטרים למחשבים מציאותיים בהרבה. המקום להשוואה עם KZ, כמובן לא במקום. מי שנוהג בסימולטור מכוניות רציני, עם הגה טוב ופדלים, זה בהחלט יעזור לו לנהוג באותו מסלול עם אותו רכב במציאות.

ואגב, התוכנית בה עשו את זה היא לא תוכנית משחקי מחשב מוזרה, אלא "טופ גיר", תוכנית הרכב המובילה בעולם.

idanb
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

לינק להודעה #8 

תודה קצת החכמתי.
באמת נכון שיש הרבה דימיון בתפעול ובעקרונות הנהיגה כמו שציין yossigab - כמו סימולטורים של טיסה שהם מדויקים וקרובים למציאות ( היה מצב ריאליסטי ב Flight simulator האחרון שנחשה כמו שעות סימולטור )

ההשוואה ל Killzone היתה לשם הקריצה, עדיין זה נראה לי כמו תרגיל פרסומי ביחסי ציבור
ודרך אגב קרמריקה התוכנית שראיתי בה את ההשוואה לא היתה Top gear , אלא תוכנית משחקי מחשב ( בתור מעריץ בעצמי של Top gear - אכן התוכנית המובילה - הייתי מציין זאת)

Croc
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

לינק להודעה #9 

האמת לא צריך להתלונן על מה חסר לנו אלא ליהנות ממה שיש לנו.
כן כן - כאן, בארץ שכל תחרות רכב אסורה בהחלט.

יש אירועי נהיגה ספורטיבית בכמה מקומות.
מסודרים ומורשים.
זה נקרה "אימונים" וכמובן שלא מתחרים ראש בראש.
אבל יש מדידות זמנים.

ומי שלא שמע עדיין - יש בעוד שבועיים מפגש גדול מאוד ב-IKEA:

[img2=550x385]http://www.autosport.co.il/images/msg/asportmeet09.jpg[/img2]
גנאדי
----------------------------------------------
let the sun shine, let the tube glow, let the life flow :)

http://sites.google.com/site/crocweb

שלח תגובה

חזור אל “קונסולות - חומרה”