עזבתי סופית את ה Usenet ועברתי ל Torrent

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
sheva23
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 120 פעמים
קיבל תודות: 56 פעמים

נושא שלא נקרא #121 

בתכלס חוץ מHDBITS ששם יהיה לך 1GB בשבוע (ולא ביום), בשאר האתרים אפשר להגיע לקצבים האלה. אבל אם אתה צרכן כבד ומוריד בממוצע 7 כותרי 1080P ורובם אולי 50% הנחה ולא FL , צריך להחזיק כמה אתרים כאלה ולא אחד.
על זיוף UP זה כבר עולם אחר, אם האתר פחות חשוב לך ומישהו יכול להזמין אותך שנית , אז החיים יותר קלים. אבל באתרים שצויינו כאן ברשימה חבל להסתכן.
מה גם ששמעתי על מקרים שהעיפו גם את מי שהמזמין אותך מאתר זה או אחר על זיוף, כך שאפשר להישאר בחוץ להרבה זמן.
"מי שאוהב את העסק"? איזה עסק? ללמוד לינוקס בשביל לראות HD? לא היתי עושה את זה בשביל דברים הרבה יותר חשובים
...
כולה לתפעל DESKTOP עם עוד כמה פקודות בסיסיות.
טורנטים זה קצת התעסקות , הורדות זה קצת התעסקות . כל אחד בוחר את מה שנוח וטוב לא.
נערך לאחרונה על ידי sheva23 ב 23/11/2009 23:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
אתר הרישמי "אוהדי מילאן בישראל". http://www.acmfdd.com/
http://www.milanclubisrael.com/
מי שטס לאיטליה ויבקר בסן סירו, מוזמן לדבר איתי בנוגע לכרטיסים.

yosifon
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #122 

ziv_r כתב:yosifon,
ואולי הם כן?
אין לי בעיה שלא תציג Snapshots, אך לפחות תסביר בין מה למה התכוונת להשוות.
...
התכוונתי להאיר את עיניך עד כמה המקורות ה"חינמיים" שלך ורוחב הפס ה"ישראלי" שלך מוגבלים עד מאד בתחום ה-HD...כמו טיפה בים השוואה למקורות האמיתיים
מבחינת הכל:כמות,נוחות,זמינות,מהירות,יציבות(מקווה שלא שכחתי משהו)..

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #123 

yosifon,
אל תיסוג עכשיו ותשנה את גרסתך. אתה רשמת:
yosifon כתב:חבל שאין לי אפשרות להראות לך את ההבדלים בינהם מבחינת כמויות הטורנטים,זמינותם,מהירות ההורדה שלהם וכו וכו'
...
אם אתה מסרב משום מה להעלות Snapshot, לפחות תסביר במילים, אני יאמין לך.
yosifon כתב:התכוונתי להאיר את עיניך עד כמה המקורות ה"חינמיים" שלך ורוחב הפס ה"ישראלי" שלך מוגבלים עד מאד בתחום ה-HD...כמו טיפה בים השוואה למקורות האמיתיים
...
סוף סוף הבנתי בין מה למה אתה מתכוון להשוות. בין המקורות ה"חינמיים" שלי ל"מקורות האמיתיים".
אני לא יכול לחכות, באמת. אני מאוד רוצה לדעת מה זה "מקורות אמיתיים" (ואני לא ציני, באמת).

אחרון, הייתי מאוד מעוניין לשמוע את התשובה שלך לשאילתה של jpost.
נערך לאחרונה על ידי ziv_r ב 23/11/2009 23:58, נערך פעם 1 בסך הכל.

yosifon
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #124 

ziv_r כתב:yosifon,
אל תיסוג עכשיו ותשנה את גרסתך. אתה רשמת:
yosifon כתב:חבל שאין לי אפשרות להראות לך את ההבדלים בינהם מבחינת כמויות הטורנטים,זמינותם,מהירות ההורדה שלהם וכו וכו'
...
אם אתה מסרב משום מה להעלות Snapshot, לפחות תסביר במילים, אני יאמין לך.
yosifon כתב:התכוונתי להאיר את עיניך עד כמה המקורות ה"חינמיים" שלך ורוחב הפס ה"ישראלי" שלך מוגבלים עד מאד בתחום ה-HD...כמו טיפה בים השוואה למקורות האמיתיים
...
סוף סוף הבנתי בין מה למה אתה מתכוון להשוות. בין המקורות ה"חינמיים" שלי ל"מקורות האמיתיים".
אני לא יכול לחכות, באמת. אני מאוד רוצה לדעת מה זה "מקורות אמיתיים" (ואני לא ציני, באמת).

אחרון, הייתי מאוד מעוניין לשמוע את התשובה שלך לשאילתה של jpost.
...
ziv_r,
אנא ממך,תניח לי :D
שיניתי את דעתי,לא רוצה להתנגח איתך

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #125 

חלילה התנגחויות (f)
אני באמת רוצה לדעת על מה אתה מדבר.

yosifon
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #126 

ziv_r כתב:חלילה התנגחויות (f)
אני באמת רוצה לדעת על מה אתה מדבר.
...
לילה טוב (f)

ashk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

נושא שלא נקרא #127 

sheva23

לזייף זה לקלקל את קרמה, מי צריך את זה לעצמו? :D

ניקח לדוגמה אותו HDCLUB:
- הם נותנים להוריד 25G לפני שמתחילים לעקוב אחרי הRATIO שלך
- הם מבקשים לשמור על הRATIO לא נמוך מ 0.3 (ונותנים 3 שבועות "לתיקון" RATIO בעיתי)
- תמורת DONATE (רואה תמונה) אתה מקבל + לUP שלך
- יש SEED BONUSES שמחושבים כך:
(For every hour of seeding the user receives X of Seed bonuses:)

X = index of age + size index + seeds index

Index of age = 0,05*k, where k - age of release in months
Size index = 0,15 – up to 10 gb and 0,25 – from 10 gb
Seeds index = 0,15 – lots of seeders (3 and more) & 0,25 – less then 3 seeders (1 or 2)

(All bonus stats is counted for the torrents older than 7 days. The amount of torrents being seeded is not limited.)

ומוחלפים לUP לפי:
5Gb == 1500 seed bonus
10Gb == 2800 seed bonus
20Gb == 5000 seed bonus
50Gb == 12000 seed bonus

עכשיו אתה תגיד איך אפשר שלא להסתדר שם מבחינת הRATIO:?:

truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 72 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #128 

ziv_r כתב:
yosifon כתב:אני נוהג לכנות את אותם אתרים שמאפשרים הורדת טורנטים חינמיים בשם "אתרים חינמיים" [קורץ]
...
אתה רושם "אתרים חינמיים" כאילו זה משהו רע.
אתרים שמאפשרים להוריד בחינם ריפים של כל כותרי Blu-ray שיוצאים כיום, כולל כאלו עם תרגום עברי וגם חלק גדול מקבצי mkv @ 1080P, במלוא רוחב הפס הזמין, נקראים לפי הסלנג שלך "אתרים חינמיים"? אם כך, אני לא רואה שום רע בכך, נראה לי שכולם היו רוצים להכנס לאתרים כאלו.
...
יש הרבה כאלו ? והאם הם נותנים לכול אחד להכנס או שצריך שמישהו יזמין אותך ? כי אם כן אני כן יכול לנסות את העסק הזזה , במיוחד אם מישהו יסביר איך בדיוק עובדים עם התוכנה
כמו כן , אם אני משאיר את התוכנה פתוחה (כדי שיוכלו להעלות ממני ), האם זה כמו החמור שלא מפריע או שהוכנה של הטורנט כן מפריעה להרודות אחרות (רפאיד ), ואולי גם לגלישה ?
כי מבחינתי אם אני מוצא אתרים עם מוסיקה ברמה אודיופילית ומקום שיש בו סרטים אפילו 720 אבל אחרונים , זה מספק אותי בהחלט

sheva23
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #129 

HDCLUB זה בסה"כ אתר שמשלים את הפאזל, יש בו לא מעט חסרונות, ביניהם קבוצות הקידוד שדיברתי עליהם, מחסור בסדרות ובמקורות של סרטים ישנים.
כמו שציינתי בהודעות הקודמות שלי , אין בעיה לשמור על RATIO בשיטות שונות ומשונות.
אבל כאחד שסבל לא מעט מחסימות של ספקיות, הUP שאתה מקבל לחול הוא לא נקי , וגם כשהוא כן לא תמיד מורידים ממך.
זה שאפשר לעשות DONATE (בשביל 20 אירו אני יכול לעשות 4TB ולא 170GB בסידבוקס אז תעשה את החישוב), או לזייף אלה חלק מהשיטות.
מי שמחזיק כאן בHDCHINA או בBIT-HDTV בהחלט יכול להנות ממבחר אדיר.

אני העלתי כאן את נושא הסידבוקס כטיפ למי שבוכה על הUPLOAD , אף אחד לא אומר שזה חובה.
אני היום יושב עם כמה טרות באתרים הפרטיים, ולא חושב על איך להשאיר את המחשב בשביל להחזיר 1GB או לחפש דרכים להצטמצם במה שאני רוצה להוריד.
יש לשרתים האלה עוצמה אדירה, והם הסיבה לכך שאפשר להגיע למהירויות עצומות ולניצול מקסימלי של רוחב הפס.
לקחתי טעימה של 3 חודשים , וכעת אין לי צורך בכך לשנים הקרובות.
אתר הרישמי "אוהדי מילאן בישראל". http://www.acmfdd.com/
http://www.milanclubisrael.com/
מי שטס לאיטליה ויבקר בסן סירו, מוזמן לדבר איתי בנוגע לכרטיסים.

sheva23
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #130 

truejoker כתב:
ziv_r כתב:
yosifon כתב:אני נוהג לכנות את אותם אתרים שמאפשרים הורדת טורנטים חינמיים בשם "אתרים חינמיים" [קורץ]
...
אתה רושם "אתרים חינמיים" כאילו זה משהו רע.
אתרים שמאפשרים להוריד בחינם ריפים של כל כותרי Blu-ray שיוצאים כיום, כולל כאלו עם תרגום עברי וגם חלק גדול מקבצי mkv @ 1080P, במלוא רוחב הפס הזמין, נקראים לפי הסלנג שלך "אתרים חינמיים"? אם כך, אני לא רואה שום רע בכך, נראה לי שכולם היו רוצים להכנס לאתרים כאלו.
...
יש הרבה כאלו ? והאם הם נותנים לכול אחד להכנס או שצריך שמישהו יזמין אותך ? כי אם כן אני כן יכול לנסות את העסק הזזה , במיוחד אם מישהו יסביר איך בדיוק עובדים עם התוכנה
כמו כן , אם אני משאיר את התוכנה פתוחה (כדי שיוכלו להעלות ממני ), האם זה כמו החמור שלא מפריע או שהוכנה של הטורנט כן מפריעה להרודות אחרות (רפאיד ), ואולי גם לגלישה ?
כי מבחינתי אם אני מוצא אתרים עם מוסיקה ברמה אודיופילית ומקום שיש בו סרטים אפילו 720 אבל אחרונים , זה מספק אותי בהחלט
...
מדי פעם נפתח איזה אתר להרשמה, אבל זה קורה לעיתים נדירות. אם יש לך מישהו שאתה מכיר ויוכל להזמין אותך אז אחלה, אולי אז תוכל ליישם את מה שהחברים כאן תיארו , בהקשר לקלות בה ניתן לשמור על RATIO באתרים האלה ולהוריד מכל הבא ליד.

לגבי השאלות הטכניות, זה עובד כמו REMOTE DESKTOP (חיבור מרחוק) למחשב אחר. אחרי שתבין מה זה אומר, יהיה לך יותר קל.
לכן השאלות שלך על תוכנות פתוחות והפרעות לא רלוונטית, כי היא פתוחה במחשב אחר.
הדבר היחיד שיש לך על המסך בבית זה החלון REMOTE .

יש אתר בשם WHAT.CD לאודיופילים כבדים עם טונות של FLAC , ועם איזה 100,000 אלבומים. אבל כדי להגיע אליו.....צריך להכיר אנשים ברשת, להתעסק בטורנטים ובפורומים

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #131 

<נערך על ידי ziv_r: המלצה לרישום לאתרי טורנטים>

ashk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #132 

ok. זה לקח יומיים, אבל נכנסתי לBIT-HDTV (אפשר לפגוש שם כמעט כל הפורום מכאן :lol: ).
התרשמות שלי: לא משהו, ממש! מזכיר מאוד HD-TORRENTS. וזה, אתה אומר, מקום 3 בין הHD טראקרים!? :(
(אגב, בינתיים לא ראיתי מקום עם יתר CEE דיסקים ממה שיש בHDCLUB. מישהו מוכן לבדוק כמה יש בHDBITS?)

yosifon
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #133 

ashk כתב:ok. זה לקח יומיים, אבל נכנסתי לBIT-HDTV (אפשר לפגוש שם כמעט כל הפורום מכאן :lol: ).
התרשמות שלי: לא משהו, ממש! מזכיר מאוד HD-TORRENTS. וזה, אתה אומר, מקום 3 בין הHD טראקרים!? :(
(אגב, בינתיים לא ראיתי מקום עם יתר CEE דיסקים ממה שיש בHDCLUB. מישהו מוכן לבדוק כמה יש בHDBITS?)
...
ההתרשמות שלך לא נכונה
או
שיש לך עיניים גדולות...מאד גדולות
any way
לא הבנתי מה ביקשת לבדוק בביטס

ashk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #134 

לא רק עיניים, יש עוד חלקים גדולים במערכת :D זה אמור לעזור עם הRATIO? :lol:

גם ההתרשמות שלי נכונה... עצם העובדה שהיא שלי :P

לא שזה באמת חשוב, אבל ביקשתי לבדוק כמה CEE בלו-רי דיסקים יש (מספר)

בBIT-HDTV ראיתי שאין להם כל מה שכבר יש במקום אחר (דוגמה Wizard of OZ ועוד)

yosifon
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #135 

בוטל
נערך לאחרונה על ידי yosifon ב 30/11/2009 11:08, נערך פעם 1 בסך הכל.

נעול

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”