[ננעל - קיים שרשור חדש] מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.

מנהלים: Kondo10, מנהלי תוכן, מנהלי סרטים

נעול
toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 603 פעמים

לינק להודעה #4441 

אחרי הרבה מאוד זמן שהסרט שוכב בסטרימר יצא לי לראות אותו:
THE MIST
סרט אימה על טבעי מבוסס על סיפור של סטיבן קינג.
ערפל מיסתורי מכסה עיירה וקבוצת אנשים מוצאת מקלט בסופרמרקט.
כמיטב המסורת של קינג אנו רואים מה קורה לאנשים במצבים קיצוניים ביותר כאשר הם מול הבלתי ידוע ובלתי נתפס.
...
ציטוט של guyezra.

אהבתי את הסרט ובמיוחד את הסיום הלא הוליוודי הרגיל.
10\8
נ.ב: למי שמכיר את הספרים של קינג יודע שהערפל הוא חלק מהתכתבות עם סדרת הספרים המרכזית שלו: "המגדל האפל".

tobenary
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 68 פעמים
קיבל תודות: 29 פעמים

לינק להודעה #4442 

יוקרה - THE PRESTIGE

תקציר: (סרטים)
השנה היא 1878, רוברט ואלפרד הם שני קוסמים צעירים ומבריקים הנמצאים בפסגת הקריירה. מהרגע שהם נפגשים חייהם הופכים להתנגשות אלימה והרסנית של יצרים. כול אחד מהם מנסה להמציא את הקסם המרשים ביותר וכך להרוס את מתחרהו. כאשר אלפרד מציג את הקסם האולטימטיבי רוברט מנסה באופן נואש לחשוף את הטריק שמאחורי הקסם, השאלה היא האם ישנו טריק?כריסטופר נולאן ("ממנטו", "באטמן מתחיל") ביים את הפלא הקולנועי האפל הזה כנהוג בסרטיו, שכבר נכנס היישר למקום ה-84 ברשימת 250 הכי גדולים של IMDB!

10/10
מי שנותן-מתמלא
מי שלוקח-מתרוקן

עופר_צפריר
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Revanche

לינק להודעה #4443 

תקציר סרטים:
על רקע עולם הדמדומים של וינה ואזורי הכפר של אוסטריה נפרש סיפור דרמטי על אשמה ונקמה.
אלכס עובד כנהג עבור קונשני, איש עולם תחתון שמנהל בית זונות. הוא גם מנהל רומן סודי עם אחת הזונות - תמרה מאוקראינה. לא רק האהבה מחברת בין השניים. שניהם גם נחושים לעזוב את החיים האומללים האלה. הזמן להמלט מגיע כאשר קונשני מרשה לאחד החברים המפוקפקים שלו להתעלל בתמרה. אבל מכיוון שצריך כסף כדי לברוח, אלכס מחליט לשדוד בנק בעיר כפרית קטנה. הוא מכיר את האזור היטב. תמרה מרגישה שזה מסוכן מדי ומתחננת לפניו לוותר על התכנית.

דרמה על יצרים אהבה נקמת דם ומה שביניהם. עלילה מעניין שמושכת אותנו לתוך דילמות של חיפוש אחר אהבה
כסף ואושר.הסרט מאוד איטי שלוקח אותנו לתוך עולם הזנות של וינה וסיפור אהבה עם הרבה יצרים בין הנהג של הסרסור
לבין אחת היצאניות שמוביל לטרגדיה ורצון לנקמת דם.

תסריט טוב ביצוע פושר. הרבה חורים לא פתורים יש בעלילה במיוחד בסופה.למרות שהסרט מדבר על יצרים?
למעשה זה מה שהיה חסר בסרט בשביל להפוך אותו לדרמה טובה וסוחפת יותר.
6.2/10 ( פספוס )
:קפה:

uriler
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 176 פעמים
קיבל תודות: 512 פעמים

לינק להודעה #4444 

tobenary כתב:יוקרה - THE PRESTIGE

השנה היא 1878, רוברט ואלפרד הם שני קוסמים צעירים ומבריקים הנמצאים בפסגת הקריירה. מהרגע שהם נפגשים חייהם הופכים להתנגשות אלימה והרסנית של יצרים. כול אחד מהם מנסה להמציא את הקסם המרשים ביותר וכך להרוס את מתחרהו. כאשר אלפרד מציג את הקסם האולטימטיבי רוברט מנסה באופן נואש לחשוף את הטריק שמאחורי הקסם, השאלה היא האם ישנו טריק?כריסטופר נולאן ("ממנטו", "באטמן מתחיל") ביים את הפלא הקולנועי האפל הזה כנהוג בסרטיו, שכבר נכנס היישר למקום ה-84 ברשימת 250 הכי גדולים של IMDB!

10/10
...
מסכים עם הציון - אם היה אפשר לתת יותר מ 10 הוא היה מקבל אפילו את זה.
משחק מעולה, התקדמות עלילתית נפלאה, טוויסטים מוצלחים - סרט ענק.

tobenary
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 68 פעמים
קיבל תודות: 29 פעמים

לינק להודעה #4445 

אפשר, למה לא: 12/10 :lol:
מי שנותן-מתמלא
מי שלוקח-מתרוקן

ziv_r
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1670 פעמים
קיבל תודות: 3797 פעמים

לינק להודעה #4446 

Year One
קומדיה אשר מתרחשת לפני 2K ש"ח בתקופת התנ"ך. זד הינו לוזר אשר לא ממש הולך לו בחיים, האישה שלו מעדיפה גבר חזק אשר יודע לצוד, חברו הינו ילד הכאפות של השבט וזד עצמו לא מצליח להתבלט בשבט שלו בשום אופן. כאשר הוא מחליט לטעום מפרי הדעת האסור, הוא מסולק מהכפר ומגלה עולם שלם מאחורי ההרים. במהלך הרפתקאותיו, הוא מגלה כי השבט שממנו סולק, נלקח בשבי ונמכר לעבדות, זד מחליט לעשות הכל על מנת לשחרר את האישה שלו.
עם ג'ו בלאק.

קומדיה דבילית ולא רצינית כפי שרק בלאק יודע לעשות. יש מספר סצנות משעשעות כמו קין והבל, טכס המילה, עקדת יצחק ועוד - והכל מוצג מנקודת מבט קצת יותר מודרנית. לראות במצב רוח ואולי אפילו תעלו חיוך לפעמים. פסקול DTS-HD Master Audio בינוני מינוס.
7/10

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 924 פעמים

לינק להודעה #4447 

שתי קלאסיקות שכל אחד חייב להחזיק בבית:

Blade Runner
אוי כמה שהריסון פורד נראה צעיר , רטגר האור רזה ודאריל האנה מהממת. הסרט מבוסס על ספרו של פיליפ ק. דיק "האם אנדרואידים חולמים על כבשים חשמליות" ובויים על ידי רידלי סקוט. העלילה מתרחשת בתחילת המאה ה 21 בכדור הארץ שנחרב ממלחמה עד שכל בעלי החיים עברו כלייה. בני האדם המעטים שעוד חיים בכוכב מתגוררים בערים מתפוררות כשהממשלה מנסה לשכנע גם אותם לעבור לעולמות אחרים שם יזכו דם לשירותים של אנדרואידים דמויי אדם.

אותם אנדרואידים אינם חוקיים בכדור הארץ ויש יחידה משטרתית מיוחדת בשם ה Blade Runners שתפקידה לאתר ולהרוג ללא משפט אנדרואידים המסתננים לכדור הארץ.

הריסון פורד הוא Blade Runner שפרש ונקרא לשוב לשירות פעיל כדי לחסל (או בנוסח המקובל "להפריש לגמלאות") 4 אנדרואידים רצחניים.

9/10 בעיקר כשזוכרים שהסרט משנת 1982 ועדיין מרגיש רענן.

האלמנט החמישי

300 שנים בעתיד היקום כולו תחת סכנת הכחדה מצד כוח אפל המשמיד כל דבר חי.
אל חשש, לוחם אולטימטיבי עשוי ללא חת (וללא בגדים) בדמות מילה ג'ובוביש נשלח להציל אותנו. העניינים קצת מסתבכים כי צריך לאתר גם 4 אבנים שהם המפתח לכלי הנשק של בני האור, אבל ברוס וויליס תמיד מוכן לעזור ליפהפיות הנופלות משמיים לתוך המונית שלו.

האמת...למרות שהסרט הרבה יותר חדש מ Blade Runner הוא לא עמד בתלאות הזמן בהצלחה כמוהו. במבט מפוכח וחסר נוסטלגיה הייתי נותן לו היום ציון בינוני בלבד וזה גם מה שהוא יקבל ממני: 7/10
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 947 פעמים
קיבל תודות: 831 פעמים

לינק להודעה #4448 

לגביי בליידאנר - האם ראית את גירסת הבמאי?

לגבי האלמנט - האם ראית את הרימסטר החדש והדי מרדים שלו?
העם דורש..... כל מיני דברים

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 924 פעמים

לינק להודעה #4449 

את Blade Runner ראיתי בגרסת ה final cut דווקא כי לא אהבתי את גרסת הבמאי שלדעתי טוב עשו שחתכו ממנה את מה שחתכו כך שהצופה יכול עוד לתהות אם רידלי סקוט העניק לו תובנה חדשה לתוך מה הופך אותנו לאנושיים או שהוא ניסה למרוח אותו בפילוזופיה בגרוש.

את האלמנט החמישי ראיתי באמת בגרסת ה Remaster אבל חוסר ההתלהבות שלי רק התחזק כשהצצתי שוב ב DVD שיש לי.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 148 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

לינק להודעה #4450 

Catskinner כתב:שתי קלאסיקות שכל אחד חייב להחזיק בבית:

Blade Runner
אוי כמה שהריסון פורד נראה צעיר , רטגר האור רזה ודאריל האנה מהממת. הסרט מבוסס על ספרו של פיליפ ק. דיק "האם אנדרואידים חולמים על כבשים חשמליות" ובויים על ידי רידלי סקוט. העלילה מתרחשת בתחילת המאה ה 21 בכדור הארץ שנחרב ממלחמה עד שכל בעלי החיים עברו כלייה. בני האדם המעטים שעוד חיים בכוכב מתגוררים בערים מתפוררות כשהממשלה מנסה לשכנע גם אותם לעבור לעולמות אחרים שם יזכו דם לשירותים של אנדרואידים דמויי אדם.

אותם אנדרואידים אינם חוקיים בכדור הארץ ויש יחידה משטרתית מיוחדת בשם ה Blade Runners שתפקידה לאתר ולהרוג ללא משפט אנדרואידים המסתננים לכדור הארץ.

הריסון פורד הוא Blade Runner שפרש ונקרא לשוב לשירות פעיל כדי לחסל (או בנוסח המקובל "להפריש לגמלאות") 4 אנדרואידים רצחניים.

9/10 בעיקר כשזוכרים שהסרט משנת 1982 ועדיין מרגיש רענן.

האלמנט החמישי

300 שנים בעתיד היקום כולו תחת סכנת הכחדה מצד כוח אפל המשמיד כל דבר חי.
אל חשש, לוחם אולטימטיבי עשוי ללא חת (וללא בגדים) בדמות מילה ג'ובוביש נשלח להציל אותנו. העניינים קצת מסתבכים כי צריך לאתר גם 4 אבנים שהם המפתח לכלי הנשק של בני האור, אבל ברוס וויליס תמיד מוכן לעזור ליפהפיות הנופלות משמיים לתוך המונית שלו.

האמת...למרות שהסרט הרבה יותר חדש מ Blade Runner הוא לא עמד בתלאות הזמן בהצלחה כמוהו. במבט מפוכח וחסר נוסטלגיה הייתי נותן לו היום ציון בינוני בלבד וזה גם מה שהוא יקבל ממני: 7/10
...
במקרה השבוע ראיתי את Blade Runner לראשונה ולומר את האמת דיי התאכזבתי אחרי כל הביקורות שקראתי.
לטעמי האלמנט החמישי טוב יותר מ Blade Runner ואצלי הוא היה מקבל 6 והאלמנט החמישי 8.
What we do in life echoes in eternity

איתי_הגיתי
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 80 פעמים
קיבל תודות: 86 פעמים

לינק להודעה #4451 

Whatever Works
וודי אלן דרך לארי דייוויד.
הזוי (נו באמת, נערה יפיפייה מבקשת לעלות אליך הביתה?...)
ממוחזר (אולי שני משפטים מקוריים בכל הטקסט)
אני עדיין לא מבין איך יצא לו match point שני סרטים אחורה.
6/10

G.I. Joe
שטות מוחלטת.
בזבוז זמן.

nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

לינק להודעה #4452 

Trick r' Treat
מקבץ של סיפורי אימה שזורים אחד בתוך השני המתרחשים בעיירה אחת בליל כל הקדושים (Halloween).
אני אוהב שטויות כאלה. קצת מפחיד, טיפה מגעיל, קצת הומור של הז'אנר, בעיקר סרט טיפשי ומשעשע לשבת בבוקר (למי שאוהב סרטי אימה).
זהו סרט "רציני"ראשון של הבמאי שכתב בין השאר את סופרמן חוזר, אקסמן 2 ואגדה אורבנית.
הסרט היה אמור לצאת לקולנוע אבל ההפצה של המסור 5 יצאה באותו תקופה והוחלט להקפיא את ההפצה שלו. ואז לא מצאו לו מועד הקרנה טוב ולכן הוא שוחרר היישר ל- DVD שזה תואר מאוד מבאס בתחום.
מי שאוהב סרטי אימה יהנה. השאר, חבל על הזמן שלכם.
7/10

(כל ציון מעל 6 אצלי הוא טוב, ציון מעל 8 הוא מעולה).
לצפיה באוסף הסרטים שלי:
http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/nacoke

Pavelz
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 199 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

לינק להודעה #4453 

tobenary כתב:יוקרה - THE PRESTIGE

10/10
...
סרט מעולה, השוס האמיתי כאן הוא דיוויד בואי כניקולא טסלה. (Y)
Need more cowbell

mrunderhill
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 76 פעמים
קיבל תודות: 124 פעמים

לינק להודעה #4454 

toxin כתב:אחרי הרבה מאוד זמן שהסרט שוכב בסטרימר יצא לי לראות אותו:
THE MIST
סרט אימה על טבעי מבוסס על סיפור של סטיבן קינג.
ערפל מיסתורי מכסה עיירה וקבוצת אנשים מוצאת מקלט בסופרמרקט.
כמיטב המסורת של קינג אנו רואים מה קורה לאנשים במצבים קיצוניים ביותר כאשר הם מול הבלתי ידוע ובלתי נתפס.
...
ציטוט של guyezra.

אהבתי את הסרט ובמיוחד את הסיום הלא הוליוודי הרגיל.
10\8
נ.ב: למי שמכיר את הספרים של קינג יודע שהערפל הוא חלק מהתכתבות עם סדרת הספרים המרכזית שלו: "המגדל האפל".
...
לא זכור לי, אבל זה לא מפתיע. כמעט כל ספר של קינג מתחבר איכשהו למגדל האפל. אני כרגע בחמישי כבר, אז כנראה שזה עוד יגיע :)

mrunderhill
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 76 פעמים
קיבל תודות: 124 פעמים

לינק להודעה #4455 

Secret Window

גם הסרט הזה מבוסס על נובלה קצרה של קינג, עם ג'וני דפ וג'ון טורטורו. דפ הוא סופר מצליח שעובר לגור בבקתה המבודדת שלו על שפת אגם, אחרי פרידה מאשתו. טורטורו הוא סופר קצת פחות מוצלח, שמאשים את דפ בגניבת אחד מסיפוריו. הסרט נחמד, למרות שגם למי שלא קרא את הסיפור יש סיכוי טוב לנחש את הפואנטה איפשהו באמצע הסרט, אבל עדיין עלול להיות מופתע מהסוף. מה שכן, טורטורו משחק מדהים בסרט הזה. ראיתי את הסרט הזה עכשיו פעם שניה, רק בשביל לראות את טורטורו שוב. זה לא סרט שיפיל אותכם מהכסא, אבל זה כן אחלה סרט להעביר ערב.

7/10 לסרט, 9/10 לטורטורו :)

נעול

חזור אל “סרטים וטלויזיה”