מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #4291 

mulder כתב: לעומת הסרטים החדשים הסדרה זה "המלט".
...
:lol:
Enjoy the Silence

עופר_צפריר
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #4292 

Antichrist

תקציר סרטים:
זוג מאבד את בנם כאשר הוא נופל מהחלון בחדר הסמוך תוך כדי שהם מקיימים יחסי מין. האבל גורם לאם להגיע לבית החולים אך האב, תרפיסט בעצמו מחזיר אותה על מנת לטפל בה בעצמו, והם נוסעים לבקתה מרוחקת ביער, "עדן" שבה קרה משהוא לא ברור לאורחים הקודמים..
הסרט עשוי בצורה של 4 פרקים עם פרולוג ואפילוג וחושף אכזריות פחדים ותשוקה הנמצאים אצל הזוג מעל ומתחת לפני השטח. סרט מושקע, משחק מצוין של ווילם דפו ושרלוט גינזבורג המצוינים!

אנטיכריסטוס {משיח שקר בנצרות שיילחם בישו לפני יום הדין} סרט אימה/מתח
מעניין ומבטיח שנפתח בהתעלסות מסיבית בין ווילם דפו המצוין לשרלוט גיינסבורג האנמית. קטע/התעלסות ביניהם מלווה בשירת סופרן מדהימה,בהילוך איטי ובשחור לבן,בו רואים כמעט הכול כולל פין נכנס לפות {של דפו?} ללא צנזורה זה כשלעצמו היה מפתיע מבחינת התעוזה.

הסרט בנוי מארבע פרקים -פרק ראשון מתואר למעלה שבו בנם נופל אל מותו בזמן ההתעלסות מה שגורם לאישה למצב נפשי מעוררלכן הבעל מחליט לקחת את האישה למקום הכי מפחיד שהיא מכירה,בקתה ביער שבו הם חווים אלימות אכזרית וכמה גלויים על עצמם -בלי להרוס את העלילה מדובר באלימות שכוללת חתיכת {גזירת} אברים אינטימיים ביותר שלא משאירים הרבה מקום לדמיון. הבעיה בסרט שברוב הזמן הם מתעלסים, לא חשוב מתי,איך ובאיזה מקום, הכול מותר. כאן הסרט התפספס במשהו -במקום להשקיע בעלילה התמקדו יתר על המידה בסקס,וחבל.

לא מתאים לכל אחד,אלימות קיצונית וקשה,אומנם עלילה טובה אבל טבולה ביצרים הכי
אפלים של האדם. אך ורק לאוהבי הז'אנר !

7/10 ( פרובוקטיבי )
:קפה:

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #4293 

Drag Me To Hell
קריסטין הינה פקידת הלוואות בבנק. כאשר היא מסרבת לאשר הלוואה לאישה מבוגרת, האישה מטילה עליה קללה צוענית עתיקה אשר ממררת את חייה של כריסטין.

סרט מתח\אימה טוב יחסית. הסצנות הצליחו להכניס אותי למתח ואפילו קפצתי כמה פעמים מהספה.
8/10

Rino
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: Reem
נתן תודות: 59 פעמים
קיבל תודות: 132 פעמים

נושא שלא נקרא #4294 

ziv_r כתב:Drag Me To Hell
קריסטין הינה פקידת הלוואות בבנק. כאשר היא מסרבת לאשר הלוואה לאישה מבוגרת, האישה מטילה עליה קללה צוענית עתיקה אשר ממררת את חייה של כריסטין.

סרט מתח\אימה טוב יחסית. הסצנות הצליחו להכניס אותי למתח ואפילו קפצתי כמה פעמים מהספה.
8/10
...
צפיתי אתמול בלילה והאמת היה משעשע כל העניין עם הזקנה המטורללת הזאת :)

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #4295 

הקטע במכונית היה קצת הזוי, לא הבנתי אם זה קומי או אימה. שאר הסרט, היה מפחיד למדי.

crusader
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #4296 

קח אותי לגיהנום זה סרט ענק, לדעתי אחד מסרטי הקאלט של השנה האחרונה, סאם רימי במיטבו, עשיתי שבוע שעבר הקרנה לחברים טובים, כול הסרט לא הפסקתי להתגלגל מצחוק כאשר הם קפצו מכול סצינה מפחידה, בכלל, אני ראיתי אותו עוד בקולנוע, ככה שזה היה פחות אינטימי, בבית סצינות הסראונד היו מטורפות, לא זוכר ששמעתי סרט עם כול כך הרבה אלמנטים של סראונד ארוכים וממושכים שכאלה.
מומלץ בחום :) שוב.
If the best things in life come for free, I wonder what I could get for money

eyk77
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #4297 

עכשיו ראיתי בקולנוע את המחליפים עם ברוס ויליס. אני אוהב את ברוס , ולדעתי היה סרט לא רע בכלל למרות שהפתיחה שלו בארה"ב הייתה אכזבה .

עופר_צפריר
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #4298 

Splinter
זוג נוסע לנופש, בדרך הם עוצרים לזוג אחר שנראים בסדר, ואז מתברר שאחד הוא אסיר נמלט
שמאיים עליהם וחברתו נרקומנית בגמילה -הם מגיעים לתחנת דלק לתדלק ושם הם מותקפים על ידי יצור מבחיל בעל קוצים...

סרט דרמה/אימה/מתח טיפוסי ביותר. משחק חלש,לא מותח במיוחד
למרות ניסיונות להכניס מוטיב של מוטציה מפחידה.בלי שום הסברים
הכול צפוי אין הפתעות. עלילה חלשה תפאורה כנ"ל {תקציב נמוך }
למרות שהסרט מוגדר אימה לא תמצאו את עצמכם במתח מיוחד -שחקנים אנונימיים כך גם הסרט
לא שהסרט גרוע כל כך בוודאי שאפשר לצפות,אבל רק אם ממש אין לכם מה לעשות.
6/10 ( סביר )
:קפה:

eytan99
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: eytan99
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #4299 

The Girl With The Dragon Tattoo / Men Who Hate Women
סרט מתח שוודי.
עיתונאי מורשע בהוצאת דיבה כנגד אדם עשיר בעל השפעה. הוא נאלץ לוותר על מקומו במערכת ולוקח על עצמו משימה מעניינת למצוא מה קרה לילדה מיסתורית שנעלמה לפני כ 40 שנה.
סרט מעניין מותח עשוי טוב וכיף.

8/10

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 118 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

נושא שלא נקרא #4300 

Drag Me To Hell

למרות כל הנסיונות שלי להתחבר לז'אנר הזה, אני עדיין לא מצליח.
אני מקנא בכם שאתם מוצאים בסרטים אלו כסרטים מפחידים ומקפיצים, עדיין לא ראיתי סרט שיקפיץ אותי ואני מת לראות אחד כזה.

6/10

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #4301 

אני מקנא בכם שאתם מוצאים בסרטים אלו כסרטים מפחידים ומקפיצים, עדיין לא ראיתי סרט שיקפיץ אותי ואני מת לראות אחד כזה.
...

ממליץ בחום שתנסה את זה: http://www.imdb.com/title/tt0435625/
ואת זה: http://www.imdb.com/title/tt1038988/

nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #4302 

ממזרים חסרי כבוד

על העלילה דובר כאן ובעיתונות אז אני אעבור ישר לדעתי.
מדובר בסרט הטוב ביותר שראיתי בשנים האחרונות. ואני אחדד: זה הסרט הראשון מזה שנים שגרם לי לשכוח שאני נמצא בסרט, טרף לי את הידע והמוכנות הקולנועית שלי והדביק אותי לכיסא עם מתח, צחוק, עצב ובעיקר - payoff מרשים ביותר בסופו.
אני צופה בכל כך הרבה סרטים שלפעמים אני מרגיש שאני נעשה כהה לחוויה. טרנטינו שוב מזכיר לי שזה לא אני, זה הסרטים :)
הסרט הזה מהפנט, לא מדובר בסרט אקשן כפי שהוא מצטייר מהפרסומות, וסצינות האלימות בסרט מאוד מוגבלות אם כי קצת קשות.
כאן יש לנו את טרנטינו שיודע לתת סצינת מתח שעושה לצופה מן טיזינג כזה עם הזמן ועם האווירה. במקביל הוא מכניס אלמנטים של הומור וזה יוצר חוויה מושלמת. המשחק משובח, האהבה לקולנוע מורגשת בכל פריים, השחקנים נראים כאילו הם באו לעשות משהו טוב וכך גם המוסיקה, והעריכה.
סוף הסרט השאיר אותו חסר נשימה מרוב התרגשות, לאו דווקא מההתרחשות עצמה אלה יותר מדרך הצגתה.

אני לא אוהב לחבר סרטים שעוסקים בהיסטוריה לעם שקשור אליהם היסטורית. כאן טרנטינו עושה סרט שהוא פנטזיה, ואין לו הרבה קשר למציאות, אבל כפי שכתבו בטיימאווט "טרנטינו מעניק לנו מתנה, ואנחנו מודים לו על כך" וכן, יש תחושה קטנה כזאת, מתנה לאו דווקה ליהודים, אלה לאנושות כולה :)
10/10
לצפיה באוסף הסרטים שלי:
http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/nacoke

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #4303 

אני חושב שרמת ה"קפיצה" של סרט מאוד תלויה באווירה.
אם צופים בסרט ללא הפרעות ובריכוז, כשהחדר קצת מוחשך וכשהווליום קצת יותר גבוה מהרגיל - זה כבר מספיק.

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #4304 

toxin כתב:
...

ממליץ בחום שתנסה את זה: http://www.imdb.com/title/tt0435625/
ואת זה: http://www.imdb.com/title/tt1038988/
...
ראיתי את שני הסרטים :)

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #4305 

ziv_r כתב:אני חושב שרמת ה"קפיצה" של סרט מאוד תלויה באווירה.
אם צופים בסרט ללא הפרעות ובריכוז, כשהחדר קצת מוחשך וכשהווליום קצת יותר גבוה מהרגיל - זה כבר מספיק.
...
כשאני רואה סרט זה אך ורק בחושך מוחלט (מקרן) כשאני מרוכז עם ווליום גבוהה שהסאב מרעיד לי את הספה.
כנראה שלי הסרטים האלו כלל לא מדברים... אך בכל זאת אני יושב ורואה :)

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”