תגובות לכתבה: מים שקטים חודרים עמוק - DAC QBD76 של Chord

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו וברב-ערוצי, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח,רסיברים, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים מעל 3000$ בלבד !

מנהל: מנהל אודיו

michael123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 285 פעמים
קיבל תודות: 64 פעמים

לינק להודעה #46 

ל-SACD בד"כ עושים ריפ אנלוגי, מנגן איכותי כמו Marantz SA-15 ואז מחברים בד"כ LYNX או TASCAM

לפני כמה חודשים יש פריצת דרך של ממש בתחום ריפ - הופיע mod ל-OPPO שמאפשר להקליט ע"י שלושה כרטיסי קול שמותקנים ב-PC כאשר הסיגנל יוצא משלוש יציאות SPDIF של הנגן במקביל (6 ערוצים סה"כ) - DSD מומר ל-88.2/24 בתוך הנגן עצמו (זה לא מושלם, אבל לא רע)

truejoker
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 74 פעמים

לינק להודעה #47 

לא הבנתי , אתה מקבל SACD כחמישה שישה ערוצים ואז זה מתחבר לסטריאו עם האיכות של SACD ? או שאתה מקבל שישה ערוצים שונים ? כי יש הבדל מהותי . SACD זה שיטת דגימה שדוגמת הרבה יותר פעמים וכך אמורה ליצור דמיון יותר גדול לגל אנלוגי , אבל אם אתה מחלק את רוחב הערוץ ל6 אתה מקבל רק טיפה יותר מדגימה מCDP רגיל

כמו כן יש אפשרות להשיג ליצור את המוד הזה לטרנספורט יותר טוב מ OPPO ?
יש אפשרות שתיתן קישור למוד הזה ?

michael123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 285 פעמים

לינק להודעה #48 

ישנם מודים גם ל-DENON, משום מה מתמחים בזה בשוויץ בעיקר (אולי בגלל חוקים/או חוסר של כאלה?)
https://www.dvdupgrades.ch/product/Modi ... 24308.html

OPPO טוב מאוד כטרנספורט, הוא נבדק כמה פעמים ב-stereophile ונדמה לי שגם נכנס ל-recommended components

6 ערוצים נדרשים כי הרבה דיסקים של SACD באים בקונפיגורציה של 2 ו-6 ערוצים, אני אישית שומע בסטריאו

ל-SACD יש קצב דגימה גבוה אבל ב-1 BIT, הוא לא יותר טוב מ-DVD-A, שני הפורמטים זההים, אם כי אפילו מדובר כי ב-DVD-A יש פחות רעש בתדרים גבוהים

yanivol
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 103 פעמים

לינק להודעה #49 

Eyal_W כתב:
yanivol כתב:תודה על הכתבה מאירת העיניים.

אישית, נשמע לי מעט תמוה לחבר "טרנספורט קטסטרופלי" ל DAC שעולה 3000 פאונד. לא היה עדיף להשקיע ולו חלק מהכסף בטרנספורט טוב יותר, או לפחות כזה שישמע טוב לאוזניך?

בכל מקרה תתחדש ותהנה מה DAC המדהים הזה.
...

תודה על האיחולים אם כי לא רכשתי אותו .

אגב לגבי עניין הטרנספורט ... ה SB3 אינו ניחן ביתרונות טרנספורט מעולים ואבל ניחן גם ניחן ביכולת תפעולית מדהימה .
אם אני אמצא מוצר בעל יכולת תפעולית טובה יותר מה SB3 והוא יהיה גם טרנספורט טוב יותר תאמין לי אני ארכוש.
ללא ספק קיימת בעייתיות בהשקעה של DAC איכותי להתקן שבמיקרה הטוב עולה 1500 ש"ח ובמיקרה הרע 700 ש"ח .
...
אם וכאשר תמצא מוצר כזה אשמח מאד לשמוע עליו.
איסטרה בלגינא קיש קיש קריא

שלח תגובה

חזור אל “אודיו יוקרתי”