דעתכם חשובה לנו....

הודעות מערכת, והודעות שאינן קשורות לאף פורום אחר.
MartinHSabag (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #16 

איפה ראית התלהמות בהודעה שלי? 8O

יורם,
העינין האישי שלך לא מעניין את כולם ואמרתי לך לא פעם. גם אם אתה צודק הדרך בה אתה בוחר להביע את המחאה שלך היא זו שתקבע איך להתייחס וברגע שמישהו מתנגח באחד המנהלים באתר, גם אם הוא צודק בטענה, הרי ברור לך מי יפסיד פה, לא?

זה שאני לא כותב הרבה בתחום האודיו זה לא נובע בגלל בחירה אלא אילוץ. אם אני אתעסק בכתיבה האתר ייקרוס מדברים אחרים. ההתעסקות מאחורי הקלעים היא לאין ערוך רבה יותר מכתיבה (שזה החלק ה-FUN בסיפור).

מתי פעם אחרונה אתה כתבת משהו ותרמת מלבד לדחוף את הרמקולים שלך בכל הזדמנות?
אגב, ברור לך ששירות ליבואן אתה לא עושה, אלא רק נזק כי אתה כבר הפכת את הרמקול הזה לנושא מאוס מאין כמוהו.

הבעיה היא לא עם הרמקול אלא זה שאתה דוחף אתו לכך שירשור וזה מה שמעצבן אנשים.
קח את זה כביקורת בונה.
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

ילדיעפים
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

טוב,אם בן אדם בוחר ציוד אם הוא קשור לאיזה נודניק באתר כמוני ועושה דוקא שיבושם לו

אין ענין אישי-ואני לא מתנגח-אתה ענית בעצמך=הרי ברור מי יפסיד

ואני לא עושה שירות ליבואן-אני לא מקבל ממנו טובות הנאה וכלום וגם לא רוצה-חוץ מזה שאתה לא חיב ממש ממשלנצח אותי בוויכוח

יש כמה אנשים לידיעתך ולדעת המתעצבנים שפנו אלי ארחי שראו מה שכתבתי עליו פה באתר-וגם רכשו אותו-מה אתה אומר?

אגב אחרי הוויכוח האחרון אני ממש לא רוצה לעצבן את הנשמות הטהורות והצנועות שיש כאן ואני לא אזכיר אותו יותר

מתי אני תרמתי?לא מבין את השאלה?קראתי מגזינים של הי פי שלושים שנה,מישהו ביקש ממני לתרום???לא מבין :(

אולי אלה שקפצו עלי בטענה שיש לי הרבה מה ללמוד ינהלו את דו ערוצי או יכתבו/יתרמו הרי הם יודעיחם הרבה מאד

שוב פעם אתה לא חייב לנצח אותי בוויכוח-זה נראה אישי ולא לענין-מי יפסיד ,מי ינצח,לא לענין (n)
אמן מייסר

ילדיעפים
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #18 

אגב-קבל את הביקורת שלי כביקורת בונה-לך יש תפקיד כאן-אתה הבנאי של האתר-לא אני
אמן מייסר

סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #19 

יורם,
לא אני העלתי את נושא הרמקולים שלך ולא את התנהלותו של מנהל כזה או אחר. מה שעניתי הוא כתגובה לדברים שלך.
אין פה עיניין של מי מנצח, במיוחד שהמטרות של שנינו (הצלחת האתר) היא זהה, השאלה היא רק לגבי הדרך של איך לגרום לזה לקרות.

אני מציע להתרכז בדברים החשובים.
חסרות כתבות אודיו? נכון. לכשיהיו כתבים ראויים, זה יישתפר.
אנחנו פועלים כל הזמן לנסות ולמצוא כאלו. זה לא פשוט.
About.me

ילדיעפים
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #20 

אוקי קיבלתי
אמן מייסר

ילדיעפים
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #21 

מה באמת עם כתבים מחו'ל-יעני אטינסון למשל כותב במיוחד לאתר הזה ומתורגם עד השעות הקטנות של הלילה

ע'י חיים למשל-כאילו אין לו מה לעשות

אני מוכן לשלם כל שנה סכום שתנקבו כדי לשלם לאחד כזה(לא רק אני :( )מישהו פה הזכיר שיש יהודים אוהבי יהודים

בין אנשי המקצוע האלה-אולי אפשר לדבר איתם
אמן מייסר

סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #22 

אני לא מכיר אפשרות לתרגם כתבות מחו"ל שלא תעלה המון כסף.
אנחנו לא שירות "תרגומים" בשביל זה יש אתרים כמו http://translate.google.com או אתרים אחרים שמתרגמים ידיעות וכתבות מחו"ל.
אנחנו משתדלים שכל החומר שלנו יהיה מקורי.
About.me

go_go
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

הייתי רוצה לראות יותר כתבות על אודיו (כפי שכתבו לפני) כמו כן,מה דעתכם לכתוב כתבות על מוסיקה? הרי המטרה הסופית של האודיו (דו ערוצי ו/או יוקרתי) הינה לשמוע מוסיקה.אינני רואה כתבות בנדון (ואינני נכנס או מתייחס לז'אנר מסויים) בנוסף באם יש חוסר בכתבים וסקירות מדוע לא לעשות שת"פ עם אתרים מחו"ל ולקבל מהם סקירות על ציוד?לאחרונה קיימת דיגרידציה בכמות הפוסטים הנפתחים בנושא אודיו ( יוקרתי,דו ערוצי ואנאלוגי)אני בטוח שהיו נפתחים יותר פוסטים לו היה איזה טיזר בדמות כתבות,שהיו מאיצות את פתיחת הפוסטים.בנוסף,הייתי רוצה לראות יוזמה מצד מנהלי האתר בדחיפת נושאים שונים כדי ליצור עניין.אני משוטט בכל האתרים הישראליים והזרים ברשת,ההבדלים ביננו לבין חו"ל גדולים.שם היוזמה של מנהלי האתרים הינה גדולה ומתבטאת בדחיפת כתבות,בדיקת מוצרים,סקרים וכדומה (לא שאני אומר שכאן זה לא קיים-אולם לא בכמות המספקת). לו היינו מרכזים את כל האתרים הישראליים באתר אחד (אוטופיה....)היינו מקבלים אתר ראוי לשמו.אני כותב את הדברים מתוך דאגה לאתר-ומרצוני לראות א האתר פורח,מתפתח ומתמקצע.הכל ברוח טובה.שיהיה יום טוב (i) (f)

סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #24 

go-go,
על מרבית הנקודות שלך (טובות וראויות כמו שאר הנקודות שהועלו כאן) כבר עניתי בתגובות שלי.
דחיפת נושאים ע"י שאלות ומשאלים בפורום כל היום, כבר נעשה כאן בעבר לפני מעל 4 שנים.....יכול להיות שמה שאתה רואה באתרים אחרים זה פשוט דברים שאצלי זה נראה כמו "ללעוס מחדש" משהו שכבר טחנו מספיק.
יכול מאוד להיות שזה רק אצלי כי אני פה מההתחלה ואחרים, שבאו אח"כ לא ראו את זה אף פעם ולהם זה חסר.

לגבי מאמרים, שוב אני חוזר, הבעיה היא מציאת כתבים בסטנדרטים שלנו. היו לנו כתבים שנאלצנו להיפרד מהם בגלל בעיות שונות ומשונות (אינטרסים סמויים שהתגלו, התבטאויות לא לעיניין כלפי גולשים וכו').

שמע, לכולנו יש שריטה, אחרת לא היינו בתחביב הזה השאלה היא על איזו שריטה אחנו מוכנים להתפשר אצל הכתבים שלנו.... :wink:
About.me

go_go
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

מרטין,מה בנושא כתבות על מוסיקה?סקירות של דיסקים ותקליטים?בכל אתר המכבד את עצמו בחו"ל סוקרים מוסיקה.איני רואה כאן באתר (למעט מוצנע בפורומים) התייחסות למוסיקה.כאן הכתבים חפים מכל אינטרס (למעט אולי אינטרס של טעם אישי) מדוע למשל אין את נבחרי המוסיקה השנה (2008) בכל הז'אנרים.מדוע אין את הקלטת השנה (ב-CD ובתקליט)מה עם הסרטים הנבחרים של השנה (DVD וקולנוע)???כפי שכתבתי בפוסט הקודם המטרה הסופית הינה שמיעת מוסיקה(דו ערוצי, יוקרתי ואנאלוגי) וצפיה בסרטים (פלאזמה ו-LCD)

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

go_go,
אני חושב שבתחומי התוכן יש כל כך הרבה אתרים ופורומים אחרים, שהתרחבות לתחום הזה תהווה יציאה מפוקוס של נושאי האתר.
משה

סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #27 

אנחנו מנסים לגעת ב"תוכן" אבל זה לא פשוט.
מטבע הדברים, באתר כמו שלנו, מתעסקים בציוד ולא כל כך בתוכן.
כמו ש-moco אמר, יש המון אתרים, בלוגים ופורומים שמתעסקים רק בתוכן ואני לא מאמין שנצליח להתחרות איתם.

יחד עם זאת, שוב, אנחנו עושים כמיטב יכולתנו - ע"ע ההרצאות במפגשי High End Society Club שתוכן אחת מהן הובאה במאמר הנפלא של Booboo.
מתוכננות עוד כתבות בסגנון.

היו אנשים שאמרו שייקחו על עצמם סיקרת אלבומים וסרטים והם התפוגגו, גם אחרי שארגנו להם מנוי לספריה בחינם....
כנראה שלהבין במוסיקה/סרטים זה קצת יותר קשה מלהבין ב"מגברים"....

אני מודה שאני לא ממש מבין במוסיקה.
לא ממש למדתי מוסיקה ולא יודע לנתח ביצוע או ניצוח טוב יותר מאחר, אבל אני כן יודע להגיע על איזו מערכת או רכיב אותו אלבום ספציפי נשמע לי יותר טוב.
אני חושב שזה המהות בהבדל בין אתר כמו שלנו שמתרכז בציוד מאשר אתר או פורום מוסיקה (כמו אלו שיש ב-YNET למשל) שבהם מתרכזים ביצירה וכלל לא חשוב להם אם הם שומעים את זה על מערכת היי-אנד או טרנזיסטור מונו.

מה שאנחנו כן מנסים לעשות זה לחשוף אנשים לדברים חדשים ופחות להביע עליהם דיעה, כי מוסיקה, כמו הרבה דברים אחרים, זה ממש עיניין של טעם.
About.me

ילדיעפים
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #28 

דוקא לגבי סקירות מוזיקה אני רואה שאייל מטני ורמקול די מתאמצים לסקור את ענין המוזיקה

אולי אחרי שאגמור את ענין הדירה שלי-אתחיל גם אני להזיז את הישבן שלי בענין
אמן מייסר

סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #29 

ילדיעפים כתב:דוקא לגבי סקירות מוזיקה אני רואה שאייל מטני ורמקול די מתאמצים לסקור את ענין המוזיקה

אולי אחרי שאגמור את ענין הדירה שלי-אתחיל גם אני להזיז את הישבן שלי בענין
...
נשמח.
אני יודע שיש לך טעם ודיעות מאוד מוצקות לגבי מה שאתה מגדיר כמוסיקה טובה ולכן זה יהיה מעניין לקרוא על זה.
About.me

איתי_הגיתי
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 92 פעמים
קיבל תודות: 76 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

מרטין, לי יש כמה השגות בנושא ה GUI, שכבר ציינתי לך ולעופר.
בעיקר נושא הסדר וקלות ההתמצאות באתר.
ברור שזה דורש תכנות וזה לא קל לשנות.
לא ברומו של עולם, אבל רה-אורגנזצייה ועיצוב מחדש של האתר,
למצב מודרני יפה ומרשים, כמו שמגיע לאתר עם 200K כניסות לחודש, זה בעיני הכי חשוב.
כי האתר עצמו זורם יפה ועושה את העבודה.
מסכים עם תשובתך לגבי הסטריאו, ומודה לך שאתה חוסך מאיתנו סקרים מכובסים ושאלות "מנחות"...
אין צורך להעלות נושאים בכוח.
אבל מסכים עם נושא דיוני מוזיקה, וזה כן כדאי לדחוף קצת, כי אחרי ההתלהבות מהציוד,
המוזיקה היא הדבר שלשמו באנו.
שרשורי המוזיקה חביבים ומעשירים מאד, לא רק פה, אני קורא אותם בכל האתרים הישראליים, ובחו"ל גם קצת, זאת התוכנה, אי אפשר רק חומרה.
שוב, אין צורך בכוח, אבל כן לדעת שזה חשוב (לחלק מהאוכלוסיה).
חוץ מזה, אחלה אתר ואחלה מפעל חיים עשיתם פה!
(Y)

שלח תגובה

חזור אל “כללי”