בני הזוג סמית

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
lironk
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

מה זה נותן לי שהסרט הוא מוצר קולנועי מוגמר ואיכותי ואני לא נהנה ממנו ? זה כמו רמקול שבנוי מהחומרים הכי איכותיים ומעוצב מדהים אבל נשמע על הפנים.

d-tox
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

SUNNY (Y) ,
סליחה, מהעצבים לא שמתי לב. אבל אני לא אשכח לך שקראת ל-T3, שתן של סוסים. :crying: תדע לך שקריסטנה מאוד נעלבה.

לירון,
אני לא חושב שבאמת אפשר להשוות בין מלחמת העולמות לשאר הסרטים שהוזכרו כאן. המשחק בו הוא טוב מאוד (ומעניין אם מישהו יאמר ההפך), הבימוי מצויין, העריכה והפעלולים מצויינים. וגם הסיפור, כן, גם הסיפור מסקרן.

אז כמו שכתבת לירון, אם רמקול בנוי מהחומרים הטובים ביותר ובנוי בצורה הטובה ביותר, אין סיבה שהוא לא יישמע טוב, אולי בן אדם ספציפי לא יאהב את איך שהם נשמעים, אבל זה לא אומר שהרמקול לא טוב.

אם הבימוי טוב, המשחק טוב והסיפור טוב אז כנראה שהסרט רחמנה ליצלן, טוב............
הוא לא האזרח קיין, אבל הוא סרט ראוי בהחלט.
אבל באמת שדשנו בעניין די והותר.

lironk
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

d-tox

לא אמרתי שהסרט לא טוב אני דווקא אהבתי אותו דובר פה באופן כללי ביותר על נושא האיכות והמוצר המוגמר.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

גם אני חושב שהסרט מלחמת העולמות סרט ממש טוב.
ישבתי מרותק לכל אורכו.

sunny_jim
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

d-tox כתב:SUNNY (Y) ,
סליחה, מהעצבים לא שמתי לב. אבל אני לא אשכח לך שקראת ל-T3, שתן של סוסים. :crying: תדע לך שקריסטנה מאוד נעלבה.

.
...
נראה לי שאנג'לינה ג'ולי הזילה גם כמה דמעות בגללך באשכול הזה :)

crusader
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

D-tox,
מסכים בהחלט.
הרי גם על BMW סדרה 7 אפשר לומר שהיא פאר היצירה,שיא התחכום והרבה מעבר ויבוא מישהו ויגיד שהעיצוב אינו מוצא חן בעינך ולכן הוא פוסל את האוטו... :!:
בכל מקרה דשנו מספיק בספליברג ובמלחמתו,כל שנותר לחכות כעת זה ליציאת יצירת המופת החדשה שלו "מינכן"!
למי שלא ראה חובה להכנס לאתר של אפל ולראות את הטריילר בHD,המיוחד בסרט יהיה ההתמקדות על פעולות התגמול והמצוד של המוסד אחר מתכנני הטבח והמחבלים,למי שמכיר את הסיפור על פרטיו זו אמורה להיות חוויה מסוג אחר.
If the best things in life come for free, I wonder what I could get for money

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”