שרשור תגובות: פיאסקו של השקה: שירות הסטרימינג דיסני+ עלה, עם מבחר עשיר ואין ספור בעיות

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

Re: שרשור תגובות: פיאסקו של השקה: שירות הסטרימינג דיסני+ עלה, עם מבחר עשיר ואין ספור בעיות

נושא שלא נקרא #241 

חלק מהתכנים, בעיקר הסרטים הקלסיים היו זמינים בלא מעט פלטפורמות. הם גם משכו תכנים כמו סדרות מארוול מנטפליקס (דיירדוויל, דפנדרס, וכו').

התכנים החדשים יותר, כמו הסדרות (ודיסני מפיקה לא מעט סדרות - אובי וון, המנדלוריאן, בובה פט, מון נייט, וונדה ויז'ן, ווט איף, מיס מארוול, הוקאיי, לוקי ) והסרטים שמיועדים לפלטפורמה (אנקנטו, לוקה, סול, טרנינג רד) לא היו זמינים. אני מאמין שדיסני תחזק דרמטית את ההיצע בכל התחומים ולא תשחרר תכנים יותר לאף פלטפורמה אחרת.

לדוגמא, ד"ר סרטיינג עלה בפלטפורמה ב-4K DV, שזה די מדהים.

בנוסף, תכני HULU (מתוייגים תחת Stars) לא היו זמינים ברובם בארץ. יש לא מעט תכנים שם, כמו הקרדשיאנס, solar opposites, דופסיק, פאם & טומי, הדרופאאוט, רק רציחות בבניין, איך פגשתי את אבא, מודוק, לייף אנד בת', DEVS, הלגאסי של הלייקרס, ועוד.

סדרות מעולות של הולו שלא ראיתי (יתכן שפספסתי): PEN15 אורוויל).

לדעתי מבחינת תכנים

Shasoosh
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 144 פעמים

Re: שרשור תגובות: פיאסקו של השקה: שירות הסטרימינג דיסני+ עלה, עם מבחר עשיר ואין ספור בעיות

נושא שלא נקרא #242 

דוקטור סטריינג זאת דוגמא טובה.

את היוזר הפשוט פחות מעניין DV
והיוזר המתקדם יעדיף להוריד את גירסאת ה IMax (גם אם הוא מנוי לשירות)

Moto
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 42 פעמים

נושא שלא נקרא #243 

אגב,
אתמול היה עדכון אפליקציה ב-iOS:
22.06.12
בגזרת אנדרויד (Nvidia Shield Pro 2019, Mi-Box) בנתיים דממה ...כנ״ל ב-WEB OS.
The following line is true
The previous line is false

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #244 

אני לא משוכנע שהבעיה באפליקציה. לפי מה שראיתי הבעיות דווקא בקידוד ובזמינות (cdn) מהצד של שרתי דיסני. יתכן שזה בר תיקון (אם הם עובדים על זה) מצד השרת.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #245 

אתמול הצלחתי לצפות בפרק שלם של באבה פאט ב-4k dv ללא תקיעות (lg). בגוגל tv לא עובד.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #246 

בסמסונג נייטיב אפפ ממשיך להיות בלתי ניתן לצפיה. בתמונה נתקעת וחוזרת רק כשיש זווית מצלמה אחרת. בעיית קידוד וידאו (או פיענוח) כמו שנאמר פה.
באנדרואיד טי וי הצלחתי לצפות בפרקים שלמים של אובי וואן קנובי אבל במעבר לפרק הבא יש תקיעה שפעם אחת הצלחתי להגבר עליה, ובפעם השניה קיבלתי הודעת שגיאה שיש יותר מדי בקשות שיוצאות מהclient שלי.
אני פשוט לא מצליח להבין מה האסטרטגיה שלהם. אין מצב שהם לא היו מודעים לתקלות האלה, הן בסיסיות וקורות להרבה אנשים. מישהו לקח החלטה לשחרר למרות התקלות. זו החלטה עסקית, לא טכנית, ולא ברור לי מה ההגיון מאחוריה. בתור לקוח משלם הייתי מבטל מייד, זה לא שמיש, בתור לקוח חינם לחצי שנה אין לי סיבה לבטל. אולי הם בונים על היוזר בייס של יס?

dudis
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 100 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

נושא שלא נקרא #247 

נראה לי שאפלטיוי הוא המכשיר הכי טוב כרגע שאפשר לראות דיסני , ראיתי את כל הסדרה של המנדלוריאן ב4K ולא היו בעיות מיוחדות , בסמסונג אי אפשר לראות

a_yaron
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 58 פעמים
קיבל תודות: 179 פעמים

נושא שלא נקרא #248 

19/06/2022 20:40  
yoav4x4 כתב:
עוד בעיה שנתקלתי, האפליקציה בשום סרט לא נותנת לי את השפה אנגלית כברירת מחדל, תמיד שפה אחרת כלשהי, למרות שהמקור אנגלית ושהגדרתי את האפליקציה בקשתי אנגלית.
בכלל לא מצליח להגיע להגדרות הראשוניות.
אפילו לשנות שם או תמונה בפרופיל לא מצליח
...
כל מה שאני מנסה להפעיל עולה בפורטוגזית ללא תרגום, לא רואה היכן אפשר לקבוע שפה ותרגום.
נסיתי להפעיל בשתי TV LG (C7 וB8) והממשק מגיב נורא.

Moto
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 42 פעמים

נושא שלא נקרא #249 

23/06/2022 12:28  
dudis כתב:
נראה לי שאפלטיוי הוא המכשיר הכי טוב כרגע שאפשר לראות דיסני , ראיתי את כל הסדרה של המנדלוריאן ב4K ולא היו בעיות מיוחדות , בסמסונג אי אפשר לראות
...
גם בשילד הכל די יציב, למעט עובדה שאין אטמוס, 4K רץ ב-DV די חלק.
The following line is true
The previous line is false

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #250 

23/06/2022 12:28  
dudis כתב:
...
לא הצלחתי לקבל HDR או DV איתו, אז איך הוא הכי טוב?

gk11
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #251 

23/06/2022 14:25  
oferlaor כתב:
לא הצלחתי לקבל HDR או DV איתו, אז איך הוא הכי טוב?
...
גם אני לא.

בLG C9 כן מקבלים אבל לרוב נתקע אחרי כמה שניות ורק פעם אחת הצלחתי לראות פרק שלם.

עכשיו גם התחילה תופעה שהLG נכבת באופן ראנדומלי גם שאני רק צופה בSTING TV.

dudis
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 100 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

נושא שלא נקרא #252 

23/06/2022 14:40  
gk11 כתב:
גם אני לא.

בLG C9 כן מקבלים אבל לרוב נתקע אחרי כמה שניות ורק פעם אחת הצלחתי לראות פרק שלם.

עכשיו גם התחילה תופעה שהLG נכבת באופן ראנדומלי גם שאני רק צופה בSTING TV.
...
בסמסונג הוא מראה לי HDR אבל לא בטוח שזה נכון

breeze
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #253 

בוטל המנוי,
האיכות נוראית בהשוואה לנטפליקס ופריים. גם אם אני בוחר בשידור ב 4K בפועל זה נראה פחות טוב מ 1080P. ובנוסף, הממשק הנוראי...

mordsxx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #255 

נכון לעכשיו בגרסה הבינלאומית (לא ההודית!) ישנם 15 כותרים המשדרים ב IMAX.
אפילו למי שאין IMAX Ehanced מובנה כמו במסכים המתקדמים של סוני ופיליפס עדיין יכול להנות מכמה קטעים בהם לפתע התמונה גדלה לאורך ורוחב המסך כולו.
פשוט תענוג לעניים...

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”