הלו015 מעבירים את כולם להוט - מחפש תחליף

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
irac
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: אירה כהן
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: הלו015 מעבירים את כולם להוט - מחפש תחליף

נושא שלא נקרא #16 

אני מחוברת ל-015
כבר כמה ימים אין אינטרנט, אין להם מענה טלפוני או במייל
מה עושים?
אני לא מוצאת שום מידע באינטרנט אם החברה נסגרה וסיימה את פעילותיה.
מישו עוד מחובר ל-015 ?

eizen5
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 520 פעמים
קיבל תודות: 92 פעמים

נמחק.

נושא שלא נקרא #17 

נמחק.
נערך לאחרונה על ידי eizen5 ב 30/12/2023 20:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

eizen5
חבר ותיק
חבר ותיק

נמחק.

נושא שלא נקרא #18 

נמחק.

talgold3
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

17/01/2022 8:09  
shmizan כתב:
אחרי 3 נציגים ויומיים של ניסיונות, הוט הוציאו אותי מ-nat. התלוננתי על מצלמות שלא עובדות.

הנציג הראשון לא ידע מה אני רוצה ממנו. ניסה לדחוף לי מוצר שלהם כדי ש"תהיה להם גישה", אחרי שיחה של שעה התייאשתי.
הנציגה השנייה אמרה שהיא מעבירה את הבקשה, עבר יום שלם, לא היה שינוי.
הנציגה השלישית אמרה שהיא תדאג שזה יקרה, לקח כמה שעות, ובאמת קרה.

זאת לבדה סיבה מספקת לחפש ספק אחר.
בנוסף להוט נט יש אינטרנט גרוע מאוד מאז תחילת הקורונה. ניתובים לחול כמעט פח כמו 015.

ממשיך לנסות לחפש תחליף.
...
תוכל להסביר בבקשה לאדם שלא כל כך מבין בתחום מה הכוונה Nat ומה החסרון בכך?
תודה!

eizen5
חבר ותיק
חבר ותיק

נמחק.

נושא שלא נקרא #20 

נמחק.

OneMan
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #21 

אני מחובר ל 015 + unlimited. אתמול האינטרנט הפסיק לעבוד והמוקד של 015 פשוט לא מתפקד. הם לא עונים לי כבר יומיים אפילו בשעות הפעילות ההזויות שלהם. מישהו יודע איך מגלים אם גם אותי העבירו לhot? מי אמור לתת לי עכשיו שירות?

talgold3
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #22 

17/01/2022 9:37  
shmizan כתב:
זה אומר שאין גישה מהאינטרנט ישירות אל המחשב שלך, בתוכנות ושימושים שאתה מאשר ויודע עליהן מראש.
אם זה לא הפריע לך עד היום, כנראה שאתה לא צורך את השימושים האלה או משתמש בתוכנות האלה וזה לא משנה לך כלום.
דוגמה: מצלמות אבטחה בניהול אישי, טורנט
...
אני כן משתמש בטורנט (אפילו משתמש כבד הייתי אומר) ולא שמתי לב לשינוי בupload/download מקבל גבוה
גם באתרים פרטים וגם ציבורים

elan22 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

17/01/2022 9:51  
OneMan כתב:
אני מחובר ל 015 + unlimited. אתמול האינטרנט הפסיק לעבוד והמוקד של 015 פשוט לא מתפקד. הם לא עונים לי כבר יומיים אפילו בשעות הפעילות ההזויות שלהם. מישהו יודע איך מגלים אם גם אותי העבירו לhot? מי אמור לתת לי עכשיו שירות?
...
אין עניין של לגלות. העבירו את כולם. בגדול 015 כבר לא מתפקדת כספק אינטרנט ואתה לקוח של הוט עכשיו בין אם רצית או לא...

OneMan
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #24 

17/01/2022 15:09  
elan22 כתב:
אין עניין של לגלות. העבירו את כולם. בגדול 015 כבר לא מתפקדת כספק אינטרנט ואתה לקוח של הוט עכשיו בין אם רצית או לא...
...
דיברתי עם הוט, אני עדיין לא הלקוח שלהם למרות שהם רואים שאני במצב של ניוד. זה אומר שאני עדיין ב 015, אבל הם כבר לא מתפקדים בכלל

osh78
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 183 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

אני באותה סירה. אם לא הייתי גולש בפורום לא הייתי יודע שעברתי. היום פתאום גיליתי שמאתמול אני בהוט מאחורי NAT:

1. דיברתי עם הוטנט, אמרו שהבאנדל הוא דרך הוט ואתקשר אליהם.
2. דיברתי עם הוט, אחרי שעה המתנה (אחד מעביר לשני איזה 5 פעמים) אמרו לי שלא רואים אותי במחשבים (אני לקוח בטלפון אבל לא באינטרנט). אמרתי טוב, התייאשתי וניתקתי.
3. התקשרתי ל1800-015015, בחרתי בתמיכה הטכנית, הועברתי ישירות לתמיכה של הוט, נציגה אמרה שהועברתי בדיוק אתמול והיא תעביר את הבקשה שלי לצאת מNAT וצוות מעליה ותחזור אליי. חזרה אחרי שעה ואמרה שהצוות מעליה יעביר את זה לצוות אחר ויחזרו אליי.

איפה חיים אתגר כשצריך אותו?

נקווה לטוב, אבל בכל מקרה אני עובר לפרטנר, מנסיון עם הוטנט יש להם מהירות פח.

איזה ספק בפרטנר מומלץ? איזה ספקים לא מאחורי NAT?

talgold3
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #26 

כשאני נכנס לאתר הזה :
https://www.whoismyisp.org
מופיע לי שהספק שלי הוא HASHIKMA NGN International Communications 015LTD
זה אומר שעדיין לא העבירו אותי להוטנט? לא מבין את הבלאגן שהם עשו

dodi88
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

אצלי באתר whoismyisp כתוב מאתמול בצהריים כך:
Your ISP is BROADBAND
also known as 'Hot-Net internet services Ltd.'.
...
וכאמור אני לקוח של 015 Hallo, גם כן דרך אנלימטד.

אין שום סיכוי שבעולם שאהיה לקוח של הוט. לשמחתי בבניין שלי יש גם תשתית סיבים של סלקום, אז אני עובר עליהם (הייתי מעדיף את פרטנר, אבל טרם הגיעו לבניין).
בגלל שסלקום ואנלימטד זה בעצם אותה תשתית, סלקום גם לא מחייבים אותי על התקנה. כי בתכלס אין שום התקנה, הכבל נשאר אותו כבל.

כמו כן וידאתי עם נציג סלקום שאני רשאי להישאר עם הראוטר פרטי שלי ולא לקחת את הראוטר שלהם בעלות של 25₪ לחודש, והם ענו לי שאין בעיה.

kb_lt
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

אז גם אני כמו כולם גיליתי על ההפתעה הזאת רק דרך Speedtest שכתב לי שאני גולש דרך הוט נט. אין סיכוי שבעולם שאני נשאר להיות לקוח של הוט. מעדיף להוסיף תשלום של עוד כמה שקלים, העיקר לא להיות בחברה הזאת.
בדקתי כבר מעבר לאקספון. רוצים 700₪ על התקנה/ציוד שלהם. הזוי ולא מובן לי. כשיש לי ציוד משלי ושקע מותקן בקיר עם חיבור rj45.
שלחתי פניה לעמית נט ורימון. נראה מה יגידו לי.
מקרה קצה אני אתחבר לסלקום וזהו.
שאלה למי שמבין קצת,
האם היום כדי לעבור לסלקום אני חייב איזשהו מתאם שלהם/התקנה חדשה? יש לי כרגע שקע בבית של rj45 ומחובר אליו ראוטר שלי של אסוס. האם אני אצטרך מתאמים מסוימים במעבר לסלקום?
למי שלא קרא אז פרטנר חתמו עם אנלימיטד לפני כמה שבועות. אז בקרוב ניתן יהיה לבחור בפרטנר כספק בכל מקום שיש תשתית של אנלימיטד. אם הבנתי נכון מהכתבה.

dodi88
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

היום התחברתי לסלקום והתנתקתי מהוט.
התקשרתי לשירות לקוחות של 015, אך הם עשו העברת שיחה למוקד שניתק אותי בפועל, ולאחר ההעברת השיחה הגעתי לנציגי הוט (כך שמעתי במנגינת הרקע וגם כאשר ענו לי בטלפון (אחרי העברת השיחה מ-015) אז פתחו ב" שלום כאן ___ מחברת הוט".
ההמתנה עצמה ל-015 הייתה די ארוכה, באזור ה-45 דקות, אך לאחר שנציג הראשון ענה לי, והעביר אותי להוט, זה היה די מהיר (פשוט סירבתי לשמוע כל ניסיון שכנוע והייתי נחרץ ברצון להתנתק).

בקשר לחיבור לסלקום:
גם אני עם ראוטר משלי (ה-HUAWEI AX3 Pro שפופולורי בקרב גולשי הפורום).

אולם על מנת לזרז את הגעת הטכנאי של סלקום, סגרתי עסקה הכוללת ראוטר בעלות של 25₪, ואני אחבר בעצמי את הראוטר שלי ואזדכה על הראוטר של סלקום, והם יורידו לי את החיוב החודשי על הראוטר.

הסיבה שעשיתי את זה, היא מכיוון שבעת השיחה עם נציג סלקום, הוא טען בפניי שבמידה ואני מעוניין לתאם טכנאי שיגיע לחבר את האינטרנט ללא ראוטר שלהם, זה יהיה עם המתנה של מינימום שבועיים. למה? ככה...כי זו ההוראה שהם קיבלו מלמעלה, ושוב, לטענתו הוא "חסום במחשב" מלתאם לי טכנאי למועד קרוב יותר.
אז הוא הציע לי לעשות את מה שהסברתי (שהוא יסמן שהעסקה כוללת ראוטר ← ולאחר ההתקנה, להתקשר למוקד ולהזכות עליו במרכז השרות הסמוך אליי) ואני זרמתי למרות שזה הרגיש לי מטופש.

את העסקה סגרתי ביום רביעי ותיאמו לי טכנאי ליום ראשון בבוקר (היום). ההתקנה הייתה מאוד מהירה, הטכנאי של סלקום לא היה צריך לעשות הרבה - פשוט לקחת את הסיב האופטי שאנלימיטד חיברו בזמנו, להוציא אותו מהראוטר שלי, לדחוף אותו לראוטר של סלקום, כמה הגדרות - ונגמר הסיפור. אין שום מתאם, הסיב שנכנס לדירה מתחבר ישירות לראוטר של סלקום, בדיוק כמו שהיה עם אנלימיטד. וזו גם הסיבה שהם מוכנים לא לקחת תשלום על התקנה מלקוחות אנלימיטד שעוברים אל סלקום כפי שציינתי בהודעה הקודמת.

נ.ב:
טרם חיברתי הסיב האופטי בחזרה לראוטר הפרטי שלי (אחכה שההתנקות מ-015, כלומר הוט, תיכנס לתוקפה), אעשה זאת בהקדם ואעדכן אם זה עבר באופן חלק...למרות שאני לא צופה בעיות לאור אופן החיבור של סלקום, אני לא מצאתי הבדלים.

eizen5
חבר ותיק
חבר ותיק

נמחק.

נושא שלא נקרא #30 

נמחק.
נערך לאחרונה על ידי eizen5 ב 30/12/2023 20:12, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”