חיבור ראוטר archer c7 להוטבוקס 2

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
LiorKlein (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

חיבור ראוטר archer c7 להוטבוקס 2

נושא שלא נקרא #1 

אני מנסה לחבר ראוטר נוסף ל HOTBOX 2 , גם כ AP , ו גם ניסיתי להפוך את הראוטר של הוט ל ברידג ולעבוד עם שלי כראוטר .
בשני המקרים זה גורם לאיטיות מטורפת ולכך שהאינטרנט בקושי זז .
כאשר רק הראוטר של הוט עובד , המהירות תקינה , וגם לקחתי את הרוטר שלי למקום אחר ששם עובד בלי בעיות .
למישהו יש רעיון .

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

Re: חיבור ראוטר archer c7 להוטבוקס 2

נושא שלא נקרא #2 

@LiorKlein
צריך לבדוד את התקלה:

א. בהנחה שאתה רוצה להשתמש רק בראוטר החדש בשביל רשת אלחוטית, תעביר את ההוטבוקס למצב bridge, תחבר את ה-WAN של הראוטר החדש להוטבוקס ורק אותו (כלומר כל שאר הפורטים של ההוטבוקס מנותקים!). תחבר מחשב בחיבור קווי לראוטר החדש ותבדוק מה הביצועים ללא כל שימוש אחר ברשת. אם זה עובד טוב, תמשיך לבדוק ביצועים אלחוטיים, אידאלית בדיוק מאותו המחשב רק בחיבור אלחוטי, קרוב לראוטר וללא כל שימוש אחר ברשת ותמשיך משם. אם בחיבור קווי לראוטר זה לא תקין, תחבר את המחשב ישירות להוטבוקס bridge (ללא הראוטר בכלל) ותוודא שככה אתה מקבל ביצועים תקינים וכך הלאה.

ב. אם אתה מעדיף להשתמש גם ברשת האלחוטית של ההוטבוקס וגם בראוטר החדש כ-AP (מגדיל טווח), אז תחבר כבל רשת מההוטבוקס לנקודה שבה אתה מתכוון להתקין את ה-AP ותוודא שהמהירות תקינה בחיבור מחשב ישירות לכבל הזה (ללא הראוטר החדש). עכשיו תחבר את הראוטר החדש כ-AP ותחבר את המחשב בכבל קצר שבטוח תקין לאחד הפורטים ותוודא שהמהירות תקינה ותמשיך משם. למקרה שלא ברור איך לחבר ראוטר כ-AP בלבד:
https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php ... 2#p3045112

orir
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

מצטרף ומוסיף שאלה.
כרגע ההוטבוקס 2 מחובר למחשב ומדפסת ב lan וכן בכבל ארוך לסלון שם יש archer c7. המערכת עובדת יפה עד שיש (כנראה) התנגשויות ואז איזה יום הכל מנותק.
אני מניח שזה בגלל ששניהם מתפקדים כראוטרים עם dhcp.

אני רוצה להעביר את ההוטבוקס להיות bridge, השאלה מה יקרה למכשירים שהוא מחובר אליהם כרגע? הם יפסיקו לקבל אינטרנט ממנו?
אם כן, אז לא אעביר אותו ל bridge ואז אשמל לעצה איך כדאי לקנפג את המערכת עם השני ראוטרים פעילים?

נ.ב. הראוטר החדש צריך לתפקד כראוטר (לא ap) כי מחובר קווית לטלוויזיה ואקסבוקס וגם נותן את האלחוטי לבית.

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 401 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

16/01/2021 9:52  
orir כתב:
מצטרף ומוסיף שאלה.
כרגע ההוטבוקס 2 מחובר למחשב ומדפסת ב lan וכן בכבל ארוך לסלון שם יש archer c7. המערכת עובדת יפה עד שיש (כנראה) התנגשויות ואז איזה יום הכל מנותק.
אני מניח שזה בגלל ששניהם מתפקדים כראוטרים עם dhcp.

אני רוצה להעביר את ההוטבוקס להיות bridge, השאלה מה יקרה למכשירים שהוא מחובר אליהם כרגע? הם יפסיקו לקבל אינטרנט ממנו?
אם כן, אז לא אעביר אותו ל bridge ואז אשמל לעצה איך כדאי לקנפג את המערכת עם השני ראוטרים פעילים?

נ.ב. הראוטר החדש צריך לתפקד כראוטר (לא ap) כי מחובר קווית לטלוויזיה ואקסבוקס וגם נותן את האלחוטי לבית.
...
ברגע שאתה מעביר את ההוטבוקס להיות bridge הוא לא מספק כתובות IP לרשת הפנימית. לכן, אם תמשיך לחבר אליו ישירות את המחשב והמדפסת - לא תהיה להם גישה לרשת!
במקרה שלך נראה שהפתרון יהיה שההוטבוקס לא יהיה במצב bridge והוא ימשיך להיות עם DHCP מופעל. תוכל (אם תרצה) לבטל את הרשת האלחוטית ממנו. את ה-Archer C7 אתה צריך להגדיר כ-AP ולא כראוטר.
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

orir
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אם אני מגדיר את ה archer כ ap אני עדיין יכול להוציא ממנו כבל lan למכשירים או שהוא הופך רק לספק אלחוטי?

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 401 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

16/01/2021 14:11  
orir כתב:
אם אני מגדיר את ה archer כ ap אני עדיין יכול להוציא ממנו כבל lan למכשירים או שהוא הופך רק לספק אלחוטי?
...
בוודאי. ראוטר שמוגדר כ-AP מאפשר גם חיבור מכשירים באופן קווי דרך כניסות ה-LAN הפנויות שלו.
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”