המלצה למודם (קיים ראוטר בנפרד)

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
Shtupel (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 0

המלצה למודם (קיים ראוטר בנפרד)

נושא שלא נקרא #1 

שלום, אני עובד עם מערכת של מודם (נתב ישן של בזק) ונתב של TPLINK AC1750.
בזמן האחרון אני חווה בעיות עם המודם וברצוני להחליף אותו. אשמח לקבל המלצות וכמו כן להבין את החשיבות של המודם והאם כדאי להשקיע בציוד יקר.

תודה.

sabres
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 53 פעמים
קיבל תודות: 131 פעמים

Re: המלצה למודם (קיים ראוטר בנפרד)

נושא שלא נקרא #2 

אין צורך להשקיע במודם יקר. קנה את ה-TP LINK W9970 ותעביר אותו למצב מודם בלבד (קל לביצוע דרך הממשק שלו).
הייתי ממליץ לך בחום גם להחליף את הנתב ל-HUAWEI AX3 PRO שיש לרבים מחברי הפורום. זה ישדרג לך את הרשת.
בהצלחה.

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 312 פעמים
קיבל תודות: 543 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

06/01/2021 16:09  
Shtupel כתב:
בזמן האחרון אני חווה בעיות עם המודם וברצוני להחליף אותו. אשמח לקבל המלצות וכמו כן להבין את החשיבות של המודם והאם כדאי להשקיע בציוד יקר.

תודה.
...
איזה נתב ישן של בזק?

Shtupel (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #4 

[/quote]

איזה נתב ישן של בזק?
[/quote]

Dlink u6740 h1

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #5 

האם אתה בטוח שהבעיה היא עם המודם עצמו ולא בתשתית? אם בעיה במודם ואתה לא צריך יותר מ 100 מגה, אז זו המלצה טובה:

אין צורך להשקיע במודם יקר. קנה את ה-TP LINK W9970 ותעביר אותו למצב מודם בלבד (קל לביצוע דרך הממשק שלו).
הייתי ממליץ לך בחום גם להחליף את הנתב ל-HUAWEI AX3 PRO שיש לרבים מחברי הפורום. זה ישדרג לך את הרשת.
בהצלחה.

Shtupel (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #6 

תודה רבה לכולם. אקנה את 9970.

Shtupel (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #7 

האם D-LINK DSL-224 N300 VDSL2 ASDL2 יעשה את העבודה? הוא במחיר טוב יותר וקיים במלאי בחנות ליד הבית.
תודה.

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #8 

האם יש סיכוי שיהיה 200 מגה אצלך?

שים לב שאינו ברשימת המומלצים של נטצ'יף

https://www.netcheif.com/Articles/VDSL_ ... Router.htm

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

Shtupel כתב:
...
לדעתי בדיוק הפוך. כרגיל "בעיות עם המודם" זה בעיות בתשתית של בזק ויהיה לך הרבה הרבה יותר קל לקבל שירות מבזק עם מודם שלהם.

09/01/2021 14:55  
Shtupel כתב:
האם D-LINK DSL-224 N300 VDSL2 ASDL2 יעשה את העבודה? הוא במחיר טוב יותר וקיים במלאי בחנות ליד הבית.
תודה.
...
השאלה האם הוא תומך בוקטורינג (G.993.5) וב-G.INP (G.998.4). אני לא מצליח להבין כי זה לא מופיע בשום מידע שאני יכול למצוא עבורו, אבל לדעתי הוא תומך לפחות בוקטורינג (אני ממש לא בטוח בזה). אם אתה באמת שוקל לקנות אותו הייתי מברר זאת מול היבואן או משהו. בהנחה שהוא תומך גם בווקטורינג וגם ב-G.INP, אין שום הבדל בינו ל-9970, לפחות לא לשימוש כמודם בלבד ותקנה מה שזול ונח לך. אשמח אם תעדכן אם אתה מקבל מידע לגביו.

כמו שציינו מעלי בכל מקרה לא ה-9970 ולא ה-224 מתאימים לתשתית בזק 200 מגה. ראה את הפוסט הזה לגבי 200 מגה:
https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php ... 9#p3143699

כאמור אם יש לך כרגע בעיות עם תשתית של בזק, אני ממליץ בחום דבר ראשון לטפל בבעיות מול בזק לפני שאתה עובר למודם פרטי.

Shtupel (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #10 

12/01/2021 1:30  
eran405 כתב:
Shtupel כתב:
...
לדעתי בדיוק הפוך. כרגיל "בעיות עם המודם" זה בעיות בתשתית של בזק ויהיה לך הרבה הרבה יותר קל לקבל שירות מבזק עם מודם שלהם.

09/01/2021 14:55  
Shtupel כתב:
תודה.
...
השאלה האם הוא תומך בוקטורינג (G.993.5) וב-G.INP (G.998.4). אני לא מצליח להבין כי זה לא מופיע בשום מידע שאני יכול למצוא עבורו, אבל לדעתי הוא תומך לפחות בוקטורינג (אני ממש לא בטוח בזה). אם אתה באמת שוקל לקנות אותו הייתי מברר זאת מול היבואן או משהו. בהנחה שהוא תומך גם בווקטורינג וגם ב-G.INP, אין שום הבדל בינו ל-9970, לפחות לא לשימוש כמודם בלבד ותקנה מה שזול ונח לך. אשמח אם תעדכן אם אתה מקבל מידע לגביו.

כמו שציינו מעלי בכל מקרה לא ה-9970 ולא ה-224 מתאימים לתשתית בזק 200 מגה. ראה את הפוסט הזה לגבי 200 מגה:
https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php ... 9#p3143699

כאמור אם יש לך כרגע בעיות עם תשתית של בזק, אני ממליץ בחום דבר ראשון לטפל בבעיות מול בזק לפני שאתה עובר למודם פרטי.
...
היי ערן, תודה על התגובה.
אני עובד ככה כבר כמה שנים ולמען האמת לא נתקלתי בבעיות שגרמו לי לזמן טכנאי חוץ מהפעם הזו.
הטכנאי הגיע ובדק בלי בעיה את התשתית ולבסוף הציע שיחליף כרטיס בארון תקשורת ואם זה לא יעזור שאנסה להחליף את המודם.
החלטתי שאחליף אותו בכל מקרה ולאור העובדה שה9970 מומלץ על ילד נטצ'יף, אני אלך עליו ולא אשבור את הראש.
אעדכן בהתפתחויות.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”