מחפש סאונד בר לCX שלי אשמח להמלצות

פורום מסכי OLED בחסות LG
Adie (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

מחפש סאונד בר לCX שלי אשמח להמלצות

נושא שלא נקרא #1 

תקציב 3.500 +/-
חשבתי על או Bose 700 או sonos arc
אם אתם מכירים מקרנים בעוד כמה שקלים שיותר איכותיים מוכן להשקיע ולא בהכרח חייב מקרן קול
בתקציב הזה אם יש מוצר שיש לו יותר תמורה למחיר אשמח לקבל הצעות .
חשוב שיתמוך dobly atmos ויהיה נוח מול הממשק של LG

Barakberkovich
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

Re: מחפש סאונד בר לCX שלי אשמח להמלצות

נושא שלא נקרא #2 

בכל מקום שאני קורא ה sonos arc מקבל ציונים מעולים ותשבוחות. אני הייתי קונה אותו בהתלבטות שלך.

gkatz
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 88 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

חד משמעית SONOS- למיטב זכרוני לBOSE בכלל אין EARC

ObiWanAloni
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 59 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

היי,
בבעלותי LG CX ו Sonos Arc ולצערי, אני לא ממליץ בלב שלם על השילוב ביניהם (בייחוד אם אתה משלב אותם עם XBOX SERIES X).

אבל,
זה תלוי בציפיות שלך מהמוצרים. אז בוא נתחיל מתיאום ציפיות: כשקניתי טלויזיה וסאונד בר בסכום שחוצה את רף ה-5 ספרות, ציפיתי למוצרים שהם לא פחות ממדהימים, ושלאחר סטאפ ראשוני יהיה לי מינימום התעסקות.
בפועל? המוצרים, או יותר נכון, כל מוצר בפני עצמו, הם אכן מדהימים. הבעיה שלי היא בשילוב ביניהם.
לצערי בהתחלה חוויותי המון בעיות של חוסר סנכרון בין הסאונדבר לטלויזיה בכל מני מקרים, לפעמים זה היה באפליקציות מובנות בטלויזיה, לפעמים זה היה באפליקציות באקסבוקס, וזה ממש תסכל אותי.

עברתי בין המון קונפיגורציות, וניסיתי המון פתרונות, ולבסוף הצלחתי לצמצמם את המקרים שזה קורה בהם, אבל אני עדיין לא מרגיש שמצאתי פתרון שמבטל את הבעיה ב-100% מהמקרים. הבאסה היא שאני לא מצליח לזהות מספיק מכנים משותפים במקרים שזה כן קורה, ומה שמתווסף לבעיה היא החוסר ודאות, כי לפעמים הבעיה יכולה להיות גם במקור עצמו (נגיד סרטון מיוטיוב שהלאג בו הוא מובנה) אבל לך תתחיל בלהתעסק בכל זה..

הדבר הכי מעצבן הוא שסונוס ואל ג׳י לא נראה שמשתפים פעולה.
גם הסונוס, וגם האל ג׳י, יודעים לפצות על דיליי קדימה, אבל לא יודעים לפצות על דיליי אחורה.
בפשטות - אם אתה שומע את המילה *לפני* שאתה רואה את הפה של הבנאדם נפתח, אתה לא יכול לתקן את זה דרך ההגדרות של סונוס או של אלג׳י.

לעומת זאת, אם אתה שומע את המילה *אחרי* שאתה רואה את הפה נפתח, לזה כן יש תיקון דרך האפליקציה של סונוס או ההגדרות של אל ג׳י.
ולמה זה מעצבן? כי כבר שנים שמתלוננים על זה ל-2 הספקים, ואף אחד מהם לא נותן פתרון.

עוד משהו שאני פחות אוהב בשילוב בין הסונוס ארק לסי איקס, הוא שהאינדיקציה של הווליום על המסך היא רק בסימוני פלוס ומינוס שנראים כשאתה לוחץ על הווליום. אין שום אינדיקציה על ה-level של הווליום ברמקול. (אני מתכוון לאיזושהי אינדיקציית טווח של ווליום).

עם זאת, חשוב לי מאד לציין, שברוב המקרים כעת אני לא חווה בעיות, וגם הסאונד, וגם התמונה שלי מספקים לי חוויות נהדרות ומדהימות. חוסר שביעות הרצון מגיע כשאני נתקל בבעיה, וגם מושפע מזה שבמשך שבוע-שבועיים הייתי צריך להתעסק בנושא הזה לא מעט.

מצרף לך כמה קישורים לעיונך:

לסיכום:
הSonos Arc לכשלעצמו - מוצר מדהים.
LG CX - טלויזיה מדהימה.
חווית השימוש בשניהם כמכשירים משולבים לא אופטימלית מאחר ויש בעיות ידועות בשילוב בין שניהם. יתכן שתתקל בהן ויתכן שלא.
לבעיות האלה ברוב המקרים יש פתרונות. פתרון של בעיה אחת לעיתים יכול ליצור בעיה אחרת, שגם לה בד״כ יהיה פתרון... לכן אני ממליץ לך להיות מודע לכך ולהחליט האם בא לך להתעסק עם זה או לא.

אני מקווה שעזרתי, ושלא הפחדתי יותר מדי. אבל כן חשבתי שיהיה נחמד לחלוק מהנסיון שלי.

עריכה:
עוד דבר ששווה לציין - ביצועי הבס של הארק לא מטורפים... אני הוספתי את ה Sub Gen 3 והסאונד מדהים. לפני שהוספתי את הסאב הבס היה מדויק אבל לא עוצמתי.

Adie (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

אז איזה מקרן הוא הכי מומלץ בניהם?
ואני חושב כן לקנות את הסונוס אבל זה מה שמחליץ אותי ההתעסקות מה גם שאני לא מבין ככ בדברים כאלה והגדרות

Adie (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #6 

ותודה רבה על התגובה המושקעת!
אשמח שתתן לי דרך אחרת ליצור איתך קשר אם זורם לך
ואני חדבתי על המערכת הסאת
https://www.netoneto.co.il/product/מקרן ... r-91-tws-0

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

06/12/2020 14:45  
ObiWanAloni כתב:
היי,
בבעלותי LG CX ו Sonos Arc ולצערי, אני לא ממליץ בלב שלם על השילוב ביניהם (בייחוד אם אתה משלב אותם עם XBOX SERIES X).

אבל,
זה תלוי בציפיות שלך מהמוצרים. אז בוא נתחיל מתיאום ציפיות: כשקניתי טלויזיה וסאונד בר בסכום שחוצה את רף ה-5 ספרות, ציפיתי למוצרים שהם לא פחות ממדהימים, ושלאחר סטאפ ראשוני יהיה לי מינימום התעסקות.
בפועל? המוצרים, או יותר נכון, כל מוצר בפני עצמו, הם אכן מדהימים. הבעיה שלי היא בשילוב ביניהם.
לצערי בהתחלה חוויותי המון בעיות של חוסר סנכרון בין הסאונדבר לטלויזיה בכל מני מקרים, לפעמים זה היה באפליקציות מובנות בטלויזיה, לפעמים זה היה באפליקציות באקסבוקס, וזה ממש תסכל אותי.

עברתי בין המון קונפיגורציות, וניסיתי המון פתרונות, ולבסוף הצלחתי לצמצמם את המקרים שזה קורה בהם, אבל אני עדיין לא מרגיש שמצאתי פתרון שמבטל את הבעיה ב-100% מהמקרים. הבאסה היא שאני לא מצליח לזהות מספיק מכנים משותפים במקרים שזה כן קורה, ומה שמתווסף לבעיה היא החוסר ודאות, כי לפעמים הבעיה יכולה להיות גם במקור עצמו (נגיד סרטון מיוטיוב שהלאג בו הוא מובנה) אבל לך תתחיל בלהתעסק בכל זה..

הדבר הכי מעצבן הוא שסונוס ואל ג׳י לא נראה שמשתפים פעולה.
גם הסונוס, וגם האל ג׳י, יודעים לפצות על דיליי קדימה, אבל לא יודעים לפצות על דיליי אחורה.
בפשטות - אם אתה שומע את המילה *לפני* שאתה רואה את הפה של הבנאדם נפתח, אתה לא יכול לתקן את זה דרך ההגדרות של סונוס או של אלג׳י.

לעומת זאת, אם אתה שומע את המילה *אחרי* שאתה רואה את הפה נפתח, לזה כן יש תיקון דרך האפליקציה של סונוס או ההגדרות של אל ג׳י.
ולמה זה מעצבן? כי כבר שנים שמתלוננים על זה ל-2 הספקים, ואף אחד מהם לא נותן פתרון.

עוד משהו שאני פחות אוהב בשילוב בין הסונוס ארק לסי איקס, הוא שהאינדיקציה של הווליום על המסך היא רק בסימוני פלוס ומינוס שנראים כשאתה לוחץ על הווליום. אין שום אינדיקציה על ה-level של הווליום ברמקול. (אני מתכוון לאיזושהי אינדיקציית טווח של ווליום).

עם זאת, חשוב לי מאד לציין, שברוב המקרים כעת אני לא חווה בעיות, וגם הסאונד, וגם התמונה שלי מספקים לי חוויות נהדרות ומדהימות. חוסר שביעות הרצון מגיע כשאני נתקל בבעיה, וגם מושפע מזה שבמשך שבוע-שבועיים הייתי צריך להתעסק בנושא הזה לא מעט.

מצרף לך כמה קישורים לעיונך:

לסיכום:
הSonos Arc לכשלעצמו - מוצר מדהים.
LG CX - טלויזיה מדהימה.
חווית השימוש בשניהם כמכשירים משולבים לא אופטימלית מאחר ויש בעיות ידועות בשילוב בין שניהם. יתכן שתתקל בהן ויתכן שלא.
לבעיות האלה ברוב המקרים יש פתרונות. פתרון של בעיה אחת לעיתים יכול ליצור בעיה אחרת, שגם לה בד״כ יהיה פתרון... לכן אני ממליץ לך להיות מודע לכך ולהחליט האם בא לך להתעסק עם זה או לא.

אני מקווה שעזרתי, ושלא הפחדתי יותר מדי. אבל כן חשבתי שיהיה נחמד לחלוק מהנסיון שלי.

עריכה:
עוד דבר ששווה לציין - ביצועי הבס של הארק לא מטורפים... אני הוספתי את ה Sub Gen 3 והסאונד מדהים. לפני שהוספתי את הסאב הבס היה מדויק אבל לא עוצמתי.
...

וואו איזה פוסט מושקע , תודה על הפירוט .
וכל הכבוד על היוזמה והנחישות וכל הבדיקות שעשית .
כן ירבו !

gkatz
חבר ותיק
חבר ותיק
קיבל תודות: 88 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

הכל טוב ויפה אבל הבעיות המתוארות לא קשורות לסונוס...
יש לי סאונדבר של SONY בדיוק עם אותם דברים שתוארו..
מתוך כל הסואנד ברים שיש היום בשוק עדיין הייתי קונה של הסונוס. הוא הENTRY LEVEL לשוק ההפרמיום סאונדברס (אם יש כזה) ונותן אחלה תמורה
ברור שהכל עניין של ציפיות. גם סאונדבר של 20000 שח לא יכול להחליף מערכת קולנוע טובה. אל תצפו למסוקים מעל הראש...

ObiWanAloni
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 59 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

קודם כל בכיף, שמח לפרט... למי ששאל אם הוא יכול לפנות אלי - מעדיף פה בהודעה פרטית.
שאלת גם לגבי JBL- האמת ששקלתי אותו גם ונטו מביקורות והמלצות הלכתי על הסונוס. לא שמעתי אותו מעולם אז אני לא יודע, אבל אני כן יכול להגיד שמבחינת connectivity, הוא תומך גם בכרומקאסט וגם באיירפליי, וגם תומך חיבור בלוטות׳.
לסונוס יש רק איירפליי, וכל שירות אחר שתרצה לשדר ישירות לרמקול תצטרך להעביר דרך המערכת הסגורה של האפליקציה של סונוס.
לי אישית זה לא מפריע, אבל שווה לקחת בחשבון.
08/12/2020 10:15  
gkatz כתב:
הכל טוב ויפה אבל הבעיות המתוארות לא קשורות לסונוס...
יש לי סאונדבר של SONY בדיוק עם אותם דברים שתוארו..
מתוך כל הסואנד ברים שיש היום בשוק עדיין הייתי קונה של הסונוס. הוא הENTRY LEVEL לשוק ההפרמיום סאונדברס (אם יש כזה) ונותן אחלה תמורה
ברור שהכל עניין של ציפיות. גם סאונדבר של 20000 שח לא יכול להחליף מערכת קולנוע טובה. אל תצפו למסוקים מעל הראש...
...
לא מסכים איתך שהכל טוב ויפה. אם הייתי ממליץ פה על השילוב בחום אז הייתי חושב שהכל טוב ויפה.
הבעיות קשורות גם לסונוס וגם לאל ג׳י. בעית הסנכרון ידועה מעל 3 שנים ועדיין ללא פתרון. אינדיקצית הסאונד על המסך זה משהו שנראה לי שאל ג׳י יכולים וצריכים לפתור.

מסכים לגבי שאר הדברים שרשמת.

seaninho10
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #10 

07/12/2020 18:35  
Adie כתב:
ותודה רבה על התגובה המושקעת!
אשמח שתתן לי דרך אחרת ליצור איתך קשר אם זורם לך
ואני חדבתי על המערכת הסאת
https://www.netoneto.co.il/product/מקרן ... r-91-tws-0
...
קראתי ביקורות מדהימות על JBL Bar 9.1 (כולל אחת ב-RTings המעולים).
אז גם אני שמתי עין עליו אבל אני מחכה שהמחיר שלו בארץ יירד...

לצורך ההשוואה, מוכרים אותו בארה"ב ב-900$ (קצת פחות מ3000 שח) בעוד שבארץ החזירים מוכרים אותו ב4900 !!!

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”