exelot

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
roies
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #76 

יש דרך להשיג אותם מלבד "צור קשר" באתר? החבילה שלי כבר חודש על סטטוס "Out for delivery".
בהתחלה עוד ענו והבטיחו שיגיע בראשון האחרון אבל לא הגיע כלום ואף אחד לא עונה לי.

gargar
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #77 

אצלי עדיין לא הגיע. למיילים לא עונים. ולא מצאתי שום טלפון שעובד. הם על הפנים.

idan763
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

EXELOT

נושא שלא נקרא #78 

אני הזמנתי לפני 11 ימים בדיוק מוצר מגירבסט, המשלוח היה דרך ISRAEL EXPRESS ויש לי מידע עליו בMY EXELOT, באתר רשום את כל השלבים שהחבילה עברה והשלב האחרון שמצויין שם זה Out for delivery, מישהו יודע לאיזו חברת שליחויות זה עבר? בדקתי עם אותו המספר XTLxxxx בBUZZER וגם בצ'יטה, בקבוצת אינטלקט לא מצאתי אתר אינטרנט שאפשרי לעקוב אחרי מוצר דרכו, למישהו יש מושג כמה זמן ייקח לזה להגיע ואיך אני משיג מידע על מתי זה אמור להגיע?

Vick
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 1 פעם

Re: exelot

נושא שלא נקרא #79 

@ziv_r
·
היי,
מה קורה במידה ויש צורך לשלם מכס באמצעות SMS? האם יש דרך נוספת לביצוע התשלום?
האם אקבל מסמך על תשלום מכס?
זה חשוב כי האתר שקניתי ממנו מבטיח החזרת תשלום מכס אך עלי להציג לו הוכחה על כך.

בתודה
Reasonable people adapt themselves to the world. Unreasonable people attempt to adapt the world to themselves. All progress, therefore, depends on unreasonable people.

Vick
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 1 פעם

יש לך תשובות לשאלות?

נושא שלא נקרא #80 

nafroman כתב:תגידו חברים,
מתנצל אם זה קצת מחוץ להקשר האשכול ,
אבל איך אפשר לדעת שהמס שנגבה לכאורה ע"י חברת exelot באמת נדרש ע"י מכס ישראל ?

אני שואל כי הזמנתי חבילה מ- geekbuying.com שערך הטובין היה 74.99 דולר, נמוך מרף המס.
הוספתי גם 1.99 דולר כביטוח לחבילה - כך שהטוטאל היה 76.98 דולר (ווידאתי עם השירות לקוחות של geekbuying.com טרם שילוח שיהיה דיווח ברור ע"ג החבילה בדבר הפירוט).

למיטב הבנתי וממה שקראתי ברחבי הרשת , דמי משלוח וביטוח לא נלקחים בחישוב ומה שמעניין הוא ערך הטובין בלבד, כך שניתן לחרוג מ75 דולר בסה"כ.

נאמר לי ע"י נציגת שירות לקוחות של exelot שהם שולחים את הSMS בדבר המס - טרם הגעה של החבילה לארץ, על בסיס דיווח המחיר של האתר ממנו הזמנתם !
כלומר לפני שמכס ישראל באמת מוציא דרישה כלשהי .

לאור האומר לעיל האם ייתכן מצב ש-exelot ידרשו תשלום בגין מס שבפועל לא באמת נגבה/נדרש ע"י מכס ישראל ?

אני רוצה לדעת שבאמת הכסף ששלמתי לexelot נגבה ע"י מכס ישראל ולא מדובר באיזה שיטת מצליח נחמדה.
כי יש בידי את הinvoice ורשום בו במפורש שערך הטובין 74.99.

איזה מסמך צריך לדרוש מהשירות לקוחות שלהם כך שאוכל לבדוק מול מכס ישראל שאכן נגבה מס ?
...
·
Reasonable people adapt themselves to the world. Unreasonable people attempt to adapt the world to themselves. All progress, therefore, depends on unreasonable people.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #81 

@Vick
מקבלים קבלה גם אם משלמים בדיגיטל.

hangerbang55
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #82 

סליחה על ההקפצוש אבל יש לי משלוח שהזמנתי מעלי אקספרס וברצוני לדעת כמה דברים :

1. ההזמנה בוצעה לפני 3 ימים ביום שני ונשלחה על ידי המוכר בשלישי עם חברת exelot וקיבלתי מס' מעקב
אבל כשאני רושם אותו במעקב משלוחים באתר של אקסלוט זה רושם לי no results found ועברו כבר יותר מ48 שעות.מתי אתחיל לקבל נתונים במעקב ?
2.הפריט עלה 87 דולר ומשלוח עוד 20 דולר אז ביחד זה יצא 107 דולר שזה יותר מ75 דולר וביקשתי מהמוכר שיכתוב על החבילה שהמחיר הוא
70 דולר על מנת שלא יתפסו במכס ובמידה והוא הסכים ורשם על החבילה שהמחיר הוא 70 דולר, לא יתפסו במכס ולא אצטרך לשלם מע"מ ? או שעדיין יש סיכוי טוב שיתפסו אפילו אם הוא רשם מחיר נמוך יותר מ75 דולר ? ואם אצטרך לשלם מע"מ אקבל הודעה מסודרת מאקסלוט בנוגע לתשלום מע"מ וכל מה שצריך כדי לשחרר מהמכס ?
3.כמה זמן בערך לוקח עד הגעת המוצר הביתה מרגע ההזמנה עם חברת אקסלוט בערך ?
4. בארץ אני מקבל את זה עם חברות הפצה כמו באזר אינטלקט וכו' ? אם לא איך זה מגיע אליי?

תודה מראש ושוב סליחה על ההקפצה.

osh78
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 183 פעמים

נושא שלא נקרא #83 

שאלה למבינים, הזמנתי מוצר מעלי אקספרס בעלות של 42 דולר + 8 משלוח. המשלוח עוכב לבדיקה בטחונית במכס. התקשרו אליי ודרשו 88 ש"ח עלות בדיקה בטחונית. אמרתי להם שיחזירו לשולח. האם במקרה כזה ניתן לקבל זיכוי מהמוכר?

איציקaaa
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

מי אלו exelot

נושא שלא נקרא #84 

מרוב שהייתי בכעס עליהם על שלא מתייחסים ואין להם נציג שירות לקוחות החלטתי לברר עליהם טובב . לפני הכל אל תנסו לשלוח לאקסלוט מיילים כי נדיר שתקבלו מהם מענה רלוונטי או עזרה הם פשוט לא סופרים אותנו. דבר ראשון הם לא נמצאים בחטיבה שמונה בנתבג ככה שגם הכתובת שהם כותבים היא לא מכירה בהם ולא שמעו עליהם שמה . זוהי חברה וירטואלית שעובדת עם כל מיני חברות שילוח ונציגים מהבית . נכנסתי לאתר רשם החברות ושילמתי אגרא כדי לגלות מי הבעלים והתקשרתי אליהם ואז כבר לא הייתה להם ברירה והביאו לי את החבילה תוך שעות ספורות דרך חברת hfd מרחוב המעפילים 9 בפתח תקוה וזה היה במחסן שלהם חודשיים אז כנראה שאיתם הם עובדים . כיון שהם התנצלו כי גם פניתי לעיתונאי בנושא צרכנות שיטפל בזוועה הזאת אני לא מפרסם את שמותיהם של הוירטואלים מאקסלוט אבל מקוה שעזרתי לכם בזה שתדעו לפחות איפה המשלוחים שלכם בנתיים. יכול להיות שהם עובדים עם עוד חברות אבל אצלי זה היה ככה ואין לי שום טענה לחברת hfd כי הם רק גוף שאקסלוט משתמש בשירות שלהם והם נחמדים עם שירות לקוחות והכל כראוי

MoRdAnT
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: Yuval Ben Shimon
נתן תודות: 10 פעמים

Re: מי אלו exelot

נושא שלא נקרא #85 

07/06/2020 12:55  
איציקaaa כתב:
מרוב שהייתי בכעס עליהם על שלא מתייחסים ואין להם נציג שירות לקוחות החלטתי לברר עליהם טובב . לפני הכל אל תנסו לשלוח לאקסלוט מיילים כי נדיר שתקבלו מהם מענה רלוונטי או עזרה הם פשוט לא סופרים אותנו. דבר ראשון הם לא נמצאים בחטיבה שמונה בנתבג ככה שגם הכתובת שהם כותבים היא לא מכירה בהם ולא שמעו עליהם שמה . זוהי חברה וירטואלית שעובדת עם כל מיני חברות שילוח ונציגים מהבית . נכנסתי לאתר רשם החברות ושילמתי אגרא כדי לגלות מי הבעלים והתקשרתי אליהם ואז כבר לא הייתה להם ברירה והביאו לי את החבילה תוך שעות ספורות דרך חברת hfd מרחוב המעפילים 9 בפתח תקוה וזה היה במחסן שלהם חודשיים אז כנראה שאיתם הם עובדים . כיון שהם התנצלו כי גם פניתי לעיתונאי בנושא צרכנות שיטפל בזוועה הזאת אני לא מפרסם את שמותיהם של הוירטואלים מאקסלוט אבל מקוה שעזרתי לכם בזה שתדעו לפחות איפה המשלוחים שלכם בנתיים. יכול להיות שהם עובדים עם עוד חברות אבל אצלי זה היה ככה ואין לי שום טענה לחברת hfd כי הם רק גוף שאקסלוט משתמש בשירות שלהם והם נחמדים עם שירות לקוחות והכל כראוי
...
החבילה שלי שוחררה מהמכס ומאז אין עדכון, לאיזה טלפון פנית? איך אני יכול לדעת איפה החבילה ובאיזה נקודת מסירה אני אוכל לקבל אותה?

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #86 

חברה דבילית לחלוטין

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #87 

הגיע פלאפון שהוזמן מBANGGOOD לאחר 14 יום.
החבילה הגיעה לחנות באיזור מגורי. כשבאתי לאסוף המוכר פשוט הצביע על 3 ארגזים שעמדו בחוץ בלי השגחה או הגנה משמש\גשם וכו'.

פשוט לקחתי את החבילה שלי והלכתי. באותה מידה יכלתי לקחת עוד כמה ואף אחד לא היה שם לב.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #88 

זה קשור כבר לבעל החנות עצמה, לא ל- exelot.

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #89 

הם צריכים לבחור את נקודות הקצה שלהם יותר בקפידה.

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #90 

עוד חבילה דרך אקסלוט. הגיעה בזמן שיא לארץ,נשלח קישור להגדרת נקודת איסוף ומאז נעלמו עקבותיה.
נראה שהועברה לחברת hfd (?) ששם הסטטוס יותר משבוע הוא "חבילה לפני הפצה / preparing delivery".

מישהו מכיר\שמע? עם מי אפשר לדבר לראות מה מצב החבילה?

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”