זקוקה לעצה

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
MM80 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

זקוקה לעצה

נושא שלא נקרא #1 

שלום.
אני מתלבטת מה לעשות לגבי תשתית האינטרנט בבית.

אין לנו סיבים בבניין. כך שמבחינת תשתית, בזק יכולים לספק בין 20-40 בגלל המרחק מהמרכזייה
ויש את הוט (איתם אנחנו נמצאים כרגע , 200 מגה)

גרים בדירה עם שלוש קומות כשהראוטר נמצא בקומת הסלון (יש קומת מרתף וקומה מעל, בכל קומה כזו יש מיני פייבר שעוזר להגדיל את טווח הWIFI בנוסף אנחנו משתמשים בחיבור על רשת החשמל של TP LINK)
לאור המצב שכולם נמצאים בבית ניסיתי לשדרג ל 500, הוט באו החליפו את הפייברבוקס להוט בוקס ומאז הקליטה במחשבים הניידים ופלאפונים ממש גרועה.
בנוסף מאחר ואנחנו לא רואים טלויזיה אני מעדיפה להתנתק מהוט לחלוטין
מה כדאי לעשות?
אדגיש שאני מעדיפה לגלוש כמה שפחות באלחוטי וכמה שיותר בחיבור קווי
האם לנסות להתחבר לבזק? איך ניתן יהיה לגלוש במרתף ובקומה השנייה בבית במקרה זה? (בלי המיני פייבר)

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 897 פעמים
קיבל תודות: 424 פעמים

Re: זקוקה לעצה

נושא שלא נקרא #2 

במקרה שלך, אין יותר מדי ברירות אלא להישאר בהוט ולהתמקד בשיפור הציוד.
תשקיעי את האנרגיות בשיחות להוט, שישלחו טכנאי עד שתקבלי מהירות מקסימלית בחיבור קווי.

תשקיעי את הכסף בציוד מתקדם שינהל את התעבורה והרשת האלחוטית, הציוד של הוט לא עומד בציפיות.
או בנותן שירות שיגיע לפרוס רשת קווית בקירות ויוודא שהכל תקין.
בהצלחה
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

ניתן לקבל מהוט רק שרותי אינטרנט, לא חייבים לרכוש או לשלם על שרותי תוכן, אם לא רוצים, ונראה שכרגע זה ספק האינטרנט היחיד שיש לך.
האם יש תשתית רשת קווית בדירה/בית? זה הפתרון הכי יעיל
אם אין ניתן להשתמש בתשתית הכבלים ליצירת חיבוריות רשת-מוקה moca - חפשי בפורום יש על זה המון מידע
זה ידרוש רכישת מתאמי מוקה ובנוסף לכל הפחות פתרונות mesh שיכולים לספק חיבוריות אלחוטית בכל מקום סמוך למתאם המוקה (גם בלעדיו מוקה ניתן להשתמש ב mesh אבל זה כבר תלוי באיכות הקליטה האלחוטית בין היחידות השונות)

MM80 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #4 

תודה
בחיבור קווי אני מגיעה למהירות טובה (חיבור קווי ישירות לראוטר)
עיקר הבעיה היא בניידים בחיבור אלחוטי.
האם ההחמרה במצב יכולה לנבוע מכך שכעת יש לנו גם רשת 5GHZ אבל חלק מהניידים לא מוצאים אותה כלל . האם זה משפיע לרעה על רשת ה2.4GHZ?
האם אפשר/כדאי לכבות את רשת ה5GHZ?
על איזה ציוד כדאי להתעקש מהוט? אם אני מתנתקת מהכבלים הם יקחו לי את המיניפייבר . אז כדאי לי לקנות מתאמי מוקה בעצמי? (ראיתי שהם די יקרים, מהיכן מומלץ לקנות?

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”