העברת COAX בתעלה של בזק

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.

מנהל: מנהלי HTPC ועיבוד תמונה

שלח תגובה
iNeedHelp
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

העברת COAX בתעלה של בזק

לינק להודעה #1 

היי, צריך את עזרתכם,
עברתי דירה ואני בתהליכי שיפוץ, תוך כדי השיפוץ התחלתי לחשוב איך תעבוד אצלי התקשורות, עד היום הייתי מחובר לפרטנר וכל הסטרימרים פשוט היו מחוברים למתאם COAX כזה בשביל לא לעבוד עם WIFI .
בדירה שאני עובר אליה יש מרחק יחסית משמעותי בין שקעי החשמל+בזק לבין 3 היציאות שנראות כמו COAX (אני לא סגור מה הן בדיוק),כ50 ס"מ, לא יהיה שום מזנון שאני אוכל לכסות גם את השקעים וגם את היציאות האלה, השיפוצניק אומר פשוט לכסות אותם.. אבל מצד שני איך אוכל לעבוד עם סטרימרים, רק על WIFI? חשבתי להעביר עוד כבל COAX/כבל רשת בתעלה עם התשתית של בזק, זה דבר אפשרי?
אני מצרף תמונה שתבינו בגדול על מה אני מדבר
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

pixies
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 770 פעמים
קיבל תודות: 2243 פעמים

לינק להודעה #2 

אם אתה יכול להחליף את כל כבלי ה-COAX ו/או כבלי בזק בבית שלך בכבלי רשת (CAT 6), זה הפתרון הכי טוב, זול ואמין לרשת שלך בבית.
"החלפתי כבל דיגיטלי ונפתח לי הסאונד"

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 143 פעמים
קיבל תודות: 325 פעמים

לינק להודעה #3 

קודם כל צריך לבדוק את הקיים, לאן מגיע ולמה שימש
בסך הכל יש כבר צנרת השחלה קיימת ומוכנה, כל העניין הוא להשתמש בה
במסגרת השיפוץ, אני הייתי חוצב ומוסיף תעלה לאזור השקעים ויוצר שם ריכוז להגעת כל הכבילה, וסוגר את חורים למעלה, יותר אסטטי יותר יעיל ויותר נוח, רק חשוב לדעת מנין ולאן כל אחד מצינורות ההשחלה הולכים ומגיעים כדי להשתמש בנוחים יותר, או בכולם
בהחלט אין סיבה להשתמש בקואקס לרשת אם אפשר בלי ולהעביר כבילת רשת זה הפתרון הכי נוח יעיל וצופה פני עתיד
אני מניח שיש לקואקס שימוש בדירה, אז אני מניח שהכבידה תעבור בנוסף אליו ולא במקומו

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, IT ומחשוב”